Opinie o Nidec Motors w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nidec Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nidec Motors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nidec Motors w Niepołomice

Ala

Co to za lina 124 EPS co sie tam robi

@Ala

Pierwsze słyszę taka nazwę. Ale co to by nie była za linia lepiej robić na swojej. Ta nowa hala to nic dobrego. Tak mi się wydaje.

Jjjjj

Czyli dalej większość nas pracuje za najnizsza krajawa. Czyli ja jako osoba z 3 letnim stażem w firmie i najniższa krajową będę pracować jak nowo przyjęty pracownik z taką samą pesja.jaka płaca taka praca

...
@Jjjjj

A pewnie biegasz po linii za każdym silnikiem ?

A czy dział kadr pracuję w jakiś konkretnych godzinach? Byłam już pare razy i zawsze zamknięte a rolety opuszczone.

Nidec

Mam taki apel do wszystkich pracowników. Dużo osób nie wierzy że ten wirus wogole jest. Ale dla swojej spokojnej głowy nie przychodzcie do pracy chorzy, nawet z katarem , nie narażajcie innych na zakażenie. Ty możesz przejść to lekko ale Twoja koleżanka lub ktoś z rodziny może trafić do szpitala. Szanujmy się nawzajem , nie bądźmy egoistami .

Kama

Otóż się mylisz, znam osoby osobiście które właśnie przechodziły covid lekko i miały katar i lekki kaszel , katar też może być objawem. Nie bagatelizujcie tego bo wirus naprawdę jest , dla Ciebie może być nie groźny ale dla kogoś bliskiego z twojej rodziny może okazać się bardzo niebezpieczny.

@Kama

Nikt Ci nie da L4 z powodu kataru. Musisz mieć konkretne objawy.

Kama

Przeważnie jak jest katar to i jest złe samopoczucie, itd typowe objawy przeziębienia. Uważam że wszystko jest do uzgodnienia z lekarzem, myślę że w obecnej sytuacji lekarze chętniej wypisują L4 , tym bardziej że ludzie chorują teraz nie tylko na covid ale też na zwykłe przeziębienie.

@Nidec

koronowirus jest. Rozumie się ze jest dużo zwolenników ze go nie ma. Ale żeby on się w końcu skończył trzeba stosować się do zasad mycia rąk, odległość, madeczki. Jest to upierdliwe Ale innej drogi nie ma. Jeśli przeszkadza wa. Że są jedne drzwi , zakładajcie rękawiczki i po sprawie.

Korona

Ale glupoty gadasz założyć sie chcesz ze da?????

Inżynier Procesu

Aplikowałem na stanowisko Inżynier procesu w czerwcu. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji na to stanowisko. Na pierwszym etapie spotkanie z człowiekiem który miał być rzekomo moim przyszłym przełożonym. Wypytywanie o doświadczenie, języki, sposoby rozwiązywania problemów. Przy tym jednak brak weryfikacji języków (ani jednego zdania zamienionego), mądrzenie się na temat swoich pomysłów (z podtekstami w domyśle jaki to Ty człowieczku będziesz mały przy mnie). Skończyło się pozostawieniem mnie na dziale produkcji na ok. 15 min. przy jednym ze stanowisk samego, z zadaniem wymyślenia jak można by je zoptymalizować. Brak podsumowania i dowiedzenia. Gdybym nie zapytał co i jak dalej, to człowiek nawet nie powiedziałby nic od siebie. Etap drugi, dwie tym razem miłe Panie (kadry i PR). Ponownie rozmowa na temat doświadczenia, wykształcenia, języków. Tym razem jednak starano się weryfikować informacje. Na koniec test psychologiczny "sam na sam z kartką i ołówkiem". Ostatecznie odezwiemy się do Pana za ok. 2 tygodnie. Napisałem maila po 3 tygodniach, dzwoniłem. Zgadnijcie? Odpowiedzi do teraz brak... SZCZERZE NIE POLECAM ! ! !

Co pan robił do teraz? Czemu "się Pan zwolnił"? W jaki sposób zrealizowałby Pan montaż dwóch części razem, montowanych centralnie do siebie z dokładnością 50um. Test psychologiczny, rzekomo na 45 minut, od 20 nudziłem się sam w salce w oczekiwaniu na rekrutera.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
daro

Hej .Mam pytanie ,jak kształtują się zarobki na technika utrzymania ruchu,na ile mogę liczyć? Pzdr

Stołówka

Czy pracownicy firmy nidec dalej będą jeść na przeludnionej stołówce czy firma VW końcu coś z tym zrobić. A może trzeba zgłosić do sanepidu tak jak i ostatnio do inspekcji pracy......

Bojo

Mam pytanie jeśli pracuje małżeństwo w firmie i jeden z nich ma test na co id niejednoznaczny to czy ten drugi musi siedzieć w domu czy może przyjść do pracy.

@Bojo

Odpowiedzialny siedzi w domu a ten co liczy tylko na hajs...sami sobie odpowiedzcie

Jaki dress code obowiązuje w Nidec Motors?

Czlowiek

Spodnie podkoszulek bluza kolor szaro zielony chyba ze świezak to na bialo ????

Sara
@Czlowiek

Szkoda. Lepiej i dużo wygodniej pracowałoby się w dresie. Niestety spodnie są okropne za szerokie w biodrach a bardzo wąskie w pasie. Podkoszulek jest z tak grubego materiału ze w lecie trzeba zmieniać w połowie zmiany. Niestety taki standard.

Gustaw

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na pracę w firmie? Czas jest bardzo trudny

Mysliciel
@Gustaw

Wydaje się ze tak rusza produkcja na nowej hali. Co prawda nie jest powiedziane ze tam trafisz ale może być taka opcja ze będą potrzebowali ludzi ale jak sam powiedziałeś czas jest trudny .

podgląd

Ja chcę dużo więcej kamer w zakładzie. Będzie bezpiecznie.

Nidec
@podgląd

Ha ja ha myślę że teraz są większe potrzeby niż kamery navto nie ma pieniędzy. Ledwo podwyżki wywalczyliśmy.

Virus

W nidec raczej jak sie pojawi koronka to polowa zakladu bedzie miala bo sa jedne drzwi wejsciowe na halę i niestety nikt sie niedomyslil zeby je zrobic automatycznie otwierane lub jeszcze sie nie dorobili....i niestety kazdy dotyka non stop tej klamki wiec...reszte sobie wyobrazcie....

@@@
@Virus

Napisz propozycje ulepszeń

Haha

Powodzenia kazdemu kto tu wejdzie xd

Pierwsza osoba chora na covid , kilka osób na kwarantannie a pracownicy dalej się gniotą na jednej stołówce, to jest zgodne z przepisami jakie są obecnie ? Druga stołówkę zlikwidowano, niektóre osoby siedzą w pomieszczeniu socjalnym i tam jedzą, są tam tylko ławeczki, nikt się tym nie zainteresuje co się dzieje? Może czekacie jak zainteresuje się tym sanepid?

@pracownik

Pandemia trwa od marca a my mamy dopiero pierwszy przypadek wirusa. Chyba nie jest tak źle, co nie?

Pracownica

Mamy niestety nieprzystosowany zakład. Niestety o której godzinie by się nie poszło na przerwę to nie jest dość dobrze.

Wcześniej szkoły zamknięte były to też pewnie dlatego tak mało zachorowań było.Może nie jest tak źle ale jeżeli nie będziemy przestrzegać zasad, to nie będzie dobrze , co do stołówki to ten remont mógł być zrobiony w innym terminie a nie teraz , najgorzej jest o godzinie 10 na stołówce, czasami jest tak że nie ma gdzie usiąść i spokojnie zjeść .

Victor
@pracownik

Myślę że teraz jest dużo osób na kwarantannie. Ciekawe ile zostanie do konca roku

Kaszel
@Victor

Teraz byle z kaszlem kierują Cię na test covida.....I każą siedziecvw dni. DRAMAT.

@Kaszel

Może i słusznie bo coraz więcej ludzi w naszej firmie obecnie przebywa na kwarantannie. Nie ma żartów. Najwięcej na produkcji. I nie ma znaczenia czy nowa czy stara Hala. Ludzie pilnujcie się bo jak sami tego nie zrobicie to NIKT za was tego nie zrobi . I uważajcie z kim rozmawiacie bo wasz rozmówca który dla was jest bliską osobą moze okazać się nosicielem . Licho nie śpi.

Jenifer
@pracownik

Stołówka.... to dobry pomysł... bardzo prosimy kadry aby się temu bliżej przyjżały aby zroboc cokolwiek nawet tymvzadowrgo. Jezy duzo pracownikow na nowej halu i zwyczajnie nie opłaca im sie iść na starą stołówkę. Mówimy tu o czasie...5min na pokonanie trasy to dużo zważywszy że trzeba sobie podgrzać posiłek lub kawę zrobić. Bądźmy ludźmi. Nie mówie tu już o czasie jaki poswieca sie na zjedzenie i powrot A co to za przerwa skoro ciągle się ze wszystkim spieszysz.

@Jenifer

NIe wiem czy Ty kalkulatorem pisałeś czy żelazkiem bo, aż oczy kuje człowieku ale takie sprawy się zgłasza przełożonym lub idzie do kadr a nie pisze na debilnym forum. Oczywiście kadry patrzą tylko co zmienić i wprowadzić w życie, przecież pomysły biorą z forum

Monitoring

Według prawa miejsca monitorowane muszą być dokładnie oznaczone, a np. na stołówce nie może być kamer.

Do zastanowienia
@Monitoring

A nie ma w zakładzie oznaczeń o monitoringu? Odnośnie stołówki - wystarczy poczytać Kodeks Pracy i Regulamin Pracy i tam jest napisane czemu są kamery na stołówce. Po co siać zamęt?

Basia
@Do zastanowienia

Kamery dobrze że są bo niestety ale zdarzają się kradzieże bułek NIESTETY śmiech na sali ale to prawda.

Pracownicy

WYBORY DO RADY PRACOWNIKÓW Podziękujmy pani kierownik Ewie M. Za to że mówiła i pilnowała na kogo trzeba zagłosować. Szkoda słów

Mimi
@Pracownicy

Czy stała nad każdym i patrzyła na kogo oddaje głos?

Prapcownicy
@Mimi

Nad większością :) powinni powtórzyć głosowanie. Jak można komuś nakazywać na kogo głosować. Szkoda słow

Mimi
@Prapcownicy

Chodziła z każdym na głosowanie? Jeśli nie, to przecież takie polecenie nie jest wiążące, człowiek sam podejmuje takie decyzje.

Operator Nideca .
@Pracownicy

A czy to coś mieni? RADA PRACIWNOCZA W TYM ZAKŁADZIE TO POMYŁKA. TU Powinien być związek zawodowy.

Operator Nideca .
@Mimi

Masakra, wogole ta zmiana. Terez są jeszcze wieksze braki w pracownikach nie tylko ze sie zwalniaja to jeszcze większość ma w(usunięte przez administratora). co się tu dzieje i albo L4, albo UW.

@Operator Nideca .

To niech wyjdą z biur i pracują na lini po co kierownicy tylevsiedza w biurze? Co takiego przez 8h lub 12h robią przy komputerach. Ciekawy jestem naprawdę. Bo wyjść i zapytac czemu tak mało to każdy potrafi. Naprawdę nikogo to nie zastanawiało do tej pory. Tak naprawdę to lider za Wszystko odpowiada. Więc najlepiej by było zlikwidować niektóre etaty liderowskiej. Po co ich tyle. Wystarczy 2 och bardzo dobrych brygadzistów badanej lini.a kierowników? Aż tylu. 1 hala 2och kierownikow po 12h pracujacych o jest git.

Mysliciel
@?

Podzielam Twoje zdanie. Nie rozumiem po co jest 3-4 liderów na zmianę jak zazwyczaj jeden wszystko robi, ewentualnie dwóch a reszta siedzi sobie na spokojnie na linii, albo ucina sobie pogaduszki z koleżankami z innych linii. To skoro robią to samo co operator to może my też powinniśmy mieć dodatek liderowski?! . Myślę, że biuro powinno się temu przyjrzeć.

Kajtek
@Mysliciel

Hej Mściciel może ty się dokładnie przyjżysz sytuacji zanim zaczniesz głupoty pisać albo jaśniej określisz o którą ci linię chodzi

...
@Kajtek

Tylko widać poziom ecerle w tych wypowiedziach, nawet czytać dokładnie nie potrafią

J.
@Mysliciel

Tak też zauważyłem na zmianę jeśli grupa jest liczna najwyżej dwóch liderów wystarczy w zupełności. Właściwie, po co i kto decyduje o tym Oki ich trzeba? Nie znacie zasady IN WIECEJ DO RZĄDZENIA TYM MNIEJ DO ROBIENIA?!

;DDD

Tacy tutaj mocni jestescie ;DDDD a na Fabryce cichutko wszyscy siedza;PP "Kozak w Necie piz+++a w swiecie " ;D nie rozumiem jak sie mozna dawac tak rolowac.... zamiast jakis strajk zorganizowac czy cos to wszyscy niby chcieli by wiecej zarabiac;D a dzialan w tym kierunku zadnych pozdro

@;DDD

Panie Dyrektorze co tak ostro

Barbie

Dobrze ze nie robimy już w grupie A, bo tam zostały dwie lizuski????

Ciekawe
@Barbie

Ale że co , kto , o co chodzi?

B.
@Barbie

A, które liderki tam robią?

Ken
@B.

Nie macie o co robić zadymy to teraz od nowa najazd na liderów?....To kawa na ławę gdzie są najlepsi A gdzie najgorsi?

Anka

No i mamy podwyżki teraz nam miodu wybiorą...

Butchij
@Anka

Ile wam dali 100 zł brutto :p ? Te podwyżki a w szczególności premie za wypełnianie norm są strasznie śmieszne .

Magda

Haha a jak Pani kierowniczka B????z panuą K luderją? Dalej układziki? Na ocenie rocznej jak ktoś im nie pasował to zadawała głupie pytania, żeby człowieka pogrążyć, a Gosia i Izka? Czy one odpowiedziały na jakieś pytanie? W ogóle nic nie miały jak ktoś (usunięte przez administratora) dobrze liże, lub kabluje resztę to nie musi zapier...ważne ze na kogoś będzie kablował w grupie A

Myśliciel

Witam, a jak wyglada zainteresowanie osob z biura, pracownikami którzy sa rzekomo na l4 a znajdują się na wakacjach? Znam taki przypadek i jestem ciekaw czy ktoś sie tym zainteresuje..

@Myśliciel

Jak ktoś jest na L4 to znaczy, że jest chory, a nie na wakacjach.

Duży brzuch
@Myśliciel

Żałosny kapuś, powinno się was przy porodzie odsyłać do Afryki za każde głodujące dziecko na wymianę

Myśliciel
@Duży brzuch

Jak masz l4 to siedz w domu a nie wakacje, od tego sa urlopy! Nie masz urlopu u o jak mi przykro..

Duży brzuch
@Myśliciel

Mam w d... to czy ktoś siedzi w domu czy na wakacjach na l4, jego sprawa, nie moja. Widać, ktoś się spóźnił wiekowo albo nie zdążył zrobić kariery jako kapuś za komuny

Korona
@Myśliciel

Ciekawość to pierwszy stopien do piekla nie słyszałeś nigdy?

Jjjj

A co cię to interesuje jak ci żal to idź na l4 i jedź na wakacje A nie kabluj

Zostaw merytoryczną opinię o Nidec Motors - Niepołomice

• Jak się pracuje w Nidec Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Nidec Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nidec Motors?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 18 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nidec Motors?

Kandydaci do pracy w Nidec Motors napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nidec Motors