Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Agnieszka

@Kids, czy możesz napisać coś więcej na temat zaistniałego problemu. Czy według Ciebie wstęp do niektórych obszarów firmy powinni mieć wyłącznie wyznaczeni do tego pracownicy? Może warto porozmawiać na ten temat z szefem produkcji.

Kids
@Agnieszka

Nie chcę się wypowiadać w takich kwestiach...Ale pierwszy raz widzę firmę produkcyjną gdzie do magazynu mają dostęp wszyscy pracownicy...często widziałam też osoby z produkcji które same się "obsługują". No ludzie! To samo woła o pomstę do nieba.Tam jest lepszy ruch niż w piątkowe popołudnia na mieście. Kto to widział żeby wszyscy grzebali w stanach magazynowych.! A jeśli chodzi o to z kim o tym rozmawiać no to sorry ale od czego jest szef magazynu? To chyba on powinien zrobić wszystko aby to zmienić.

Yamaha
@Kids

Niestety to prawda.W wielu firmach jest tak że nikt nie ma wstępu na magazyn.Są tylko magazynierzy i tylko oni tam powinni być.Nikt z osób pobocznych nie powinien mieć tam wstępu-ale w Bkt tak nie jest...tam może wejść każdy i grzebać gdzie chce.Jest to też wynik kiepskiego planowania .Jak można planować projekt pod którego nie ma części?przecież to jest nienormalne! Często trzeba odstawić dane zlecenie w kąt i czekać aż części przyjadą w kolejnej dostawie-jest to całkowita dezorganizacja nie tylko produkcji, ale też pracowników magazynu,potem jest takie bieganie pracowników po firmie i dopytywanie się czy dane części już są-jeden przeszkadza drugiemu czego wynikiem są ciągłe błędy i pomyłki, ale jak jeden pracownik przeszkadza drugiemu to ci się dziwić że w firmie jest bałagan. Najgorsze jednak jest to że nikt nad tym nie potrafi zapanować jeden tylko widzi winę w drugim i tak trwa spychanie problemów jeden na drugiego,a osoby które widzą ten problem,które są za to odpowiedzialne nie robią z tym nic byleby produkcja szła reszta jest nie ważna...a potem jakie zdziwienie i oskarżanie wzajemne jak coś pójdzie nie tak .I są to osoby wykształcone niby ,postawione na wyższych stanowiskach,które niby znają się na zarządzaniu, a tak naprawdę nie wiedzą nic.Jesli dalej tak bedzie jak jest i nikt z tym nic nie zrobi to nadal będzie bałagan ,a pracownicy wciąż będą patrzeć na siebie wilkiem! Co niestety nie wróży nic dobrego firmie.A praca nie jest zła...wręcz przeciwnie jest bardzo interesująca to zarządzanie jest złe niewłaściwe osoby na danych stanowiskach niestety ale taka jest prawda.A jeśli już znajdzie się ktoś kto to widzi i chciałby coś zmienić na lepsze to ma bardzo małą siłę przebicia, bo co niektórzy niestety na stanowiskach kierowniczych mają swój świat swoje wizje-błędne wizje!

Revenge

Ja ze swojej strony odradzam tam pracę. Zero wsparcia i pomocy ze strony kierownictwa. Zachowanie niektórych osób( tych z wieloletnim doświadczeniem można byłoby podciągnąć pod mobbing).(usunięte przez administratora) już dawno powinno się pozbyć. Kto tego człowieka tak długo tam trzyma???Chamstwo, bezczelność i arogancja są na porządku dziennym. Brak kultury i ogólnej ogłady. Na prawdę nie wiem z czego wynika ta zaściankowość. Z braku wykształcenia i ogólnego obycia?Podłe obgadywanie to standard. Tam każdy na każdego nadaje jak na wsi...Jeszcze raz radzę omijać szerokim łukiem

The end

A tak żeby uzupełnić całokształt...to skąd się wzięła Pani na magazynie która jakby mogła to by wszystkich pozabijała?? Kto takie osoby zatrudnia? Współpraca z takim człowiekiem to jest dopiero masakra!

Dokładnie ????

@The end

Sorry za znaki zapytania...słownik niestety ????

Ja tu długo nie robie
@The end

Ruda Pani E... Jest w porządku. Akurat jej i nikomu z magazynu sie. Nie dziwię że dra pape jak liderzy i robole podkradaja materiał ze stanu za który ona odpowiada

Kids
@Ja tu długo nie robie

A może ktoś pozwolił na to żeby pracownicy latali po magazynie i się sami obsługiwali? Temat dla szefa produkcji. Czy pracownicy powinni mieć w ogóle wstęp do magazynu? Nie sądzę. Zaoszczędziłoby to obu stronom nerwów.

Ja tu długo nie robie
@Kids

Szczerze mówiąc to lider magazynu walczy o to żeby nie było tam dostepu

Agnieszka

@Były pracownik, dlaczego uważasz, że rozmowa w firmie BKT Elektronik oznacza utratę pracy? W dużych firmach zdanie pracownika odgrywa znaczenie. Dzięki przekazywaniu swoich uwag pracodawcy, firma ma szansę stać się lepszą. Czy w tej firmie odbywają się zebrania pracownicze? Może warto zacząć od tego?

@Agnieszka

Zebrania pracownicze?? Hahaha....serio? Nie w tej firmie. Tu nikt nie ma prawa głosu...A już napewno szary robol...lepiej nie wychylać się przed szereg...idź do mistrza produkcji....A zrówna Cię z błotem...Tu nikt nas nie słucha! Taka firma A w poważaniu ma pracownika!

@The end

Pani Panie The End Na jakiej podstawie twierdzi Pani/Pan że rozmowy nic nie dają że nikt nie chce słuchać może jakaś konkretna sytuacja,przykład, cokolwiek.Szef podejmuje złe decyzje, Lider do d...y,Pani z magazynu masakra, Mistrz produkcji gnoi ludzi ,zarobki jak dla niewolnika.Łatwo anonimowo pisać o ludziach i przypinać łatki proszę konkretnie dowody.Zastanawiam się tylko po co Pani/Pan tu jeszcze pracuje skoro traktuje się tu ludzi jak robaki nie lepiej zmienić otoczenie?

@Pol

(usunięte przez administratora)Nie muszę nikomu nic przytaczać...wystarczy poczytać te ponad dwieście negatywnych opinii...ilość mówi sama za siebie. Łatki ludzie przypinają sobie sami...czyżby był/a Pan/Pani jedną z tych osób o których się pisze? Każdy indywidualnie zapracował sobie na to co ludzie o nim piszą...a udowadniać konkretami nic nie muszę...proszę rozejrzeć się po ludziach i przyznać ilu ze starych stażem pracowników zostało w tej firmie? 70% to pracownicy z Ukrainy, a reszta to w większości nowi ludzie ,którzy uciekają często po miesiącu pracy. Naprawdę trzeba coś udowadniać?A czemu tu jeszcze pracuję? Skąd ta pewność? Opinie idą w świat...Nie trzeba tam pracować aby wiedzieć co tam się dzieje.

@The end

To nie ma znaczenia kto jest kim ważne jest to jakim jest człowiekiem dla innych.Myślę że każdemu można coś zarzucić i każdy powinien ocenę zacząć od siebie jeżeli tu Pani/Pan pracuje to proponuję zatrudnić się w innej firmie i zobaczyć jak tam jest fajnie.Proszę sprawdzić w jakiej firmie w Bydgoszczy przerwy są co 2 godziny,pracownik kiedy chce dostaje wolne nikt nikomu nie robi problemów, jest trochę osób które pracują w wygodniejszym dla siebie czasie pracy bo mają różne problemy i firma wychodzi im na przeciw to tylko parę faktów a Pani /Pan nie podaje faktów tylko rzuca hasłami. To że płace nie są wysokie to wiemy ale gdzie są? To że starsi pracownicy odchodzą tak zdarza się w każdej firmie każdy przecierz stara się mieć lepiej,to że pracują tu Ukraińcy to nikogo nie dziwi bo pracują wszędzie. Taka jest prawda a nie rzucanie haseł . Pozdrawiam

@Pol

A i owszem...starzy pracownicy odchodzą...to się zdarza wszędzie, ale firma nie wyciąga wniosków..dziwne że ludzie pracujący po paręnaście lat w tej firmie również przy kiepskich zarobkach potrafili jednak tyle lat pracować, a teraz uciekają.. Nie uważa Pan/Pani że ewidentnie coś jest nie tak? Która firma płaci ludziom za polecenie pracowników bo nie ma chętnych do pracy?Pisze Pan/Pani o dodatkowych przerwach na papierosa...wielu pracowników nie pali papierosów A jak trzeba iść do toalety to i tak pójdzie..I nie tylko ja rzucam hasłami...może warto się zastanowić czemu ludzie to robią,a nie chwalić się takim drobiazgiem jak przerwa na "dymek". A co do pensji to spoko wiem że firmy produkcyjne płacą śmieszną najniższą krajową..Ale dają szansę ludziom na różne dodatki premiowe...A bkt nie daje szans żadnych...taka prawda wystarczy spojrzeć na śmiechu warte czasy w przewodnikach i o ogólnym bałaganie jaki panuje w firmie. Jeśli Pan/Pani tego nie widzi to najwyraźniej nie siedzi w tym sajgonie czyli na produkcji.

@The end

Firmę tworzą o ile Pani Pan i zorientowani w temacie wiedzą tworzą ludzie i nie ogranicza się to tylko do osób zarządzających to przede wszystkim ludzie którzy pracują na produkcji dbają o to aby nie pracować jak to się mówi w ogólnym bałaganie .Proponuję nie używać takich stwierdzeń jak ogólnie ,dużo ,większość,wiele itp . tylko operować konkretami:) Co do tego czy ktoś jeszcze płaci za polecanie pracowników oczywiście firma obok choćby a w kraju jest takich firm wiele i w różnych sektorach.Przerwa na dymek i owszem może drobnostka ale nikt tego czasu pracownikom nie potrąca a w innych firmach każde wyjście po za halę jest odliczane z czasu pracy . Jeżeli są firmy a Pan Pani wie że płacą różne premie za coś to można się przecież to więdzą tu podzielić może jakieś dobre rozwiązania szef weźmie po uwagę. Tak dla podsumowania można na próbę pójść do firmy obok i zobaczyć jak tam ludzie mają sajgon. Bkt nie jest firmą marzeń dla wielu ale jednak jest sporo ludzi którzy pracują tu od lat i jeżeli jest tu tak źle to zakładam że dawno by już odeszli.Cieszmy się z tego co mamy bo zawsze możemy trafić gorzej ale oczywiście można też mieć lepiej czego wszystkim życzę.

@Pol

Ci którzy pracują tu od lat zazwyczaj mają już mały krok do emerytury...dlatego tu siedzą ,a nie że względu na to że nie jest tu źle- bo jest. A jeśli chodzi o bałagan to nie pracownicy przenoszą wszystko z hali do hali..część produkcji do hali na terenie drugiego sąsiedniego zakładu, technologów którzy powinni być blisko produkcji A też są na innym terenie...ktoś wpada na takie genialne pomysły. Nie było tu tak źle do momentu w którym dyrektorem był Pan O. Przypadek? Nie sądzę.Pozdrawiam

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Witam chcę przejść do innego lidera, z kim mam rozmawiać w tej sprawie napiszcie.

iglesias

A co to za wybieranie sobie liderów ? jak nie podoba sie cos to moze zmien prace? bierz sie lepiej za robote

do szefa produkcji ale dodam że ludzie wszędzie s ąokropni nie pomagają wręcz przeciwnie cieszą się z czyjejś porażki gdy ta firma powstawała 20 lat temu ludzie byli inni ale teraz nie wiem co daje wrednym ludziom przecież grupa traci premii nie ma a pomagając sobie wzajemnie zyskamy nie lepiej żyć w zgodzie

Robol

A do jakiego lidera chcesz sie przeniesc?

Nie ubliżam, sama prawda

Opowiem Tobie coś o liderach. Liderzy z Cu C (A), lider M. chamski i prostacki, władca nad władcami,  cały miesiąc słabe wyrobienie ale w ostatnim dniu miesiąca dochodzi w okolice 100%, cud... lider P., tańczy tak jak zagra lider M. (usunięte przez administratora) nad chamy, swoją frustrację wyładowuje na pracownikach, oboje nie traktują równo pracowników. Jeden pracownik MOŻE wszystko, inny MUSI wszystko. Lider Cu D, liderka W. Fałszywa, intrygantka, lubi wymyślać jakieś chore historie o innych, chodzi i gada bzdury do planowania, mistrza i kierownika, gdzie się da, kłamie jak z nut. Lubi donosicieli, nawet ma jednego, młoda głupiutka M. Lider Cu H, liderka P.  Donosicielka i pupilek kierownika, posade zdobyła idąc po trupach, wymyślając intrygi z liderką W. Nic nie potrafi zrobić, nie ma podstawowej wiedzy, chamska i prostacka, martwi się tylko o swój tyłek. Lider powinien być za pracownikiem, wspierać go i motywować, a nie gnoić na każdy kroku. Lider ma za zadanie zorganizować pracownikowi prace, tak aby pracownik osiągnął jak najlepsze wyniki w pracy, ma też obowiązek nauczyć nowego pracownika pracy, a w tej firmie nie ma takich liderów. Mowa tu o liderach z miedzi, reszty liderów nie widuje, więc nie mogę się wypowiedzieć. Może jacyś pracownicy z dłuższym stażem się wypowiedzią

@Nie ubliżam, sama prawda

zgadzam się z powyższą wypowiedzią ale jest w tej firmie jeden lider który traktuje ludzi po ludzku pomaga wspiera nie wywyższa się i nie wyróżnia ludzi wiadomo że są słabsi i mocniejsi LIDER J

@Nie ubliżam, sama prawda

Sama prawda...lider P to jakaś pomyłka. Jeszcze nigdy nie słyszałam żeby ktoś tak chamsko i bezczelnie odnosił się do swoich ludzi...dziwne że pracownikom z jego grupy to odpowiada...ta firma nie jest warta tego aby tak dać poniżać się przełożonemu...lider M dużą wiedza, ale kombinatorstwo i cwaniactwo...kultura to też dla niego niezły wyczyn choć zdarzają się przebłyski...liderka W cicha woda brzegi rwie..tu niby fajna A za chwilę....zupełnie inna osoba, Liderka P młoda,niedoświadczona na siłę chcąca zabłysnąć przed szefem, na temat reszty szkoda gadać...tam jakbyś nie chciał to i tak sobie człowiek nie polepszy...

nikt
@Nie ubliżam, sama prawda

Ja niestety widuję "resztę" liderów. Szczególnie (usunięte przez administratora) Tyle tylko, że na jej temat szkoda słów. Jakakolwiek wypowiedź nie odda w pełni tego, co wyprawiała, wyprawia i być może jeszcze wyprawi...

Ale jak to do innego lidera, a inny to znaczy że będzie lepszy? Nie ma takiego.

Możesz sobie jeszcze pogorszyć i będziesz tego żałować.

Koko

Niektórym liderom palma odbija. Zero szacunku dla pracowników z produkcji. Jeszcze wczoraj Cię znał ale już dzisiaj ma cię głęboko gdzieś.

Rydz
@Koko

Tak, ludzie się zmieniają...

Zrozpaczona

Pracuję tu od miesiąca i już mam dość, nie idzie mi a ludzie są nieżyczliwi,. Boję się co przyniesie nowy tydzień

Agnieszka

@Budzik, obrażanie innych osób na forum lub prowokowanie sprzeczek jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Ostatnie osoby wypowiadające się w tym wątku proszę o konstruktywne komentarze. Czy firma BKT Elektronik przyjmuje do pracy również osoby zaraz po studiach bez doświadczenia zawodowego?

Lemo
@Agnieszka

A skąd mam wiedzieć czy przyjmują, zapytaj w kadrach.

ehe

A nawet po gimnazjum!

Koko

Śpioch

Nie chce mi nie, dzisiaj biorę na żądanie, idę spać

Budzik
@Śpioch

Do roboty zasuwaj. Ktoś musi pracować na liderów, nierobow

Blik

Super firma, warto pracować w takim miejscu, polecam

Kiepski
@Blik

ha ha ha odbiło ci chyba, taaa... bardzo super firma, lepszej nie ma

Zabawne
@Blik

Paulina z Cu H to ty? Hahahahahabah

Miess

Taka uwaga do niektórych osób, nie siadajcie na stołach na stołówce bo my tam na przerwie konsumujemy, od tego są krzesła jak ktoś nie wie.

@Miess

Myślę że strona "go work" nie jest od rozwiązania Twojego problemu z miejscem w stołówce. Ciekawe dlaczego nie powiesz tego ludziom którzy akurat tam siedzą....

M
@Yo

Ok jutro ci powiem gdzie jest twoje miejsce :-D

Kiepski
@Miess

No to smacznego kurde...

Agnieszka

@Fela, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Twojej opinii brakuje jednak konkretów i argumentów. Może chciałabyś przytoczyć jakąś konkretną sytuację z firmy BKT Elektronik na potwierdzenie swoich słów? Czy próbowałaś wyjaśniać zaistniałe problemy z szefem? Zawsze warto szukać porozumienia drogą dialogu.

Poldek
@Agnieszka

Tylko pytanie, czy szef nas wysłucha?

@Agnieszka

W tej firmie nie słucha się pracowników...mamy wielkie (usunięte przez administratora) do gadania.

The end

Gdzie są te czasy gdzie człowiek chciał wstawać rano i iść do pracy... Panie Kurkus radzę szerzej przyjrzeć się temu w czyje ręce powierzył Pan firmę....same złe decyzje...I nie trzeba mieć wyższego wykształcenia żeby wiedzieć , że z tego już nic nie będzie...

?????
@The end

Te czasy już dawno minęły i nie wrócą! Teraz nastał chaos i niedługo będzie koniec! Wizja żywcem z filmu grozy. Teraz są tam robione takie posunięcia, że pracownicy są zdezorientowani a na pytanie: co się właściwie dzieje?- dostają odpowiedź: nie możemy wam nic powiedzieć! Świetnie poprostu! Niby nie ma pracy a wciąż przyjmowani są nowi pracownicy. Starzy przesuwani są ze stanowiska na stanowisko bo muszą zrobić miejsce tym nowym. Już nikt nie ogarnia co się tam dzieje i dlaczego. A to na pracownikach wszystko się opiera więc mają prawo wiedzieć na czym stoją.

@?????

Nowe władze wprowadzają ludzi z firm których kiedyś razem pracowali...którzy nie mają pojęcia o produkcji...Ale są i ponoszą się po całej firmie...co raz więcej ludzi, co raz mniej pracy...przydałoby się aby ktoś w końcu wyjaśnił ludziom co się tu odpier....

Fela
@The end

To najgorsza firma w jakiej pracowałam.Z takim chamskim zachowaniem wobec pracownic nigdy sie nie spotkałam.Słyszałam że co niektórzy zostali pozwalniali ale atmosfera nadal do (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@rocky balboa, proszę Cię o uspokojenie negatywnych emocji. Niezależnie od przyczyn złej atmosfery, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdy z nas chciałby pracować w miejscu przyjaznym pracownikowi. Może warto zaproponować jakieś rozwiązania, które wprowadzą pozytywną atmosferę i lepszą organizację pracy w firmie BKT Elektronik?

Zapier... Na wyrobienie
@Agnieszka

Od szukania takich rozwiazan jest "kierownik", "mistrz" i "liderzy" . Glownie liderzy sa odpowiedzialni za to, ze jest zla atmosfera, nie sa obiektywni i nierówno traktuja pracowników. Nowemu pracownikowi zamiast wytłumaczyć i pokazac co i jak to ich gnoją i wymagaja wiecej niz od tych starych przydupasow. Chociaz w sumie co niektórzy liderzy sami nic nie potrafia zrobic, nawet nie wiedza co jakim narzedziem zrobic. Pracownicy zasuwaja na wyrobienie a liderzy je zaniżaja swoimi nadgodzinami. Po co dwoch liderow z jednej grupy w tym samym czasie (Cu A)? nawet w sobote we dwojke przychodza nie wiem po co

Ricky
@Zapier... Na wyrobienie

Dokładnie!! Nie ma nawału pracy A dwóch liderów jednej grupy w pracy i to w soboty !! Fajnie brać kasę za soboty jak wyrobienia nie ma !! I co ? Nikt tego nie widzi że walą firmę w rogi!! No chyba że tych dwoje ma specjalnie przyzwolenie na wszystko i to im " góra" trzyma palec ...żeby tylko nie odeszli ..żenada...

@Agnieszka

No organizują nam miłą atmosferę pracy...inaczej nie byłoby tu tyłu negatywnych opinii...jakie opinia, taka atmosfera pracy...

Jeśli ktoś widzi takie sytuacje to dlaczego nie zgłosi odpowiedniej osobie?

Haha
@Andrzej

Patrzcie jaki mądry

rocky balboa
@Andrzej

Tutaj nie ma ODPOWIEDNICH osób, którym można zgłosic niektóre sytuacje. Jeden kryje drugiego. Wszyscy którzy sa na górze dbają tylko o to żeby produkcja leciała , a że przy okazji dzieje się dużo niefajnych rzeczy to co ich to obchodzi. Robol ma zrobic swoje a jak lider sie wyżywa na kimś to nawet dobrze, trzeba trzymac pracowników w ryzach. Wszyscy liderzy powinni kiedy zostac tak potraktowani jak byle g****.

Agnieszka

@pet, na forum GoWork.pl skupiamy się na opisywaniu warunków pracy. Forum nie jest miejscem na ocenianie lub krytykowanie innych pracowników. Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Czy próbowałeś to zgłaszać do przełożonego w firmie BKT Elektronik?

@Agnieszka

Warunki pracy już dawno zeszły na dawny plan w tej firmie. Teraz szerzy się tam (usunięte przez administratora) i cwaniactwo. To co jest teraz w bkt...tego się nawet nie da opisać ...to trzeba zobaczyć. Dawny ład i porządek się ludziom nie podobał...to jak nazwać to co teraz się tam wyprawia? Daję tej firmie jeszcze 2 lata i wszystko szlag trafi. Tam nie produkcją się zajmują a remontami . Nie ważne że jest (usunięte przez administratora) i totalny bałagan, nie ważne że często brakuje pracy....ważne żeby biegać z maszynami i przenosić je raz z jednej hali na drugą, nie ważne że część firmy jaką stanowił magazyn handlowy została przeniesiona na drugi koniec miasta ...nie ważne że przenosząc magazyn z częściami z jednej hali na drugą zrobił się taki (usunięte przez administratora) że nawet pracownicy tego magazynu nie wiedzą co gdzie jest w końcu nie ważne że technolodzy zostali przeniesieni na inną halę innej firmy..i mają wylane za przeproszeniem na całą produkcję...Ważne jest to pracowniku aby tabelki się zgadzały choćbyś miał się okichać!! no i najważniejsze!! Abyś miał glany robocze na nogach. Tutaj niestety już nic się nie zmieni. Chyba że na gorsze.

Miess

Dobrze mówisz

hahahaha
@Yo

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

I

Przerw na papierosa jest 3 czy 33? Bo niektorzy sie zachowuja jak drektorzy.

pet
@I

Jak ktoś ma względy u lidera bo donosi i rozsiewa ploty to ma 33, chyba że nie ma co robić i snuje się z nudów po zakładzie

Waldi

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi,

Kena

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na sekretarkę - asystentkę biura zarzadu. Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat tego stanowiska?

Agnieszka

@Haha, proszę Cię o nie prowokowanie innych użytkowników forum. Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic do tematu o firmie BKT Elektronik. Użytkownik Andrzej słusznie zauważył, że wszelkie nieprawidłowości należy zgłaszać swojemu przełożonemu. Jaka jest twoja opinia o tej firmie? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

BKT Elektronik Sp. z o.o.