Polser Sp.zo.o
1 149 156 5 1
Komar Nowy wpis

Porażka... Zagraniczni pracownicy którzy mało co robią są lepiej traktowani niż ludzie pracujący parę lat. Polacy muszą wszystko ogarniać i za wszystko odpowiadać. Zagraniczni nauczyli się tylko jak wypić największe ilości kawy i czekolady w ciągu 8 godzin. Firma jak firma, praca jak praca, tylko zarządzanie zmienić. Przez to niemiła atmosfera w pracy.

Szatynka

Pracowałam w laboratorium, ale starsza Pani mnie stamtąd przegoniła. Stresujące miejsce pracy.

andzia
@Szatynka

starsza pani? w takim razie strzelam, że z lab.mikrobiologicznego.

Nowa Nowy wpis

Czyli odradzasz tam pracować

Pracownik Nowy wpis
@Nowa

Brawo Brawo dla BHP jak można było wyrazić zgodę na użytkowanie ociekalni przecież my tam siedzimy jak na bombie zegarowej jak to wszystko runie to nie wystarczą kartki.,zaleje cały dział, Dobrze że mamy aktywnych fotografów i uwiecznili SUPER KONSTRUKCJĘ W razie czego! !!!!!!!

Sofia Nowy wpis
Nazwa działu: Laboratorium
@Nowa

Ja też za bardzo nie polecam. Co nie powiesz to źle, najlepiej robić wszystko za starsze koleżanki i jeszcze się uśmiechać. ile można?

Nazwa działu: Produkcja

Taka inwestycja tyle kasy i taki niewypał miało być lżej a jest porażka i jeszcze większy (usunięte przez administratora)

Tak11Nie7
@Pracownik

Jak tyle wiesz to zastąp prezesa i pokaż im jak to się robi -powodzenia

Tak2Nie1

Praca jest różna ale pracować trzeba .

Ranking

Obsrewator

Trzeba było się uczyć to MOŻE też byłbyś managerem a podrywanie opini i szkalowanie kogoś może odbić Ci się czkawką i nie tylko

Rrrr

No to zdolna bestia daj " cynk "którą?

Pracownik.....

Ludzie, nie bądźcie wulgarni ani nie przeklinanie w komentarzach, bo administrator to usuwa i nie wiem co macie na myśli.. a mam dobrą zalewę czytając wasze komentarze, gdy smarujecie komuś pupcie :) dokładnie znam wszystkich tam pracujących.

Tak3Nie2
@Pracownik.....

Lizus ja też tam pracuje i to co piszą to prawda

Pracownik.....
@Pracownik

A czy ja twierdzę że nie prawda? Proszę tylko o kulturę bo po usunięciu przekleństw, czytający traci kontekst opinii bo nie kuma o co chodzi. Ubierz w słowa tak aby administrator tego nie usuną. TYLE.

ryży111

Mi tam praca się podoba jeżeli pracuje się od 8 do 16 ;)

Tak5Nie4
Pracuś
Nazwa działu: Produkcja

Unikać!! Pracowałem, widziałem, uciekłem! Traktują pracowników jak murzynów. Jedyne czego sie tam dorobisz to rehabilitacji na kręgosłup. Śmiało 50% pracowników już sie leczy a bedzie jeszcze gorzej. Nie warto. Każdy kto tam pracuje lub pracował powie to samo

Tak12Nie2
.. 1"
Nazwa działu: Produkcja

lepiej być osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku niż tam pracować

Tak12Nie2

Jak jest z pakietem medycznym w Polser Sp.zo.o? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Tak można rodzinnie. Jeden dofinansowywane z Polser Drugi w PZU Więc bardzo kożystnie.

TakNie2
Ewelina
@Pracownik

@Pracownik Świetnie. A jak jest z Świętami w Polser? Są dniami wolnymi?

TakNie3
Serek
@Ewelina

Nawet jak masz wstawione wolne albo urlop to ci zabiorą i każą pracować tak jak im pasuje... O swietach wolnych z rodzina mozesz zapomnieć, nie ma komu robić wiec kazde świeta naginasz(usunięte przez administratora)

Tak9Nie2

To jest śmieszne Kalinowski wielki fachowiec (usunięte przez administratora) do celu (usunięte przez administratora) tak Panie Sylwku??

Tak16Nie3
Witold

Może nie jest idealnie ale czy ktoś zna taką firmę bo ja nie. Dobrze pracujcie to nie będzie narzekania bo firma jest ok.

Tak11Nie1
witold 2
@Witold

Nikt nie narzeka na firmę, tylko na pana "kierownika" który dostał status nietykalności i robi co chce.

Tak4Nie1
Ewelina
@witold 2

@witold 2 Możesz podać konkretne przykłady popierające Twoją wypowiedź? Pisząc ogolnikami można się tylko domyślać. Dlaczego kierownik wd Ciebie ma "status nietykalności"?

a
Nazwa działu: Produkcja

czas zając się czym innym niż obcinanie premii ludziom na produkcji! pracujemy jak male mrówki, a przyjdzie taki ni to brygadzista ni to kierownik, zakręci się i tyle! ma plecy u pani manager, która przyczynia sie do tego, ze ludzie rzucają prace! na produkcji jest coraz większa presja na wykonywanie planu i osiąganie produktywności, a pana brygadzisty/kierownika sukcesem jest przebranie się z prywatnych ciuchów w robocze. praca jak praca, ale coraz gorzej się dzieje jak jest pani manager na stronie mozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak5Nie2
Czy

Dziwne ludzie szukają pieniedzy nawet w tv np kolo fortuny A pewien pan zostaje zwolniony niby też przykrywka A teraz zatrudniony cały polser i znajomosci

Tak12Nie4
aaaaa
@Czy

Od jakiegoś czasu to pracownicy zaczeli żądzić działami-zwłaszcza na produkcji. Zwłaszcza największe lenie i cwaniaczki którzy powinni już wcześniej być zwolnieni. Obecnie są wręcz nietykalni-parodia zarządzania.

Tak8Nie3
@aaaaa

W swoim komentarzu wspomniałeś o pracy na produkcji, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie w tym kierunku. Otóż interesuje mnie to, czy nie mając wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji można otrzymać zatrudnienie w firmie Polser? Interesuje mnie, czy pracodawca daje szanse takim osobom.

@Jarosław

Każdy dostaje. A to jak wykożysta szanse zależy tylko od niego.

@Pracownik

Dziękuję za odpowiedź. W takim wypadku skoro pracodawca daje szanse zatrudnienia, to chciałbym zweryfikować, czy od pierwszego dnia pracy można liczyć na umowę o pracę, czy może w pierwszych miesiącach obowiązuje umowa zlecenie? Proszę o informację w tym zakresie.

@Jarosław

Zależy od tego co ty chcesz i jakie masz umiejętności. Jak zatrudniasz się bezpośrednio to umowa o pracę.

@Pracownik

Ok. Sądzę, że pierwsza umowa jest pewnie na czas określony. Wiesz może, po jakim czasie można otrzymać zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony? Mam nadzieję, że jest to możliwe do przewidzenia.

Nazwa działu: Produkcja

Praca w tej firmie jest okropna i bardzo ciężka pracownicy na produkcji odwolaja najcięższe prace a zarabiają marne pieniądze może ktoś mógłby pomyśleć o nas bo za dwa trzy lata kadra kierowniczą będzie musiała stanąć do maszyn do pakowania bo my nie damy rady a młodzi odchodzą po paru dniach .jak to jest możliwe żeby na jednego pracownika przypadał jeden kierownik .WY nas wykończycie tymi zmianami kto to widział żeby pracować po 6-7 zmian ciągiem gdzie BHP gdzie jest wynagrodzenie za nadgodziny

Czy

Praca jak praca

Xyz
Nazwa działu: Produkcja

Uważam, że podjęcie pracy w tej firmie to ostateczność. Zarobki przerażające. Najniższa krajowa za pracę w takich warunkach? Nie dość, że temperatura, to w dodatku praca w nocy, święta, niedziele. OPS, przepraszam, za to jest dodatek do podstawy. Śmieszny dodatek. Trzeba mieć końskie zdrowie, żeby wytrzymać. Podziwiam tych, którzy tam pracują i współczuję tym, którzy nie mają innego wyjścia, bo wiadomo, z pracą w Siemiatyczach jest ciężko. Jednym słowem (usunięte przez administratora) szkoła przetrwania. Zastanawiam się, jakim cudem to jeszcze istnieje, a raczej jak to wszystko przechodzi, i że nikt z tym nic nie zrobił. Na umowie wpisane najniższe stanowisko, oczywiście za ww. najniższą krajową, ale pracę wykonuje się już na tym wyższym. Inspekcja nie może się przyczepić, bo w aneksie do umowy wymienione są szczególne przypadki, prawda? I firma zaoszczędzi, prawda? A ty się przejmuj, pracuj 24/7 i ponoś odpowiedzialność za to. Obrywaj za to, czego nie zrobiłeś. W większości przypadkach szacunku nie uzyskasz, bo jesteś zwykłym człowiekiem z ulicy. Nie możesz się odezwać, wyrazić swojego zdania, góra wie najlepiej, ale przecież za brama 100 podań czeka. Ser? Jaka jakość? Totalny (usunięte przez administratora) jakby ktoś za przeproszeniem tam narobił, to też by poszło. Stawiają jedynie na ilość. Totalny chłam. Nie polecam, ani pracy w tej pseudo wytwórni, ani produktów stamtąd.

Tak19Nie3
Chopin

Dobrze piszesz obserwatorze. Ale czy Ty albo też ktoś z Biura dostrzegacie że od 1 stycznia wzrosła płaca minimalna? A w naszej firmie nikt nie dostał podwyżki choćby o złotówkę?!

Ucho Prezesa
@Chopin

To prawda. Zarobki są zamrożone, od dawna nie było rewaloryzacji pensji. Jednakże, pamiętajmy nie można przenosić osobistych frustracji, niepowodzeń na pole zawodowe. Nie jest to profesjonalne, a jest niemile widziane. Miejmy nadzieję, że GÓRA w najbliższej perspektywie czasu znajdzie jakieś rozwiązanie w tym zakresie. Pamiętajmy, że dobra praca zespołowa się liczy, zaangażowanie, szacunek, uśmiech a nie obgadywanie i przerzucanie się odpowiedzialnością za nieterminowe wykonanie zadań.

Tak6Nie2
@Chopin

Dobrze Ty i piszesz ale co my obchodzimy biuro i kadrę kierowniczą oni maja fajne pieniążki. Ale to My przewalamy tony sera to My stoimy osiem godzin przy maszynie .Naj lepiej to zlikwidować produkcję sera po co go robić przecież można podokupić a ludzi wywalić na bruk ..Mamy wyrabiać normy ale na czym na niesprawnych maszynach ciekawe czy BIURO wie ile się marnuje produktu lub opakowań ale za wszystko płaci pracownik urywacie nam premie zabieracie świąteczne ale to dzięki mam Wam żyję się dostatnio Wy nie liczycie czy wystarczy do dziesiątego o sorry mamy darmową kawę o czym wie kadra bo to ona okopuje stołówkę nawet wody nie można się napić bo zaraz tekst "co to za łażenie "a przecież trzeba sobie podpowiadać wrażenia z imprez jak to fajnie panie się bawią a ile mogą wypić itp,,Za robotę by się wzieły na produkcji brakuje ludzi

Tak11Nie
Domofon
@Pracownik

Zawsze znajdą się takie panie, co tylko widzą swój czubek nosa i żyją gadką "ile to mogą wypić i z kim się zabawić" . To mnie też przeraża, bo zamiast zadbać oficjalnie o naprawę maszyn do produkcji sera i o to, żeby się tyle produktu nie marnowało, bo to wstyd dla całej firmy, żeby było tyle zwrotów ze świata, to się żyje "domowymi lizaczkami", albo imprezami.

obserwator
Nazwa działu: Laboratorium

Niestety ludzie młodzi, uczciwi, pełni zrozumienia i empatii, posiadający odpowiednie wykształcenie i kompetencje, chętni do pracy i pokonywania zawodowych wyzwań, szybko zostają skutecznie zniechęceni ze względu na specyficzną atmosferę panującą w tej firmie. Wystarczy że jest w zespole od dawna jedna niezrealizowana zawodowo osoba, a krzywdy wokół niej doznają wszyscy. Przykre. Każda organizacja w tym POLSER dbająca o wysoki poziom konkurencyjności w branży jaką reprezentuje, powinna w końcu zatroszczyć się też o dobrostan kapitału ludzkiego, pozytywną atmosferę pracy - wprowadzając jasną ścieżkę rozwoju zawodowego, zasady moralnej odpowiedzialności czy etyki zawodowej. Tylko odpowiednie szkolenia personelu z zakresu psychologii stosowanej wskazujące na eliminację dominujących negatywnych zachowań społecznych w tym miejscu pracy mogłyby zaskutkować poprawą warunków pracy. Tym człowiek rożni się od zwierzęcia że potrafi myśleć. Ma świadomość społeczną. Potrafi odróżniać dobro od zła, szacunek od jego braku. Ktoś lub coś skutecznie wyłączył to myślenie u pracowników w tym regionie.

Tak30Nie
@obserwator

ta głupota, czym tu by się wyróżnić i podlizać? zamiast dokładnie pracować i wykonywać swoje obowiązki na zmianie, łatwo jest zabłysnąć ciekawą plotką, może lepiej pomówieniem wśród członków zespołu, obrobieniem tyłka nieprawdą, oczernianiem?

Tak3Nie

Nowy Rok to czas na zmiany chociaż się nie zapowiada. Roboty dużo ludzi nie ma zarobki marne za taką pracę. Za to osób do nadzoru od cholery tylko za co im płacą . O sorry jednej to może i mają za co .Była zwykła robĺka wlazła na stanowisko brygadzistki kompletny tempak nic nie robi tylko umiejętnie chowa się przed menadżer a do roboty by się wzięła ani ludzi ganiac i podpieprzac.

Tak24Nie2
obiektywnaja
@pracownik

Brygadzistka trzyma dyscyplinę-to jej praca.Sobaki szczekają a karawana jedzie dalej.Żal wremija na odganianie psów..

Tak1Nie3
@obiektywnaja

A wam to tutaj dobrze najlepiej powiedzieć niepanimaju i macie lepiej niż my u siebie w kraju

Szatynka

Pracowałam w tej spółce i mam średnio miłe wspomnienia. Obcy ludzie interesowali się moim prywatnym życiem. Dużo zawiści w laboratorium zwłaszcza wśród starszych stażem pracowników prawie przed emeryturą. Przykre. Nie polecam. Lepiej szukać szczęścia gdzieś dalej i wykonywać tą samą pracę za lepsze pieniądze :-)

Tak25Nie
Była pracownica
@Szatynka

Dokładnie też tak miałam. Z TYMI babami nie dało się wytrzymać ciekawość wieczne pretensje... Pracowałam i wolę iść zbierać puszki niż tam trafić spowrotem.przez tą wstrętne pracę miałam załamke. Nigdy nikt tak nie gardzil człowiekiem jak te baby w polserze. Nie polecę i tyle

Tak24Nie

Kreativ
@Szatynka

Ponoć coś zaczyna się zmieniać w tym dziale na lepsze

@Kreativ

Pewnie im ludzi brakuje jak na każdym z działów. To raczej oczywiste bo ile można dawać sobą pomiatać

Tak4Nie1

laborka
@Była pracownica

to prawda. baby wściubiają nos w Twoje prywatne sprawy, zostawiają multum roboty do zrobienia. Ale ty im zostaw choc jedną rzecz ze swojej zmiany bo zwyczajnie się nie wyrobisz to obraza i afera. oby starszyzna się wykruszała i szła na emeryturę to będzie luźniej i mniej bezsensownych kłotni i smrodów. choć są jednostki "młode" które psują atmosferę samą niezadowoloną ze wszystkiego miną.

Złota
@laborka

masakra - normalne jakbym czytała swoje wspomnienia. Aż włos się na głowie leży. Okropne baby? Jakieś młode dziewczyny'tam w ogóle pracują??

Laborka
@Złota

Pracują Ale co z tego jak potrafią przyjść i samą miną zabrać chęć do życia. Gdy jest chwila spokoju to już jest niedobrze i trzeba robić wszystko aby mieszać. Starym się nic nie podoba i myślą że staż pracy który mają to wszystko. Że nie trzeba pracować a jeśli łaskawie Pani ruszy ręką w pracy to najlepiej trzeba by jej składać honory. Młodsze i najmłodsze w większości są ok ale wybitne jednostki starają sie cały czas mieszać i mącić

Tak9Nie

No tak wszystko nie tak jak powinno być znowu znaleźli kozła ofiarnego i pozbyli się nie wygodnej osoby z doświadczeniem i wyksztalceniem tak dalej a pani menadżer wyśle wszystkich na kuroniówke a zaklad doprowadzi do ruiny .ciekawe dlaczego wywalili ją z poprzedniego

Tak22Nie
Figa
@Pracownik

Czy aby na pewno była to doświadczona osoba? Czy aby na pewno kozioł ofiarny?Stało się to na co zasluzyla

Tak11Nie1

@Figa

Napewno nie zasłużyła. To osoba to jedna z niewielu osób wykształconych na odpowiednim stanowisku porostu za często piła kawę z panią menadżer niech nastepna osoba ma się na baczności bo to picie kawy ma takie skutki jak obecnie się stało. A z tego co piszesz to widać ze nie lubisz byłego kierownika bo co zalazl ci za skórę

Tak10Nie

Witam jestem pracownikiem tej firmy i Bardzo jestem zadowolony z możliwości pracy praca jak wszędzie trzeba pracować i tyle nigdzie nie położą raz ciężej raz lżej . Gadanie wszędzie jest było i będzie nie zwracam na to uwagi robię co do mnie należy . Bardzo Dziękuję za zatrudnienie mnie . Praca podoba mi się :)

Tak7Nie1

@pracownik

Chyba pracujesz w biurze albo na wyższym stanowisku bo zwykłym robiłem nie jesteś

Miało być robolem

@anonymous

Pracuje na jednym z działów

Chyba jako brygadzista.

@Swój człowiek

Swój człowiek nie jestem brygadzistą pracuje na produkcji sera jako zwykły pracownik

@Pracownik

Na której produkcji sera? Pierwszy raz "zwykły pracownik" chwali sobie tam prace.

@Swój człowiek

Tak pracuje na jednym z działów produkcji sera . A to co gadają jednym uchem wpuszczam a drugim wypuszczam

Kupa wariatów

Karolina

@Swój człowiek, co konkretnie masz na myśli? Jak oceniasz Polser jako pracodawcę? Wszystkie uargumentowane spostrzeżenia będą istotne z perspektywy osób zastanawiających się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Karolina

Proszę bardzo. Najpierw plusy tego zakładu: 1. Wypłata na czas (chociaż marna) No i to koniec plusów. Jeżeli ktoś mi napisze że dodatkową opieka zdrowotna jest, to chyba nie wie co to znaczy (ta opieka to kpina, każdy kto tam pracuje wie o tym). Jeżeli człowiek pokaże że potrafi coś więcej niż praca na jednym stanowisku, to będzie robił wszystko za te same pieniądze, bez możliwości awansu zawodowego, a nawet zwykłej ludzkiej wdzięczności.

@Karolina

Przypomniałem sobie jeszcze jak to kolega przyszedł podpity i go zwolnili. Tego samego dnia elektryk też był pod wpływem alkoholu, też go sprawdzali i wyszło że jest pod wplywem alkoholu, ale jego nie zwolnili. Z tego wynika że wszyscy są równi, ale są też równiejsi.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Bartek

Idź do kadr się dowiesz .

@Bartek

Ta firma zawsze potrzebuje pracowników. Zadaj sobie pytanie czy Ty potrzebujesz akurat tam pracy

Karolina

Aktualnie Polser do swojego zespołu poszukuje specjalisty ds. zasobów ludzkich. W ofercie pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki zatrudnienia. Czy ktoś kto obecnie pracuje w tej firmie mógłby napisać, co wchodzi w ich skład? Warto Waszym zdaniem aplikować na to stanowisko?

Cezary

Podpowiedzcie jak w firmie wyglada rekrutacja?

@Cezary

Idziesz do biura i składasz podanie

Kim Ty jesteś Karolino

a
@anonymous

jest moderatorem

Karolina

Z tego co piszecie praca w firmie Polser ma plusy i minusy. Czy możecie powiedzieć coś o socjalu oferowanym przez tę firmę? Czy macie prywatną opiekę medyczną lub może zaoferowano Wam inne dodatki pracownicze? @Andzia a czy jest coś na plus dla tego pracodawcy? Może widzisz jakieś zalety?

ANDZIA
@Karolina

tak jak napisałam - praca jest bardzo ok, raczej ludzie sami sobie psują atmosferę a potem płacz i lament, że chora jest ta atmosfera. tak samo czemu wiecznie sie słyszy ze do pracy w labo trzeba miec papierek ze szkoły, jak pracowalam tylko o tym sie mówiło. jesli chodzi o socjal to jest opieka medyczna i ekwiwalenty na święta - nadal jest się do czego AŻ TAK czepiać?

Zostaw opinię o Polser Sp.zo.o - Siemiatycze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie