Opinie o NORTH COAST S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORTH COAST S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORTH COAST S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORTH COAST S.A. w Warszawa

klara

a na jakie stanowisko rekrutacja ph? horeca czy detal?

Kkk

I jak wrażenie po rozmowie?Ja tez dzis bylem ale Pan ktory rekrutowal raczej nie byl zadowolony z zarobkow jakie chcialbym mieć; )

Pitter

Witam. Do mnie zadzwonili. Mam rozmowe jutro, jak będę po to podziele się wrażeniami.

roman
@Pitter

jeśli dalej szukasz pracy na terenie śląska jako ph horeca zadzwoń (usunięte przez administratora) firma z tradycjami , podobna branżą .

ziem

Ja wysłałem CV na PH ds Horeca na Śląsk. Czy ktoś już rekrutuje? Dzwonili do was? Ktoś coś wie? Zależy mi na tej pracy, bo słyszałem, że to najlepsza firma do rozwoju i że warunki całkiem niezłe, a telefon milczy :( Będę wdzięczny za odpowiedź.

kalina

Tak ds HoReCa ,na łodzkie.

Wit

Hej ja też zostałem zaproszony na rozmowę. Kalina czy ty zostałaś zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela ds HoReCa? (Ja tak) Na jakim regionie Polski masz tą rozmowę? Bo z tego co widzę na pracuj, to rekrutacja jest na całą Polskę.

kalina

Czy może mi ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna-zostałam zaproszona na poniedziałek i nie wiem czy jest sens jechać.

veryl

A skąd wiesz, że warunki są atrakcyjne? Był ktoś na rozmowie o pracę w North Coast?

handlowiec
@veryl

Warunki kiepskie Przepracowałem rok brak prowizji tylko patrzą żeby orżnąć pracownika brak wsparcia kierowniczego cały czas te same promocje firma nierozwojowa nie polecam ,a 1600 na rękę i praca po 10-12 godzin dziennie.

zosia

Czy ktoś wie ile można zarobić w bok w Pruszkowie?

Pani M..

Pracowałam... i przestałam...było super (dawno to było, a widocznie czasy się zmieniają sądząc po waszych wpisach) oprócz... dyrektora i jego wiernego sługi. Gonią się te dwie szare komórki w tych główkach i dogonić się nie mogą - masakra jak traktują ludzi!!!

olik

ja też się nad tym zastanawiam co matys. Wiem tylko, że oprócz działalności sprzedażowej North Coast zapewnia swoim klientom fachową poradę jeśli chodzi o dobór produktów a także ich wykorzystanie. Jakość, wspaniały smak i pasja tworzenia to dla firmy kluczowe wartości, dlatego współpracują z najlepszymi firmami, które obecne są na włoskim rynku od pokoleń i współtworzą kulinarną historię tego kraju.

profesor

Lepiej kopac rowy na poligonie niz tam pracowac. (usunięte przez administratora).

Hela

Marian z Ty sie z choinki urwałes czy jestes znajonym dyrektora P??Firma kanał.Robia wszystko zeby nie zaplacićprowizji a podstawa jest tam tak niska ze wsyd!1600 zł netto.Poza tym doplacasz do telefonu, benzynu i kazdej zesputej rzeczy która jest firmowa.Bedziesz musiał zaplacić ze zbitą szybę samoch, lusterko itp..W firmie nikt nie ma decyzyjnosi, najmniejszej choćby. Brak pomysłu na firmę.Pseudo menadzerowie udają ze pracuja am porzadnej prezentacji nie potrafia zrobic.Żenada!Dla mnie był to najbardziej stresujacy czas w mojej kareirze zawodowej.

Marian

Ze zdziwieniem przeczytałem opinie o tej firmie.Ja przepracowałem w niej w filii poznańskiej dwa lata i poza kilkoma sytuacjami/choroba,jeden z dyrektorów/bardzo sobie chwalę ten okres.No ale czasy się zmieniają i ludzie też.Szkoda bo to była super firma - w miarę dobre zarobki,super atmosfera itd.Ale jak wspomniałem tak było kiedy tam pracowałem i gdyby taka atmosfera dalej tam panowała i miałbym możliwość powrotu to z wielką chęcią bym to zrobił.Nie bronię tej firmy tylko wyrażam swoją opinię o tamtych latach.Pozdrawiam.

yoo

sluchaj człowieku, odpuść sobie, b. słabe zarobki!!gps, [usunięte przez moderatora] włoskie towarzystwo.,chory prezes, chory dyrektor,chory dyrektor [usunięte przez moderatora] towarzystwo.Nie ma z kim porozmawiać trzeba uwarzac co sie mówi i komu. Sredni czas zatrudnienia 1, roku i next!!!do czarnej roboty. Zrobią wszystko zeby nie wypłacic przyjanjmniej gorsza, potrącaja za paliwo, telefony itd.[usunięte przez moderatora]

CIEKAWY

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jakie warunki są na PH ? Ile kasy, jakie auto i czy z gps, jaka atmosfera pracy i czy dużo wizyt ? Pokazało sie ogłoszenie na Kraków i zastanawiam się czy napisać.

arczi

[usunięte przez moderatora] kasy nie wypłacili

ph

Co Ci zrobili?

Największemu wrogowi nie polecam pracy w firmie North Coast

:-( marnie to widzę.

Zostaw merytoryczną opinię o NORTH COAST S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NORTH COAST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NORTH COAST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORTH COAST S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORTH COAST S.A.?

Kandydaci do pracy w NORTH COAST S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORTH COAST S.A.
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.

NORTH COAST S.A.