Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Praca jest ok . Natomiast dyrekcja powinna zająć się ludźmi, którzy kradną to i owo i sprawdzać niektóre rzeczy jeśli chodzi o liderów aby zostać na nadgodziny i przyjść w sobotę trzeba włazić w tyłek bez masła widziałam sama trzeba donosić na ludzi z własnej grupy by lider nie zauważył jego błędów a skupiał się na innych pracownikach i wyżywał na nim swoja frustracje podwyżki śmiech na sali jeśli lider cię nie szkoli nie masz na co liczyć a jak się pytasz kiedy może cię zacząć szkolić mówi że nie ma jak na razie czasu porażka dla wybranych szkolenia

Lekarz drugiego kontaktu

W tej firmie na badania wstępne i okresowe powinno się kierować do psychiatry bo zachowanie co niektórych jest co najmniej dziwne...

Hahahaha
@Lekarz drugiego kontaktu

Co niektore by wogole nie przeszly tych badan odrazu w kaftan bezpieczeństwa

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Anita

Caly czas. Praca w milej atmosferze wysoki dodatek socjalny zyc nie umierac!

Xyz
@Anita

Rekrutacja trwa bez przerwy...ludzie przychodzą i po kilku dniach już ich nie ma...a firma nadal nie widzi problemu.

Beka
@Anita

Rekrutacja trwa do pierwszej wypłaty a potem jest ucieczka????

Lili

A ja się zastanawiam kto zatrudnił w Bkt tą babę od Bhp. Ona jest dla ludzi czy dla pracodawcy??bo jej bhp to jakiś śmiech na sali. Kiedy ludzie zgłaszają jej faktyczne problemy i uniedogodnienia oraz zagrożenia ona skupia się na tym kto ma ubrany fartuch roboczy i te klumpiaste buciory co niszczą pracownikom nogi.Weź się babo za realne zagrożenia i problemy a nie skupiasz się ma fartuchach i buciorach w których nie da się chodzić...albo sama załuż te homonta i buciory i siedź tak przez 8 godzin w 30 stopniowym upale!kobieto puknij się w głowę naprawdę!bo się ośmieszasz i nikt Cię nie lubi w firmie.

Xyz
@Lili

Zgadzam się w 100%- tach!!! Bhp w Bkt sprowadza się do glanów i prochowców które działają jak prywatna "cielesna" sauna!! Zwolnić babsko! Do niczego się nie nadaje.

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jop

POZDRAWIAM PANIA WYGLADAJACA JAK TRANWESTYTA ;)))

zawisza

A która to ? :D

@zawisza

Tylko 1 gwiazda się tak wyróżnia;))

Skorupiak
@Jop

Możesz opisać jak wygląda bo nie wiem o kogo chodzi?

BrakSlow
@Skorupiak

Przesadnie kobieca nie wiem jak jej/jemu tam. Rzesy ma jak dywany. Przesada przesada przesada!!! Cały zakład ma z niej/jego beke.....

Skorupiak
@BrakSlow

Aha już wiem i też mam bekę z tego kogoś :D makijaż nakładany szpachlą

H.
@Jop

To jest forum o firmie, pisze się tutaj o warunkach pracy itd a nie rąbie d@%ę innym pracownikom! Żenada takie teksty, nic dziwnego że potem jeden drugiego w łyżce wody by utopił. Poziom zerowy, naprawdę...

Oj
@BrakSlow

Postura chłopa

A ta pani co tak spaceruje jak czołg po halach to kim jest? Kierowniczka, mistrz czy lider? Niech lepiej wskakuje w buty bhp bo naganę dostanie.

Kokietka

Ta dziewczyna (lider) z CU-H ona ma wogóle pojęcie o czym kolwiek? Wydaje mi się, że nie. Jak można z kogoś takiego zrobić lidera? Bez podstawowej wiedzy

Wiocha
@Kokietka

Można można;) tak jak dostac podwyzke na ładne oczy .

Jason
@Kokietka

Poprzedni lider byl troche chamski ale znal sie na robocie, tylko on to ogarnial, nawet kierownictwo nie ma pomyslu jak to ugryzc

Pracownica
@Jason

Tam każdy jest chamski, ogólny fałsz, zawiść i nienawiść. Tamtego lidera znam, troche z nim pracowalam, pomocny,dobry chłopak

Ms. Z
@Pracownica

Święta prawda!!!

Ktos
@Kokietka

Jesli jestes taka mondra i wogole to moze idzi i zastap ta liderke tak jak ja nazywasz. Bo jesli mi wiadomo to jest tylko zastepca. Albo ja nauczy a nie wypisuj jakies bzdury....

Kamila
@Wiocha

O komuś żal tyleczek ściska :) to może sama startuj na lidera :) ogarniesz na pewno wszystko lepiej :) w końcu takich do przodu tam nie brakuje ha ha

Norek
@Kamila

No na pewno ściska he he bo jest czego pozazdrościć. Puknij się w główkę i tak już pustą :-D

Boryna
@Ktos

Co za pisownia, tylko pogratulować

Kuba

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników!!

Szeregowy.robol

Do roboty się weźcie nygusy A nie wypisujecie takie rzeczy! Pańcie ą ę przez bibułkę. Nie dość,ze siedzi na tyłku 8h to jeszcze źle może do domu publicznego się zatrudnijcie Ale I tak wam by było za ciężko.

???
@Szeregowy.robol

Tu nie chodzi o to, że komuś jest za ciężko tylko o traktowanie pracowników, gdzie w przeważającej części są to kobiety. A do domu publicznego sam się zgłoś może zrobisz tam karierę!

szeregowy.robol
@???

Kobiety które zachowują się jak królowe Elżbiety ,które muszą mieć specjalne traktowanie. Jest dużo innych zakładów gdzie jest O wiele wiele wiele wiele gorzej i nikt nie narzeka ludzie sie ciesza ze prace maja więc doceń to co masz. Trzeba było się uczyć to bys miała lepiej w życiu. Sama sobie wybrałaś ścieżkę życia klasy sredniej robotniczej.

Herta
@szeregowy.robol

A może jest o wiele lepiej bez kierownika-LRS bez Michała, Przemka. Jest lepiej zapewniam bez stresu jaki fundowali nam codziennie.

Laurka
@Herta

Czyżby poszli na stołki do biura,czy całkowicie opuścili Bkt?a kto będzie się bił o zlecenia i %????

zołza
@Szeregowy.robol

Łukasz to tyy?

Mała Mi
@zołza

Hahaha :)

Bazyli
@Herta

Bez nich było by o wiele lepiej.

figa
@szeregowy.robol

A skąd wiesz że się nie uczyłam?Czytając twoje wpisy śmiem stwierdzić że sam wykształceniem i inteligencją nie grzeszysz.

Stasiu
@szeregowy.robol

A ciekawe jakie ty masz wykształcenie? Pewnie żadne.

@figa

POZDRAWIAM PANIA KTÓRA WYGLADA JAK TRANWESTYTA ;)))

Koszmar z ulicy Wiązów

BKT Elektronik to duża i bogata firma. Śmię twierdzić że nawet śpi na pieniędzach. Dużo tutaj chamstwa i bezczelności. Tyle roszczeniowych i toksycznych ludzi w jednym miejscu można spotkać tylko tutaj. W biurach panuje atmosfera fałszu i arogancjii. Z nikim nie można swobodnie porozmawiać. No chyba tylko o pogodzie. Praca dla osób o mocnych nerwach. Pani z HR zapomniała dopisać w ogłoszeniu-"praca w bardzo niemiłej atmosferze i w dużym stresie" ;)

capt
@Koszmar z ulicy Wiązów

Cóż, Koszmarze z ulicy wiązów (nomen omen) jeżeli takim się jest, to też tak odbiera się świat wokół. Ja też znam tych ludzi.

Bazyli
@Koszmar z ulicy Wiązów

Tak masz całkowitą rację, w większości przypadków pracują tu bezczelne baby i chamki.

Agnieszka

@Lala, jeśli nowi pracownicy mają większe wypłaty to czy pracownicy z większym stażem zgłaszali do przełożonego informację, że chcą więcej zarabiać? Negocjowali stawki? Czy jest jakaś jeszcze osoba na forum pracująca w firmie BTK Elektryk? Zachęcam do podzielenia się opinią na temat pracy.

Elektryk

Cóż to za firma BKT Elektryk? BKT Elektronix, BKT Elektrolux, BKT Electro

@Agnieszka

Oczywiście że i tym wiedzą!pracownicy mówią o tym dość głośno to po pierwsze...po drugie osoby które złożyły wypowiedzenie...osoby które pracowały tam wiele lat na pewno wypowiedzieli się co do pensji...po trzecie wie o tym każdy lider i każdy kierownik...I wszyscy nabierają wody w usta...W tym zakładzie teraz tworzy się jedno wielkie (usunięte przez administratora) niestety.

@Agnieszka

Aga oczywiście że pracownicy zgłaszali...wręcz przeciwnie....pracownicy bardzo głośno o tym mowią...I założę się że wieloletni pracownicy którzy odeszli z firmy również na koniec się wypowiadali w tym temacie.Wiedza o tym liderzy ,kierownicy,podkierownicy...I absolutnie z tym nie robią może zaczną coś z tym robić jak wszyscy zaczną stamtąd uciekać...bo nie ma co ukrywać (usunięte przez administratora) jakie tam się robi to po prostu brak słów.

SprawdźZanimNapiszesz
@Agnieszka

BKT Elektryk... Pani z gowork mogłaby najpierw zapoznać się z prawidłowa nazwa firmy o której chce pozyskiwac opinie.

Ksm

Ostatnio były podwyżki...powiem tak jeden śmiech na sali i wstyd ze strony pracodawcy...bo co mają umiejętności do chorobowego?czy ktoś sobie wybiera chorobę specjalnie?-kierownictwo -puknijcie się ostro w głowę naprawdę.Czy winą ludzi jest to że chorują?W tej firmie chorobowe to jest jak kara-chorowałeś to figę dostaniesz a nie podwyżkę.Ja źle nikomu nie życzę ale chciałbym aby ten kto wpadł na tak durny pomysł rozłożyła kiedyś porządnie choroba na tyle że nie będzie w stanie pracować a firma za karę zabierze mu premię i wypłaci 80% za chorobowe, no chyba że sobie nie zabierają.Wasze podwyżki to wstyd i hańba jak i te chore kryteria!Powinniście się wstydzić naprawdę 10,20,30 groszy wstyd!wszyscy powinni rzucić i was robotę może w końcu byście docenili pracowników których jeszcze macie!A za chorobę nie powinno się karać ludzi spróbujcie cwaniaki wyżyć za te marne grosze!

@Ksm

Ksw popieram Cię w 300%mało tego to firma przyczynia się do chorobowych ludzie ze strachu przed utratą premi i 80%dniówki przychodzą chorzy do pracy zarażając innych tego się pod uwagę oczywiście nie bierze oni nas chyba mają za roboty! Karzą za chorobowe a sami się do tego przyczyniają, co myślicie że jak człowiek przyjdzie chory do pracy to jest super wydajny??otóż powiem wam taki pracownik przychodzi by tylko szybko odbębnić dniówkę i ucieka do domu akurat myśli o waszych kabelkach!haha to się nazywa wydajność rzeczywiście mądre myślenie.

Śmieszne
@Kizia

Jeśli nie zbierzesz punktów dalej będziesz robić za stawkę poniżej najniższej krajowej, bo to że wszędzie jest większa ich nie interesuje..

e tam
@Śmieszne

Niektórzy pracownicy mają bardzo dużo tych punktów a i tak są stawiani na równi z osobami nowo przyjętymi bo nowi na dzień dobry dostali taką stawkę, że się nie dziwię, że starzy pracownicy się zwalniają. A najśmieszniejsze jeszcze jest to, że właśnie te nowe osoby siedzące od początku zatrudnienia (niech pomyślę... ledwo od zeszłego roku) na jednym tylko stanowisku czekają na podwyżkę! Więc pytanie brzmi gdzie są punkciki tych nowych pracowników i dlaczego dostały podwyżkę wcale ich nie posiadając? Jakoś w ubiegłym roku nie było takich wymagań. To jest przykre i żałosne.

Cudak
@Kizia

Witaminę C bierz jak się boisz choroby

@Cudak

Nie na każdego witamina c działa Cudak nie każdy ma taką super odporność jak Ty!

Agnieszka

@Potencjalny pracownik, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu. Zdecydowałeś się aplikować? @wolny człowiek, @byla monterka - czy faktycznie atmosfera pracy w BKT Elektronik jest taka zła? Jeśli tak, to co jest tego przyczyną? Upominam także niektóre osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą tolerowane na forum.

@Agnieszka

Agnieszka wystarczy poczytać opinie pracowników dlaczego atmosfera w pracy jest zła tam jest wszystko jedno opisane i na temat.

@Agnieszka

Aga bałagan to po pierwsze,niesprawiedliwe traktowanie pracowników,chorobowe jako kara do podwyżki,kpina z pracownika podwyżkami rzędem 10,20,30gr-nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...,oranie psychiki mało ważnymi rzeczami,niektóre pensje to kpina w porównaniu z nowymi pracownikami,brak doceniania starych pracowników wymogi wielkie a na kwitku wielkie g......reszta w komentach.

Awa

Czy osoba bez doświadczenia na produkcji poradzi sobie na montażu? Czytam opinie czy rzeczywiście trzeba po godzinach naprawiać swoje błędy ???

stara
@Awa

Nawet osoba z doświadczeniem nie wyrabia często norm i robi buble i niestety musi je naprawiać po godzinach.Idziesz na 6 do pracy i nie wiesz o której wrócisz do domu.

niedoszły pracownik
@stara

Nie powinno tak być. Pracowałam w firmie elektronicznej gdzie ewentualne błędy naprawiało się w godzinach pracy.

Stary

Moim zdaniem jak się komuś nie podoba to nie musi tutaj pracować. Tyle gadają a nikt sie nie zwolni hahahaha

Mała
@Stary

A może po prostu mają dość a że mają życiowe zobowiązania boją się zwolnić pomyślałaś o tym...policz sobie ilu już wartościowych pracowników odeszło myślisz że by sobie tak opuścili pracę przed emeryturą??I wcale mnie nie zdziwi jak będą odchodzić kolejni bo to co teraz się tam wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie.

bajka
@Stary

A właśnie, że dużo osób już się zwolniło i to takich najlepszych!

wolny człowiek
@Stary

No chyba się mylisz jestem tym co się zwolnił w ostatnim czasie to my starzy pracownicy mieliśmy dość. 7 osób z najdłuższym stażem to chyba o czymś świadczy,odeszło z własnej woli. Chora atmosfera i prawda o strachu i zależnościach, można popaść w niełaskę i masz przerąbane. Cieszę się że mam inną pracę,spokojną.

była monterka
@Mała

Właśnie to ja jestem podjęłam to ryzyko momo ze nie mam za wiele do emerytury, i opłaciło się uwolniłam się bo było już źle z moją psychiką. Teraz mam pracę bez takich wariacji. A pieniądze to nie wszystko,sa inne wartości dodane. Pozdrawiam tych co tego jeszcze nie rozumieją.

Potencjalny pracownik

Czy praca na montażu jest trudna? Czy normy są do wyrobienia? Czy to możliwe że zostaje się po godzinach i naprawia błędy i za ten czas nie jest płacone?????

seba
@Potencjalny pracownik

Normy ha ha....z kapelusza tak błędy poprawiasz po godzinach i nie zapłacą ci bo to twoja wina.

Proszę napiszcie jak wygląda praca na montażu dla Pań .

Rafalala

Siedzisz i montujesz według norm z kosmosu a jak coś spieprzysz to zostajesz po godzinach za free i musisz tak długo siedzieć aż wszystko poprawisz.

@Rafalala

Naprawia się za darmo ?

Agnieszka

@Szeregowy.robol, przypominam, że na forum obowiązuje jasno określony regulamin, którego przestrzegania każdy z publikujących komentarz zobowiązuje się przestrzegać (https://www.gowork.pl/regulamin ). Komentarze w obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum GoWork.pl @???, rozumiem, że pracujesz w BKT Elektronik w Bydgoszczy. Czy mogłabyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź?

brudny

Nareszcie mogę odetchnąć z ulgą. Nigdy nie spotkałem tak wrednych osób jak właśnie tam. Ci którzy mogliby coś zmienić nabierają wody w usta. No tak lepiej pewnych rzeczy nie widzieć. Walka o względy przełożonych, lizanie ...., to sytuacje na porządku dziennym. Kliki i powiązania rodzinne; syn, brat, szwagier, teścia żona, jak się nie dopasujesz wypadasz za burtę.

J
@brudny

Zgadzam się!Niektórzy trzymają palec prosto żeby samemu za burtę nie wylecieć...a szkoda bo rzeczywiście są to osoby które mogłyby coś zmienić i walczyć o swoich pracowników.Szkoda oby pewnego dnia nie obudzili się z ręką w nocniku.

Szukajaca

Witam przez jaka agencje pracy mozna do was sie dostac

Ellie
@Szukajaca

Przez agencję "nieporozumienie"

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

BKT Elektronik Sp. z o.o.