Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Witam wszystkich pracowników. Mógłby ktoś opisać jak to jest z tymi obiadami za 1zł? Czy jest możliwość zakupienia obiadu na każdej zmianie i faktycznie są one ok? Pozdrawiam

Paula
@Kandydat

Obiad jest za darmo, raz dziennie później możesz sobie dokupić za 9.90 z tego co pamiętam. Często są smaczne ,czasem coś nie im wyjdzie, najlepiej brać pozycję bezpieczne.

Vasili
@Kandydat

Obiady są na każdej zmianie są 3 propozycje każdego dnia do wyboru

@Paula

Obiady są, ale ich jakość to masakra, często ladujesz w kiblu

Cabaj
@Seba

Zgadzam się w 100%.Najlepiej wozić swoje kanapki z domu.Ja przez 3 lata tak robiłem pozdrawiam

Grzenas2233

Myślę że we wrześniu znowu dołączę do lisner

@Grzenas2233

Nie radzę hahaha

Mysza

Czy to prawda, że dział zakupów zaczął kuracje oczyszczającą. Czy wreszcie znajdą się osoby chętne na pozew zbiorowy. Pamietam, że 1 dziewczyna zaczęła temat ale z tego co pamietam reszta się wykruszyła. Może teraz czas na to? Warto wreszcie otrzymać godziwe odszkodowanie i zwrot za wszystkie przepracowane nadgodziny pod skrzydłami sami wiecie kogo? Są chętni? Jakby co to piszcie. Załatwimy swoje stare wielokrotnie przepłakane sprawy raz a dobrze.

Mewa
@Mysza

Naprawdę jest z Tobą coś nie tak, przeczytaj sobie co napisałaś, jeśli takie bzdury wypisujesz to nie wiem gdzie uzyskałaś mgr bo chyba go masz? współczuje.

Nikt

Tak trzymac.

Haha
@Mysza

W ramach oczyszczenia zarząd lisner zdecydował się na nagrodzenie byłej szefowej zakupów, o której tutaj głośno z uwagi na oskarżenie o (usunięte przez administratora) i ogólna toksyczność, nagrodą dla jednego z kilku najlepszych pracowników roku. Nagroda nazywa się diamentowa ość i służy promowaniu pracowników reprezentujących wartości istotne dla firmy. Kurtyna.

Hehe
@Haha

Tak jest! Co więcej tą śmieszną nagrodę dostała także osoba, która już tam nie pracuje.

pytanie

Jest praca w Lisner ,wczoraj dzwoniłam prosto z firmy velux czy jest praca a tu agencja m mówi nie ma naboru a dziś na olx jest łatwa produkcja czyli pakowanie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Smutna

Jak to jest ze ludzie chcą pracować, a te starsze panie znęcają się i nikt tego nie widzi. Starałam się jak mogłam,lecz zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Ludzie będą odchodzić, ja wytrzymałam 3 tygodnie. Pozdrawiam panie ze śmietany.

Maryśka
@Smutna

Niestety "ludzie" w tej firmie, wyzuci są z jakiejkolwiek empatii. Zwłaszcza starsze panie, nie koniecznie wiekiem lecz również stażem. Nienawiść, zazdrość, plotkarstwo (usunięte przez administratora) wpisane są w ich życiorysy. Do tego dochodzi brak jakiejkolwiek kontroli ze strony kierownictwa nizszego szczebla i mamy komplet. Nauczeni wieloletnią praktyką i brakiem wzorców jak powinna wyglądać praca w prawdziwej firmie, potrafią używać tylko przemocy psychicznej i zastraszenia. Tak zarządzający jak i szeregowi pracownicy z 20toletnim stażem. Przykre w momencie kiedy firma aspiruje do statusu lidera rynku, kosztem tych ktorzy utrzymują ja na powierzchni.

@Smutna

Niestety ,kto nie potrafi odpyskować jest praktycznie na pozycji straconej .Współczuję bo każdy chce mieć pracę A przez nie których ludzi jest to nie możliwe. Powodzenia .

@Maryśka

Dokładnie. Te z długoletnim stażem (Nie wszystkie)myślą, że rozumy pozjadały.

Basia
@1234

Pracownicy z długim stażem niestety muszą pracować za trzech aby linia jechała płynnym ruchem . Nowi pracownicy mają czas na naukę , proszę nie przesadzać . W jednym ma Pani rację psychika musi być silna ponieważ Polacy w tej firmie są traktowani bardzo źle liczy się Nepal i Ukraina .

Lin
@Basia

Tak tu ukraina jest lepiej traktowana jak my...my jesteśmy robole od wszystkiego a oni wiecznie się uczą.

Pola
@Basia

Tak, ale właśnie Polacy się źle traktują. Żyją życiem innych.

@Maryśka

Właśnie te panie bez empatii, z przezwisku na przerwie słyszałam czerwona i biała, dlatego wytrzymałam aż 3 tygodnie. Jeszcze jedna tam pani chodziła jak za karę i stresowala.

@Lin

Oj tam oj tam ,,wystarczy posłuchać kto kogo bardziej szanuje .

@Pola

Brawo ,dobra odpowiedź. Życie osobiste innych jest na pierwszym planie.

A może jakaś sugestia ?

@***

Tak. Sugestie były. Sabotaż pozamiatany pod dywan. Nie jedne. Ale kogo to obchodzi, powinny być kamery wszędzie, kto jak pracuje, i kto jest dobrym pracownikiem. Bo to widać gołym okiem.

Zdegustowana
@Smutna

Czy to znaczy ze jeszcze się nic nie zmieniło!? Przez panie ze śmietany zrezygnowało z pracy wiele osób. Poniżają nowe osoby, uważają, że nowa osoba powinna odrazu mieć wprawę. Przecież nikt nie urodził się jako wagowa. Ludzie się przy nich tak stresują, że wolą w ciszy odejść. Straszne kobiety. Nigdy się nie spotkałam w żadnym zakładzie z taką atmosferą. Operatorki również nieprzyjemne, niedostępne. Apel do kierownictwa zróbcie coś z tym. A zobaczycie ile będziecie mieli osób chętnych do pracy. Bo to nie praca jest zła tylko wspolpracownice. Stare wyjadaczki.

To źle trafiłaś

Zdegustowana
@***

A co to ma do rzeczy?????

@Smutna

myślę ze Pan nie moge tego napisać gsdaj z kierownikiem

@Smutna

zdrowie psychiczne jest najwazniejsze powiem wam ze dobrze ze to tutaj wszystko wychodzi, niech kazdy wie jak tam jest i jaka to jest firma !!!!

oooo

A w oleju też jest

Wojtek
@Smutna

Śledzie firmy lisner z grzybami i kurkami to sama chemia kupione przezemnie w jakimś Polskim markecie,nie polecam nie da się tego zjeść,a maly Francuz reklamujący w Polsce zrobil karierę

@Smutna

A to wszystko wina tych pseudo brygadzistek one pozwalają na to wszystko. Pracowałem na śmietanie niestety krótko widziałem co one wyprawiają. Pani Małgorzata przechodziła samą siebie, krzyki na pracownice chociaż nie jest ich winą że maszyna ma awarie. (usunięte przez administratora) przez nią uprawiany już dawno powinien się skończyć zwolnieniem dyscyplinarnym i sprawa w sądzie.

Irena
@Smutna

Aż tak poważnie zle tam jest? Kurcze ale to w jaki sposób to odczuwasz, one czuja się lepsze bo mają większy staż czy jak?

Konrad

Skoro tylu pracowników narzeka na warunki zatrudnienia może warto wziąć sprawy w swoje ręce i założyć związek zawodowy? Czyli grupę pracowników, która będzie mogła w oficjalny i zgodny z prawem sposób negocjować z Pracodawcą poziom podwyżek, socjalu itd. Firmy w których pracownicy tworzą związki jest o wiele łatwiej. Sam współpracowałem z ta firmą i póki był kiedyś związek zawodowy było dużo lepiej Teraz pracuje gdzie indziej ale w razie pytań doradzę co i jak: tel. 516495525

Pan da
@Konrad

Odradzam pracę w tej firmie.Wcale nieszanują pracowników.A ci cali liderzy to się zachowują jakby wszystkie rozumy posiadali!!!!!!!!!!!!!

Jacuś

Pozjadali

Hm
@Pan da

A co Cię tak bardzo wkurzyło, że masz taką opinię. Napisz ,może komuś ta wiedza się przyda .

Zombi
@Pan da

Chcą nas wycisnąć jak cytrynę

Tomcio
@Konrad

Bo tylko tacy jak oni robią tam latami.

@Hm

Jestem ciekawa ,bo chciałabym się w tym zakładzie zatrudnić.

Rogaty
@Ewa

Lepiej nie ,bo tak Ci dadzą popalić niektóre super ,hiper i bez skazy Panie, że Ci się odechce tej pracy po pierwszym dniu. Zanim zaczniesz będziesz najgorsza ,nawet jak dasz z siebie wszystkie swoje chęci,,będziesz najgorsza ,,obgadywana na okrągło, wyśmiewana, .jedna z drugą będą się tym karmić jak chlebem powszednim . Więc decyzja zależy do Ciebie .

Adrian
@Rogaty

Uuuu to atmosfera nie dopisuje widzę, szkoda bo to ważny czynnik zawsze. A z kasą chociaż jest OK?

Rogaty
@Adrian

Jak są nadgodziny to i kasa jest . Wszystko zależy od podstawy . Szału nie ma.

Jakieś opinie na temat pracy w biurze? Działy handlowe?

rybak

co tam łodki wędki przygotowane wooda dookoła i dalej hejze rybacy

Rybak
@rybak

Ale wazne ze jest praca

grzenas2233

Czyli przez rok który już nie pracuje firma zeszła na psy

PRACONIKROKU

Ciśnij, jedyne co mam w pamięci. Pan M potrafi poprawić humor

Ola

Firma dramat, niskie wypłaty, poniżanie pracowników to codzienność.

ojjj
@Ola

Czyli woda doookoła

Dary

Dokładnie, niezmiennie od lat..

@Dary

Dobrze że już tam nie pracuje choć nie żałuję tych lat przepracowanych ponad 15 . Szkoda tylko mojego czasu na dojazdy bylo

Thebest

Oo tak widzę, że kilka osób w końcu odezwało się na temat Pana M. PAN M chociaż na Pana to on nie zasługuje, koleś bez szacunku do każdego, wyzyskiwacz i do tego mobber (tak jest prawda) kawka,papieroski, długie pogawędki i sprawdzania kamer na nocnej zmianie to jego ulubione hobby. To mu najlepiej wychodzi. Chłopacy się z niego śmieją, że po 30 latach pracy nadal nie jest wstanie nauczyć się składów które są w tej firmie gdzie to jest podstawa. Pracownicy są zmuszani do łamania wszystkich przepisów które tam istnieją, później gdy tylko coś złego się stanie z tego powodu lądują na dywaniku u Kierownika i są karani naganami a brygadzista tylko się uśmiecha w tym momencie i nawet nie chce ich bronić później na osobności przekazuje kierownikowi, że mówił że tak nie można i po swojemu robią. Jest bryadzistą bez żadnych szkoleń o prowadzniu zamiany, koleś nie potrafi ustawić odpowiednio pracowników tak, żeby nic nie szwankowało. Poniżanie pracowników przy innych pracownikach to chleb powszedni. Każdy widzial jak pewna osoba płakała przez jego słowa rzucane w jej stronę kobieta jest totalnie przez niego nie szanowna, pracuje na szykowaniu past SAMA, Gdzie w innych zmianach są chociażby po dwie osoby. Urlopu do którego mamy prawo nie chce nam dawać. Po pierwszym L4 jesteś u niego skreślona. Gdzie sam po imprezach rodzinych nie ma go zawsze po tygodniu, bo coś sobie zrobił. Pracownicy są odsyłani do kieronika z każdą sprawą dotyczoną np wyplata które się nie zawsze zgadzają bo twierdzi że to nie jest w jego obowiązkach i go to nie interesuje. Szkoda mi czasu więcej się rozpisywać każdy kto dalej tam pracuję doskonale wie jak tam jest, cieszę się że moje cierpinie dobiegło w tamtym roku końca. CZŁOWIEK POWINIEN SAM ODDAĆ SIĘ DO DEGRADACJI BO DALEKO Z JEGO KOMPETENCJAMI DALEKO NIE ZAJDĄ. POZDRO

Sss

Tak

Qqq

Tak

Konrad4

Widzę że ktoś się rozpisał, bylem pracownikiem tej firmy i jako operator , brygadzista wysyłał mnie za karę na mieszanie sosów ponieważ nie lubił mojej osoby , potrafił mi powiedzieć prosto w oczy ze jestem brudasem i do niczego się nie nadaje i mowil to przy innych pracownikach oraz z tego co słyszał nawet głośno na palarnii co spowodowało ze śmiali się z mojej osoby inni pracownicy . Ten sam Pan co w opisie . Nikogo nie pozdrawiam . Unikać

Adam Ratunku

Brak nadzoru nad grupą myjącą III zm brygadziści całą noc spędzają na szatni ryby, niczym się nie interesują, my jesteśmy pozostawieni sami sobie każdy robi co chce, wolna amerykanka, pytanie kiedy tutaj dojdzie do jakiejś tragedii. Prośba do zarządu firmy aby przyjrzała się bliżej tematowi, może najpierw sprawdzić kamery na rybie i odbicia kart na czytnikach ryba, wtedy zewryfikujecie co pseudo brygadziści z myjki III zm robią.

@Adam Ratunku

No masz pecha bo moi brygadziści są na miejscu widze ich co jakiś czas pracownik zmiany nocnej /Pytanie jakie masz podstawy tak pisać . złość czy co pozdrawiam

Kosa
@piotr

Niestety to prawda, też to widzę na nockach, zero zainteresowania ze strony brygadzistow

@Kosa

podpisz się miej odwage może masz racje jak poznasz naszą prace

@Kosa

koś kto tak się podpisuje to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) jak ktoś ma coś do gm to prosto w twarz nie ciule pozdrawiam piotr może jutro nie będę tu pracował ale ekipa to podstawa .

Jacuś
@Adam Ratunku

Odradzam pracę w tej firmie.Brygadzistki tylko chodzą i się śmieją z innych np.czy ten głupek da sobie radę na tej lini.Tak jakby one były mądre.Bez żadnej szkoły nawet zawodówki.Kolesiostwo

lala

A ryby w stawie pływaja

Pan da
@Jacuś

I widzę,źe niewygodne komentarze są usuwane.To jest polityka tej firmy.Pozdrawiam

Kania

Niskie płace, wyzysk w biały dzień... Odradzam każdemu kto ma choć trochę szacunku do samego siebie!

ol

Czy to prawda ze lisner zamkniety

kkk
@ol

I to na 4 spusty

Konsument

Kwaśne śledzie

Fila

Jeżeli jesteś czasem nal4 to brygadzistki są bardzo niezadowolone...I nie ważne co ci jest. Tajemnica lekarska nie istnieje brygadzistki wypytują co ci dolega i na co chorujesz chociaż nie mają prawa.

Perski

Myślałem nad pracą w "LISNER" jako operator. Ale patrząc na opinie to może spróbuję w Exide bądź Malta decor

Hans Kloss

Lisner to taka firma, która mogłaby być dobrą firmą.....mają dobre produkty, ale musieli by zmienić parę rzeczy. Powinni nie dodawać tej chemii do wyrobów, zacząć traktować pracowników z szacunkiem, przestać (usunięte przez administratora)osoby nie zaszczepione. Przede wszystkim to pracownicy sami siebie wzajemnie powinni zacząć szanować....

@Hans Kloss

Zgadzam się w 100 proc

@Hans Kloss

Dobrze wiedzieć ze segregują ludzi bo się zastanawiałam nad praca dla lisnera...

Romuald

Podstawowe Wolności i Prawa Podmiotowe Obywatela zapewnia Konstytucja Rzeczpospolitej Polski...a nie subskrybcje pod Pfizerem i łamanie tych Praw Obywatela Polskiego jest złamaniem najwyższego Prawa Konstytucyjnego więc żadna firma nie ma prawa żądać od Obywatela Polski żeby przyjął jakiś preparat do swojego organizmu pod jakimś pretekstem niby ochrony zdrowia. Ludzie sami decydują o sobie i o tym jakie preparaty przyjmują. Jeżeli ktoś zostanie pokrzywdzony z powodu niewłaściwego traktowania przez pracodawcę to zachęcam o skontaktowanie się z adwokatem i ubieganie się o swoje Podstawowe Prawa Obywatelskie, a w przypadku narażenia pracownika na straty finansowe z powodu przykładowo utraty pracy możecie ubiegać się o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Żadna firma nie ma prawa ograniczać podstawowych swobód Obywatela Polskiego. Pozdrawiam

Już sam fakt, że oni cenzurują komentarze jeżeli ludzie się wypowiadają o tym Cyrku - 19 to już samo to świadczy w jakiej rzeczywistości my żyjemy. Robią z ludźmi co chcą, protesty trwają już w wielu krajach na zachodzie ale w TV o tym nie usłyszycie. Jak tak ma wyglądać ta ich demokracja to ja dziękuję...

@Romuald

Bo to prawda

Marlon Banderas
@Smutna

Kowidowe dzbany sprzed telewizora i tak będą próbować zabrać ludziom wolność więc trzeba być gotowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner