Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Wirus

Lisner zamiast chronić pracowników, to jeszcze zmusza do pracy w weekendy. Weryfikacja temperatury na portierni to jakaś parodia, temperature mierzą zwykli ochroniarze emeryci, tutaj powinien być pracownik medyczny. Ludzie na produkcji stoją od siebie w odległości nawet mniej niż jeden metr. Zero szacunku dla pracownika.

grzenas2233
@Wirus

Witam jeżeli chodzi o soboty to nikt nie zmusza do pracy zawsze się pyta brygadzista czy przyjdziesz do pracy .Po drugie jak nie chcesz przyjść to nie przychódź do pracy.

Lisnerowski cyrk

I znów dostało się po premiach, to co dzieje się w Lisnerze to istne cyrki. Stałych pracowników traktują gorzej niż Ukraińców. Nie dziwię się, że nikt tu nie chce pracować. Odradzam, trzeba stąd uciekać.

Polak
@Lisnerowski cyrk

ukraincy dostający umowę na lisnera maja większą podstawę jak my Polacy

Luna
@Lisnerowski cyrk

To prawda wszystko się sypie, to wina zaniedbań kierownictwa, która nie inwestowała w dobrych pracowników ze stażem, myśleli że będzie ich na pęczki, a tu się skończyło, woleli inwestować w zagranicznych niech poczekają tylko aż ostatnie stare ogniwa odejdą na eme, powodzenia, już sami zacznijcie zakasywać rękawy, bo każda para rąk będzie na wagę złota.

Rubens
@Polak

bzdury. nie propaguj kłamstw i nienawiści. wszyscy maja rowno. A pracownicy lisnera opieke medyczna i premie roczen.

polak
@Rubens

premie roczna??? zakłady ci się pomyliły..

Kazek
@polak

Premia roczna jest sam ja dostaje

lisner

jestes jedyny widocznie

@Kazek

Nie ma czegoś takiego jak premia roczna. a co do ukraińców to prawda że przez lisnera mają wyższą podstawę. Chore.

Zainteresowany pracą
@Lisnerowski cyrk

Byłem umówiony w sprawie pracy w Lisner. Myślałem, że jak przyjdę na rozmowę w kadrach będą na mnie czekali. Na miejscu pod wrażeniem tłum osób czekających na korytarzu, zainteresowanych pracą. Po czasie pojawiła się miła pani z kadr i zaprosiła do sali. Przedstawiła ofertę pracy 2900zł brutto - 4300zł brutto ( ze wszystkimi dodatkami). Po czasie zapytała kto zainteresowany? Kilka osób zrezygnowało. Po czasie wywoływano osoby na rozmowę przed komisje weryfikacyjna kilku panów ( kierownicy? Brygadziści?). Praca fizyczna prosta, i obsługa urządzeń. Byłem zainteresowany ta pracą jestem młodym człowiekiem w sile wieku, dobry dojazd. Co mogło spowodować że zrezygnowali? Praca fizyczna jaka ( widziałem film), nie wiem co było powodem? Otrzymałem sms z inf. że (...)"kierownicy zdecydowali sie na wybór innych kandydatów." Dodam pracowałem w Niemczech na produkcji, brali każdego, pracowałem Rok kasę zarobiłem 1500euro miesięcznie. A tu nie zaproponowali. Zdrowy jestem, normalny? Nie wiem. Firma ma sporo chętnych do pracy, mają w czym wybierać. Pod wrażeniem. Dodam wybrałem ofertę za granicą pojechałem do Gottfried Friedrichs KG z Hamburga ( praca na produkcji) od razu przyjmą do pracy. Pozdrawiam JK

Zainteresowany pracą
@Zainteresowany pracą

Dodam to świadczy o Firmie jakości, za granicą jak leci ( weryfikacja na produkcji ale rzadko kto odpada). Powiem pod wrażeniem.

Lissssner
@Zainteresowany pracą

Widocznie czymś im podpadłeś że cię nie chcieli, albo uznali że się nie nadajesz. Praca ciężka raczej i w zimnie, zależy od stanowiska, tak jak w każdej firmie. 4300 brutto ? Chyba jak zaliczysz wszystkie soboty.

@Lissssner

Nie poważne to był mój kuzyn, poleciłem jemu tą pracę, mieszka od Lisner 20 minut drogi. Gość były żołnierz. Praca fizyczna, ludzi potrzeba, stawiają wybujane wymagania (to praca fizyczna) Żona sprawdziła ogłoszenia poszukują ludzi do pracy od 25.10., a 24 był. Prace ma za granicą Kingspan firma niemiecka, za 1700euro, plus premią. Pracował tam wcześniej. Wyjechał poszedł na rozmowę u Niemca, wysyłają do lekarza określa zdrowy i do roboty. Chore

Dodam był u Niemca w firmie produkującej śledzie, od razu przyjęliby. I takby zrezygnował bo podają 2900zł brutto do 4300zł brutto, a płacą mniej, z dodatkami czarują. Ja też niedługo rezygnuję, kuzynka też, do Niemiec. Emka np 1000euro i do Polski po 65.

Zainteresowany praca
@Lissssner

W czym można podpaść, i to określenie podpaść? Fatalna sytuacja dotyczy kadr ( dotyczy weryfikacji i naboru pracowników) ta kobieta wykształcona prowadzi prezentacje. A proces naboru załamuje się przy doborze pracowników ( zaznaczam pracowników praca fizyczna, proste czynności). Niedopuszczalne aby mies braki osobowe, mies ludzi chętnych do pracy i nie proponować pracy. To nie jest normalne. Dodam ogłoszenie podejrzewam tak kobieta wstawiła ( z kadr) dnia 25.10., a ja byłem 24.10., a 25.10. dostałem od tej kobiety z kadr odpowiedz. Prace mam za granica i w Poznaniu, od razu ( na produkcji). Radzę Lisnerowi zmienić formę rekrutacji, trzech ludzi nieprzygotowanych do tego celu, nie każdy nadaje się. Na rozmowie przekazałem identyczną prace wykonywałem wcześniej, mrożonki, zalewanie płynem dezyn. przed rozcięciem worków, kuchnia Prace mam za 3000zł netto, z inf za granicą 1800 euro. A tych panów trzymajcie na produkcji bo może do tego celu się nadają. Niech się nie pojawiają na rekrutacji i prowadza ją. Nic nie straciłem. Pozdrawiam.

Errata
@Zainteresowany praca

W czym można podpaść, i to określenie podpaść? Fatalna sytuacja dotyczy kadr ( dotyczy weryfikacji i naboru pracowników) ta kobieta wykształcona prowadzi prezentacje. A proces naboru załamuje się przy doborze pracowników ( zaznaczam pracowników praca fizyczna, proste czynności). Niedopuszczalne, aby mieć braki osobowe, chętnych do pracy i nie proponować pracy. To nie jest normalne. Dodam ogłoszenie pojawiło się ponownie ( z kadr) dnia 25.10., a ja byłem 24.10., a 25.10. dostałem od tej kobiety z kadr odpowiedz ( wybrali innych kandydatów). Prace mam za granicą i w Poznaniu, od razu ( na produkcji). Radzę Lisnerowi zmienić formę rekrutacji, trzech ludzi nieprzygotowanych do tego celu, nie każdy nadaje się aby to robić/ przeprowadzić rekrutację. Na rozmowie przekazałem: że identyczną prace wykonywałem wcześniej, mrożonki, zalewanie płynem dezyn. przed rozcięciem worków itp,kuchnia. Prace mam za 3000zł netto. A tych panów trzymajcie na produkcji bo do tego celu się nadają? Niech się nie pojawiają na rekrutacji i prowadza ją. Nic nie straciłem. ( Podaja 2900zł brutto- 4300zł brutto, wypłata bez czarowania tylko 2900zł brutto 2000zł netto< 2100zł netto z inf poczta pantoflową ).Pozdrawiam.

Dr H
@Errata

mi z kolei obiecali że przyjmą ( dwie rekrutantki plus kierownik byli obecni na rozmowie kwalifikacyjnej ) po czym po dwóch dniach zawiadomili mnie przez wiadomość sms że moja kandydatura została odrzucona.I tak z czterech chętnych w danym dniu kandydatów nie został zatrudniony ani jeden ( pierwszemu nie odpowiadały zarobki , drugi mniał powiedziane że jest za stary , trzecia płci żeńskiej została odrzucona ze względu na to że nosi tipsy a moją historię już znacie

@Dr H

Praca lekka nie jest więc dla kogoś starszego może być ciężko, a ta pani z tipsami to akurat się nie ma co dziwić, nie można mieć tipsów na produkcji.

@Dr H

Nie przyjęli bo znów pojawiło się tych trzech panów j/w napisane, wybujane oczekiwania. Do Lisner zgłoszone, wyślą komisję w formie przyjdą podstawie kandydaci. Sprawdzą np potrzeba pracowników, sposób prowadzenia naboru, rekrutacji. Praca jest fizyczna, proste pracę, urządzenia do produkcji sosów kwestia przeszkolenia. Zobaczą i po zwalniają, wykecą z hukiem walnięcia drzwiami z kartką wypowiedzenia. Chore (będą to prubował weryfikować w Poznaniu niestety centrala, góra echo). Pizdrawiam

Errata
@(:

Nie przyjęli bo znów pojawiło się tych trzech panów j/w napisane, wybujane oczekiwania. Do Lisner zgłoszone, wyślą komisję w formie przyjdą podstawieni kandydaci. Sprawdzą: sposób prowadzenia naboru, rekrutacji. Praca fizyczna, proste prace, urządzenia do produkcji sosów: kwestia przeszkolenia. Kontrola sprawdzi: określą pracę osób odpowiedzialnych negatywnie, otrzymają upomnienie albo wypowiedzenie umowy o pracę. Chore (będą próbowali weryfikować w Poznaniu niestety centrala, góra będzie echo). Uprzedzam (: Pozdrawiam ( Errate wprowadziłem, tak kończy się redagowanie tekstu na smartfonie, szybko, po czasie widać autotekst nie rozpoznaje wyrazów i wprowadza zmiany, uciążliwe, dziwne).

Zuza

Bo do lisnera potrzebują głupich a mocnych. Były Żołnierz zbyt inteligentny i by mógł stanowić zagrożenie stanowisko we.. Niech się cieszy, że tam nie pracuje..

Sprzedawca
@Polak

Bo Polak nie umie walczyc o swoje

Nie prawda
@Polak

Bez przesady ,tak nie jest.,może pojedyncze przypadki,hm

Polaq
@Nie prawda

Może już tak nie jest ale tak było kiedyś

Rybsko
@Kazek

Pewnie pod biurkiem kierownika siedzisz dodatkowo.

Andre

Pracujesz tam i dobrze wiesz sledziu...nigdy wiecwj produktu lisner i marinero....

sledz
@Andre

Zgadza się, pracuję i dobrze wiem że nikt nie pakuje do wyrobów śledzi zebranych z podłogi. Chyba Ty tak robisz. Marinero jest ok, sprawdź sobie skład.

Andre

Pracowalem tam ludzie zachwycaja sie produktami a tak naprawde to jeden wielki(usunięte przez administratora)i chemia odpadki ida na salatki i ala kawior a ryba wędzona jest maczana w jakims chemicznym roztworze i wyglada jak wędzona a tak naprawde jest wymoczona w barwniku (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Witam Ile może zarobić lider zmiany ?

Rybożerca

Śledzie w sosie musztardowym są zaebiste????

ODRADZAM.

(usunięte przez administratora) które pozjadały wszystkie rozumy. Nie dają szansy nowym, same pracują tam wieki i myślą, że to szczyt ich życiowych osiągnięć. Wieczne obgadywanie, nie tylko "świeżych", lecz i siebie nawzajem, okropnie toksyczna atmosfera. Może i pieniądze spoko, ale co z tego, jeśli nie ma zdrowej relacji. Tylko zdesperowani dadzą się wciągnąć w to (usunięte przez administratora) na dłużej. Z całego serca - NIE POLECAM.

zgadzam się

Zgadzam sie

@ODRADZAM.

Zgadzam się w stu procentach,praca ok ale atmosfera toksyczna. Pracowałam trzy miesiące i psychicznie nie dałam rady

abc

Fakt, niektóre kobiety na liniach przeginają.

@ODRADZAM.

z innej beczki.sałatka lisner kupiona w BIEDRONCE.SAŁATKA Z JAJKIEM .WŁOS DŁUGI JAK STAD DO LISNERA.OGARNIJCIE SIE I NIE KARMIJCIE LUDZI Z WŁOSAMI.

ty
@ja

To jest forum PRACOWNICZE ! Jak masz problem to zgłoś reklamację gdzie trzeba. To nie jest miejsce na wylewanie swoich żalów.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Lisner?

Grzenas2233

Nie ma jest tylko premia jakosciowa. Ale nie wszyscy mają tą premię

Dejvid

Lisner marka godna uwagi oraz polecenia . spożywam je codziennie smak nie do opisania wszystkie produkty sa wyśmienite od sledzikow do sałatek ...polecam i pozdrawiam oby tak dalej.

Majkel
@Dejvid

To forum pracownicze i nie służy wstawianiu opinii o produktach.

Nadgodziny

Czy można pracować w nadgodzinach po 12 godzin na produkcji ?

Grzenas2223
@Nadgodziny

Nie ma 12 godzin

Nina$

A coś jeszcze mówili, ze nie zawsze są 3 zmiany. Tylko nie wiem w jakich miesiącach I czy to prawda. A jak z odczuwaniem zimna? 12 stopni....

Grzenas2233
@Nina$

Są dwie zmiany 3 zm chodzi kuchnia oraz panie z magazynu to zależy od działu ale przeważnie jest 12 stopni

Małami

Każdy ma prawo być w życiu szczęśliwy jednemu wystarcza zarobki 2200 i będzie szczęśliwy. Fakt jest taki że z zarobkami to wszędzie jest różnie. Pracować w renomowanej marce jaka jest lisner to już coś!! Fakt zimno i mokro ale za to zjeść można obiad ! Praca ciężka fizyczna nie masz co myśleć o obijaniu się ale to głównie od twojego nastawienia zależy jaka będzie atmosfera w pracy i twojego podejścia.

Nina$

Cześć. Dzis byłam na rozmowie - spotkaniu. Umowa ma byc podpisana bezpośrednio przez Lisner. Stawka miesieczna dla operatora to 3600 brutto + 410 premii miesięcznie za frekwencję I wyrabianie. Mam czekac na odzew. Czytając tę komentarze, nie wiem już co myslec o firmie.

Grzenas2223
@Nina$

Super stawka ja po 14 latach takiej nie mam warto spróbować

Jurek

3400 brutto to duzo? Za dwa lata to bedzie najnizsza krajowa...

nowy

Hej a może ktoś wyrazić opinię jak wygląda praca w biurze? Jakieś szkolenia, możliwość awansu itd?

top

Szkoda że wasze produkty to zawsze benzoesan sodu - jedna wielka chemia, na raka nikt nie umarł na produkcji od akumulacji w organizmie jeszcze?

inż. Żywienia
@top

Stosowanie konserwantów w produktach Lisner na produkcji w Polsce jest określone. To związki chemiczne ( proszę nie kojarzyć sobie związku chemicznego z substancją toksyczną np H2O jest związkiem chemicznym to Wodór i tlen. Do produktów trzeba wprowadzić konserwant aby nie doszło do butwienia produktu spożywczego ( przy butwieniu powstaje pleśń która wytwarza bardzo toksyczny związek. Stosowanie konserwantu to koszt dodatkowy dla Firmy np Lisner. Dbają o zdrowie klienta proces produkcji jest tak ustawiony, aby zapewnić produkt spożywczy nie szkodliwy dla konsumenta. Zapewnia świeżość produktu i nie tylko on. Związki konserwujące są wydalane z organizmu. Wolicie jeść produkt zbutwiały czy świecy? jem produkty tej firmy sa smaczne, dobre. Pozdrawiam

inż. Żywienia
@inż. Żywienia

Errata: Stosowanie konserwantów w produktach Lisner na produkcji w Polsce jest określone. To związki chemiczne ( proszę nie kojarzyć sobie związku chemicznego z substancją toksyczną), np H2O jest związkiem chemicznym to Wodór i tlen. Do produktów trzeba wprowadzić konserwant, aby nie doszło do butwienia produktu spożywczego, ( przy butwieniu powstaje pleśń, która wytwarza bardzo toksyczny związek). Stosowanie konserwantu to koszt dodatkowy dla Firmy np Lisner. Dbają o zdrowie klienta, proces produkcji jest tak ustawiony, aby zapewnić produkt spożywczy nie szkodliwy dla konsumenta. Zapewnia świeżość produktu i nie tylko on. Związki konserwujące są wydalane z organizmu. Wolicie jeść produkt zbutwiały czy świeży? Jem produkty tej firmy są smaczne, dobre. Pozdrawiam

ted
@inż. Żywienia

Dzieki za wytłumaczenie,dlaczego rypie mnie brzuch po zjedzeniu waszych wynalazków. W obrazowy sposób przekonałeś mnie, że lepiej zjeść coś z krótszym terminem, ale bez chemii. KMomórki rakowe, to komórki, kjtóre nie obumierają. Nie obumierają, bo ktoś sypnął chemii do jedzenia. Pytanie kto??

GRZENAS2223

WITAM PRACUJE JUŻ 14 LAT I NADAL TAM BĘDĘ PRACOWAŁ PRACA ZAWSZE WYPŁATA NA CZAS

Katarzyna
@GRZENAS2223

Cieszę się, że Tobie dobrze pracuje się w Lisnerze. I tak długo! Mógłbyś dodać coś na temat zarobków na starcie? Udało Ci się zdobyć awans przez te lata?

grzenas2223
@Katarzyna

Tak jestem operatorem procesu produkcyjnego zarobki 3450 brutto ma w tym 5% premi teraz są podwyżki tylko nie wiem co i jak będą zarobki

Lena

Witam Wszystkich serdecznie i chciałabym prosić zarówno byłych jak i obecnych pracowników firmy o informacje w kwestii: atmosfery pracy, personelu zarządzającego i zarobków w dziale handlowym Firmy Lisner. Jakiego poziomu zarobków (szacunkowy przedział) można się spodziewać na stanowisku Specjalisty ds. koordynacji zamówień i sprzedaży? Z góry dziękuję za pomoc, opinie i wskazówki. Pozdrawiam

Ocenia
@Lena

Atmosfera - do kitu Kierownictwo - brak słów Personel sprzątający - normalny, czasem mozna się dziwic ze te panie nie są na wyzszych stanowiskach bo zachowuja się bardziej przyzwoicie niz te cale kierownictwo.

Fatalna sytuacja przy naborze?

Fatalna sytuacja dotyczy kadr ( dotyczy weryfikacji i naboru pracowników) kobieta wykształcona prowadzi prezentacje. A proces naboru załamuje się przy doborze pracowników ( zaznaczam pracowników praca fizyczna, proste czynności). Niedopuszczalne aby mieć braki osobowe, ludzi chętnych do pracy i nie proponować pracy. To nie jest normalne. Dodam ogłoszenie ( z kadr) dnia 25.10., a ja byłem 24.10., a 25.10. dostałem od tej kobiety z kadr odpowiedz (Nie zaproponowali pracy). Prace mam za granicą i w Poznaniu, od razu ( na produkcji). Radzę Lisnerowi zmienić formę rekrutacji, trzech ludzi nieprzygotowanych do tego celu, nie każdy nadaje się. Na rozmowie przekazałem: identyczną prace wykonywałem wcześniej, mrożonki, zalewanie płynem dezyn. przed rozcięciem worków, np kuchnia. Prace mam za 3000zł netto,za granicą 1800 euro. A tych panów trzymajcie na produkcji bo może do tego celu się nadają. Niech się nie pojawiają na rekrutacji i prowadza ją. Nic nie straciłem. Pozdrawiam.

Ile

Ile zarabia operator maszyn na początek pracy ? Mówię o stawce bez nadgodzin samej gołej pensji

Stawka
@Ile

Zaczyna się od 2900 do 4300 brutto uwzględniając premie dla mężczyzn kobiety mniej o 300 pln ... dużo czy mało ???

@Stawka

2900zł brutto a 4300zł ( to marzenie? Premii i dodatków mogą nie wypłacić i to robią) Ja 2900zł (brutto) Powyżej 2000zł netto zarobisz to dobrze.

@Ile

2900zł brutto/2087 netto plus dodatki premie ( które nie wypłacają), do 4300zł brutto/ podają ( frekfencja, premia itp) 3063zł netto. Praca w chodzie 10-12 st. C. jest chłodno, Praca: z widy lodowatej wyjmowanie śledzi, sa fartuchy ( ochraniacze) ale zapachem ryb człowiek przechodzi, bywa w kaloszach pojawia się wilgoć zapach śledzi. Ciężką fizyczna praca w chłodzie. Zapraszamy

Re 2900zł brutto/2087 netto plus dodatki premie ( które nie wypłacają), do 4300zł brutto/ podają ( frekwencja, premia itp) 3063zł netto. Praca w chodzie 10-12 st. C. jest chłodno, Praca: z wody lodowatej wyjmowanie śledzi, są fartuchy ( ochraniacze), ale zapachem ryb człowiek przechodzi, bywa w kaloszach pojawia się wilgoć zapach śledzi. W szewce ubraniowej, pojawia się zapach śledzi, rzeczy przechodzą tym zapachem: kurtka, spodnie Ciężką fizyczna praca w chłodzie. Reumatyzm i problemy z zdrowiem? Ktoś jest morsem i lubi prace fizyczną. Ludzi szukają, Zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner