Opinie o NORTH COAST S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORTH COAST S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORTH COAST S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORTH COAST S.A. w Warszawa

ZlosliwaMalpa

2009-07-27 North Coast w programie Rynki dla Opornych 2009-08-12 North Coast usunięty z portfela programu Rynki dla Opornych

ZlosliwaMalpa

Wystarczy sprawdzić akcję firmy. Od 2009 idzie firma w dół.

KatyB

To równia pochyła. Unikajcie tej firmy.

Natalia

@susel, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl i trzymanie się głównego wątku dyskusji. Jeżeli zaglądasz na forum, to na pewno jesteś ciekawy, co inni pracownicy myślą o firmie NORTH COAST. Wielu kandydatów do pracy szuka tutaj odpowiedzi na swoje pytania, czy możesz im pomóc i napisać jak wygląda praca w tej firmie?

Natalia

@LaPatiQ Dlaczego tak twierdzisz? Niestety, nie napisałeś żadnych konkretów na temat firmy NORTH COAST, dlatego Twoja opinia nie jest do końca wiarygodna. Aby to zmienić, chciałabym abyś napisał nieco więcej szczegółów, które przemówią za Twoim zdaniem. Będę Ci za to bardzo wdzięczna, tak samo jak inni, zainteresowani pracą w firmie NORTH COAST użytkownicy.

karol
@Natalia

wystarczy poczytać opinie , a najlepiej popytać na rynku o tą firmę. Zarówno pracowników, jak i klientów. Znajdziesz potwierdzenie poniższych postów

@Natalia

Wprowadzili skaner i oprogramowanie qkuar . Powstało jedno wielkie zamieszanie. Dużo roboty przez te oprogramowanie. Przyjeżdżają dostawy z Gliwic towaru: przed wprowadzeniem skaneru jedna osoba spokojnie ogarniała ją, ale wcześniej rzadsze były dostawy. Teraz to tego okazuje się że są potrzebne 3 osoby, a na zakładzie robi 5 osób. Te 5 osób jest odpowiedzialna za kompletowanie towaru zleceń transportowych, przyjęcie dostawy/zwrotu , ulokowanie towaru na magazynie. Ostatnio 3 osoby zasuwają od 10 godzin do 12u. Bo 2 IE osoby były na rano i rozkładały towar z dostawy i kompletowali. Po ośmiu godzinach idą, a dwie osoby lub nawet jedna zostaje i kompletuje. Jak zbliża się 8 godzin pracy tych osób co przyszły później sprawdzane jest ilość zleceń i czy zostały wykonane. I wtedy to akcji wkracza kierownik odpowiedzialny od transportu i jeden pracownik z wielkimi aspiracjami na kierownika. W ciągu od dwóch to trzech godzin udaje się skończyć zlecenia. To chwili obecnej nie mogą znaleźć pracownikow na magazyn, a jeśli znajdą to uciekają szybko. Kuszą kandydatów nowych stawką: 2500 netto z premią, bez premii 2100 coś mniej więcej. Na podstawie tego co napisałem wystawie sami opinie o tej firmie.

XXX
@AnonimowyRobol

Z taką formą wypowiedzi raczej lepszej pracy nie dostaniesz.

susel
@Natalia

Pani z nudow pisze do roboty kobito!!!

AnonimowyRobol

Zapomniałem powiedzieć że palety pracownicy muszą wzbijać, które są chyba tak stare jak ta firma. Pojemniki styropianowe są dopisywane to faktur i za każdym razem do nas wracają, ale żeby zakupić plastikowe pojemniki i dopisać to faktur ciężko by mieć w co kompletować.

PółnocneWybrzeże

Pracownik musi za każdym razem kombinować w co ma pakować i mieć w co pakować. Często się zdarza,. że sztuki są brane z kartonem tyle co potrzebne, a pozostałe sztuki luzem są wyjęte z kartonu i leżą na palecie. Przy kilku prafownikach nazbiera się takich palet w regałach z luźnymi sztukami w regale (co potrafi wkurzyć). Niektórzy wszystko co nie jest szklaną butelką kładą luzem sztuki na palecie, której kompletują skoro nie mają w co pakować ( niech się kierowcy martwią żeby im się nie rozwaliły produkty. Według mnie firma z North Coast powinna zmienić nazwę na Jungle ;) . Zasądzająca osoba płci żeńskiej nie widzi żadnego problemu w tym.

Natalia

@Norbert, zawsze warto wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do firmy NORTH COAST. Dla pracownika to doskonała okazja to lepszego poznania swojego przyszłego miejsca pracy. Każdy pracownik ma inne oczekiwania, dlatego zrozumiałe jest, że opinie będą się różnić i pozytywne albo negatywne.

Norbert

Skrajnie różne opinie piszecie i zupełnie nie wiem co sądzić Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

@Norbert

Przyjdź i przekonaj się

@Norbert

Przyjmią się z samymi uprawnieniami

Natalia

@XXX, proszę Cię o nie zaczepianie innych użytkowników na forum. Każdy ma prawo popełnić pomyłkę, przecież każdy z nas jest człowiekiem. Czy jesteś pracownikiem firmy NORTH COAST? Jak Ci się pracuje w tej firmie? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy i wynagrodzenia? Czy obowiązki na Twoim stanowisku są wymagające?

XYZ
@Natalia

@Natalia, czy nie jesteś przypadkiem jakąś wtyką z firmy? Jak na osobę postronną to bardzo dużo pytań zadajesz? Nikt z użytkowników nie jest tak bardzo aktywny na tym forum jak Ty. Skoro nie starasz się o pracę w firmie to po co Ci te wszystkie odpowiedzi?

@XYZ

Zgadzam się. Myślę że to pani kierownik magazynu.

Natalia

@AnonimowyRobol Dziękuję za garść informacji. Jako że jestem osobą zupełnie bezstronną to pozwól, że nie będę oceniać firmy NORTH COAST. Niemniej jednak, czym spowodowany jest fakt, że nowi pracownicy odchodzą? Czy jest to spowodowane stricte tym, co napisałeś, to jest dużą ilością pracy czy czymś innym? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Natalia

Jest mało ludzi. Firma poprzez wprowadzenie skanerów i system informatyczny qkuar dołożyła obowiązków i procedur nowych. Kompletowanie odbywa się za pomocą skanera i paleciakq ręcznego. Bo ośmiu godzinach stopy bolą. Stawka też nie jest atrakcyjna.jak na takie warunki. Na mroźni jest mało miejsca: na jednej kolacji w regale jest przypisane nawet 3 rodzaje produktów ( musisz jeszcze wydać odpowiednią datę). Jak jest nawet sporo zleceń na mroźni to nie ma jak się poruszać między regałami i postawić trabinke jak masz skompletować produkt znajdujący się na 2im poziomie. Praca wygląda tak jak opisał AnonimowyRobol. Stołówka mała że dwie osoby mogą spożyć posiłek. W szatnia połączona z damską. Od cholery szafek a nawet ławki nie ma by się normalnie przebrać i nie ubrudzić stóp. Zlecenia wbijają cały kiedy chcą. Rano nieraz jest tak że jest mało zleceń a potem wskakuje sporo lub wciągu pracy masz małe ilości w zleceniu a o 17 wskakują same wielkie. A praca najpóźniej kończyć na magazynie powinna o 19. Jak masz małe ilości danego produktu, to nie ma kartonów by je włożyć. Jak są to takie małe że większych rozmiarami produktów nie włożyć. W skanerze musisz pracować na podglądzie zlecenia by wiedzieć np. czy masz mąkę co waży 25 kilo. W skanerze nie jest oddzielone osobno ilość produktów luzem a w kartonach czy zgrzewkach. I nie wiesz czy masz wsiąść kartony puste i ile.

@PółnocneWybrzeże

Nie pokazuje ilości na podglądzie w skanerze łyżek i oddzielnie w kartonach czy zgrzewkach. Pokazuje dopiero przy zeskanowaniu lokalizacji.

@PółnocneWybrzeże

Luzem miało być nie łyżek, słownik wstawił.;)

LaPatiQ

bardziej pasuje nazwa LOW Cost:))))

ika
@LaPatiQ

nic dodać, nic ująć. znakomite podsumowanie opinii na temat tego tworu!

Karol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Natalia

@. Czy możesz rozwinąć swoją opinię o więcej szczegółów? Jak przebiegała Twoja współpraca z firmą NORTH COAST? @R Może przybliżysz nam sytuacje, w których doświadczyłeś takiego poziomu kultury i współpracy, który opisujesz? Detale wzbogacą Twoją opinię merytorycznie. Dzięki temu będzie ona bardziej wiarygodna i może okazać się cenna dla innych użytkowników.

R

kultura osobista i kultura współpracy, poza wszelką krytyką. Tak niski poziom trudno znaleźć na rynku. Lepiej unikać!

@R

tam jest WYJĄTKOWO SŁABO!

Natalia

@k Wykorzystywanie pracowników to poważny zarzut w stronę firmy NORTH COAST. Możesz opisać w jaki sposób doświadczyłeś tego podczas pracy w tej firmie? Bez żadnych konkretów, niestety, Twoja opinia nie jest nazbyt wiarygodna, dlatego chciałabym Cię prosić u napisanie ich.

@Natalia

przykładów jest wiele....jeden z nich. W magazynie w Pruszkowie dwie panie rozładowujące tira. Powód to brak pracowników, gdyż nikt nie chce tam pracować.

superPH

potwierdzam bardzo złą opinie na temat north coast. warto dodac, że oprócz tego że jeździ się złomem, który jest niebezpieczny, to jeszcze w każdym jest gps. jak się zatrzymasz na posiłek, albo za potrzebą, to awantura gotowa. Nie wolno korzystać z aut prywatnie. i nie wierzcie, co mówią na spotkaniach rekrutacyjnych. zwykle jest to kłamstwem, albo niedopowiedzeniem później wykorzystanym na niekorzyść pracownika

pck
@superPH

no to bajki opowiadasz gps jest samochodem w zeszłym roku przejechałem na wakacjach 1200 km tylko szefowi wczesniej zgłosiłem

MF

Poziom zarobków w NC jest uwłaczający dla godności człowieka i pełnionego stanowiska, mają się nijak do zawyżonych wymagań wobec pracownika.

pck
@MF

MF jak pracujesz tak masz ja nie narzekam fakt ze kusili ofertami z innych firm ale jakoś mi tu dobrze swoje robie czasem 2godz czasem 12 nikt się nie przypie....la o czas pracy cyfra sie zgadza tak jak w innych firmach kasa na kącie też potrzebuje wolne to biore nikt nie pyta dlaczego na ile ważne zeby tel. nie przestawał dzwonic co do sprzetu fakt przedpotopowy samochody również ale żeby były tylko takie problemy

k

NC to "Bangladesz" w całym, tego słowa, znaczeniu. zero benefitów, płaca niekonkurencyjna, atmosfera wybitnie zła, pracowników bardzo się wykorzystuje . Kadra zarządzająca, w dużej większości, bez kwalifikacji.

@k

K po raz kolejny prezentujesz bardzo negatywną opinię na temat North Coast. Jeśli wszystko jest złe i niekonkurencyjne to dlaczego tam jeszcze pracujesz?

moniak-73
@k

a czy ktoś ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o dział księgowości?

Czujny jak gajowy

Hej hej! Może ktoś z was nakreślić sytuację w Poznaniu? Meksyk? Na pra**j.pl jest ogłoszenie na kierowce. Zależy mi głównie na atmosferze niż na benefitach pozapłacowych. Jakoś prespektywa psychopaty nad sobą mi nie leży. Pozdrawiam!

@Czujny jak gajowy

żadnych benefitów i słaba pensja. Radzę wybrać inną firmę. jest w czym wybierać.

Zostaw merytoryczną opinię o NORTH COAST S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w NORTH COAST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NORTH COAST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORTH COAST S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORTH COAST S.A.?

Kandydaci do pracy w NORTH COAST S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORTH COAST S.A.
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.

NORTH COAST S.A.