Polhernia

Gdańsk

Opinie o Polhernia

Patrycja

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie a raczej firemce. Poziom pracy i produktów - garażowy. Wszystko pryska jak bańka mydlana. Produkty bardzo drogie i trudne do sprzedania. Oczekiwania z kosmosu. Darujcie sobie pracę tutaj.

ononaono

Jedna z moich opinii na temat Polhernii zniknęła. Ciekawe dlaczego? Nie polecam, ciagle szukaja, bez pojęcia, większość spraw pracowników w sądach cywilnych. Cenowo z księżyca, zarobkowo też.

Stokrotka

Polecam Firmę Polhernia! Przyjazne warunki pracy ,zatrudnienie na umowę , a dodatkowo miła atmosfera;-)

kiedys pracownik

Nie polecam ale sprawdzcie sami. Jak lubicie sale sądowe i nie...... włascicielke to ok. ogolnie krzak , robota na max rok i to na dzialalnosci.

Alicja
@kiedys pracownik 24.02.2012 21:29

Nie zgadzam się z tą opinią, w tamtych latach Panowie z terenu pracowali niestety równolegle dla konkurencji , stąd nie mogli się długo utrzymać.....na szczęście Firma ma te czasy już za sobą , aktualnie tworzy zgrany zespół i nadal się rozwija ,polecam ;-)

Rozumiem że jesteś nową osobą. powodzenia ale bądź ostrożna. Tak jak wszystcy poprzednicy z wyjątkiem jednej osoby po kolei zakładaja sprawy sądowe wlaścicielce. To o czymś świadczy. Umowa.... napewno w tej fimie nie licz na pracę dłuższą niż 1 rok to max w tej firmie.

Zostaw opinię o Polhernia - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polhernia