Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Do pracowników

Wszyscy biadolicie ,narzekacie...a to to...a to tamto...a to małe zarobki a to (usunięte przez administratora) pływa w zakładzie, widzicie że nikt z rządzących w tym zakładzie nic sobie z Was nie robi...a wręcz śmieją się wam prosto w twarze i mają głęboko w pewnym otworze wasze zdanie, które wylewacie tu na to work...ale tak szczerze co z tym robicie...nic...siedzicie na czterech literach i żadna się nie odezwie,żadna tylko narzekacie i wylewacie swój ból na Go Work.To zaczyna być nudne a i tak sobie z Was nikt nic nie robi...To co dzieje się teraz to nadaje się tylko do sanepidu...podobno w wodzie są bakterie e-coli ludzie..chodzi o wasze zdrowie może zamiast gadać coś z tym zrobicie w końcu?!

@Do pracowników

Może i biadolimy...może i nikt z rządzących sobie nic z tego nie robi, ale mamy satysfakcję bo nie ma chętnych do pracy w BKT...czyli nasze biadolenie ma jakiś negatywny skutek dla firmy...ciekawe kto im wkrótce będzie tam pracować??? Więc daruj sobie Swój komentarz ... Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś nowy przyszedł do pracy...a jak już się pojawił to dawno już go nie ma... Co do siedzenia na (usunięte przez administratora) to zgadzam się ... jeśli ludzie pracują za śmieszne pieniądze to po co firma ma dać podwyżki? I tak nikt nie odejdzie biadolenie o "przetrwaniu do emerytury" uważam osobiście za śmieszne to przez takie osoby firma ma w poszanowaniu pracowników!!

@The end

A co to za satysfakcja?śmieszny jesteś The End! Widać po takim gadaniu, że nie ma jedności w ludziach z Bkt...byśmy wszyscy wstali od stanowisk i wyszli z firmy w imię solidarności...to wtedy może by oczy wybauszyli...może wtedy bardzo szybko by coś zrozumieli, że należy szanować zwykłego robola. Ale wszyscy się boją...siedzą jak trusie i nic tylko narzekają. Myslisz że jakby wszyscy wstali to by by nas zwolnili?A kto by im odwalał czarną robotę?więc proszę Cię to Ty w tym momencie nie masz racji...a to że nikt nie przychodzi to co z tego ,przyjdzie zobaczy jak jest i sam wyciągnie wnioski.A ci co ciągną do emerytury to jest po prostu żałosne.Póki ludzie nie zaczną szanować siebie samych to i firma też nie będzie tego robić i tak jest w większości polskich firm że ludzie dają się wykorzystywać za marne grosze a potem biedolą jak to źle jak nie dobrze ,a w gruncie rzeczy sami sobie są winni bo sami pozwalają na wykorzystywanie siebie za wszy.Tyle w temacie .

@Do pracowników

Byle jaka satysfakcja...Ale zawsze...tu nie ma i nie będzie solidarności wśród pracowników, oczywiście że masz rację tu ludzie tylko biadolą na małe zarobki, ale żeby się zebrać w kupę i coś z tym zrobić to już nie ma chętnych bo albo brakuje mu do emerytury, albo jest już za stary , bo co on zrobi jak go zwolnią...użalają się na marne zarobki ale twardo siedzą i dają się wykorzystywać za michę ryżu..tam nie ma ludzi odważnych z charakterem...jedyne co potrafią to użalać się nad sobą i swoimi zarobkami A firmie to na rękę że mają tanią siłę roboczą...prędzej pracownicy z Ukrainy walną tą robotę niż naiwny Polak który ciągle wierzy że BKT da mu podwyżkę od tak sobie...bo i po co jak pracujecie i tak za najniższą krajową już z premią! Hahaha...

@The end

No i tu masz rację! Szkoda że ludzie tak robią!

Jeden z bkt

W tej firmie nie ma ludzi odważnych. Wszyscy potrafią mówić i się burzyć w internecie albo po kątach. Tak mala firma a dzieje się bardzo nie ciekawie. Najlepszy tekst wczorajszego zebrania : " nie działa pani karta to dam pani moją" normalnie ten typ fan eksela nie powinien być kierownikiem. Osoba ta nie nadaje się na to stanowisko.

@Jeden z bkt

To że ta osoba nie powinna zarządzać ludźmi to wszyscy wiemy...tylko jaki firma ma w tym interes? Ten człowiek śmieje się w twarz pracownikom!! Niczym nie umie zarządzać, w niczym nie widzi problemu....sztuczny uśmieszek przyklejony na twarzy...

Ja tu długo nie robię

Gdzie jest woda? Drugi dzień nie ma wody. Pracodawca nic sobie z tego nie robi. Zaczyna smierdziec na korytarzu... To jest chore co tu się dzieje.... :(

Brudny
@Ja tu długo nie robię

Trzeba zawiadomić sanepid

Wania

Ciekawe czy jutro będzie w kranach czysta woda i będzie można korzystać z toalety...

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Cześć wszystkim. Cena posiłków - obiady. Poszły do góry !!! A co z podwyżką ? Co o tym sądzicie?

Smile
@Marek

Żenada....ceny posiłków wzrosły lepiej o wiele niż pensje...A stosunek ceny do ilości i jakości spadł poniżej zera...

Doremi
@Marek

Zgadzam się ceny poszły w górę ,a wypłaty stoją w miejscu,sama jakość obiadów, a już w ogóle ilość to porażka! Kto ma się najeść takim kleksem na talerzu? Podejrzewam że ta podwyżka poszła na nową maszynę do foliowania dań na wynos i na nowe czarne koryta które wyglądają ohydnie.

Luck

Jak w tej firmie ma być dobrze skoro kierownik nie potrafi porozumieć się z mistrzem. Jeden mówi "A", drugi mówi "B", a i tak liderzy robią "C". Jeden na drugiego gada, a sam nie lepszy. Lider, liderowi świnie podkłada. Ciągły mobbing ze strony liderów. Każdy ponad każdym. Brak tu etyki zawodowej

Smile
@Luck

Kierownik nie potrafi porozumieć się z nikim...on ma swój wyimaginowany świat wykresów i tabelek. Ten człowiek nie wnosi nic do firmy poza chorą atmosferą ...jego świat kropek i tabelek wprowadza niepotrzebne konflikty i nerwowość wśród pracowników. Bądźmy szczerzy...po co firma trzyma takich ludzi? Ten człowiek nie ma pojęcia czym się zająć...A kasa co miesiąc na konto wpływa..O samej produkcji wie więcej mistrz produkcji niż szef...etat stworzony na siłę... mistrz produkcji ogarnia lepiej co tu gadać...Z pensji szefa produkcji można by było sfinansować lepsze podwyżki dla pracowników i wszystkim żyło by się lepiej :D

Beata

BKT Elektronik w dniach 23-24 stycznia 2019 roku brał udział w Targach Network w Finlandii. Podczas wydarzenia omawiana była przyszłość branży, a także zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania dotyczące sieci telekomunikacyjnych i informacyjnych. W jaki sposób firma przygotowywała się do tego wydarzenia? Jak oceniacie jego przebieg i jakie przyniósł korzyści dla niej?

Lola
@Beata

Co nas to obchodzi!? Chocbyśmy nie wiem jak pracowali i starali się nas zwykłych pracowników firma orzyna na wpłatach jak tylko się da! Lepiej niech zaczną myśleć jak zadowolić zwyczajnych pracownikow bo pewnego dnia odejdą wszyscy i wtedy będzie lament.

Black Howk
@Beata

Myśli Pani że ludzi to interesuje? Jakby Pani pracowała za takie wszy to też by miała Pani to w poszanowaniu...co nam po Waszych targach...

Zgadzam się z Tobą to jak "wynagradzają"ludzi tam za pracę to jakiś żart! Ludzie pójdziecie do innych zakładów to te pieniądze co macie w tym (usunięte przez administratora) po latach to gdzie indziej dostaniecie takie na start! (usunięte przez administratora)

Ludzie skoro firma Was nie docenia to po co tam siedzicie? Teraz jest naprawdę sporo firm na rynku pracy ,które aż się proszą o pracowników. Można sobie polepszyć można też pogorszyć takich firm jak Bkt za takie stawki to jest teraz masa co macie do stracenia? jak nie zaryzykujecie to nigdy nie dowiecie się czy warto bylo. Jak zaczniecie masowo się zwalniać to firma może w końcu was doceni finansowo i się obudzi kto tam tak naprawdę stanowi filar. Im dłużej ludzie będziecie się godzić na takie stawki tak nigdy nie będzie lepiej ,będziecie pracować za bezcen i zastanawiać się czy starczy pieniędzy do kolejnej wypłaty.I to się tyczy wszystkich firm w Polsce. Jak widzę większość stąd poodchodziła i sobie chwali. Czasem nie muszą to być pieniądze...ale np.tez święty spójnej bo jak sami piszecie Bkt spokojnym miejscem nie jest. Może też warto odejść z tej firmy skoro codziennie praca tam szarga wam nerwy i zdrowie?Pomyślcie...ile można??kiedy wiecznie czujecie się nie docenieni ...a do pracy wstaje się z niechęcią bo tak naprawdę nic tam was nie motywuje już. A Panie przed emeryturą??starszych pracowników też potrzebują warto tracić nerwy i zdrowie?...zawsze można pracować gdzie indziej...I jakoś przekulać się do tej emerytury ,która nie ukrywajmy i tak bedzie gówniana. Pomyślcie i wyciągnięcie wnioski...czy naprawdę warto.

Dokładnie! Ludzie, przestańcie dawać robić się w konia!! Pracujecie za miskę ryżu! Firma kantuje jak może! Z wĺasnej premii dopłacacie sobie do najniższej krajowej!! Bo tyle często wynosi pensja już z premią! Tam lepiej leżeć niż pracować! Śmiech na sali. Piszę to po raz drugi bo wcześniej kogoś zabolało i usunął moją opinię.

Lol

Od stycznia 14, 70 a u nas stawka z 2017 roku..

Kids
@Lol

Znowu aby dali wyrównanie do najniższej krajowej trzeba będzie podliczyć "kropki" i przelustrować historię choroby każdego pracownika...śmiech na sali! Nie to co niektóre Panie które leżą buty (usunięte przez administratora)

Jòzia

Praca jako praca tutaj nie jest zła...tylko ci na wyższych stołkach sieją bajzel i zamęnt kompletnie nie potrafią niczym zarządzać a tylko wysuwać swoje głupie "mądrosci" nie mając kompletnie pojęcia jak wszystko działa od środka.

Trevor

BKT Elektronik to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować...Syf jaki tam pasuje nie sposób ogarnąć. Liderzy to totalne nieporozumienie, brak wykształcenia i kompetencji. Atmosfera tragiczna. Ludzie na siebie cały czas donoszą, nie szanują się, chcąc ugrać dla siebie jak najwięcej.Promuję się tam (usunięte przez administratora) i cwaniactwo. Typowe korpo. (usunięte przez administratora) Dzień w którym się stamtąd zwolniłem uznaje na święto narodowe.

Beata
@Trevor

Masz pełne prawo do takiego zdania. Szkoda tylko, że nawet nie postarałeś się odnaleźć w pracodawcy, jakim jest BKT Elektronik, żadnych atutów. A z całą pewnością je posiada. Jak długo sprawowałeś w tej firmie swoje obowiązki? Może zbyt krótko, żeby dokładnie poznać wspomnianego pracodawcę. Jak się do tego odniesiesz?

Megi

Byłam wczoraj u wróżki zapytać co przyniesie nowy rok. Powiedziała że w końcu w tej firmie uda mi się odnieść duży sukces, podwyżki, upragniony awans. Po chudych latach wreszcie nadejdzie czas w którym czeka finansowe eldorado. Czego i wam życzę koleżanki i koledzy.

Mała Mi
@Megi

Buahaha

Karp w galarecie

Dzisiaj wigilia. Nie zapomnijcie pochować całych makowców do torebek xd

@Karp w galarecie

Nie było makowca ????

Bob
@Karp w galarecie

Niektórzy wstydu nie mają

Oburzony

Oszustwo oszustwo i jeszcze raz oszustwo. Puszczają listę kto kiedy chce wolne a potem każą przyjść od razu po świętach. Śmiechu warte żeby człowiek urlopu nie mógł wziąć kiedy chce!

Fąfel
@Oburzony

To co jutro do pracy? A może jakieś l4 na odpoczynek? Niektórzy mogą a my nie?

Śnieżynka

Wesołych Świąt!!!

Kudłacz

Może na dzisiejszej wigilii liderzy i kieras przemówią ludzkim głosem

@Kudłacz

Pan/Pani ludzkim głosem raczej nie mówi i obawiam się że opłatek nawet nie pomoże

Łysy
@Kudłacz

Ha ha to już raczej za późno :)

Oburzony

Śmiechu warte że człowiek ma urlop i nie może go wykorzystać kiedy chce. I ma przyjść do pracy kiedy reszta ma wolne. Nie polecam tej firmy nikomu. Dają listę kto kiedy chce wolne a potem oszukują i tego wolnego nie dają i zmuszają do przyjścia. Moje sugestie dla BKT Elektronik Sp. z o.o.: Nie oszukujcie ludzi. Dajecie liste na wolne a potem go nie otrzymujemy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbać o pracowników. Nie oszukiwać na wolnym

Poinformowany

Ale wy jestescie "niedouczeni". Zasady przyznawania tzw. funduszu socjalnego reguluje prawo, a nie jak tutaj ktos pisze BKT. Tak tak to nie wymysl firmy, ze dochody wspolmalzonka wplywaja na wysokosc zapomogi. Wiec zanim wylejecie kubel pomyj na swojego pracodawce poczytajcie... Wszystkie firmy stosuja to samo kryterium, poniewaz tak stanowi prawo.

@Poinformowany

Taaa to dlaczego zakład obok- jego pracownicy dostają jako social większe te zapomogi??...których wartość niekiedy jest wyższa od ich przeciętnych pensji...A na pewno pracują tam ludzie których małżonkowie też zarabiają nie małe pieniądze wytłumacz nam różnicę...bo dla nas to przykry podział między tymi firmami tego samego właściciela.Nie oszukujmy się...pracownicy Bkt jak i pracownicy bliźniaczego zakładu znają się i nie jedno już słyszeli.

@Poinformowany

Warto też dodać że pracodawca powinien też zrozumieć ludzi.Zarobek rzędu 2 tyś lub mniej...co to jest ?w porównaniu z dzisiejszym jakby nie patrzeć bardzo drogim życiem.Niektorzy z nas płacą chorendalne kwoty za samo mieszkanie i media jest to niekiedy wydatek ok 1500zl.Zarabiajac 2 tyś to ile zostaje do kolejnej wypłaty na samo życie?tego nikt nie bierze pod uwagę...ludziom będzie mało ,bo życie w Polsce jest bardzo drogie i ludzie nie będą nigdy zadowoleni skoro ciężko im przeżyć od wypłaty do wypłaty.Wiekszość z nas żyje samotnie z wyboru lub samotnie z dziećmi...nikt sobie nawet nie jest w stanie wyobrazić jak ciężko przeżyć za takie pieniądze.Może warto pomyśleć dlaczego co chwilę na pracodawcę jest wylewamy kubeł pomyj.Wielu z nas chce dobrze pracować ,ale chce też w miarę dobrze zarobić wielu z nas bardzo się stara wykonywać swoją pracę jak najlepiej...ale kiedy się widzi, że dzieją się takie ekscesy jakie się dzieją w tej firmie że niekiedy pieniądze firmy idą na niepotrzebne bzdury to krew się wtedy w zwyczajnych pracownikach gotuje.Kiedy doceniani są tak naprawdę obiboki ,a nie ci którzy chcieliby naprawdę nie tylko dobrze dla siebie, ale i też dzięki temu dla firmy.Moze warto też przyjrzeć się temu od strony zwykłego pracownika który naprawdę się stara a dostaje za to marne podziękowanie. Podejrzewam ,że gdyby ludzie pomimo użerania się, z niektórymi bzdurnymi ekscesami w tej firmie godnie by zarobili że ta wypłata starczalaby do następnej...to chociaż zarobek by ich tu trzymał.A niestety widać coraz bardziej że ludziom jest wszystko już jedno czy będą pracować w Bkt czy nie...firmy teraz biją się wręcz o pracowników proponując im lepsze warunki i pensje.Może warto by pracodawca skłonił się ku takiej refleksji by zatrzymać swoich dobrych pracowników i sprawić że pomimo bałaganu jaki panuje w firmie warto tu pracować chociażby dlatego żeby przeżyć godnie i żeby cieszyła chociaż ta pensja.

@Daga

Wysokosc uzależniona jest od liczby zatrudnionych pracownikow. Kryterium pozostaje to samo.

@Daga

Byc moze sa tez w tym jakies premie? Tego nie wiemy.

@Daga

Zgodnie z prawem rynku jest popyt i jest podaz. Pensje beda na takim poziomie dopoki dopoty beda ludzie ktorzy chca za takie pieniadze pracowac. Jesli na rozmowie ktos zgadza sie na taka stawke to czy ten kto zatrudnia zaoferuje mu wiecej? Wez to przemysl. To nie wina pracodawcy, ze siedzicie z (usunięte przez administratora) w jednym miejscu po kilka lub kilkanascie lat na glodowych stawkach i nie walczycie o swoje. Zmien prace, daj przyklad innym.

@Daga

Poza tym czegos tu nie rozumiem. Pracujesz w zakladzie "A", a plujesz sie, ze nie placa tyle co w zakladzie "B". Jedynym argumentem jest to, ze to trn sam wlasciciel. Zastanow sie czy ten wlasciciel ustala wysokosc zarobkow, premii itd. osobiscie w obu zakladach?? Przeciez on ma od tego ludzi. W jednym zakladzie innych i w drugim. Moze stad wynika roznica? Moze obydwa zaklady z osobna przynosza inny zysk? Czy Ty bedac na jego miejscu w ogole zastanawialabys sie nad tymi kwotami?? Daj spokoj.

@Poinformowany

Dawno już mnie tam nie ma, ale wiem jak jest ,a Bkt biedne nie jest żeby móc dać trochę więcej ludziom na święta i w miarę godnie i sprawiedliwie zamiast wysyłać w podróże po krajach arabskich.Parę aut mniej i by się znalazło trochę grosza dla pracowników ,którzy tam sobie żyły wypruwają.Ot takie fakty...A jak pracodawca by chciał to by się postarał tak jak się stara z sobotami wystarczy chcieć i docenić ludzi bez których tak naprawdę ta firma by zginęła.

Taka jedna z bkt
@Poinformowany

Czyli istnieje coś takiego jak dobra wola firmy...Tak? Można? O tym tu mowa A nie o przepisach o których istnieniu wszyscy wiedzą. Więc po co te mądrości Panie poinformowany??

Smiechnasali
@Daga

Pensja powinna być stała chociażby ta dwójka na rękę ale tyle to z dodatkowym dorobkiem na boku haha

@Smiechnasali

Hmm wyślij petycje do rządu. Jak narazie minimalne wynagrodzenie brutto jest na poziomie 2100. Przykre ale prawdziwe. Jeśli ktoś zgadza sie na pracę za tak śmieszne pieniądze jest sam sonie winien, a płacz niczego nie zmieni.

Eee
@Daga

Nie ma co się łudzić, że w tej firmie będzie lepiej z zarobkami..zawsze coś stanie na przeszkodzie do wysokiego wyrobienia czy podwyżki..na żale biedaczków z bkt zawsze znajdzie się w odp paragraf..zamiast czekać lepiej dokształcać się i szukać lepszej pracy uwierzyć w siebie przede wszystkim

Noname
@Poinformowany

Bzdury wysokość odpisu na zfss jest ogłaszany rokrocznie przez GUS i w tym roku wyniosl 1185 na 1 zatrudniona osobę.

marcel

Witam widziałem ogłoszenie na stanowisko Monter/Elektryk, na jaką pensje może liczyć nowa zatrudniona osoba na tym stanowisku? na czym ta praca polega?

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

BKT Elektronik Sp. z o.o.