Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Roky

Pracowałem w tej Firmie przez agencje pracy, obecnie przyjmują do pracy bez pośredników. Pracowałem na dziale: przygotowywałem produkty np zalewanie wodą dezynfekując worki z gotowymi produktami, rozcinanie tych worków i wyrzucanie zawartości do koszy ( kosze czyste, z ażurem do odciekania wody, czyste, przygotowane do tego) Kosz. Stawiają na jakość, czystość, ubranie fartuch foliowy, nakrycie głowy, kalosze, rękawiczki jednorazowe. Wejście/wyjście z produkcji ( przez śluzę). Pracownik chodził i obserwował przestrzeganie higieny ( zwracał uwagę na założenie rękawiczek gumowych). prze wejściem do pracy szedłem do szatni/działu i odbierałem rzeczy czyste( białe ) tzw jednorazówka po pracy wrzucało się je do kosza, kalosze zakładało się na suszarkę, kąpiel pod prysznicem. Produkt śledzie Firma ma pyszne ( lubiłem podjadać w ukryciu - zabronione podjadanie). Praca w chłodnym środowisku, dla mnie przyjemność ( tzw klimatyzacja). Obiady wydają dobre na stołówce, jest śluza dla palaczy ( pomieszczenie z wyciągiem tzw kiosk, nie trzeba wychodzić poza stołówkę aby zapalić papierosa. Przed pracą odprawa u brygadzisty ( wyznaczał zakres prac). Wypłata pensji na czas na konto. mieszkam niedaleko Firmy, w Poznaniu. Mam zamiar zatrudnić się ponownie. Czy potrzebujecie pracowników na produkcję? Pozdrawiam.

PRACOWNIK
@Roky

JA PRACUJE OD KILKU MIESIECY I NIE ZALUJE.ROBILEM W GORSZEJ FIRMIE NOCKI A WYPLATA MALA BYLA.DLATEGO NIE ZALUJE ZE SIE PRZYJALEM DO LISNERA.CHOC SA PEWNE NIEDOCIAGNIECIA TAK JAK W KAZDEJ FIRMIE.ALE DOWOZ DO PRACY I WYZYWIENIE TO DUZY PLUS DLA FIRMY.JEDYNY MINUS TO PRACA PRZEZ AGENCJE CHOC WSZYSTKO JEST OPLACANE.DLATEGO LUDZIE ODCHODZA BO UMOWY SA KROTKOTERMINOWE.A TAK OGOLNIE JEST OK.

@PRACOWNIK

Jak tam się pracuj? Mam od przyszłego tygodnia zacząć

@Roky

Tragedia, ludzie omijajcie ten zakład, totalne (usunięte przez administratora) i słabo płacą, po prostu czysty wyzysk.

Lissnerman
@Anna

Mogliby lepiej płacić a firma biedna nie jest.

Kuterman
@Roky

Nie polecam tego miejsca pracy, zarządzają tam ludźmi brygadziści bez żadnego wykształcenia, dno, nikt tego nie weryfikuje, ważne tylko aby umiał w sposób upokarzający dopiec ustawiając człowieka, nie ma podstawowych kryteriów przy wyborze brygadzisty, a mianowicie wykształcenie, przynajmniej średnie by się przydało.Skąd oni ich wzieli? Nie jeden pewnie tylko po podstawówce, widać to już z daleka. Taka tam jest kadra, więc jak ma być tam dobrze. Brawo dla HR

Odpowiadam
@Kuterman

"Nie polecam tego miejsca pracy, zarządzają tam ludźmi brygadziści bez żadnego wykształcenia" Aha, może i nie mają wykształcenia wyższego, ale wiedzą co robią. Ludzie po studiach są potrzebni w McDonald albo w biedronce. Pozdrawiam

Wera
@Odpowiadam

No właśnie nie wiedzą i w tym cały problem, ale nie może być inaczej skoro są z przypadku i przynajmniej bez średniego wykształcenia, co może mieć człowiek w głowie nie mający matury, nic i na pewno nie powinien kierować ludźmi.

Rubens
@Kuterman

czlowieku. gdyby nie rodo to moze dowiedzialbys sie o ludziach tam pracujacych.

Grzenas
@Anna

A długo tam pracowałaś

Klient

Kupuję sałatkę warzywną z Lisnera, pyszna, b.dobry majonez dodają do niej.

Niesmak
@Klient

Nie masz smaku, nawet (usunięte przez administratora) Tobie smakuje, chyba majonezu nie widziałeś człowieku, nie ma większego gówna, nie wiem skąd to biorą.

@Niesmak

Produkty maja dobre, śledzie pyszne mają dobre źródło, ja polecam tą firmę.

errata: mają

@Niesmak

Majonez dobry taki jaki mi smakuje, sałatki robione prze moja babcię , mamę, ja robię, majonez to główny składnik wpływający na smak sałatki, składniki w sałatce dobre, sałatka z Lisner jak domowa, polecam

@(;

Właśnie zajadam, zajadamy po konferencji sałatkę, śledzie z Lisnera produkty b.dobre, polecam (:

@(;

errata: Majonez dobry taki jaki mi smakuje, sałatki robione prze moją babcię , mamę, ja robię, mają identyczny smak. Majonez to główny składnik, który wpływa na smak sałatki, składniki w sałatce dobre, sałatka z Lisner jak domowa, polecam ( lapsus poprawiłem tak to jest jak się zajada, pisze i rozmawia (: Po konferencji kupię kilka wiaderek z sałatką na jutrzejsze spotkanie, pozdrawiam

@(;

Uważaj żebyś się nie osrał tą sałatką.

@(;

na pewno się osrasz, już jesteś osrana...

@(;

Co ty wiesz o sałatce? i o majonezie? puknij się w głowę

klient
@Klient

Firma ma dobre źródło produktów: śledzie są pyszne na rynku jest konkurencja, ten smak jest inny.

@(;

mi nie smakują, za bardzo octowe. dobre produkty to ma admirał -a masz śledzik na raz to … nawet kot ucieka

klient
@Ewa

Octowe bo są robione na bazie octu plus olej, pyszne. Dobre źródło mają dostaw produktu.

Rubens
@Niesmak

Sami produkują majonez. I nie jest to żadne (usunięte przez administratora) - olej porzadny z Polski, zółtko od "szczęsliwych kur" , etc. Kontrola weterynarii, Biedronki, Lidla, Tesco, Auchan, 20 kientow z Niemiec ... pierdoły tu piszecie

Hdhd

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Lisner i zarobki porażka 2800 brutto jako pracownik produkcji.

Witam. Szukam pracy i chce sie zapytac na jakie zarobki na ręke można liczyc na produkcji? czy jest jakies przeszkolenie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Elektromechanik

Czy może ktoś powiedzieć ile mogę zarobić jako elektromechanik w Lisnerze? Praca na trzy zmiany. Czy można liczyć na zarobki rzędu 7000pln brutto?

Brygadzista
@Elektromechanik

8 koła brutto plus benefity

Elektromechanik
@Brygadzista

Ok. Dzięki wielkie

@Brygadzista

Na jakie wynagrodzenie moze liczyć brygadzista?

Zaintetesowany

Lider szuka brygadzista, jakie duże są zespoły, 3 miau, 4 brygady? I ile płacą Bhutto na Stark?

Luna

Slyszalam ,ze lisner dal TERAZ podwyzki placy dla najemnikow . Czy to prawda ? I jaka to ma byc TERAZ stawka ? Kto cos?

Lisnerr
@Luna

1600zl na rękę aktualnie

@Lisnerr

1600zł? To jak wypłata dla psa roboczego. Kto za te pieniądze przyjdzie do pracy? Do tego jeszcze mamy w WLKP mamy potop ukraiński. Wszystkie firmy wokół (Interak, Dora, Steico, Almar, Marpak, Aquanet itd) dają 2-3x większe stawki plus premie za wiele mniejszą pracę fizyczną.

Klient

Sałatka warzywna, w pojemniku 500g, jest pyszna, jak domowa, b.dobry użyli majonez. Pyszne mają śledzie, dobre źródło, niedawno kupiłem rybę w oleju pycha. Kupiłem dnia 17-12-2018 w Biedronka: filety śledziowe krojone w sosie koperkowym ( tzw wiaderko 500g ) pyszne, śledzie mają jedyne tak dobre , dobre źródło, nie ma posmaku nieprzyjemnego jak u konkurencji, zalewa pyszna. Dnia 13-12-2018 kupiłem w Biedronka: sałatkę Gyros z kurczakiem, pycha.

Z Poznania
@Klient

Produkty mają dobre, śledzie smaczne, dobre źródło (:

zawiedziona

Zimno bolący kręgosłup można nabawić sie reumatyzmu...

@zawiedziona

Reumatyzm 100% nikt wtedy nie pomorze, to będzie taka pamiątka na stare lata.

Rybie bebechy

Dwie glajdy z Lisner,jeżdżące 68,nikt nie chce słuchać waszego głośnego bełkotu w autobusie.

Annnnn

Witam a jak jest z.premią czy dostanie ją ktoś kto był na l4 parę dni?

Nora
@Annnnn

Kuchnia Eksperymentalna, co tam się dzieje? Spotkania. Ja się pytam, gdzie jest nadzór? Wstyd!!!

Fil
@Nora

Skąd możesz wiedzieć co tam się dzieje jak tam nie bywasz i nie pracujesz w tym dziale.Głupie i nie prawdziwe komentarze zachowaj dla siebie. A może to zazdrość czy chcesz komuś zaszkodzić

bbbbbbbbbb
@Annnnn

socjalne też nie dla wszystkich

djjustyna

Witam mam problem bardzo jest mi potrzebny kontakt do pani Swiety z sałatek bardzo poważna sprawa kon do mnie djjustyna1234@wp.pl

Lisssssner
@djjustyna

Hmm ona już w Lisnerze nie pracuje.

@Lisssssner

Dzień dobry szkoda ale mimo to kontakt jest bardzo potrzebny

Lis
@anonymous

Pani swieta ma facebooka prosze sie tam kontaktowac z nia

Maria

Bylam ,widzialam troche tam pracowalam . A wiec praca bardzo ciezka ,atmosfera jeszcze gorsza . Pani brygadzistka z dzialu smietana gdyby mogla to by batem po plecach bila . Bardzo niemila osoba . Buty gumowe w ktorych nogi sie odparzaja . Mokre spocone I tak 8 h . Jeżeli chodzi o premie . Owszem sa ale w ogloszeniu kwota podana za prace we wszystkie weekendy mam nA mysli frekfencyjna druga swiateczna . Dostaniesz obie jezeli przez 5 miesiecy bedziesz zawsze w pracy. Zadna choroba nie usprawiedliwia nieobecnosci. A wiec tak nawet gdy zachorujesz w ostatni dzien sezonu swiateczna przepada . A w tym zimnie I przeciagach malo prawdopodobne ludzie chodza osmarkani po pas no zal stracic premii .. premia jakosciowa .. bywa ale tez niezawsze . Jak as jakies straty MA danym dziale . Cala firma MA zabrane podobnie z materialowa . Oczywiscie kwoty z ogloszenia as wszystkie brutto. 3500 przy stawce 16 z brutto. Haha skad oni to wzieli ????? Policzyc latwo harowanie bez dnia wolnego . W gratisie to moze byc nabyty tam reumatyzm .

Przyszły pracownik
@Maria

Przy 16 zł brutto - 160 h = 2560 zł brutto/ 1850 zł netto (na rękę)(umowa o pracę). Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Lisner. Pensję wyliczyłem na kalkulatorze pensji brutto/netto. Premia: jaka kwota?, pozdrawiam.

Maria
@Przyszły pracownik

No wlasnie tyle wychodzi . A w ogloszeniu podali 3500 tys brutto . Premie . Frekfencyjna okolo 400 brutto . Wliczajac wszystkie soboty . Suma sumarum . Stawka godzinowa mala porownujac z innymi pracami no produkcji w Poznaniu . I warunki pracy kiepskie . Zimno I mokro . Ale to juz indywidualna sprawa kazdego. Poprostu idz ,zobacz sam ocen . Jedni wytrzymuja tam jeden dzien drudzy pracuja tam pond 20 lat . A jezeli chodzi o premie one sa ale od wrzesnia do grudnia . Pozniej gola pensja

Luiza
@Maria

Coś okropnego, niedługo niewolników sobie sprowadzą, nikt normalny tam do pracy nie pójdzie, praca mega ciężka, niezapłacona, a jeszcze człowieka gnoją na każdym kroku, o warunkach mokro zimno, tylko sztuczne światło nawet nie chce myśleć co będzie z tobą za parę lat, pamiętaj zdrowie masz jedno.

yoo

Mocno zimno zakładzie zwanej lodówka ,ile stopni ,i czy szybko jak na akord robic

lisnerek

Jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn homogenizujących ? Premie realne do osiągnięcia ? Jakie są średnie zarobki na rękę ? Dużo nadgodzin ? Będę wdzięczny za wszystkie informacje dot. tego stanowiska.

@lisnerek

Pobierasz produkty wlewasz składniki do maszyny, urządzenia włączasz.

Witam prawdą jest że praca jest bardzo ciężka ,jedna kobitka z małej prowincji mówiła że musiała wziąść wózek taki jak do śmieci no wiecie ten duzy co mają panowie do śmieci i woziła nim ogórki ,na salatki potem pracowała przy jakimś stole wszędzie akord na tasmie też ,a do autobusu jak wsiadała to pracownice krzyczały na nią ze zajęła im miejsca .Jak tam jest

aaaaaa
@brak

niestety ale tak wyglada wlasnie praca w lisner .szybkosc linii produkcyjnej np wagi..to jakies ferrari ,i jeszcze zwyzywana ze nie mozesz zdarzyc od najgorszych,przez stale pracownice ..tu licza sie normy,nie czlowiek. odradzam,,a co do autobusow ,maja swoje miejsca jak w kosciele...

@aaaaaa

dziekuje pozdr.

Zawiedziona
@brak

Maja

@brak, a może Ty posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w Lisner? Jeżeli tak, to proszę podziel się nimi z innymi użytkownikami forum. Firma prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk: http://www.lisner.pl/pl/lisner/praca/oferty-pracy.html Czy posiadasz informacje związane z warunkami zatrudnienia na nich? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Maja

@jula, czy wraz se stażem pracy zmieniają się warunki zatrudnienia? Czy Lisner zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe dodatki? Jeśli tak, to w jakiej postaci? Czy osobom zatrudnionym w firmie przyznawane są premie na przykład świąteczne?

Kuba

Młodsze pokolenie niestety nie ma sentymentu jedynie kasa się liczy!

Maja

@Pracownica, mobbing to poważny zarzut. Charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką oraz społecznym izolowaniem danej osoby. Czy takie sytuacje miały rzeczywiście miejsce w Lisner? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i istotne jest, żeby informacje w nim zawarte były zgodne z prawdą.

jula
@Maja

niektórzy przychodzą do pracy tak jakby by chodzili do niej jak za jakąś kare my starzy pracownicy szanujemy i staramy sie robi swoją robotę jak najlepiej .nikt nie traktuje lizingu inaczej raczej trochę się z nimi za mocno ciećkają

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 11 to opinie pozytywne, 99 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner