P.H.U Trojan
counter
2 9 11 5 1
mris Nowy wpis

no tak, ale można liczyć np. na bony świąteczne :)

józefina Nowy wpis

w sumie moim zdaniem to ta firma powinna mieć najlepszy marketing wirusowy już z powodu samej nazwy:) natomiast boję się trochę tego co napisaliście że niby firma nie wypłaca wynagrodzeń. dajcie proszę znać czy jest to nagminny proceder czy raczej sporadyczne przypadki. co do nadgodzin to przecież polskie prawo nie mówi że sa obowiązkowe

54567 Nowy wpis

oo patrze ze duzo nie przychylnych komentarzy jest o tej firmie czy naprawde jest taki złodziejem i oszustem nie wypłacal pensji i rowniez za nadgodziny jezeli takie były rzeczywiscie omijac go z daleka myslalem o aplikowaniu dokumentów i teraz nie wiem co robic czy na romowie kwalifikacyjnej tez ta jest nie najlepiej..

) Nowy wpis

Ja pracowałem dłuższy czas u [usunięte przez moderatora].Oszust ,krętacz a firma to tylko przykrywka,szasta kasą na prawo i lewo.Jak tylko się zorjętowałem od razu uciekłem.[usunięte przez moderatora] to jego hobby dlatego nigdy na firmie mu nie zależało.Ciekawe zkąd miał takie zlecenia????wszystko szyte grubymi nićmi.[usunięte przez moderatora] tyle ludzi oszukał i nic sobie z tego nie robi pewnie ma plecy.Zawsze w twarz sie ludzia smiał.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

święta trójca : Jasiński - Trojan Gdynia, Phu Drewa - Gościcino , Frankowski - Integrator Żukowo. Lepiej omijać tych popaprańców bo śmierdzą oszustwami z daleka.

elektryk

widze ze [usunięte przez moderatora] dalej ludzi wali, szczerą prawdą jest to co o nim mówicie i potwierdzam to w 100% . omijajcie cwaniaczka z daleka !!!.

rolo

wiekszego zlodzieja w gdansku to chyba nie ma

abc

on juz jest dawno podany do pip. gdy to nie pomoze, bedzie us, zus , nikt mu tego nie podaruje wisi zlodziej kase za nadgodziny wielu ludzia , diety placi po 12zl , a jak nie to bedzie sad pracy , nikt mu nic nie popusci zlodziejowi .

oszust złodziej sam go zgłosze do US i PIP

Znow czekanie na wyplate

i znow jedna wielka niewiadoma kiedy beda wyplaty czy przed swietami czy po dalej nie placi ubezpieczenia ani zus ani us ale juz nie dlugo mysle ze do konca roku odpowiednia instytucja dobierze mu sie do [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Trojan - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

P.H.U Trojan