Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Mokry jak szczur ....

Brakuje na hali rękawiczek zapasek o ochranicze na łokcie a nawet jak są to i tak jesteś mokry jak szczur śmierdzący śledziami

Osa
@Mokry jak szczur ....

Tutaj wszystkiego brakuje, od podstawowych rzeczy typu rękawiczki ,a kończąc na rozwalonych paleciakach i śmiesznych zasadach, które są bezsensu typu odłów basen i wrzuć spowrotem.. BHP w tej firmie nie obowiązuje.

Rolmops

Pracowałem tam długo bo 2 miesiące. . Nie zgadzam się z opiniami ze śmierdzi na hali.. ludzie kochani w tej firmie pachnie aż chce się pracować! Śledzie zmieszane z octem dają taki delikatny zapaszek . Szkoda że perfumów nie ma o takim zapachu . Praca lekka i przyjemna. Targanie beczek 50 kg z bigosem otwieranie jej i ręczne wydobywanie kapusty ze środka. Zwijanie śledzi i układanie na palecie prawym okiem ku górze do sufitu. Siekanie cebuli plastikowym nożem. Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stężenia octu.

@Rolmops

A co tam słychać na PSR??Gruby nadal kierownikiem bardzo go lubię nadaje się na kierownika jak nikt pozdrawiam.Pozdrawiam Łukasz Darasa starą dobrą ekipę.Szacun.Niewiem czy jeszcze robią pozdro dla nich.Najlepiej mi się z nimi pracowało

@Cabaj

Dawno tak ciepłej opinii to nie widziałam. ;) Za co go tak polubiłeś?

@Alicja

Za nic.Poprostu ironia.A co do pracowników to prawda.Dużo było pracowników dobrych,których zwolniono lub sami odeszli.Bo w tej firmie się nie szanuje pracownika.Cieszę się,że nie pracuje już w tej firmie

Robson
@Cabaj

Chłopie skoro tutaj zaglądasz to pewne że tęsknisz za pracą w Lisner. Czuć to w kościach. Wyrzucili cię widocznie się nie nadawales pogódź się z tym a nie żale wylewasz na forum byłej firmy

@Robson

Ty się pewnie do żadnej innej pracy nienadajesz to musisz robić w tym (usunięte przez administratora)

Brudny od śledzi
@Robson

Najgorzej mają pracownicy zatrudnieni przez agencje muszą sami prac własne rzeczy a śmierdzą śledziami niesamowicie....ale jak przejdziesz na lisnera to potem ciebie dojadą inwycisna jak cytrynę i jesteś w......na maksa

Dość już

W lisnerze coraz gorzej, usilnie namawiają do pracy w soboty i niedziele. Brygadzistki ze śmietany są tak nastawione na pracę, że grożą podwładnym jak nie są w stanie przyjść. Ciągle tylko praca i praca Dlaczego te niedouczone panieniki jeszcse tu pracują? Stosują ciągły(usunięte przez administratora) wyzywają, podnoszą głos na pracowników co to ma być? Kierownictwo nie jest lepsze bo to oni cisną je żeby tak robiły. Przyjdzie sobie taki w zielonym czepku i kilka razy dziennie namawia na nadgodziny jak ktoś odmawia to od razu ma pretensje Polacy już nie chcą tu pracować z właśnie tych przyczyn i dobrze Teraz połowa to (usunięte przez administratora) Lisner stoczył się na samo(usunięte przez administratora)

Ja....
@Dość już

Niestety to prawda...my Polacy jesteśmy traktowani jak gorszy sort... tragedia co się dzieje...we własnym kraju nie mamy nic do powiedzenia a jak się odezwiesz to odrazu jesteś gnojony przez przełożonego

Mobbing
@Dość już

W miarę ok wydaje się praca na myjni i przy wywozie śmieci i na przygotowaniu przygotowaniu w cymbrach pomidorów itp do śledzi ale fakt ludzie są wilkami dla siebie w tej firmie a przełożeni nic nie robią z moblingiem. Obcokrajowscy są dobrze traktowani ponieważ nie znają dobrze języka haha....a lisner dostaje za nich kasę to jest sprawa jasna. Jak nie przyjdziesz dodatkowo do pracy to jesteś j....albo źle traktowana traktowany..tu się nic nie zmienia liczy się tylko lisner wyniki itp a życie osobiste to ma być spanie tylko po to żebyś dobrze mógł potem na nowo zpaie......

@Dość już

Jak niechcesz chodzić na nadgodziny, to nie idź, ja chcę i chodzę, cieszę się bardzo że mogę dorobić????

Olo

Ściemniasz 8 h to możesz chodzić na nadgodziny, żebyś uczciwie pracował to byś nie miał ochoty iść na nadgodziny, weź się do pracy, a nie że inni będą pracować cały tydzień za Ciebie a ty przyjdziesz wypoczęty w sobotę do roboty.

Olga
@Olo

Prawda

Adrian
@Olo

To ty nie bierzesz nadgodzin? Ile wpada na rękę w takim trybie jak robisz tylko etat?

zw
@Ja....

Albo zwolniona od razu!

Młody Grzes

Witajcie A jak wygląda praca jako specjalisty da kontroli surowców ? Jak z zarobkami ?

Magazynier z OP
@Młody Grzes

Lepiej idź liście sprzątaj, bo do tej firmy nie ma co iść

Ul
@Magazynier z OP

Praca ok tylko ludzie złośliwi wulgarni niby jest zmiana a tak na prawdę ludzi musisz słuchać gdzie masz iść nie na każdej zmianie i są złośliwi kto mam mocna psychikę wytrzyma a kto ma nerwy szarpanie nie ludzie z wiosek nie wychowani

@Ul

Nikt nie robi porządku z tą złą atmosfera? Jak można pracować z takimi ludzmi?

@Ul

Tu się zgadzam z każdym słowem. Atmosfera jest (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Mieciu

I co z tego że z jednej zmiany kuchni zabrali brygadziste jak nie tego .. Mietek to leser .. nic nie robi .. udaje że coś wiee.. sluzga się ciągle.. weźcie go zwolnijcie .. mama dała ?

Wiolcia
@Mieciu

Córce pomógł się dostać do firmy i dziwnym trafem zaraz byla w ciąży a potem ciągła macierzyńskie i już do firmy nie wróciła hahaha łatwo zalatwic swoje problemy zyciow3 w lisnerze .. tragedia firma .. dobrze że nowy kierownik jest M . Człowiek z otwarta glowa

@Wiolcia

Ej serio?Xd Bo jeśli tak to trochę niefajnie, a co na to inni współpracownicy?

Stefan Batory co ma wory
@Alicja

Oglnie wszyscy maja w (usunięte przez administratora) Bo dostac umowe w lis erze od 5lat jest latwiej jak zasiłek 500plus. Wirc taki (usunięte przez administratora)bawi.

Wiolcia
@Alicja

Wszyscy o tym wiedzą i co z tego ... jak poszła na l4 to kierownicy mysleli ze wroci a on mówił caly czas ze nie wie bo te dojazdy/daleko/dziecko teraz i chyba znajdzie cos na miejscu hahah najpierw nie przeszkadzały dojazdy tylko jak macierzyński się skonczyl , wczesniej pracy nie bylo za malo placili a jak macierzyński sie skonczyl byla haha przecież to było tak ewidentnie widać ze tylko dlatego młoda osiemnastka przyszła do pracy i zaraz w ciąża i l4, problem trzeba było rozwiązać w jak najlepszym dla niego sposób, kasa musi się zgadzać a z lisnera ciagnąc umie, w sumie kto by tak nie zrobił... ale oczywiście co ja tam wiem to nie prawda było inaczej :) szkoda ze nie wszyscy jednakowo są traktowani .

Pulwerantka
@Wiolcia

Jedyna osoba ktorej pomagał, starszym panią nie chcial podać kartonów 25 kg ale jej biegł od razu :/ to jest ważniejsze a nie to że pomógł córce z pracą. wszystkich traktuje jak wielbłądy

@Stefan Batory co ma wory

Ale i tak moim zdaniem najlepsze są brygadzistki że śmietany.Traktują ludzi jak by byli nikim.A co niektóra beż podstawówki nawet ha ha.Dobrze,że już tam niepracuję

@Pulwerantka

Ej te Panie to chyba tyle tu nie dźwigają? 25 to przegięcie by było

LadyWa

Dzień dobry, jakie macie opinie na temat kantyny firmy serwującej posiłki w fabryce ?

Frytka
@LadyWa

Raz jest.lepszenraz gorsze

Tomai79

Uwaga na towarzysza "surówkę" ze (usunięte przez administratora) który uprzejmie donosi. Ten stary miglanc przesiaduje godzinami na stołówce i ukrywa się w szatni.

kokos
@Tomai79

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka już nie... ;x Potwierdzam post wyżej, miga się od roboty i donosi kiedy tylko może.

Dygas
@kokos

Panowie macie rację 100% już dawno temu zauważyłem że na wywożeniu śmieci jest taki leń śmierdzący z tego Henia że głowa mała, pół dnia nic nie robi tylko kawki spija i szuka na kogo donieść , wstyd panie surówka...

@Dygas

Racja.Niech idzie na emeryturę.A nie blokuje miejsce młodym.Na myjce już go niechcieli to się na śmietanę stary pierdziel wepchał.Lepszy jest id fachowców

Pan da
@Cabaj

Bo się kucił z kierownikiem.I donosił.Precz z surówką

oz
@Cabaj

Dokładnie. Surówka to stary (usunięte przez administratora), całymi dniami przesiaduje na stołówce i w szatni, wciska owłosiony nochal tam gdzie go nie chcą i donosi.

olek
@Tomai79

To jest człowiek, któremu w życiu nie wyszło, stary pierdziel jest już na emeryturze i tak słabej, że musi wozić (usunięte przez administratora) w lisnerze. Do tego chyba stracił kontakt z rzeczywistością i myśli, że nadal trwa (usunięte przez administratora) i robi donosy. Arogancki, opryskliwy,jego słownictwo dosłownie ze wsi takiej zabitej dechami..

@oz

Stary komuch niech idzie buraki zbierać na tej swojej wsi.A później trzeba komuchowi pomagać wywozić pod koniec zmiany bo się niewyrabia.Jak się kawki tylko spija.Kierownictwo z śmietany tego niewidzi

Operator... ale który
@Tomai79

Surówka ma swojego śmietankowego donosiciela Damianka. Razem tworzą duet. Jeden gada drugiemu , a surówka jako wódz idzie donosić do kierowników i brygadzistek. My już się na nich poznaliśmy. U nas na śmietanie każdy wie że te zwykłe śmiecie. Teraz jeden i drugi próbują gadać z ludźmi z matjasa. Ale z tego co słyszałem to u nich są już też przegrani.

Iwona
@Tomai79

To wszystko prawda. Nawet kobietom robi pod górkę. Odrzuca nam worki i krzyczy na nas. Kim on jest aby na nas się wyżywać. A faceci to (usunięte przez administratora) bo to widzą i nic nie robią sobie z tego

Jacek
@Iwona

To prawda opryskliwy gbur. W zeszłym roku uszkodził bramę tymi swoimi pojemnikami i doniósł,że to chłopaki z matiasa. (usunięte przez administratora) nawet nie umie czytać co pisze nad bramą, zachowaj odstęp od bramy, a ten ładuje jak najbliżej, a później brama uszkodzona i umywa rączki.

Pan da
@Iwona

Zwolnić surówkę.Wnuki bawić

Seba
@Tomai79

Darek przestań pisać te opinie, wszyscy wiedzą, że to ty wieśniaku. Siedzisz na telefonie i cały czas sam sobie odpowiadasz pod innym nickiem, niestety wszystko idzie z tego samego IP.

Krystyna
@Pan da

Zgadzam się.

@Tomai79

Dalej stoi przy SB4 i nic nie robi?

Damian
@Marek

Tak klasyk...

nowa

Jaka jest atmosfera w dziale zakupow?

Wanda
@nowa

SUPER!!!

Xcf
@nowa

O jakie zakupy pytasz- direct czy indirect ?

@Xcf

Czyli jest jakaś różnica w atmosferze, że dopytujesz?

Ona jest nią?
@Alicja

A w którym pani od ryb ma pozwy o mobbing? Po czym dostaje nagrodę i jest wsrod pracowników roku?

Ghk
@Ona jest nią?

W obu jest słabo ????

@Ona jest nią?

Co, to tylko pytanie czy zahacza o prawdziwe wydarzenia? Ale skoro piszesz o takich czynach nagannych to może ci co dają nagrodę pracownika roku o tym nie wiedzą?

Kksbirek

Chce się zatrudnić w lisner Poznań ale czytając te wszystkie opinie to jestem lekko przerażony. Może ktoś napisać jak tam się na prawdę pracuje? Czy tam jest aż tak źle?

Gosia
@Kksbirek

Jak będziesz dawał ostro w palnik to sądzę że znajdziesz znajdziesz sobie towarzystwo i jakoś dasz radę w pracy, ale w życiu się pogubisz.

@Gosia

Ale chyba ważne żeby dobrze pracować a nie ostro dawać w palnik? To jedyne wyjście żeby się tu utrzymać?

Branża
@Kksbirek

Nie idz do pracy przy łowienie ryb koszami ponieważ stracisz zdrowie. Wiara narzeka bolą ręce barki plecy śmierdzi śledziami i zalewa jesteś mokry mimo osłony marjas i śmietana niw polecam takiej roboty Ciezka fizyczna praca. Jeżeli chodzi o ludzi to są normalninale jest bardzo mało a tych drugi .....jest większości atmosfera jest słaba jak trafisz na (usunięte przez administratora)

Gusia
@Branża

Tak jak wyżej napisali, jak będziesz chlał to dasz radę w robocie, ale stracisz życie. Szukaj goścu czegoś innego, wyjdzie Ci to na zdrowie.

Jak się pracuje na matjasie wyłanianiu śledzi z basenów i przygotowaniu w cynbrach np.cebuli ogórka itp które lepsze stanowisko ? Jakie zarobki?

Lila

W jakim systemie się pracuje na produkcji? 3 zmiany pon-pt? Czy 4 brygady??

CHARZYNO

w charzynie jest ta sama kiła i mogiła. Czytam opinie i widzę odbicie lustrzane zakładu w charzynie. Ale pokolei: kadre zarzadzajaca mamy tutaj delikatnie rzecz ujmując mocno niedoinformowana. Nie maja zielonego pojęcia jakie są niuanse pracy na danym dziale i dlaczego zdarzają się różne sytuacje. Trzeba im to każdorazowo objaśniać bo zadają nienajmądrzejsze pytania. Są nawet gotowi stwierdzić że dana sytuacja jest spowodowana niedostatecznym przykładaniem się do pracy danych pracowników bo nie mają pojęcia o prawdziwych powodach sytuacji dopóki im się tego nie wyłoży szczegółowo jak w przedszkolu. O rozdartych, obrażających jadaczkach brygadzistek i ich koleżanek które myślą że mogą się rządzić i obrażać bo mają ochrone nie będę tu pisała, mam tylko taką rade do wszystkich, nie bójcie się zgłaszać mobbingu bo od milczenia napewno wasza sytuacja się nie poprawi. Następna sprawa, kto w tej firmie zgłasza jakieś nieprawidłowości albo sytuacje niebezpieczne jest od razu traktowany jako zagrożenie i wróg, niepotrzeba tutaj ludzi myślących na niższych stanowiskach bo tacy są niebezpieczni, zakłócają innym odsuwanie problemów od siebie i udawanie że nic się nie dzieje. I na koniec APEL do centrali: Przyślijcie pieluchy przed następną wizytacja bo naprawdę szkoda patrzeć na zacne grono przewodniczące kiedy cały dzień biegają jak poparzeni za potrzebą ze strachem w oczach.

Jeb .. lisner
@CHARZYNO

Dobrze.. jazda z tą firmą .. wszedzie tak samo jeśli chodzi o lisner

@Jeb .. lisner

co niby ma znaczyc ze wszedzie to samo ? co dokladnie ??

Ochrona

Juchta nie spi.....na produkcji .

Firma wystawiła ogłoszenie o pracę Specjalista Ds. Dystrybucji, jak praca? Wynagrodzenie? Warto się zainteresować ts ofertą?

Koruma4

Ciekawe kiedy zaczniemy badać sosy, bo jak do tej pory to wszystko zgnite.

@Koruma4

A nie badacie tych sosów?

@Anna

No jak widać, że zgnite to co tu badać? :) A tak poważnie to chyba jednak jakieś normy z sanepidu tutaj funkcjonują, prawda?

As
@Alicja

Nie wyrzuca przecież kilkaset kg sosu..

@As

To lepiej, żeby klienci się potruli i poszły pozwy sądowe? No ile takie kilo sosu może kosztować samą firmę? Orientujecie się mniej więcej w kosztach produkcji tutaj?

Jacek

Cześć wszystkich. Mam delikatne pytanie, czy ten cały śmierdący Mieciu który jest co druga opnia tutaj? Dziękuję

Ktoś

To teraz opinia z pozycji biurowca. Ostatnie dwa lata to coraz gorsza sytuacja i klimat do pracy. Firma nie robi wyników i zwalnia pracowników biurowych. Zarząd niewidzialny, niczego nikomu nie komunikuje. Większość ludzi w ciągłym lęku, bo nie wiadomo co dalej. Dyrektorzy i kierownicy skaczą sobie do oczu, zamiast rozwiązywać problemy skupiają się na ochronie swoich krzesel i spychologii. Kiedyś fajna i dosyć zgrana organizacja, teraz jest dramat. Dlatego mnóstwo ludzi odchodzi. Dodam tylko, że brak jakichkolwiek podwyżek. Cieszę się, że już mnie tam ma i nie polecam.

Zdegustowana
@Ktoś

Czas wkońcu, bo w biurach więcej ludzi niż na produkcji, do kadr nie idzie się dostać bo łaskawie trzeba się umówić, co to prywatne biuro? (usunięte przez administratora) na wypłatach i ludzie się muszą prosić o własne pieniądze. Kto nie zauważy jest w plecy i tak co miesiąc, bo system tak naliczył, a po co siedzą te nowe panie????? A była pani umówiona? Proszę wyjść, albo udają że człowieka przez szybę nie widzą.

Stefan
@Zdegustowana

Może najpierw warto się nauczyć czytać i liczyć, a potem dopiero łazić i zawracać gitarę. Wchodzi się do biurowca, wieża babel, tłok i aromat w powietrzu. Nie rozumiesz, że na produkcji jest więcej ludzi niż w biurze? Ktoś musi upychać śledzie w tych opakowaniach. Czasami maszyna kosztuje więcej niż upychacze, nie opłaca się zwalniać. Gdyby kosztowała mniej - już dawno byś nie pracowała.

Pracownik mlody

Moja opinia zostala wykasowana. Ale apel do kierownikow. Przestancie wrescie straszyc pracownikow zabraniem premii. To nie z waszej kieszeni ida te marne premie wiec po co wy tak sie spinacie? Chcecie sie przypodobac Niemcom? Nie rozumiem. Ludzie maja rodziny i dzieci i kazdy grosz sie liczy a wy potraficie tylko zabierac. Gdybys kierowniku pracowal za 18 brutto to bys wiedzial o co mi chodzi. Tutaj pracuja juz prawie sami emeryci a wy zamiast dopieszczac nas mlodych pracownikow to jeszce nas dobijacie. Prosze nie kasowac mojej opinii. To jest rowniez apel do rzadzacych tym zakladem. Dajcie ludzia spokoj i przestancie nas w koncu straszyc zabraniem chocby marnych 200 zl brutto. Traktujcie ludzi powaznie i z szacunkiem. Dziekuje za uwage.

Capiący śledź
@Pracownik mlody

Zwykłe pedały ci pseudo kierownicy,liżą dujpy Niemcom,wystarczy zobaczyć jakie mają brązowe języki od kupy.

PANI
@Capiący śledź

Nareszcie coś o Kierownikach.

Pyzdra

Ale fajna firma haha

Młoda Polko-Gruzinka
@Pracownik mlody

Nas młodych nawet jak robimy za 4 to nas wywalają a stara baba pobeczy się przy maszynie jak mały bobas co by miał 5msc a nie 50lat to jej nikt nie zwolni. My młodzi jak zrobimy krzywą minę to już rozmowa z kierownikiem i zwolnienie... Oni się jeszcze doigrają jak te starsze, krzykliwe panie które w większości mają jakieś ADHD bo nie wiem jak to nazwać zejdą im na tej hali na zawał albo jakiś wirus... Zakład zostanie pusty bo nas młodych nie doceniali i jeszcze będą błagać żebyśmy wrócili... My powiemy im wtedy NIE ( będą jeszcze tego żałować na wszystko przychodzi czas.. Przeszkolili by takiego 20latka i nie zwalniali o byle co to zakład pracy by był bardziej produktywny... Ale widać że wolą tu trzymać starsze panie przed emeryturą które pier... Jak tej pracy nienawidzą i że je kości bolą... Może jak nie potraficie patrzeć od ludzkiej strony spojrzyjcie chociaż produktywnie 20latka - popracuje chętnie i nawet z 20lat dużej 50latka - popracuje może góra 5lat ale przy tym swoim narzekaniem i zazdrością poniszczy wszystkich nowych co przyjdą.. Na dodatek robi tak wolno że maszyna przez nią kilka razy się blokuję..... Zamiast spojrzeć ze to ta kobieta jest już niezdolna do pracy to zwala się często na młode, nowe dziewczyny i bezpodstawnie zwalnia Dlatego odradzam aplikowania do "LISNER POZNAŃ" osobą poniżej 45roku życia posiadającym obywatelstwo Polskie

Śledź
@Pracownik mlody

Piękne filmik nie mają się jak do rzeczywistosci czysty piar nic więcej wielkie (usunięte przez administratora) pracownicy nie są w tej firmie szanowani

Rici
@Pracownik mlody

W tej firmie rączka rączkę myje Protekcja górą a zwłaszcza w śród liderek

@Pracownik mlody

Brawo brawo brawo swietnie napisane pelna ale to pelna zgoda masz racje zgadzam sie

@Rici

Racja.A zwłaszcza u liderek na śmietanie.

Tomcio
@Młoda Polko-Gruzinka

W czym masz problem ? Nie podoba ci się w Polsce to wyjedź do Gruzji.

Polka z Gruzji
@Tomcio

Urodzilam się w Polsce. Mój ojciec był Gruzinem. A ty jestes deb ktory pewnie ma po 45lat i ledwie stoi przy maszynie z racji podeszlego wieku Pamietacie mnie? Pravowalam w lisnerze tydzien w Wakacje 2019 Zostałam pobita tam wlasnie przez jedną starszą Panią na magazynie zwolniono mnie Gdyby teraz mi taki cyrk odstawili to by mi musieli placic odszkodowanie za mobbing, pobicie w pracy, wyzywanie od gluwniar, brudasa, ciapatej i bezczelnego zwolnienia z pracy.

Mieciu

Syn brygadzisty zarabia najwięcej po podwyżkach ewidentnie nie ma lizanie (usunięte przez administratora)bo brygadzisci boją się ze syn swinioka powie mu bo niezgodnosciach i (usunięte przez administratora).. haha co tam ze jest pracownik co lepiej pracuje od niego ale przecież to syn brygadzisty .. tragedia firma .. 4 % śmiech na sali .. a surowce same pleśń

Kara
@Mieciu

Dajcie się rozwijać normalnym pracownikom a nie ta firma bazuje dalej na rodzinach.. patologia to mało powiedziane .. a pan M się nie zmieni ..

XYZ
@Mieciu

Uuu.. widzę że komuś ból dupę ściska. Może jakbyś się bardziej postarał to też byś tyle zarabiał.. zazdrość to nic dobrego ☺️ Tobie tych pieniędzy z portfela nie wyciąga więc co Cię to interesuje ile on zarabia? Jeszcze jedno, skoro taka "tragedia firma" to co Ty tam jeszcze robisz? Ps. Wiem kim jesteś, więc się uspokój, bo na Twój temat też mogę powiedzieć wiele "dobrego" i stracisz tą pracę szybciej niż ją zyskałeś????????

@XYZ

Proszę, słucham

Pocisk
@XYZ

Nie strasz, nie strasz bo się ze... :) ???? dawaj

XYZ
@Mieciu

Nie chcesz abym to zrobił, wierz mi????

Karamba

Dziecinada

Mieciu

Skończyło się tylko na pustych obietnicach, achh jakie to firmowe

@Mieciu

To może taki mądry jesteś w tym pisaniu już to sam się przedstawisz? :)

@Paweł

Anonimowe są opinie . Znasz takie słowo ? mama nie dała ? strzelaj dalej bo ślepakami strzelasz :P Wszyscy na przerwie a ten pisze :P w pracy nie używamy telefonów . . . .

@Mieciu

Proponuję aby każdy robił to co do niego należy, a nie interesował się innymi . Wtedy wszystko będzie ok . :) Kończę tą "rozmowę" bo nie ma co z idiotami się wykłócać. :)

@Paweł

(usunięte przez administratora) pewnie na imię masz i nie chcesz sie przyznac :) papa ;p

Mieciu dz ba n
@Paweł

Cisza kocie . Idź idź idz... to zacznij coś robić! Błazen..

Kara
@Paweł

Grzecznie pracujemy i będziemy cicho bo po co zwracać uwagę na problemy . Może papierosa i kawki na pulwer? Ciasto też ?

BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

To musi być lisner. :) praca łatwa, nic skomplikowanego, wystarczy że umiesz czytać i liczyć ;) pieniądze słabe/ chyba ze w sezonie jesli nie chorujesz :). Jeśli nie chcesz być wykorzystywany przez przełożonego który jest nie kompetentny, którego od lat tekst do pracownic jest " tata dał? " albo do pracowników " mama dała? " nie będę komenotwal ze na stanowisku brygadzista takie słowa nie powinny mieć miejsca ... ale czego można wymagać od czlowieku który nie potrafi kompletnie nic. To nie zapraszam na dział kuchni !!!. @ sluzbowe to dla niego czarna magia. Potrafił zdanie pisać do magazynierow prawie 3 h I sie poddawał haha autentycznie hahaha Ale Jeśli lubisz być okłamywany i mieć obiecywane wyższe stanowiska aby twój brygadzista mial za ilość wyprodukowana więcej $$ zapraszam na zmianę Pana M. Na kuchnie . Gwarantuje ze nie wpisze ci nadgodzin jak przyjdziesz 2 h do pracy szybciej aby skręcić maszyny bo zapomni , gwarantuje ze w swieto będzie mowil ze obowiązkowo musisz przyjsc do pracy ale będziesz miał za to zapłacone wiecej a w momencie odbioru kwitku dowiesz się ze "źle zrozumiał kierownika" albo "kierownik mu źle powiedział", a na pewno gwarantuje ci że jeśli nawet się połapiesz ze cie okłamuje i obiecuje sredniego operatora a w rzeczywistości nic nie dostaniesz bo sam kierownik ci powie ze nie było takich ustaleń.. i nie będziesz już biegał dla niego to u Kierownika będzie opowiadał jakim jesteś złym pracowniem i wtedy wszyscy będą mieli o tobie takie samo zdanie ;). Będzie cie pogrążał z każdym kolejnym dniem w tej firmie;) Kierownik zmiany powie co ma być robione i w jaki sposób a najważniejsze aby pracować na jakosc... a ten brygadzista powie ci ze ma być robione inaczej , niezgodnie z tym co mówi kierownik który jest na 1 zm . Albo usłyszysz "to musi być zrobione" ," jesteśmy najgorsza zmiana" , "slabo dzis wam poszlo " mile słowo? Od takiego człowieka nie można wymagać zbyt wiele.. Kompletnie nie ma pojęcia o przepisach związanych z żywnością i nawet o tym z jakimi surowcami w tej firmie się pracuje. Bedziesz zle się czuł?.... ahh lepiej tego nie skomentuje jak reaguje .. .. Jeśli jesteś inteligenty masz potencjał gwarantuje ci że będziesz jego wielkim wrogiem :) osobę umiejące myśleć zgłaszające nieprawidłowości są wielkim zagrożeniem :) Człowiek którego nie znajdziesz nigdzie na 2 zm i na nocce bo jest tylko na papierosach albo na innym dziale chodzi pogadać lub odwiedza palarnie na swoim :) trzy miejsca w których go znajdziesz :) ( zapamietaj przyd sie jak sie podjemiesz pracy w tej firmie ) . co tam ze pracownik czeka na niego ponad godzinę to i tak będzie miał pretensje ze nie zadzwoniłeś:)albo sam kazał ci czekać na niego i czekasz hahaha OMIJAĆ ZMIANE TEGO TYPA.. CHOCIAŻ DRUGI BRYGADZISTA SPOKO BEZ NIEGO TA ZMIANA BY POLEGLA . POZDRAWIAM BRYGADZISTKI RENATKE I KAMILKE ! NAJLEPSZE BABKI :) JE POLECAM :) oraz obu kierowników zmiany ;) A I JESZCZE JEDNO HAHAH JAK MOZNA MOWIC ZE JAKIS DZIEN JEST OBOWIAZKOWY A ROBIC LISTE KTO JEST CHETNY ABY PRZYJSC ? HAHAHA TO ŚWIADCZY O JEGO INTELIGENCII HAHAHAHAHHA

Bla bla bla
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Haha cala prawda jedna wielka masakra

Bonateli
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Niestety muszę potwierdzić słowa kolegi ten pan to (usunięte przez administratora) totalne współpraca z tym panem to czysta udręka.

@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

potwierdzam praca łatwa , ludzie ok ale ten przełożony spowodował ze szukam pracy . Kobietę na szykowaniu past traktuje jak wielbłąda, jedna starsza pani na dwie maszyny na innych zmianach tego nie ma. Wszystko musi robic biedna sama i ciągle chodzi na l4 z bolącą ręką.

Konrad4
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Widzę że ktoś się rozpisał, bylem pracownikiem tej firmy i jako operator , brygadzista wysyłał mnie za karę na mieszanie sosów ponieważ nie lubił mojej osoby , potrafił mi powiedzieć prosto w oczy ze jestem brudasem i do niczego się nie nadaje i mowil to przy innych pracownikach oraz z tego co słyszał nawet głośno na palarnii co spowodowało ze śmiali się z mojej osoby inni pracownicy . Ten sam Pan co w opisie . Nikogo nie pozdrawiam . Unikać

sredni operator
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

i tak pracuje wszystko w tej firmie...

Marek64
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Kiedyś jak mieszał sosy lub pracował na maszynie to spowalniał prace bo uważał robie dana ilość sosów i więcej nie będzie robić. Teraz cisbie pracownikow że wiecej sosów maja produkować i ktos wkoncu sie zdenerowal jak widac. Zawsze był to gbur, cham i (usunięte przez administratora) Najbardziej fałszywa osoba jaką moglem w życiu poznać. Zapomniałem (usunięte przez administratora) jak cielęciem był!

Miler%%%
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Przestańcie pisać juz pod tym postem bo każdy w firmie juz o tym gada nie można pracować ... atrakcją nr 1. Jest to prawda i to się nie zmieni bo nikt nie reaguje w tej firmie na takie zachowanie trzeba pracować dalej ...

Marka59
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Niestety ,wszystko to jest prawda. Odradzam pracy w tym miejscu i z tym człowiekiem ,słuchanie od niego wiecznie na swój temat nie jest wart tej nędznej wyplaty ,są lepsze miejsca do pracy.

Wojtek
@Marka59

Dokładnie, jego główne zadania w pracy to jaranie fajek co chwilę,picie kawki,ploteczki.

Rogaty
@Miler%%%

A może przez tę gadanie wreszcie się ktoś zainteresuje tym Panem Mmm.

Miler%%%
@Rogaty

W tej firmie .... oni uważają ze to minie i temat ucichnie a taka osoba dalej będzie siedziec i terroryzować pracowników bo inaczej tego nie nazwiemy. Wszyscy o tym słyszeli i coś się zmieniło? Tak siedzi i uważa przez parę dni co robi ...nawet tyle na palarnie nie chodzi a minie miesiąc i znowu to samo będzie.. uciekac z tej firmy .. w poznaniu pracy jest dużo;) ja szukam ;p nie dbają o pracowników i nie będą dbać o ich dobro ..

Rogaty
@Miler%%%

I przez takich M....ludzie muszą szukać pracy a on wygodniś robi co chce .

operator
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Na nockach to lubi siedzieć na kamerach i ogla co kto robi a ile razy dzwonił do kogoś mówiąc uśmiechnij się albo co tam macie wymieszane bo was widzę.

Homesafe
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Aż oczy bolą od takich komentarzy... Widzę, że tutaj może dostanę rzetelną odp bądź opinie na temat stanowiska kontrolera przepływu surowców. Chce się zatrudnić w waszej firmie i podczas zgłoszenia cv zaproponowano mi takie właśnie stanowisko, trudna praca ? Dobrze płacą? Jakie są obowiązki? To kilka moich pytań... Pozdrawiam serdecznie

K.t.30
@Homesafe

Powodzenia :p nic nie robią ale są potrzebne i nikt nie chce tam iść z innych pracowników to oczym świadczy. Szykowanie sałatek na bank będą ci kazać to robić więc przygotuj się na szykowanie ton plecy bolą dlatego unikają tego oni sami sprawdzanie kilogramów, partii, księgowanie, stanów i walka z syfem. (usunięte przez administratora)

Smalec
@Homesafe

Ci to już nic nie robią, tylko śpią i plączą ze maja malo pieniędzy. Unikają pracy jak sie da a wszystkich jadą jacy są (usunięte przez administratora) no bo są nie potrafia najprostrzej rzeczy zrobić dobrze.

Karamba
@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Do zwolnienia automatycznie .. ale i tak siedzi nadal i pierdzi w krzesło.. kierownictwo nic nie warte , brak reakcji

@BYLY PRACOWNIK 007 poddaj się

Chwilę spokoju a znowu zaczyna .. brak szacunku do stałych pracowników tylko ich wykorzystuje .. pracownicy z lisnera będą uciekać z takim podejściem przełożonych.. podwyżki hahaha podwyżki tragedia . Syn brygadzisty najwięcej zarabia bo to syn a ci co zasługują 4 % haha śmieszne.. szmieszna firma uciekam z tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner