Britop Lighting Sp. z o.o.

Bierawa

Opinie o Britop Lighting Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@TOM211 a poza pytaniem o doświadczenie czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania można usłyszeć? Masz może jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

użytkownik zarejestrowany

@TOM211 - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z rekrutacją w Britop Lighting? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Jak dokładnie wyglądają wymagania, o których wspominasz w swoim wpisie? Z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

TOM211
@Edyta 04.09.2017, 16:40

wiesz najlepiej na montera lamp osobę z wieloletnim doświadczeniem by chcieli :(

TOM211

ciężko się dostać do tej firmy mają mega wymagania nawet na produkcje lamp!

użytkownik zarejestrowany

@Klik a możesz konkretniej? Britop Lighting Sp. z o.o. poszukuje teraz przedstawicieli handlowych - wiecie jak wyglądają warunki zatrudnienia?

witam przyjmują na produkcje?? jaka stawka na początek ??

punkt

Klik
@punkt 09.02.2017, 23:26

Nie warto. Uwierz mi.

@punkt 09.02.2017, 23:26

Nie

Piotr
użytkownik zarejestrowany

@wol czy ja wiem... Jak na start to całkiem normalna stawka :)

Play

Monika pracuje? Eeeeee..... NO muszę sie z Nią spotkać koniecznie

ja

Pozdrowienia dla pani Moniki S. Najlepszego i dużo dużo zdrowia.

Obecny

Jak widać z niku jestem obecny i zadowolony, a to co piszą pozostali to może należy zadać pytanie dlaczego. Dlaczego komuś nie chce się po prostu pracować pomimo że to deklaruje na rozmowie. Pracuj uczciwie i normalnie i będzie dobrze. Nic prostszego. Takie łatwe a takie trudne?

kulig

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem!! Moja dobra rada! POWAŻNIE!!

kak

hej, czy może ktoś napisać coś wiecej niż - "ta firma to pomyłka" czy " ta firma jest super". Formuowiczów bardziej inreresują warunki zatrudnienia, narzędzia, socjal. To czy w danej firmie pracuje się dobrze czy żle to subiektywne odczucie. Ja osobiście pytam w kontekście działu handlowego.

chlopekroztropek

Zgadza się, firma ok, towar takze, rynek zbytu pewnie jest,i pracowac trzeba.... Nie kazdy sie nadaje.

KASIK

SUPER FIRMA BEZ PRZESADY

obserwator

A może wspominana firma tak samo może powiedzieć o Was? To że nieróbstwo, oszustwo nie jest tolerowane to chyba normalne. Załóż własny biznes i pracuj w nim i kombinuj sam z sobą i siebie oszukuj. W tej firmie jest ok tylko robić trzeba. W innych nie? to pracujcie w innych.

jaro
@obserwator 22.07.2014, 14:21

Ale wyzysk tam jest. Patrz wypłata godzin nadliczbowych. Skarbówka powinna się tymi firmami zająć i PiP

hinczyk mala rączka

Widocznie szukasz wiekszych wyzwań,i nie potrafisz prawidlowo wykonywac zleconych Ci obowiązków, zawsze mozesz zbierać truskawki lub szparagi!

pokrok

Zakręcona firma, nie radze pchać się do niej!!(usunięte przez administratora)

pracownicy

Rzadko się zdarza aby szef był "człowiekiem", ale my dalej po trzech latach istnienia firmy możemy powiedzieć że jesteśmy szczęśliwcami! Choć nie było łatwo i wyprułaś sobie chyba żyły szefowo - daliśmy radę i dziękujemy za to w jakiej atmosferze pracujemy. Piszemy to dla innych - u nas jest dobrze i jesteśmy zadowoleni - naprawdę.

LEE

[usunięte przez moderatora] , nie pracuję w tej firmie bo sam zrezygnowałem z osobistych powodów ale atmosfera, zarobki i zarządzanie rewelacja

zatrudniony i zadowolony

[usunięte przez moderatora] firma jest super i jest w niej duży komfort pracy, a jak oczekujesz aby nic nie robić a zarobić to może załóż własną działalność i zobaczymy jak ci pójdzie

nadgodziny

Niestety.dziwne warunki i zawiłości w zarzadzaniu.każdy ważniejszy od ważnego.

Zostaw opinię o Britop Lighting Sp. z o.o. - Bierawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Britop Lighting Sp. z o.o.