Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

była pracownica

nie pracuję już w BKT chcę szczególną uwagę zwrócić na kontrolę w tej firmie Panie w czerwonych fartuszkach naśmiewają się z ludzi robią fotki i pokazują sobie na przerwie śniadaniowej jacy to głupi ludzie tu pracują podkładają świnie o wszystkim wie Pan kierownik i na tę wiadomość powiedział nie ma ludzi do pracy masakra .Na nowej hali rządzi nowa Pani szef produkcji nakazała ludziom pisać kartki kto ile robi i w jakim czasie bzdura każdy się denerwuje a czasu technologicznego nikt nie zmieni to znowu napiętnowanie słabszych ludzi i niekumatych jak tu Lider powiedział ,Na starej hali od wielu lat jest Pan szef produkcji i nie wpadł na taki bezmyślny pomysł stara się pomagać a nie szykanować'wie że są ludzie mocni i słabsi

@była pracownica

Czas technologiczny = weź zlecenie , rozszyfruj przewodnik,popraw błędy technologia,zgłoś tu i tam, nazbieraj narzędzia aby ruszyć z pracą, zobacz czy masz wszystkie części...jeśli nie biegnij do magazynu, sprawdź czy już mają na stanie...jeśli nie biegnij do planistki zgłoś co jest...wróć do zlecenia, zacznij coś dłubać, przerwij ( bo przecież nie masz części), odłóż na kilka dni...codziennie biegaj na magazyn czy części przypadkiem nie dojechały, jeśli akurat nastąpił cud i części są! Masz czas do końca dnia aby zrobić to zlecenie które zaszło kurzem ..A potem na zebraniu usłyszysz " czemu takie małe wyrobienie?" ....ręce opadają

Mała Mi
@była pracownica

O proszę, jakaś pani starała się o pracę w kontroli i się nie udało? To trzeba wylać teraz wiadro pomyj na kontrolę. Niektórzy są żałośni

chętna do pracy
@była pracownica

w internecie widnieje oferta pracy na stanowisko monter podzespołów światłowodowych do Bkt zasęgłam informacji u koleżanki która obecnie pracuje w tej firmie i usłyszałam iż ma 14 zł brutto i zero premii a w ofrercie pisze wysoki zarobek plus duże premie czy najniższa krajowa to wysoki zarobek .Dlaczego pracodawca kłamie w ofercie o pracę . jak to świadczy o firmie .sprawdziłam kilka firm w Bydgoszczy i w każdej 15 zł to najmniejsza stawka godzinowa .

Sami
@chętna do pracy

Oferta pracy w internecie jest przekolorowana...i to bardzo. Jeśli chcesz zarobić więcej niż najniższa krajowa to zapomnij...a już w grupie która podobno od kilku miesięcy nie wyrabia premii zwyczajnie nie masz szans. Nie polecam.

Śmieszny
@była pracownica

Jestem pracownikiem nowej hali bkt i nie zgodzę się z opinią o "nowej Pani szef". Nie piszę się tu kartek kto ile zrobił, tylko jaki jest spływ wyrobów gotowych. Robi się to po to, by wyeliminować wszelkie niedociągnięcia w procesach i poprawić wydajność pracy, co skutkuje lepszym wyrobieniem, a co za tym idzie - ewentualną premią dla całej grupy. Nie wszystko co wydaje się głupie jest robione wbrew pracownikom, a jak się później okazuje zarówno dla firmy jak i dla pracowników. Taka "Pani szef" musi się naprawdę sporo napracować, by wywiązać się z obowiązków przed górą, a jednocześnie wypracować odpowiedni system pracy na produkcji. Łatwo się ocenia, mając do dyspozycji tylko nic nie warte plotki. Co by zrobić, aby się nie narobić i zarobić.... - myślenie większości ludzi krytykujacych wymagania, jakie im stawiają liderzy, mistrzowie i kierownicy. Niestety tak się nie da. Do pracy przychodzimy po to, by pracować, a jeśli komuś nie pasuje to zawsze może pracę zmienić. Wiadomo, nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli, ale nie my tu jesteśmy od ustalania zasad, a od wykonywania swoich obowiązków.

@Śmieszny

(usunięte przez administratora) Coś takiego jak teraz się dzieje pod rządami nowego szefa produkcjii i całej góry jeszcze w tej firmie nie było. Właściciel firmy powinien szeroko otworzyć oczy bo wkrótce nie będzie co zbierać...

@Śmieszny

dziwne bo na starej hali nie ma pisania dziwnych karteczek kto ile robi a grupy nie wyrabiają normy nie mają premii czemu tam nikt nie chce podnieść wydajności .Pani Szef musi się napracować aby wyłonić słabszych i ich wykopać .bzdurą też jest że z pisania karteczek wiadomo ile pracownik robi i technolog zmniejszy normę . Normy są wysokie i technolog przez 2 lata pisania nie zmniejszył norm są coraz wyższe i za najniższą krajową

Szczera_prawda
@pracownik

O jakim wyrobieniu mówić? Jak na przykład w grupie D, gdzie pół grupy pracuje, a lizusy w tym młoda głupia M. chodzą, śmieją się, czy tak jak dzisiaj organizują śmieszne urodziny liderki... to jest zajęcie w czasie pracy? Kierowniku...otwórz oczy na fałsz, obłudę i zakłamanie!

j.k

Tak, zgadza się że ta V to bezczelna i fałszywa osoba, na nią trzeba uważać a przede wszystkim co się do niej mówi bo to będzie dalej przekazane. Ona lubi plotkować i wyśmiewać się z każdego a niech lepiej zobaczy kogo sobą reprezentuje, jakie ma słownictwo, ordynarna baba i tyle.

Hela
@Mała Mi

No jasne bo bardzo zazdrościmy tego stanowiska i każda marzy o tym żeby zostać "panią inspektor" :)

@Hela

Tam można nazwać Panią inspektor tylko jedną Panią...jest ona już nią od lat...reszta nie ma pojęcia o jakości w tej firmie.

Belmondo
@Szczera_prawda

weź ty człowieku dosyć duży rozbieg w tej swojej dziupli w której mieszkasz i walnij tym pustym czosnkiem w ścianę. Czy w pracy zorganizowanie miłego gestu jakim jest np. złożenie życzeń urodzinowych, przekazanie jakiegoś prezentu i poczęstowanie ciastem to grzech? Ty chyba przyjechałeś/łaś do Polski z Korei i nie wiesz co to normalne ludzkie odruchy bo tam trzeba (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu a jak nie to i tak idzie się do pracy ale do obozu. Zachowujecie sie tu wszyscy jak debile, piszecie o jadzie i obłudzie, o tym kto jaki jest a wy co tu robicie? Jeszcze gorsze rzeczy, połowa osób co tu obraża innych powinna dostać ojcowskiego liścia na łeb żeby się ogarnąć. Masz do kogoś problem? ktoś cię wkurza? to spakuj swoją i tak już bardzo niską godność i idź powiedz to tej osobie w twarz a nie tutaj przez internet, prędzej czy później wszyscy dowiedzą się a szczególnie osoby których dupska tutaj obsmarowujecie kim jesteście i wtedy będziecie zarabiać kable z prędkością światła. Te Lizusy o których piszesz łajzo to ludzie którzy po prostu są bardziej ogarnięci niż ty i tu cie (usunięte przez administratora) boli, znają robotę i wiedzą co i jak. A to że komuś dam prezent na urodziny czy kupie tort to świadczy o tym że wchodzę komuś w (usunięte przez administratora) czy o tym że po prostu jestem dobrze wychowany i wiem że miło jest drugiej osobie dać nawet jakiś drobiazg na urodziny czy nawet na święto matki boskiej zielnej o ile jest wierząca BO TAK SIĘ ZACHOWUJĄ KULTURALNI LUDZIE, a wy to wiesniaki co przez kabel macie posture Pudziana a w pracy cicho siedzicie bo macie pełne pory. I nie, nie pracuje na dziale D , C , G , A czy na magazynie, oceniam ludzi po tym jak zachowują sie w stosunku do mnie, a to że ktoś lubi się z liderem? CO MNIE TO OBCHODZI? będę w porządku i nie bede robił syfu innym tak jak wy to i mnie polubi bo zrozumie że jestem normalny. Ogarnijcie portki bo naprawdę zachowujecie się jak dzieciaki. ELOOOO

wujek Leon
@Śmieszny

"Pani szef" dobre sobie... dawno się tak nie uśmiałem. I rzeczywiście każdego dnia bardzo dużo się napracuje

heh

Głupoty gadasz

Jagna

Patrzę na co niektóre komentarze i aż wierzyć się nie chce jak zwyczajni pracownicy żrą się między sobą...po prostu jest to dla mnie szok! Jeden drugiego by w łyżce wody utopił najchętniej. Obudźcie się złe zarządzanie wychodzi od tzw."dyrektorów" potem jeszcze dyrektorów tych dyrektorów ,szefów - jeszcze innych szefów. Szefów produkcji i jeszcze innych szefów.Jeden "inteligencją"przebija drugiego...co tu dużo mówić,a wy żrecie się za ich głupotę i brakiem umiejętności zarządzania!?Ludzie dajcie sobie luz..."mądrzejszego"nie przeglądasz,nie widzicie że Ci wszyscy szefowie kompletnie nie znają się na tym co robicie,w czym jesteście od zawsze?...I próbują zabłysnąć?....Ludzie nie warto psuć sobie nerwów nie warto!

Sami
@Jagna

Dokładnie ujęte w punkt ...nigdy nie było tak źle między ludźmi jak jest teraz...a wszystko przez tych którzy przyszli z nikąd i chcą zabłysnąć nie mając pojęcia o tej produkcji...wszystko się rozpada...ludzie się żrą między sobą...to chyba już koniec bkt bas...jak szybko powstało tak szybko padnie...pora pakować torby...

Jagna
@Sami

Dokładnie.W Bkt już dobrze nie będzie, to się widzi po tych ,którzy teraz "rządzą",kompletnie nie słuchają ludzi ,którzy pracują tu po kilkanaście lat I znają się na tym co robią ...A przychodzą wschodzące "gwiazdy "i chcą zabłysnąć na czymś na czym nie mają pojęcia. Czasami patrzę i nie wierzę i zastanawiam się skąd oni się urwali! Co nowy to "lepszy" i coraz to bardziej idiotyczne pomysły! Ludzie przestańcie szkoda zdrowia na takich...wiem że czasem się nie da,bo chcesz dobrze a taki Ci powie że źle.Czasem warto odpuścić sobie nie ma siły na "wschodzące gwiazdy"pamietajcie zdrowie ma się tylko jedno!Nie ta praca to będzie inna dziś roboty za takie wszy wszędzie znajdziecie, a niekiedy można trafić nawet lepiej.Pozdrawiam i mówię wam szkoda nerwów na "gwiazdy"!

Ola

Proszę o informacje ile na rękę ma montera podzespołów? Pracują panie na 2 zmiany? Jestem ciekawa czy warto złożyć cv dziękuje

pracownik Bkt
@Ola

zarobi Pani z premią najniższą krajową 1670 a wymagania i normy unijne

@Ola

Dwie zmiany i najniższa krajowa z ewentualną wliczoną w to premią. Nie warto...uciekaj...

anka

to wszystko prawda

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Nieśmiała

Witam, mam pytanie ;czy kiedy bym rozpoczęła pracę w waszej firmie dostanę szafkę odzieżową i śniadaniową i czy nie brakuje krzeseł, w poprzedniej firmie był z tym problem. Dlatego pytam bo nie chcę dzielić szafki z dwiema osobami i wracać do domu w wygniecionym palcie albo z samego rańca polować na krzesło

Poinformowany
@Nieśmiała

Wszystko będzie na swoim miejscu.

Kierownik tylko chodzi po hali i sprawdza jakie wyrobienie, nic tylko to go interesuje a że skwar i duchota to już nie, wszystko jest w porządku jak on mawia a jak ludzie będą padać jak muchy to też będzie ok? Może dodatkowe przerwy, jakaś klima,nie dla niego tylko tabelki, wykresy i diagramy.

Miki

Czy zgadzacie się co do obiadów ?Cena wzrosła...a jakość i ilość porcji obiadów drastycznie spadła. Niektore wręcz są bez smaku czy ktoś ma nad tym w ogóle jakąś kontrolę?

Tosiek

Nie przesadzaj

Klara
@Miki

Nie prawda, obiady są smaczne, porcje rozsądne a jeśli ktoś czegoś nie lubi no to sorry

PiterPan
@Miki

Obiady zawsze były do bani, takie szpitalne że tak napiszę , w myśl zasady wełna nie wełna byle (usunięte przez administratora) pełna ;)

@Klara

Porcje rozsądne ?No proszę Cię!!! Fakt zdarzy im się nie raz dać więcej czegoś,ale jest to rzadkość,nie wspominając ile dają sosu do ziemniaków czy kaszy ,nie raz jest to tak skąpy picek sosu że musisz potem jeść suche ziemniaki albo kaszę .Niekiedy wyjdzie im też coś smacznie,ooo na początku te obiady to byly smaczne,ale ostatnio zdarzają się obiady mdłe albo bez smaku,nie wspominając o częstotliwości niektórych dań...chyba braknie pomysłów na inne menu.

@Tosiek

Nie przesadzam.Płacimy za to jakby na to nie patrzeć.

Panna Migotka
@Miki

Tak masz rację, porcje są małe. W piątek były pyszne naleśniki z jeszcze pyszniejszym sosem truskawkowym ale porcje mikroskopijne.

gostek

No to dzwonić po Gesslerową! Czas na kuchenne rewolucje

Kygol

Lider Michał na produkcji obgaduje innych pracowników do swoich lizusow. Naśmiewa się. Powinni z nim porządek zrobić i z tymi jego pieskami na posylki.

max
@Kygol

To nie wiesz że każdy lider ma swoich pupili? Nie wszystkich traktują równo,śmieszni są...

Normalny Pracownik

Praca sama w sobie nie jest zła, jest ciężka ale gdzie nie jest ciężko jeśli chodzi o produkcję? Wszyscy tutaj wylewają żale i lamenty ale żeby ruszyć (usunięte przez administratora) i coś zmienić to nie, bo ich mentalność nie dopuszcza myśli że istnieje wiele zakładów pracy a nie jedno BKT na całą Bydgoszcz. Wszyscy tu szczekają ale żeby jak jeden mąż stanąć i nie robić to już jajek brakuje. Liderzy to nieuki? Z tego co wiem większość liderów ma studia techniczne lub wykształcenie pozwalające im pracować na tym stanowisku, oczywiście jest jak w każdym zakładzie kilka mend których po prostu się nienawidzi bo mają chamskie podejście do innych ludzi ale i tak nikt nie otworzy dzioba bo się boją. Chcecie podwyżki? tak szczerze mówiąc to kierownictwo ma was gdzieś bo robicie, jakbyście wszyscy przestali robić zbiorowo w ramach protestu i nic by nie pojechało to by wtedy zauważyli że coś jest nie tak. Kierownik taki czy taki to (usunięte przez administratora) itp? Który? Czemu nie piszecie konkretów? Z tego co się orientuje i widzę to mistrz produkcji ogarnia dla pracowników więcej niż ten drugi, o wiele więcej. Zna zakład i robotę, wie co jak można poprawić i stara się pomagać, optymalizować, poprawiać wyniki, ale jeśli nikt nie zgłasza problemów i swoich osobistych sugestii to czego wy oczekujecie? Chcecie zmian? ruszcie (usunięte przez administratora) z krzesełek i przestańcie pracować, dajcie jasne postulaty a nie tylko szeptem pytacie ze strachu o podwyżki. Nigdy nie będzie lepiej jeśli pracownicy nie wyrażają chęci podjęcia działań. Minus tej firmy to niestety taki że się ich nie szkoli, że nie ma jakiejkolwiek motywacji, nawet głupie "dobra robota, super że Ci się udało" by sprawiło że pracowałoby się lepiej co nie? Niestety tutaj tego nie ma a w zamian jest dużo rozmów o osobach nieobecnych, wciskanie kitów to największy poziom jeśli chodzi o plotkowanie. Spotkałem się nawet z tym że pomimo że nie byłem w dany dzień w pracy to obgadywałem kogoś i mówiłem o nim same negatywy choć rozmawiamy normalnie i każdy widzi że się lubimy. Po prostu ludzie chcą zaistnieć marnym i żenującym kosztem. Mam na to wylane ale to śmieszne że w tak kameralnym zakładzie zamiast trzymać się w kupie wszyscy razem i żyć ze sobą w zgodzie robicie sobie wzajemnie krzywdę. Chcecie polepszyć swoje zarobki? zacznijcie najpierw od połączenia sił i pogodzenia się wzajemnie bo waśnie i spory są codziennie, a problemy które idzie załatwić normalnie przez rozmowę kończą się na rozmową, ale u kierowników skarżąc. Zanim napiszecie tutaj kolejne rzeczy typu : "ten to diabeł" "ten to najgorszy kierownik" "ten taki czy siaki to (usunięte przez administratora) i prostak", to zastanówcie się co sami robicie. Macie z czymś problem? chcecie podwyżkę? idźcie do mistrza produkcji który na pewno was wysłucha i przedstawi sytuację, wystarczy mieć argumenty, a to że prezes nie chce dac wam podwyżek? to już nie jest wina kierowników, jedyna opcja na zwiększenie płac to zatrzymanie produkcji, rozmowa zbiorowa liderów ze swoimi pracownikami, przedstawieniu przez nich REALNYCH postulatów i tyle. A wy po prostu przed monitorem jesteście bardziej odważni niż w pracy. Ja nie narzekam na tą pracę, kasa jest lepsza niż gdzie indziej bo uwierzcie że są gorsze płace. Ludzie z którymi pracuje są jak koledzy, z kilkoma się zaprzyjaźniłem a dlaczego? bo nie wbijam noży w plecy każdemu na swojej drodze. Oczywiście kasa jest w miare okej ale wymaga się trochę wiecej od tak odpowiedzialnej pracy i jak już mówiłem aby zarobki były większe to musicie niestety ruszyć się sprzed stołów montażowych a nie sprzed monitorów. Pracuję i nigdy nie miałem nieprzyjemności z kierownikami a gdybym miał poszedłbym z nim pogadać jak człowiek z człowiekiem a nie pisać i wyzywać tutaj bo to jest porażka, macie tyle lat na karku a zachowujecie się jak dzieci i tak was traktują. Coś was wkurza? idziecie do mistrza czy kierownika i jak człowiek z człowiekiem rozmawiacie bo się da, a uwierzcie że oni czytają co tu piszecie i wiedzą mniej więcej kto co pisze więc nie dziwota potem że na was krzywo patrzą bo sam bym sie wkurzał jakby ktoś mi na necie (usunięte przez administratora) obrabiał zamiast poszukac jaj między nogami i iśc wyjaśnić sobie kulturalnie pewne kwestie w 4 oczy. Zastanówcie się nad tym co tu piszecie i nad tym czego oczekujecie, zauważyłem że zegar tyka ale żeby był zapłon to niestety musicie się ogarnąć.

Rewolucja
@Normalny Pracownik

WTF? To się nazywa mowa motywacyjna! Na koń! Rewolucja!

@Rewolucja

Rewolucji nie będzie...za dużo przyszłych Pań emerytek których jedyną myślą jest przetrwać do końca...takie zgranie w tej firmie

Normalny Pracownik
@Lily

Dokładnie, ludzie tylko niestety potrafią gadać przez to forum, nic więcej, 0 odwagi i poczucia własnej wartości.

Klara
@Lily

Też kiedyś będziesz przyszłą panią emerytką i co wtedy?

@Klara

Jajco. Żyję tu i teraz nie interesuje mnie co będzie potem...jak tak dalej pójdzie to na moją emeryturę nie starczy naszemu Państwu pieniędzy...więc sorry ...myślę teraz i tu

Lily

W przeciwieństwie do Ciebie...myślę ...tobie mózg dym już wydmuchał...świadczy o tym chociażby Twój komentarz...

Bogdan
@Lily

Akurat ja nie palę, w przeciwieństwie do ciebie ja pachnę i myślę. A ty codziennie stoisz na bramie z papierochem i obserwujesz wszystkich idących do pracy żeby potem mieć o czym poplotkować z innymi "pachnącymi" kumpelami z komitetu powitalnego he he

@Bogdan

A może zwyczajnie od Ciebie tak "pachnie" i posądzasz wszystkich dookoła...zwyczajnie ciągnie się to za Tobą i na mózg padło... kończę tą bezwartościową dyskusję z Tobą bo nie po to jest to forum...nie do usłyszenia

Szukam nowej pracy

Chyba się zwolnię, co raz trudniej chodzi mi się do pracy. Praca śni mi się po nocach a to wszystko dlaczego że atmosfera jest do bani.

@Szukam nowej pracy

Hahaha...żadna praca nie jest tego warta...tym bardziej w Bkt. Jeśli tak masz to radzę skonsultować się z psychiatrą. (usunięte przez administratora)

Obiektywny

Bear Grylls opisał całą tę firmę porównując ją do Dżungli. Dokładnie tam tak jest. Dodam jeszcze, że można jeszcze popływać wśród piranii, być zaatakowanym przez węża. Z którego wydobywają się hektolitry jadu i toksyn.

Była pracownica.

A (usunięte przez administratora)tu stanie pogada, tam stanie kogoś obgadać, poplotkuje, obejrzy film w kantorku na służbowym komputer ku, to da uśmiech tu i tam nie napracuje się i osiem godzin pęknie. Od wszystkich się wymaga od niej nie!! Układziki.

Mangusta

Kulejący padalec podobny do węża stosuje następujące formy mobbingu : -obmawia, rozsiewa plotki, -nęka w pracy, -ogranicza możliwości wypowiadania się, -krytykuje bez uzasadnienia, -grozi, -wyśmiewa, -ukrywa istotne informacje, -szykanuje i poniża

Wolny
@Mangusta

Zgłosiłem i straciłem pracę

Znudzona

Praca w BKT sama w sobie naprawdę jest ok. Niestety ludzie psują atmosferę. Ciągle wbijanie sobie noża w plecy a w twarz plotki i uśmieszki. Co jedna to lepsza. O pseudo liderach wcale nie wspomnę ponieważ jak coś im nie wyjdzie lub staną lewą nogą to wyrzyją się na pierwszej lepszej osobie .

Beata
@Znudzona

Firma BKT Elektronik oferuje specjalistyczne szkolenia techniczne skierowane do kadry inżynierskiej, instalatorskiej i technicznej branży IT. Czy jako pracownicy firmy również macie do nich dostęp? Szkolenia dotyczą okablowania miedzianego oraz światłowodowego i organizowane są w wąskich grupach, aby zapewnić odpowiednie wsparcie uczestnikom. Jak z praktycznego punktu widzenia wygląda organizacja takiego szkolenia?

Black Howk
@Beata

O czym ty kobieto piszesz??? Myślisz że ktoś chce się szkolić? Po co? ! Z resztą nikt nas na to nie zaprasza...pewnie wiedzą że za 13,70 ludzie mają wysra..na ich szkolenia.

@Znudzona

Hmm lider to tylko stanowisko żeby dostać większą kasę

Lola
@Beata

Pani Beato! Jakie szkolenia??dla kogo??...Bo chyba nie dla zwykłego robola który ora za najniższe wszy??Pewnie są szkolenia dla wybrańców z biur, bo pierwsze słyszę o szkoleniach dla zwykłego pracownika produkcji. Nie każdego było stać na skonczenie lepszych szkół, ale na pewno wśród nas "szaraków"sa ludzie ambitni którzy chcieliby ponosić swoje kwalifikacje i brnąć wyżej .Wiemy że dla "arystokracji "z biur jest możliwość szkolenia w językach obcych...ale nie dla zwykłych pracowników którzy odwalają w tej firmie najczarniejszą robotę.W tej firmie nie docenia się ludzi którzy chcą pracować,którym zależy na sprawnej organizacji,którzy sprawiają że ta firma w ogóle jeszcze prosperuje. Przełożeni nie dostrzegają takich ludzi...dla nich liczy się tylko jak ktoś ma dobrą bajerę, a tak naprawdę te osoby nie robią nic.

500+
@Black Howk

Ja 2 lata temu miałam 14zl więc coś chyba nie tak

Luna

Aż strach się bać...

Ber Grylls

Pierwszy raz byłem w takiej firmie niezła szkoła życia. Polecam każdemu znudzonego życiem, nie potrzebujesz jeździć do dzungli żeby uprawiać surwiwal przeżyj TO.

Znudzona
@Ber Grylls

Coś w tym jest :-)

Do zarządu spółki

(usunięte przez administratora)psychopata, bestia w ludzkiej skórze, kat. Dręczy, nęka współpracowników a także zachęca innych do stosowania takiego zachowania wobec osób trzecich. Wywołuje zaniżoną samoocenę przydatności zawodowej. Systematycznie krytykuje życie zawodowe pracowników, oraz wykonywaną pracę w sposób obrzydliwy i podły. Publicznie wyśmiewa wygląd zewnętrzny, kompetencje pracowników oraz je podważa. Szerzy negatywne, nieprawdziwe opinie na temat kierownika. Wpływa negatywnie na relacje między-pracownicze. Zachowanie tego typu nie może mieć miejsca w naszej firmie. Apeluję do najwyższego kierownictwa o jego jak najszybsze usunięcie.

Barnie
@Do zarządu spółki

Oczywiście administrator usunął o kim mowa

Zarabiacz kabli
@Do zarządu spółki

O którego mistrza chodzi ?

Ala
@Do zarządu spółki

Bardzo łatwo pisać o innych a samemu być anonimowym. Większych bzdur nie słyszałam. tak można napisać o wszystkich nawet o tobie "do zarzadu spółki". Podaj imie i nazwisko a za chwile możesz mieć zszarganą opinie.Pewnie kolejny przykład nieroba któremu ktoś powiedział że ma wziąć się do roboty.Jak masz do kogoś problem to idź i porozmawiaj z kierasem. Nie jednemu śmiał się w twarz. Ale cie może wysłucha.

Ktos

Widać że " do zarządu spółki" jesteś wazelina u kierownika bo go bronisz. Ten człowiek nie nadaje się do niczego i to co mówią i piszą o nim to jest święta prawda.

YONYY

Operator maszyny do cięcia kabli,ile płacą na tym stanowisku i jak dokładnie wyglada praca,warto aplikować ?

Obiektywna

Odradzam pracę w tej firmie na stanowisku Asystentki Zarządu. (usunięte przez administratora) Pracując w tej firmie trzeba mieć wysoką odporność na stres. Zasypią Cię obowiązkami z Tobie rozjadą się kopyta z nadmiaru obowiązków. Radzę omijać szerokim łukiem.

Wszyscy tacy wygadani na gowork. Chowają się za nickami. Kto odważy się pójść i wygarnąć prosto w oczy kierownikowi co o nim myśli? Najwięksi krzykacze na gowork to pewnie najwięksi tchórze z BKT. Tu krzyczą, a w realu wchodzą w (usunięte przez administratora) liderom. Znam takie, jak nadawały na liderów, a teraz są ich pupilkami. Żal mi was

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
BKT Elektronik Sp. z o.o.