Lisner

Jarocin

Opinie o Lisner

Alicja
użytkownik zarejestrowany

W lutym zostały zamieszczone nowe oferty pracy do firmy. Teraz poszukują Młodszy Technolog i Specjalista ds. Koordynacji Zamówień I Sprzedaży. Warto? ;)

ciekawy
użytkownik zarejestrowany

@lady ale to rozumiem jesteś ekspertem od zarządzania i finansów, że takie prognozy przewidujesz?

lady

może i tuńczyk dobry, bo tego w Polsce się nie produkuje, tylko tym się handluje. a śledź - masakra, ryba powoli nie do ujedzenia. widzę u siebie w DKJ jaki syf. patrząc na firmę - widzę że się sypnie w ciągu 2 lat, czego im nie życzę, ale to nieuchronne.

jeszcze pracownik

Niestety firma zaczęła się sypać.... Organizacja i niestety produkty.... może jeszcze nie widzą tego na produkcji, ale kierownictwo nie wie co ma robić. Kto ma alternatywę to ucieka z tej firmy. ogólnie - jak możesz wybrać coś innego - to lepiej rezygnuj z Lisnera.

LR

kikol - oferują 2-letnią umowę a później na czas nieokreślony

rybkalubipływać
użytkownik zarejestrowany

ja chyba pomyśle na zaniesieniem Cv do lisnera osobiście, bo mam wrażenie że to pewniejsza forma, i może jak zobaczą że ktoś osobiście przyszedł to spojrzą przychylnym okiem i będą chcieli zatrudnić.. echh sam nie wiem, może zgłupiałem ale to bezrobocie daje mi tak w kość że sobie nie wyobrażacie w ogóle...

dizi
@rybkalubipływać 31.01.2015, 20:00

Myślę , że sporo osób mogło odnieść takie wrażenie czytając Twój post @rybkalubiplywac. Na moje oko to na rynku pracy jest naprawdę sporo firm , które są w stanie zaproponować swojemu pracownikowi dużo więcej za lżejszą robotę. Zresztą wystarczy trochę posłuchać obecnych pracowników aby się przekonać

Wera

Gdzie mozna aplikować do firmy ? Moze jakiś link mi podacie albo dane

?

Ponoc Norwedzy sa zainteresowani wspolpraca z Lisnerem a sprzedaz ma byc prowadzona przez Epigon SA

KUBA

na produkcji,na dziale kuchnia jest OK.Możesz spokojnie się zatrudnić.Tam chyba nie ma akordu ,ale swoje musisz zrobić,brygadziści tez są OK.Zarobisz też troche ,nie martw się tym na zapas.POLECAM

wagit

Siemka. Też jestem ciekaw na jakie zarobki może liczyć pracownik na produkcji i na jakie elektromechanik w tej firmie. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

moze nowy

Siema, jutro ide na rozmowę, Ale przez posrednika, mila pani mi wspomniala tylko cos o produkcji i kuchni, temp pracy 8-10*C. Ile tam się zarabia, czy na akord czy to produkcja wewnetrzna itp itd?

krak

wszyscy powinni płacić za dojazdy, to samo tyczy się autobusów z jakiej racji mamy im sponsorować dojazdy, skoro nam zabrano a wszyscy tak samo pracujemy, mi nikt się nie pyta czy mam jak dojechać, a mam cztery przesiadki po drodze. Na pewno zakład więcej zaoszczędzi jak przestanie płacić te kolosalne, ciężkie pieniądze za autobusy, lepiej żeby za likwidację autobusów dał podwyżkę, a będzie z czego dać, masa pieniędzy co miesiąc.

ptkwo

Wporzo są :p lepiej wez sie do roboty:)

Ktos

a co myslicie o magazynie sur i opakowan jacy tam ludzie pracuja? bo by moze bede tam pracowac i zalezy mi na opinii

stary_wyjadacz

Witam Jak nie było operatorów to jedno szło lepiej drugie gorzej. W drobnych regulacjach, naprawach niektórzy pomogą. Inni zepsują jeszcze bardziej. Spójrzcie realnie ile awarii i uszkodzeń było spowodowanych ewidentnie z winy operatorów z ich niewiedzy. Z drugiej strony patrząc skąd oni mają wiedzieć niektóre rzeczy. Który z nich jest wykwalifikowany w kierunku technicznym lub pokrewnym chyba żaden? Jeśli nie ma smykałki technicznej to nie podoła. Większość to studenci zaoczni, którym nie musi zależeć skończą studia znikną z Lisnera. Pozostali to delikatnie mówiąc „wykolejeńcy” jest robota to robią nie ważnie czy dobrze czy nie. Zresztą, co się dziwić przy tych zarobkach nie znajdą kogoś wykwalifikowanego kierunkowo. Jeśli ktoś ma poczucie własnej wartości trochę wykształcenia i odpowiednich uprawnień znajdzie sobie bardziej ambitną prace za lepsze pieniądze. Powoli przemija też mit operatora guru „nietykalnego” tych najgorszych odstrzelają. Zresztą dominuje wśród nich motto ze operator zawsze znajdzie pracę. Dobry operator znajdzie za dobre pieniądze, „wykolejeniec” będzie się ślizgał z zakładu do zakładu. Najlepsze są teorie głoszone przez operatorów na temat maszyn i spraw technicznych głównie do liderów i kierowników liderów ( nie mówię tutaj o wszystkich liderach niektórzy się nie dają ;) ). Liderzy ogarnijcie się trochę pomyślcie logicznie zanim uwierzycie w jakąś bajkę operatora. Przekazujecie to potem dalej, „bo operator to”, „bo operator tamto” i jest szyderczy śmiech pod nosem. Reasumując nie mówię operatorom „NIE” tylko nie w takiej formie jak to realizuje Lisner.

jotka

nie jestem operatorka, ciekawe ze szlo lepiej, teraz masz dwa razy wiecej maszyn, wiec nie gadaj glupot, wiodacy to dobre stanowisko i jak mowilam POMAGA I TO DUZO, ciekawa jestem jak mechanicy dali by bez nich rade? nie mieli by na nic czasu, wiec zanim nastawiliby maszyne to przestoj trwalby kilka razy dluzej, niewiem z jakiego dzialu jestescie ale na smietanie mamy dobrego operatora ( mowie za siebie) i jestem z niego zadowolona.

jotka

Widać, że same tepaki tylko narzekają (piędziesiąt-racej pięćdziesiąt), operator wiodący bardzo pomaga w produkcji, więc głupot nie gadaj , że nie jest potrzebny, bo nieraz więcej wie niż mechanicy i sprawniej nastawi maszynę, nie ma płacone za akord, a zapierdala jak nie jedna akordowa, marnie zarabia i nie doceniają go.

z wielkim k.

Chyba nie jest źle jak na początek mi zaproponowali 16zł brutto na godz.na magazynie

pani m

Operator wiodący [usunięte przez administratora] za trzech, zarabia [usunięte przez administratora], a jak coś się [usunięte przez administratora] na dziale to ze wszystkich stron mają do niego pretensje. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, jak się nie ma silnej psychiki to lepiej sobie darować to stanowisko. Tyle widzę po operatorze u mnie na dziale. Szczerze mówiąc żal mi ich

RYSIOO

na czym polega tam praca na tym stanowisku pracy ?

RYSIOO

i czy stanowisko OPERATOR WIODĄCY to praca fizyczna ?

RYSIOO

WITAM CZY KTOŚ WIE ILE ZARABIA OPERATOR WIODĄC W LISNERZE ?? I CZY SĄ NA TYM STANOWISKU JAKIEŚ NADGODZINY ITP?

dsg

Mam pytanie do członków naszego związku: dlaczego nie uczestniczycie w spotkaniach organizowanych przez pana [usunięte przez administratora]?? Na tablicy jest wywieszone pismo informujące, że było spotkanie na temat m.in. podwyżek w przyszłym roku, które miało bardzo małą frekwencję. Związek powinien być dla pracowników, a nie dla pracodawcy. Nie miejcie później pretensji, że związkowiec podpisuje wszystko co mu podsuną skoro nie możecie stawić się konkretną liczbą na spotkaniu i powiedzieć prezesowi, że coś jest dla was dobre lub nie.

asd

w tym świecie jest tak, że ktoś pracuje dla kogoś. i tego nie zmieni nikt. ale nie ma przymusu do pracy. Ludziom się nadal wydaje że "się należy" oraz jeśłi ktoś nie pracuje fizycznie to w ogóle nie pracuje. Tu musi minąć pokolenie żeby pozbyć się socjalistycznych i wygodnickich przezwyczajeś. nikt nie dostrzega jednak innych aspektów pracy - wypłaty na czas, premie płacone, nadgodziny oddawane lub płacone, żadko kto się sam zwalnia i idzie gdzieś indziej, są osoby które potrafią współpracować z innymi i którym praca sie podoba, socjal dobry, dopłaty do dojazdów lub autobusy opłacone. Idźcie do prywaciarza do garażu, może będzie ktoś miał lepiej :):) w zamian - totalny brak poszanowania własności pracodawcy. ale do czasu, do czasu......

nielegalna

A powiedzcie mi,czy ktoś z was zastanawiał się,jaką pracę ma w tej firmie tzw.grupa sprzątająca?Z tego co zauważyłam to oni pracują jak mechanicy-7 dni w tygodniu...ponoć ich zarobki nie są zbyt okazałe...myślałam już o tym,by przejść do nich,ale pomóżcie-to byłaby dobra decyzja?

marv

Ale to jest prawda Tylko człowiek pewny siebie i utalentowany nie boi sie spróbowac swoich sił w nowej firmie zasmakować czegos nowego. Słaby i zakompleksiony trzyma się tego co ma i drży by go nie wywalili.

ŻYCIE JEST PIĘKNE

jedna uwaga - nie jestem robotem ja wolę żyć wielowymiarowo, praca to tylko element, jeżeli lubię to co robię w dodatku w bardzo fajnym gronie, a poza tym ta "stabilizacja pracy" pozwala mi prowadzić fantastyczne życie poza pracą to po prostu jestem SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM!!! Najlepiej niech każdy robi to co lubi, nie dajmy sobie wmówić nie nasz punkt widzenia. Czy wszyscy musimy być sfrustrowanymi yapiszonami? Najwięcej nie zawsze znaczy najlepiej - POCZUCIA SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM :)

jolka

JA KOCHAM LISNERA POZNAŃ KTO SZANUJE SIEBIE SZANUJE MIEJSCE PRACY .JA KOCHAM" LISNER POZNAŃ" I CHOĆ JESTEM TAM SZARĄ MYSZĄ TO I TAK NAJLEPSZA POD SLOŃCEM FIRMA JEST .I NIE ZMIENIĘ PRACY CHOĆBY MI MIELI NIE WIEM ILE PŁACIĆ ;) :) ;) LISNER I LOVE YOU ŚLEDZIKI

zzz

Gdy skończy się kryzys, zacznie się wielka wędrówka ludów: z firmy do firmy, z przedsiębiorstwa do przedsiębiorstwa, ze spółki do spółki. - W dotychczasowych miejscach pozostaną osoby, które gdzie indziej sobie nie dadzą rady. Natomiast jednostki ambitne, wybitne, z osiągnięciami, pójdą tam, gdzie ktoś bardziej doceni i wykorzysta ich potencjał.

qwert

Są firmy, które wykończy nie kryzys, ale koniec kryzysu. Gdy najbardziej utalentowani pracownicy poczują ożywienie na rynku, zaczną z nich masowo uciekać. To zaś sparaliżuje działalność tych przedsiębiorstw i doprowadzi do klęski.Kryzys uśpił czujność pracodawców. Już dawno przestało im zależeć na lojalności najlepszych fachowców. A przecież to od tych ludzi zależy osiągnięcie przez firmę przewagi konkurencyjnej.

użytkownik zarejestrowany

NAPRAWDE TAM JEST TAK ŻLE????????? A JA W PRZYSZŁYM TYGODNIU MAM PRZYJSC TAM DO PRACY!!!!!!!!!!

bad boy

Ten magazyn to jest magazyn kuchni podzielony ostatnio na dwie hale i dlatego potrzebna jest druga osoba na zmianie, żeby to ogarnąć bo jednej ciężko się rozdwoić. Praca raczej spokojna tylko trzeba być pod ręką cały czas.

ddddddd

wiesz co no nie za bardzo sie orientuje ale z tego co mi babka w randstad tlumaczyla to polega na tym ze przyjada jakies pojemniki z sosem czy pasta czy czyms innym i polega to na ulozeniu i zwazeniu ,wpisaniu do komputera i wydruku naklejki i dalej to zabiera ktos na produkcje jak bedzie potrzebowal. A pozniej jak jakies resztki zostana to z powrotem mam to przyjac na magazyn polproduktów . Dla mnie najwazniejsza jest atmosfera w robocie bo jesli jest atmosfera i spoko wiara to praca sama idzie tak jest wszedzie. Mysle ze brosa przezylem to lisnera tez dam rade:)

anoni

ddddddd - 2011-09-20 12:43:11 jaka atmosfera panuje na magazynie połproduktów ? bo potrzebuja podobno Półproduktów - czyli surowców masz na myśli:) Wczoraj przyjęto jakiegoś kolesia ale na magazyn opakowań - z tego co zdążyłem zauważyć, ale i tak jest tam za mało osób, głównie do rozładunków od momentu jak wprowadzili dużo nowości. Co do atmosfery to na surowcach jest spoko, co innego na opakowaniach - już gorzej. Moim zdaniem to Iwona, która zaopatruje produkcje w opakowani, sieje tam ferment i wpierdala się w prace innych. Tak to jest jak się żyje tylko pracą i co chwile ryczy na magazynie - jakiś absurd !!! Dla mnie takie osoby nie maja ciekawego życia prywatnego i praca jest dla nich wszystkim.

BLONDYNKA

dobre rzeczy się zapomina, złe pamięta - ty masz prace ja mam zasiłek dla bezrobotnych

ddddddd

jaka atmosfera panuje na magazynie połproduktów ? bo potrzebuja podobno

niezrzeszonY

Mówiąc podwyżka mam na myśli podstawę, która się nie zmienia od długiego czasu (a inflacja rośnie). To o czym piszesz to są premie, które mają to do siebie, że raz są a raz ich nie ma. Wpływ na to ma wiele rzeczy (brak ryby, sałatki, sosu, pasty, awarie maszyn itp.) Jeśli chodzi o Panie z pulwer to są poszkodowane ale w równym stopniu co chyba wszyscy faceci na produkcji i kuchni, którzy nie mają akordu a dzięki nim kobiety swój akord wyrobią.

anoni

W nawiązaniu do braku podwyżek to jak kto rozumie, produkcja ma akord, brygadziści maja 1000zł premii, magazynierzy maja swoje wskaźniki do wyrobienia. A z innej beczki to Panie z Pulwer, też maja po łokcie pracy, i wiem że one nie dostały nic premii a jest co ważyć!!!, wiec skoro one wyrabiają się wraz z wzrostem produkcji (tak jak akord musi wyrobić produkcja), to nie rozumiem dlaczego za spełniony akord na kuchni, nie otrzymują nic????!!

nogel

Pracuje w tej firmie około 5 lata, jedyną osobą co podnosi wszystkim ciśnienie jest mała czarna [usunięte przez moderatora]. Nie spotkałem się jeszcze z tak problematyczna osobą. Jej sposób w jaki odnosi się do ludzi pozostawia wiele do życzenia; żadnego szacunku żadnych norm moralnych. Będąc w kontakcie z innymi kierownikami panuje kultura, poziom rozmowy z czym "kierownik" [usunięte przez moderatora] nigdy się chyba nie spotkała. Najbardziej bawi mnie jej forma pisania e-mail, totalny brak zachowania interpunkcji oraz składni. Moim zdaniem stanowisko kierownicze nie polega na darciu "RYJA" tylko na umiejętnościach interpersonalnych. Fakt, że [usunięte przez moderatora] wzbudza starach u innych trzyma dyscyplinę, ale towarzyszy temu pogardą w oczach większości pracowników. Ta wypowiedz nie jest tylko moim osobistym odczuciem ale potwierdzona przez rozmowę z kilkoma pracownikami, którzy na swoje nieszczęście muszą z nią pracować i tolerować - smutne to ale prawdziwe.

xxx

Mam pytanko Czy w tej firmie ktoś wie ,jak przedstawiciele handlowi jezdzą sobie po całym kraju po godzinach pracy-na czyj koszt? na pewno nie swój!- może wartoby było sie nad tym zastanowić.

darek

to potrzebujecie elektromechaników nadal?

Luigi

beret - 2011-03-16 21:28:33 dla normalnych ludzi praca jest. elektromechanicy są potrzebni i nawet nieźle się mają. ale robią sporo.... Nie powiedział bym że sporo robią,maja idealna prace i zapewne ładny zarobek (aż chce się iść na kierunek elektryka) płaca niezła,pod tym względem nie można narzekać ale wiadomo ze jak masz dużo to chcesz jeszcze więcej... Generalnie zależy kto jest na jakim stanowisku,jedni zapier... równo a inni prawie wcale,jeśli chodzi o ludzi to jest tak jak wszędzie są w porządku ale zawsze się znajdzie parę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] np. ten wszystko wiedzący i najlepiej robiący [usunięte przez moderatora]... Najgorzej jest jak się komuś coś wydaje. Pozdro dla Nocnej Zmiany

beret

darek

witamwie ktos moze czy ruszyło sie cos z robota w lisnerze na stanowisku elektromechanika?

da

a przyjmuja na stanowisko elektryka?

ewa07002

czytam poszczególne opinie i w związku z tym pytanie dla zarządzających :CZY KTOKOLWIEK BYŁ PRZESZKOLONY Z EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI I ZARZĄDZANIA PODWŁADNYMI?moja odpowiedz brzmi :KADRA ZARZĄDZAJĄCA POSIADA ZERO WIEDZY NA TEN TEMAT ,ZERO INTELIGENCJI . 'BY DOKONAĆ WIELKICH RZECZY,NIE TRZEBA BYĆ WIELKIM GENIUSZEM,NIE TRZEBA BYĆ PONAD LUDZMI, TRZEBA BYĆ Z NIMI'-

tgb

zajefajna fucha...

d

no wlasnie ja probowalem sie cos dowiedziec kiedys o tej firmie.chodzi mi dokladnie o stanowisko elektryk-mechanik.mozesz mi cos na ten temat powiedziec?

Nobody

I bardzo dobrze, po co pierdoły wypisywać, jak nikt nie ma nic mądrego do napisania

chyba juz nikt tu nie pisze

Zostaw opinię o Lisner - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisner