Opinie o Polser Sp.zo.o w Siemiatycze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polser Sp.zo.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polser Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polser Sp.zo.o w Siemiatycze

Waldek

A może wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Sytuacja jest trudna ale może?

Pracownik Produkcji
@Waldek

Trzeba w kadrach pytać

@Waldek

Tak przyjmują Zgłoś się do kadr

Komar

Porażka... Zagraniczni pracownicy którzy mało co robią są lepiej traktowani niż ludzie pracujący parę lat. Polacy muszą wszystko ogarniać i za wszystko odpowiadać. Zagraniczni nauczyli się tylko jak wypić największe ilości kawy i czekolady w ciągu 8 godzin. Firma jak firma, praca jak praca, tylko zarządzanie zmienić. Przez to niemiła atmosfera w pracy.

Szatynka

Pracowałam w laboratorium, ale starsza Pani mnie stamtąd przegoniła. Stresujące miejsce pracy.

andzia
@Szatynka

starsza pani? w takim razie strzelam, że z lab.mikrobiologicznego.

Nowa

Czyli odradzasz tam pracować

@Nowa

Brawo Brawo dla BHP jak można było wyrazić zgodę na użytkowanie ociekalni przecież my tam siedzimy jak na bombie zegarowej jak to wszystko runie to nie wystarczą kartki.,zaleje cały dział, Dobrze że mamy aktywnych fotografów i uwiecznili SUPER KONSTRUKCJĘ W razie czego! !!!!!!!

Sofia
@Nowa

Ja też za bardzo nie polecam. Co nie powiesz to źle, najlepiej robić wszystko za starsze koleżanki i jeszcze się uśmiechać. ile można?

Taka inwestycja tyle kasy i taki niewypał miało być lżej a jest porażka i jeszcze większy (usunięte przez administratora)

Jak tyle wiesz to zastąp prezesa i pokaż im jak to się robi -powodzenia

Polser Sp.zo.o prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK FIZYCZNY. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Praca jest różna ale pracować trzeba .

Pracownik.....

Ludzie, nie bądźcie wulgarni ani nie przeklinanie w komentarzach, bo administrator to usuwa i nie wiem co macie na myśli.. a mam dobrą zalewę czytając wasze komentarze, gdy smarujecie komuś pupcie :) dokładnie znam wszystkich tam pracujących.

@Pracownik.....

Lizus ja też tam pracuje i to co piszą to prawda

Pracownik.....

A czy ja twierdzę że nie prawda? Proszę tylko o kulturę bo po usunięciu przekleństw, czytający traci kontekst opinii bo nie kuma o co chodzi. Ubierz w słowa tak aby administrator tego nie usuną. TYLE.

ryży111

Mi tam praca się podoba jeżeli pracuje się od 8 do 16 ;)

.. 1"

lepiej być osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku niż tam pracować

Jak jest z pakietem medycznym w Polser Sp.zo.o? Można dołączyć rodzinę?

Tak można rodzinnie. Jeden dofinansowywane z Polser Drugi w PZU Więc bardzo kożystnie.

Ewelina

@Pracownik Świetnie. A jak jest z Świętami w Polser? Są dniami wolnymi?

Serek
@Ewelina

Nawet jak masz wstawione wolne albo urlop to ci zabiorą i każą pracować tak jak im pasuje... O swietach wolnych z rodzina mozesz zapomnieć, nie ma komu robić wiec kazde świeta naginasz(usunięte przez administratora)

To jest śmieszne Kalinowski wielki fachowiec (usunięte przez administratora) do celu (usunięte przez administratora) tak Panie Sylwku??

Witold

Może nie jest idealnie ale czy ktoś zna taką firmę bo ja nie. Dobrze pracujcie to nie będzie narzekania bo firma jest ok.

witold 2
@Witold

Nikt nie narzeka na firmę, tylko na pana "kierownika" który dostał status nietykalności i robi co chce.

Ewelina
@witold 2

@witold 2 Możesz podać konkretne przykłady popierające Twoją wypowiedź? Pisząc ogolnikami można się tylko domyślać. Dlaczego kierownik wd Ciebie ma "status nietykalności"?

a

czas zając się czym innym niż obcinanie premii ludziom na produkcji! pracujemy jak male mrówki, a przyjdzie taki ni to brygadzista ni to kierownik, zakręci się i tyle! ma plecy u pani manager, która przyczynia sie do tego, ze ludzie rzucają prace! na produkcji jest coraz większa presja na wykonywanie planu i osiąganie produktywności, a pana brygadzisty/kierownika sukcesem jest przebranie się z prywatnych ciuchów w robocze. praca jak praca, ale coraz gorzej się dzieje jak jest pani manager na stronie mozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Praca w tej firmie jest okropna i bardzo ciężka pracownicy na produkcji odwolaja najcięższe prace a zarabiają marne pieniądze może ktoś mógłby pomyśleć o nas bo za dwa trzy lata kadra kierowniczą będzie musiała stanąć do maszyn do pakowania bo my nie damy rady a młodzi odchodzą po paru dniach .jak to jest możliwe żeby na jednego pracownika przypadał jeden kierownik .WY nas wykończycie tymi zmianami kto to widział żeby pracować po 6-7 zmian ciągiem gdzie BHP gdzie jest wynagrodzenie za nadgodziny

Czy

Praca jak praca

Xyz

Uważam, że podjęcie pracy w tej firmie to ostateczność. Zarobki przerażające. Najniższa krajowa za pracę w takich warunkach? Nie dość, że temperatura, to w dodatku praca w nocy, święta, niedziele. OPS, przepraszam, za to jest dodatek do podstawy. Śmieszny dodatek. Trzeba mieć końskie zdrowie, żeby wytrzymać. Podziwiam tych, którzy tam pracują i współczuję tym, którzy nie mają innego wyjścia, bo wiadomo, z pracą w Siemiatyczach jest ciężko. Jednym słowem (usunięte przez administratora) szkoła przetrwania. Zastanawiam się, jakim cudem to jeszcze istnieje, a raczej jak to wszystko przechodzi, i że nikt z tym nic nie zrobił. Na umowie wpisane najniższe stanowisko, oczywiście za ww. najniższą krajową, ale pracę wykonuje się już na tym wyższym. Inspekcja nie może się przyczepić, bo w aneksie do umowy wymienione są szczególne przypadki, prawda? I firma zaoszczędzi, prawda? A ty się przejmuj, pracuj 24/7 i ponoś odpowiedzialność za to. Obrywaj za to, czego nie zrobiłeś. W większości przypadkach szacunku nie uzyskasz, bo jesteś zwykłym człowiekiem z ulicy. Nie możesz się odezwać, wyrazić swojego zdania, góra wie najlepiej, ale przecież za brama 100 podań czeka. Ser? Jaka jakość? Totalny (usunięte przez administratora) jakby ktoś za przeproszeniem tam narobił, to też by poszło. Stawiają jedynie na ilość. Totalny chłam. Nie polecam, ani pracy w tej pseudo wytwórni, ani produktów stamtąd.

obserwator

Niestety ludzie młodzi, uczciwi, pełni zrozumienia i empatii, posiadający odpowiednie wykształcenie i kompetencje, chętni do pracy i pokonywania zawodowych wyzwań, szybko zostają skutecznie zniechęceni ze względu na specyficzną atmosferę panującą w tej firmie. Wystarczy że jest w zespole od dawna jedna niezrealizowana zawodowo osoba, a krzywdy wokół niej doznają wszyscy. Przykre. Każda organizacja w tym POLSER dbająca o wysoki poziom konkurencyjności w branży jaką reprezentuje, powinna w końcu zatroszczyć się też o dobrostan kapitału ludzkiego, pozytywną atmosferę pracy - wprowadzając jasną ścieżkę rozwoju zawodowego, zasady moralnej odpowiedzialności czy etyki zawodowej. Tylko odpowiednie szkolenia personelu z zakresu psychologii stosowanej wskazujące na eliminację dominujących negatywnych zachowań społecznych w tym miejscu pracy mogłyby zaskutkować poprawą warunków pracy. Tym człowiek rożni się od zwierzęcia że potrafi myśleć. Ma świadomość społeczną. Potrafi odróżniać dobro od zła, szacunek od jego braku. Ktoś lub coś skutecznie wyłączył to myślenie u pracowników w tym regionie.

@obserwator

ta głupota, czym tu by się wyróżnić i podlizać? zamiast dokładnie pracować i wykonywać swoje obowiązki na zmianie, łatwo jest zabłysnąć ciekawą plotką, może lepiej pomówieniem wśród członków zespołu, obrobieniem tyłka nieprawdą, oczernianiem?

Nowy Rok to czas na zmiany chociaż się nie zapowiada. Roboty dużo ludzi nie ma zarobki marne za taką pracę. Za to osób do nadzoru od cholery tylko za co im płacą . O sorry jednej to może i mają za co .Była zwykła robĺka wlazła na stanowisko brygadzistki kompletny tempak nic nie robi tylko umiejętnie chowa się przed menadżer a do roboty by się wzięła ani ludzi ganiac i podpieprzac.

obiektywnaja
@pracownik

Brygadzistka trzyma dyscyplinę-to jej praca.Sobaki szczekają a karawana jedzie dalej.Żal wremija na odganianie psów..

@obiektywnaja

A wam to tutaj dobrze najlepiej powiedzieć niepanimaju i macie lepiej niż my u siebie w kraju

Szatynka

Pracowałam w tej spółce i mam średnio miłe wspomnienia. Obcy ludzie interesowali się moim prywatnym życiem. Dużo zawiści w laboratorium zwłaszcza wśród starszych stażem pracowników prawie przed emeryturą. Przykre. Nie polecam. Lepiej szukać szczęścia gdzieś dalej i wykonywać tą samą pracę za lepsze pieniądze :-)

Była pracownica
@Szatynka

Dokładnie też tak miałam. Z TYMI babami nie dało się wytrzymać ciekawość wieczne pretensje... Pracowałam i wolę iść zbierać puszki niż tam trafić spowrotem.przez tą wstrętne pracę miałam załamke. Nigdy nikt tak nie gardzil człowiekiem jak te baby w polserze. Nie polecę i tyle

Kreativ
@Szatynka

Ponoć coś zaczyna się zmieniać w tym dziale na lepsze

@Kreativ

Pewnie im ludzi brakuje jak na każdym z działów. To raczej oczywiste bo ile można dawać sobą pomiatać

laborka
@Była pracownica

to prawda. baby wściubiają nos w Twoje prywatne sprawy, zostawiają multum roboty do zrobienia. Ale ty im zostaw choc jedną rzecz ze swojej zmiany bo zwyczajnie się nie wyrobisz to obraza i afera. oby starszyzna się wykruszała i szła na emeryturę to będzie luźniej i mniej bezsensownych kłotni i smrodów. choć są jednostki "młode" które psują atmosferę samą niezadowoloną ze wszystkiego miną.

Złota
@laborka

masakra - normalne jakbym czytała swoje wspomnienia. Aż włos się na głowie leży. Okropne baby? Jakieś młode dziewczyny'tam w ogóle pracują??

Laborka
@Złota

Pracują Ale co z tego jak potrafią przyjść i samą miną zabrać chęć do życia. Gdy jest chwila spokoju to już jest niedobrze i trzeba robić wszystko aby mieszać. Starym się nic nie podoba i myślą że staż pracy który mają to wszystko. Że nie trzeba pracować a jeśli łaskawie Pani ruszy ręką w pracy to najlepiej trzeba by jej składać honory. Młodsze i najmłodsze w większości są ok ale wybitne jednostki starają sie cały czas mieszać i mącić

No tak wszystko nie tak jak powinno być znowu znaleźli kozła ofiarnego i pozbyli się nie wygodnej osoby z doświadczeniem i wyksztalceniem tak dalej a pani menadżer wyśle wszystkich na kuroniówke a zaklad doprowadzi do ruiny .ciekawe dlaczego wywalili ją z poprzedniego

Figa

Czy aby na pewno była to doświadczona osoba? Czy aby na pewno kozioł ofiarny?Stało się to na co zasluzyla

@Figa

Napewno nie zasłużyła. To osoba to jedna z niewielu osób wykształconych na odpowiednim stanowisku porostu za często piła kawę z panią menadżer niech nastepna osoba ma się na baczności bo to picie kawy ma takie skutki jak obecnie się stało. A z tego co piszesz to widać ze nie lubisz byłego kierownika bo co zalazl ci za skórę

Witam jestem pracownikiem tej firmy i Bardzo jestem zadowolony z możliwości pracy praca jak wszędzie trzeba pracować i tyle nigdzie nie położą raz ciężej raz lżej . Gadanie wszędzie jest było i będzie nie zwracam na to uwagi robię co do mnie należy . Bardzo Dziękuję za zatrudnienie mnie . Praca podoba mi się :)

@pracownik

Chyba pracujesz w biurze albo na wyższym stanowisku bo zwykłym robiłem nie jesteś

Miało być robolem

@anonymous

Pracuje na jednym z działów

Chyba jako brygadzista.

@Swój człowiek

Swój człowiek nie jestem brygadzistą pracuje na produkcji sera jako zwykły pracownik

Swój człowiek

Na której produkcji sera? Pierwszy raz "zwykły pracownik" chwali sobie tam prace.

@Swój człowiek

Tak pracuje na jednym z działów produkcji sera . A to co gadają jednym uchem wpuszczam a drugim wypuszczam

Zostaw merytoryczną opinię o Polser Sp.zo.o - Siemiatycze

• Jak się pracuje w Polser Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Polser Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polser Sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polser Sp.zo.o
1.4/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 18
    17-300 Siemiatycze