Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Fatalna sytuacja przy naborze?

Fatalna sytuacja dotyczy kadr ( dotyczy weryfikacji i naboru pracowników) kobieta wykształcona prowadzi prezentacje. A proces naboru załamuje się przy doborze pracowników ( zaznaczam pracowników praca fizyczna, proste czynności). Niedopuszczalne aby mieć braki osobowe, ludzi chętnych do pracy i nie proponować pracy. To nie jest normalne. Dodam ogłoszenie ( z kadr) dnia 25.10., a ja byłem 24.10., a 25.10. dostałem od tej kobiety z kadr odpowiedz (Nie zaproponowali pracy). Prace mam za granicą i w Poznaniu, od razu ( na produkcji). Radzę Lisnerowi zmienić formę rekrutacji, trzech ludzi nieprzygotowanych do tego celu, nie każdy nadaje się. Na rozmowie przekazałem: identyczną prace wykonywałem wcześniej, mrożonki, zalewanie płynem dezyn. przed rozcięciem worków, np kuchnia. Prace mam za 3000zł netto,za granicą 1800 euro. A tych panów trzymajcie na produkcji bo może do tego celu się nadają. Niech się nie pojawiają na rekrutacji i prowadza ją. Nic nie straciłem. Pozdrawiam.

Ile

Ile zarabia operator maszyn na początek pracy ? Mówię o stawce bez nadgodzin samej gołej pensji

Stawka
@Ile

Zaczyna się od 2900 do 4300 brutto uwzględniając premie dla mężczyzn kobiety mniej o 300 pln ... dużo czy mało ???

@Stawka

2900zł brutto a 4300zł ( to marzenie? Premii i dodatków mogą nie wypłacić i to robią) Ja 2900zł (brutto) Powyżej 2000zł netto zarobisz to dobrze.

@Ile

2900zł brutto/2087 netto plus dodatki premie ( które nie wypłacają), do 4300zł brutto/ podają ( frekfencja, premia itp) 3063zł netto. Praca w chodzie 10-12 st. C. jest chłodno, Praca: z widy lodowatej wyjmowanie śledzi, sa fartuchy ( ochraniacze) ale zapachem ryb człowiek przechodzi, bywa w kaloszach pojawia się wilgoć zapach śledzi. Ciężką fizyczna praca w chłodzie. Zapraszamy

Re 2900zł brutto/2087 netto plus dodatki premie ( które nie wypłacają), do 4300zł brutto/ podają ( frekwencja, premia itp) 3063zł netto. Praca w chodzie 10-12 st. C. jest chłodno, Praca: z wody lodowatej wyjmowanie śledzi, są fartuchy ( ochraniacze), ale zapachem ryb człowiek przechodzi, bywa w kaloszach pojawia się wilgoć zapach śledzi. W szewce ubraniowej, pojawia się zapach śledzi, rzeczy przechodzą tym zapachem: kurtka, spodnie Ciężką fizyczna praca w chłodzie. Reumatyzm i problemy z zdrowiem? Ktoś jest morsem i lubi prace fizyczną. Ludzi szukają, Zapraszamy.

smyk

Witam. Niedługo zaczynam prace w tej firmie i mam kilka (może nietypowych) pytań. 1. Jaki jest przedział wiekowy pracowników i których jest najwięcej? 2. Jaka jest atmosfera podczas pracy i na przerwach? 3. Czy ludzie pomagają początkującym? 4. Na jakie zarobki można liczyć w pierwszych miesiącach? Pozdrawiam :)

Odpowiada
@smyk

1. Najwiecej jest osób w podeszlym wieku lub po czterdziestce 2. Atmosfera Jestes mlody - głupi głowniaz Jestes polak - nie doedukowany bo pracuje na produkcji Jestes z Ukrainy - aha spoko masz szanse ale jak zajdziesz za skore ktorejs ze starszych pracownic w lisnerze licz na wypowiedzenie natychmiastowe 3. Absolutnie nie postawiaja cię na maszynie bez posrednio z innymi babkami z ukrainkami ktore nie potrafia nic powiedziec po polsku lub starszymi paniami z polski ktore mysla ze jak przyjdzie ktos mlody bedzie pracowal nie tylko za siebie ale harowal i za nie. Bron boze jeszcze spytac czy ktos ci moze pokazac jakis sposob, leca wtedy czasem szydercze docinki intymne. 4. Zarobki spoko za pierwszą wyplate da się spokojnie przezyc co się zadko w dzisiejszych czasach zdarza.

Black Hole
@Odpowiada

Właśnie wygrałeś(aś) konkurs na "niedoedukowanego"

Blabla

Pytanie do kobitek, jak.ogolnie sie.pracuje na dzialach gdzie pracuja kobiety ?? Mysle nad zlozeniem Cv na produkcje ale wczesniej wolalabym znac opinie ? Czy warto,jakie place,jak ogolnie atmosfera ? :)

pracowala2019
@Blabla

nie polecam szczególnie sałatek jest tam kierowniczka ktora nie potrafi ci wprost powiedziec ze cię zwolnila. Ja dowiedzialam się na stołówce ze mam wypowiedzenie ogólnie nie od kierowniczki tylko od brygadzistki z którą podeszła kierowniczka i stała cicho i się śmiała jak hiena.

Bogdan
@pracowala2019

Taka sytuacja jest wg. mnie zupełnie niedopuszczalna. Na jakiej podstawie i z jakiego powodu zostałaś zwolniona? Jak oceniłabyś warunki pracy i ogólnie firmę Lisner jako pracodawcę?

Pracowala2019
@Bogdan

Zwolnino mnie poniewaz plakalam z powodu tego ze jedna z pracujacych duzej pracownic uderzyla mnie. Jednym slowem mowiac, wedlug mniemania kierowniczki salatek bylam nie zdolna do pracy poniewaz nie bylam przy maszynie usmiechnieta. W lisnerze jest to super ze masz obiad za zlotowke i jedna kawe codziennie kazdego dnia wiesz przynajmniej ze nie umrzesz z glodu. Jedyna osobą która jest na sałatkach jest pan brygadzista który jako jedyny ze stanowisk wyzej rozumial ze bez przeszkolenia i pokazania jak dana rzecz zrobic pracownik w pierwszym dniu pracy nie bedzie robil jak maszyna czy osoby ktore maja wprawe po 10lat.

Pracownik-6 miesięcy w lisnerz
@Blabla

atmosfera (usunięte przez administratora) pewnie jak na produkcje to na wage trafisz I będziesz rybe ważyła a jak nie bedziesz sie wyrabiałato operatorka bedzie krzyczec na ciebie.. te (usunięte przez administratora) co są na wazeniy ryby obgadują wszystkich i smieją ci sie w (usunięte przez administratora) ogólnie NIE POLECAM ja do grudnia i elo (usunięte przez administratora) z tego lisnera pracują tam tylko(usunięte przez administratora) I liczą ile kto jest na przerwie.. w ogóle tam wiekszosc ludzi to sama wiocha, a tacy są najgorsi jedyne co to o pogodzie mozesz z nimi pogadac i to tyle

Joanna
@Pracowala2019

Czy wymagana jest książeczka sanepidu i czy firma pomaga ja wyrobić na początku razem z badaniami wstępnymi?Dzięki.

@Pracownik-6 miesięcy w lisnerz

To się kur zwolnij będą inni

@Joanna

Tak potrzebna na samym bo bez książeczki sanepidu Cię nie przyjmną ale zależy też od czy idziesz przez agencję czy bezpośrednio przez lisner

pracowala2019
@Joanna

ksiazeczka jest potrzebna ale nie pomogą ci jej wyrobic nawet jak masz w tej chwili ciezko z finansami. Jeszcze sąchytrzy zeby ci dac kluczyk i kłudke do szatni którą tez sobie oczywiscie sama musisz zakupic za wlasne pieniadze.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Trzeba znać dobrze język obcy?

@Michał

Tak, przede wszystkim ukraiński i nepalski.

Nepal
@Językoznawca

To tam ludzie z nepalu pracują ? Co oni tam robią?

@Nepal

Oczywiście i sporo ich tu jest. Kazachów i Ruskich też spotkasz.

Zszokowany
@Językoznawca

No to ciekawe środowisko pracy wiec lepiej szukać dalej pozdrawiam

@Zszokowany

Wiesz zawsze możesz spróbować, może byś się wkręcił. Pozdrawiam.

Jakie zmiany są na produkcji? 3, 2 czy 4 brygady?

@123345

Zwykle są dwie, czasem są nocki. Nie ma 4 brygad.

Widzialem ze pojawila sie oferta na brygadziste magazynu (magazynier zmiany) i zastanawiam sie czy zlozyc cv. Co mozecie powiedziec o tej pracy, jakie zarobki?

Lipa
@Andrzej

Zapytaj czemu poprzedni się zwolnił ?? Nie dawał rady magazyny to chaos wszystko gdzieś indziej porozrzucane a jak ktoś nie przyjdzie to oprócz swojej roboty musisz robić za niego a zawsze kogoś nie ma... zarobki koło 3100 3300

Grzenas223

Tak potrzebna na samym początku pracy

Marta8989

Też myślę nad zestawieniem cv, najlepiej na układanie sałatek, past itd., ale też chętnie poczytam opinie ;) oczywiście zdaję sobie sprawę, że pracować trzeba, jak wszędzie :) Jak jest ogólnie? Jak atmosfera? Pieniążki? Jak z weekendem?

Mortician

Jaka jest stawka na produkcji brutto?

Urszula
@Mortician

Niestety nie wiem na jaką konkretnie stawkę może liczyć nowy pracownik produkcji w firmie Lisner, jednak pracodawca pisze w ofercie pracy o "nowym, wyższym wynagrodzeniu". Czy ktoś z aktualnych pracowników może potwierdzić czy faktycznie wynagrodzenie jest obecnie wyższe niż wcześniej? Dla zainteresowanych pracą w firmie Lisner zostawiam link, gdzie możecie znaleźć wszystkie aktualne oferty pracy: https://www.lisner.pl/kariera/

Maja

Cześć, czy możecie udzielić mi szerszych informacji na temat pracy na stanowisku Pracownik Kontroli Procesu? Czy jest to głównie praca fizyczna, czy biurowa? Jest to praca na 1 czy 3 zmiany, jakie zarobki oraz możliwości awansu można mieć na tym stanowisku? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pola
@Maja

Byłam ostatnio na rozmowie. Z tego co mówiła Pani, z którą rozmawialam praca jest dwu zmianowa. Nocnych zmian nie ma. W sezonie (Od sierpnia do listopada) są również pracujące soboty. Lecz nie wszystkie. Są płatne 100%. Nie ma również problemu z nie przyjściem w sobotę do pracy . Wystarczy uprzedzić. Praca jest fizyczna ale jest również dużo uzupełniania w excelu. Od razu Pani w kadrach daje skierowanie na badania :)

ona
@Maja

Praca bardzo odpowiedzialna, i bardzo wymagająca, nie dla wszystkich, więc jeśli masz słabe nerwy to na pewno nie jest dla Ciebie. Proponuję Tobie zatrudnić się jako kontroler w dziale produkcji, tam jest totalna laba, można ściemniać i tak nikt Ciebie nie sprawdzi bo się nie znają na tym, mają pełno czasu w między czasie ;-). Zapraszamy

@ona

Widać że nie wiesz o czym mówisz.

Anka
@123

To właśnie te ściemniacze a na dodatek mają jeszcze za to płacone.

@Anka

Jeśli nigdy nie pracowałaś jako kontroler to nie komentuj. Nie wypowiadaj się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia.

@123

Jesteś śmieszny, co ty możesz powiedzieć na temat pracy...nic nie potrafisz nawet nie umiesz dobrze ściemniać, nigdzie się nie nadajesz, tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) o innych, powiedz coś o sobie, jaki jesteś beznadziejny nie mam pojęcia co ty tam jeszcze robisz powinni cię wywalić na zbity pysk, nierobie jeden. Przyjdź do nas do kontroli procesu pokażemy tobie na czym polega praca, na pewno nie będziesz miał czasu na pierdoły, zrobimy z Ciebie pracownika.

@234

Niestety powtórzę jeszcze raz: nie pracowałaś jako kontroler to nie komentuj jeśli nie wiesz, nie rozumiesz (albo nie chcesz zrozumieć) na czym ta praca polega. Ja nie komentuję pracy kontrolerek procesu i nie oceniam czy jest to lekka czy ciężka praca. Ocenianie kontrolerów jako "nierobów" itd. jest zwyczajnie nieprawdziwe i krzywdzące. Nie wiem czy ta opinia to wynik jakiś Twoich zawodowych czy prywatnych frustracji ale życzę Ci wszystkiego dobrego i mniej jadu w sobie. Złość w sobie Ci na pewno w życiu nie pomoże. A kontrolerki procesu przy tej okazji pozdrawiam ponieważ są sympatyczne i osobiście je lubię. No może oprócz jednej ;)

xd
@123

wystarczy wam się trochę przyjrzeć, a wnioski przyjdą same.

Operatorka
@xd

Popieram, też mam takie obserwacje, popracuj jeden dzień na kole, chętnie się zamienię, gdzie mam problem z wyjściem do WC tyle mam pracy. Zobaczymy ile wytrzymasz mądralo.

miła
@Operatorka

Tyle niepotrzebnych stanowisk natworzyli, kto ma na nich robić? Zmniejszyła bym ich przynajmniej o 50% bo na liniach niema kto pracować i więcej było by na podwyżki.

inna
@miła

Każdy psioczy jak mu tu źle ale nikt nie odchodzi, a nawet jak odejdzie to później wraca.

@inna

Bo wszyscy kochamy Lisner❤️

Adrian
@inna

Jak myślisz, dlaczego ludzie narzekają a potem wracają? Chodzi o dobre warunki finansowe w Lisner? A może o dobrą atmosferę? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do pracy i rozwoju zawodowego, więc chciałbym się dowiedzieć jakie powody sprawiają że ludzie chętnie tam wracają. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

konfident

nie polecam magazynu . same wredne osoby pracuja tam , kobiety to tylko sie puszczaja ze swoimi kolegami i w chodza w (usunięte przez administratora) pseudo liderom.

Qqq
@konfident

Jestes żenujaca "(usunięte przez administratora)" zwolni sie i będzie spokój.

Wciaz mlody

Witam. Miesiac temu dodalem opinie o tym ze jako operator wozka otrzymalem tylko 2150 zl. Przepracowalem caly miesiac chce podkreslic. Dzial rybny. Opinia ta zostala wykasowana. Na dzis przyszlosc tego zakladu stoi pod znakiem zapytana. Dziwne ze chlopacy w wieku 20-25 lat pracuja pomimo ze moge gdzie indziej zarobic o 1 tys zl wiecej w samym tylko poznaniu. Pozdrawiam kierownika z ryby ktory co miesiac zabieral 200 zl premi i tak juz do nedznej wyplaty.. Qvo Vadis Lisner

Były pracownik:/

Dzień Dobry. Pracowałam w tym zakładzie przez około 5 miesięcy, i chciałam serdecznie pozdrowić moje kochane paanie brygadzistki..(usunięte przez administratora) na początku potulne, łaszą się do Ciebie.. tulą... a jak dowiedzą się, że chcesz na dłużej zostać nie daj boże na stałe... To od razu pokazują jakie są chamskie, cyniczne. Nie da się z nimi normalnie porozmawiać albo o coś zapytać.. Panie wielkie brygadzistki to nawet dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć, a oczekują szacunku od innych. No ale to przecież brygadzistki O_o wielkie uczone damy... Jeśli byłby ktoś zainteresowany ofertą pracy to bardzo polecam jeśli jesteś osobą o stalowych nerwach, lubisz być rzucany jak piłeczka po różnych stanowiskach, kochasz nieprzyjemną atmosferę i ciągły stres to jest to oferta idealna dla Ciebie ;) A to wszystko za 2 tysiące.

PiS
@Były pracownik:/

(usunięte przez administratora)nie potrafia uszanowac pracownika odejśc z pracy, postawic warunki albo 2500zł netto na rekę albo pa pa, stracą pracowników wyniosa się z Polski. Nie potrzebujemy (usunięte przez administratora) i cwaniactwa tzw wyzysk.

Gregori

Dziendobry. Caly miesiac przepracowany i ledwo 2 tys. Zaproscie do pracy jescze Tatarow...

Lord Fater
@Gregori

Ja (usunięte przez administratora) przeszedłem tam z Bridgestone gdzie przez 2tyg zarabiałem to co daje lisner za cały mc, chciałem sobie polepszyć mając więcej wolnego(miałem przyjść jako operator maszyn a dali mnie na produkcję), ale po 10dniach się ogarnąłem i dałem nogę z tej firmy.Jakies strajki, przerzucanie ryb rękoma, mieszanka ras od Hindusów po Eskimosów, 2k wypłaty to nie dla mnie....haha

Bit

Januszek opowiadał, że zamiast ryb więcej kalafioru dodawaliście. Prawda to czy nie? :)

@Bit

Niestety nie mamy kalafiora na produkcji :(

Pracownik (:

Pracowałem w Lisner, przez pośrednictwo pracy, pensja wypłacana zgodnie z terminem. Warunki pracy to temp 15 stopni, mi to nie przeszkadzało, było przyjemnie tzw klimatyzacja, latem komfort. Ja przygotowywałem produkty na produkcję, z magazynu panowie przywozili wielkie pojemniki np z gotowymi ziemniakami, jajka ( ugotowane) były zapakowane w torbach foliowych wyrzucało się do pojemników przygotowanych wcześniej przeznaczonych do tego celu, ostatni pojemnik który miał styczność z wózkiem na którym ustawialiśmy był pusty, kosze z ażurem worek się przecinało z ziemniakami i wyrzucało do kosza woda z worka wyciekała poza kosz na podłogę i kanałów przygot. do tego celu. Ryba nie pamiętam jaka to była ( była w workach zapakowana w zalewie olej) po rozcięciu worka wyrzucało się do kosza, zakaz podjadania ale podjadało się, pyszna. Śledzie mają jedne z najlepszych przywożone są do zakładu w wielkich pojemnikach specjalnie do tego celu przygotowanych, pobieraliśmy je z chłodni ( chłodnia ogromna). Śedzie pyszne, w kawałkach obrane bezpośrednio na produkcję. Kobieta chodziła mówili że to inż. Produkcji sprawdzała naocznie czy rękawice zakładamy tzw jednorazówki, czystość. Chodziłem ubrany: kalosze białe ubranie: spodnie i bluza, na to ubranie na produkcji zakłada się fartuch jednorazowy ( folia ) czepek, rękawice. Praca nie jest super ciężka, po prostu praca fizyczna jedna z wielu. Czas leci szybko, dla mnie chłopaka praca nie za ciężka, np rozcinałem worki z gotowym produktem, puszki otwierałem z pysznym jabłkiem pociętym w kawałki ( tzw gotowy produkt). Byłem wagowym sałatki gotowe w pojemnikach ważyłem z produkcji ( naklejałem etykietkę z wagą) i do chłodni z chłodni były pobierane bezpośrednio na produkcję tzw maszyny pakujące. Jest przerwa na ubikację w każdej chwili można odejść po zgłoszeniu brygadziście, bez problemu. Jest przerwa na obiad na stołówce, obiady dobre byłem najedzony, super obiad zjedzony. W jadłodajni jest tzw komora dla palaczy, wentylacją super, wchodzi się pali i wychodzi. Na produkcję jak się wraca przechodzi się przez śluzę kalosze założone na nogach czyści, przy zlewach ręce trzeba umyć płynem, kamery widzą w tym pomieszczeniu i kontrolują tą śluzę ( czystość zgodnie z normami musi być). Czepek czysty na głowę, fartuch, rękawice i na produkcję. Ja pracowałem rok zwolniłem się z powodu rodzina zmieniłem miejsce zamieszkania. Napisze tak praca dla ludzi chcących pracować to praca na produkcji bez przesady że jest męcząca i ciężka, są miejsca przeznaczone dla mężczyzn i kobiet ( kobiety płeć delikatna). Atmosfera pracy zależy od ludzi, jeśli ktoś jest marudą, całe życie przeżyje bez humoru marudzą. Brygadzista z nami na obiedzie pytał się czy wszyscy zeszli z produkcji miło był, kawały opowiadaliśmy. Są ludzie zauważyłem którym praca nie służy fizyczna na produkcji, są tacy można szukać innej pracy. Pracowałem miło wspominam tą pracę, produkty mają pyszne. Co do warunków te 15 stopni wlanie przyjemność tzw klimatyzacja, przy pracy jak się poruszam, nie odczuwałem tej niższej temp. Nawet wskazane dla zdrowia organizm człowiek uodporni. Pozdrawiam ( ostatnio kupiłem płaty śledziowe w zalewie z koperkiem pycha).

Lisnerman
@Pracownik (:

Akurat jedzenie w kantynie wcale pyszne nie jest, ciągła monotonia kasza, ryż, ziemniaki, bitka wieprzowa, ryba i tak w kółko. Czasem coś innego. Ludzie mają już dosyć tego. Po drugie widać, że kolega nigdy nie pracował na tzw. Alasce gdzie praca jest bardzo ciężka, zresztą na PSR też są takie stanowiska. Palarnia nie znajduje się w jadłodajni tylko na piętrze przy jednej z szatni. A śledzie mają kwaśne.

@Lisnerman

Jak pracowałem w pomieszczeniu gdzie jadłem obiad w tym miejscu była wydawka posiłku, z tego co pamiętam tzw kabina z wyciągiem, była wygoda, wchodziło się i paliło, znajomi palili. Śledzie mają pyszne.

klient
@Lisnerman

Była w jadłodajni po prawej stronie jak się wchodziło do jadłodajni, kabina z wyciągiem wygoda, po wyjściu z jadłodajni po lewej jest śluza, zmiany dokonała firma. Czytając komentarze ludzie marudzą ( wyrażanie niezadowolenia) Posiłki dostają za darmo, pisanie że śledzie są kwaśne: nie prawda, kupuje i są pyszne. Jest strona w google, wystarczy wpisać Lisner Poznań wyskakuje strona, ze zdjeciem Firmy Lisner można dokonać oceny, wstawić inf. o firmie o produktach, konkurencja wypisuje nieprawdę, widziałem zdjęcie: puszka z rybą w oleju przedstawiony produkt jako masa drobna, kupuje tą rybę, moja rodzina jest pyszna, to samo z płatami śledziowymi w zalewie musztardowej itp..(..) pyszne produkty. Rzeczywistość weryfikuje, kupiłem śledzie, płaty śledziowe konkurencji okazało się z posmakiem nieprzyjemnym, niesmaczne. Wole produkt Lisner, ma lepsze produkty, śledzie nie rozpadają się, nie ma posmaku ( bierze się to z złego przechowywania, przetwarzania). Są Firmy, które dorównują Lisnerowi, na równi, ten sam poziom.

Lisnerman
@klient

Oczywiście śledzie w sosie może aż takiego posmaku nie mają ale bez sosu są kwaśne. Choć co prawda jeśli chodzi o smak to ich produkty ogólnie są dobre to radzę sobie poczytać skład tych sosów. Sama chemia (substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu, aromat). Już lepiej kupić Marinero, które też jest produkowane w Lisnerze ale nie zawiera tyle chemii.

Ernest Chemikłej
@Pracownik (:

Mają cokolwiek czego nie można skonsumować? ;)

Krysia
@Pracownik (:

Tak , ryby pyszne , śledzie wybielone w proszku i konserwantów więcej niż ryby

adonim

Witam, Pytanie o zarobki mam. Bo nie wiem jak to się zmieniło od ostatniego czasu, kiedy pracowałem w Lisnerze (tj. 19.01.2016-08.07.2016). Poprawiło się coś na plus? Te 2500 zł. netto na rękę jest minimum co miesiąc bez nadgodzin i sobót (pon-ptk)? Pytam bo w Gnieźnie też mam aktywne oferty pracy gdzie zarobię te 220-2400 netto na rękę. Więc wtedy sens pracy w Lisner/Poznań za podobną kasę jest dla mnie zerowy. Pytam dlatego też o to, bo na jutro (tj. 13.12.2019) dostałem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne i myślę, czy w ogóle zawracać sobie tym głowę (jechać z Trzemeszna, tracić kasę) by ponownie odwiedzać ten zakład.

Klientka

Kupilam filety śledziowe w oleju dwie paczki, w oby dwóch śledzie miały tyle ości że nie były do spożycia. Zawsze kupowalam z firmy lisner i bylam zadowolona teraz calkowite rozczarowanie. Jakosc produktu gwaltownie spadła.

klient
@Klientka

Ja kupuję i zadowolony, pyszne

klientka
@klient

też zawsze byłam zadowolona, ale tym razem się zrazilam

Rybie bebechy
@klient

To chyba nic lepszego w życiu nie żarłeś

Rubens
@Klientka

to chyba portal o miejscu pracy a nie o wrazeniach sensorycznych kupionych produktów

jula
@Klientka

śledzie nie mają ości a może karpie kupiłaś

AJ

Hej. Ile zarabia się na produkcji netto? I czy jest tu ktoś z szamotul lub okolic i mógłby mi powiedzieć jak jezdzi autobus? Chodzi o to przez jakie miejscowości jeździ byłabym bardzo wdzięczna o informację. Z góry dziękuję ????

Żancia
@AJ

Da ktoś odp?

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 11 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner