Opinie o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów w Bielsko-Biała

Daniel

Tak narzekacie to może trzeba zmienić firmę? Pamiętajcie o jednym wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Pogubieni
@Daniel

No właśnie chcieliśmy zmienić pracę , ale okazało się że gdzie indziej wcale nie jest lepiej, no to zostajemy. Przepraszamy że z nas takie piz...y, i obiecujemy że będziemy pracować jeszcze lepiej.

qwert

Firma jest super. Kierownictwo super. A najważniejsze że zusy popłacone i nie kapie na głowę.

Ale jaja

Hahahabuhaha

antyobrabiator
@qwert

Niestety nie kapie a leje bo dach przecieka po tanim remoncie !co do reszty szkoda zachodu lepiej od razu poszukać dobrej pracy bo tu to coś jak w stodole !!!!

adela

lizus

angelo
@qwert

Ciekawe kto to pisał, czyżby z któryś z mistrzów??? Na pewno nie zwykły robol.

Szkoda

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie i byłem z pracy bardzo zadowolony. Zarobki były jak dla mnie OK ale tak mi ta praca siadła że wypłata odeszła na drugi plan, z chęcią przychodziłem do pracy nawet na nadgodziny i wykonywałem swoje obowiązki najlepiej jak mogłem. Czułem że moja bezproblemowa praca jest doceniana i myślałem że długo tam popracuję. Niestety... bez żadnego wytłumaczenia zostałem zwolniony ? teraz z perspektywy czasu dochodzę do wniosku że chyba jednak to jak pracujesz jest na drugim miejscu a na pierwszym chyba się domyślacie.

Czy ktoś może wypowiedzieć się jakie są realne zarobki operatorów maszyn cnc, tokarzy cnc w tej firmie oczywiście którzy samodzielnie programują z pulpitu na podstawie rysunku technicznego ?

NoNiestety
@anonymous

2200-2400 brutto na start. Po pol roku 2700 a potem juz co laska i co 2 lata mozesz wnioskowac o podwyzke.

?
@anonymous

Ja Ci mogę napisać jakie zarobki ma Tokarz CNC - takie sobie !

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Serwisant. Jaki był jej rezultat?
oceniajcie na jednej stronie

oceniajcie na jednej stronie

Gsr

Kiepskie zarobki ale atmosfera ok praca tez

Góral
@Gsr

Atmosfera ok - chyba na zewnątrz ?!

Frezer

Najlepszą opinią o tej firmie, atmosferze w pracy, zarobkach, stosunku do pracownika jest liczba ofert pracy na stronie Befaredu, na dzień dzisiejszy 10, bez komentarza ! ! !

NoNiestety

Wszyscy uciekaja :) Mlodziaki przychodza dostaja po 2000-2300 brutto na przyuczenie. Max zostaja na 5 miesiecy i jak tylko sie poducza fachu uciekaja do lepszych zakladow. Wszyscy mysla ze trafili Jelenia ale malo glupich ludzi przychodzi do pracy za takie pieniadze gdzie po 2 latach stawka klaruje sie w granicach max 2700-800 brutto. Placa marna a wymagania jak do NASA ;) Podwyzek zakladowych dla wszystkich nie ma i nie bedzie. Kwitujac wszystko mozna to ujac tak... „Panie... Co za Bida... Co za Slums”

Kinga

Jakie dodatki socjalne są w firmie, piszecie mało o tych sprawach.

Noe
@Kinga

Nie ma żadnych !!!

frezer

Święte słowa Realisto, dobrze że Zarząd ogłosił ferie świąteczne (ciekawe bo roboty od cholery!) 2 tygodnie i można coś dorobić. Dziś już idę na drugą zmianę do konkurencji, można jakieś kontakty podłapać. Nikt nie pisze konkretnie o zarobkach w Befaredzie; podstawa ile się wytarguje np.2500 brutto, do tego 20% premii uznaniowej o której lepiej zapomnieć, realnie ok.10%, wszystkie nadgodziny 50% ale liczone od gołej podstawy, nie razem z nadgodzinami. soboty do wybrania albo płatne 3 razy w roku na koniec okresu rozliczeniowego. Socjalne na świeta 2 razy w roku w zależności od dochodów na członka rodziny, maks. 490zł. Pod gruszę nie ma, ale jak cały rok nie chorujesz 300zł . W tym roku wypłacili też premię z zysku, ja miałem 250 godz. nadliczbowych i dostałem na rękę 174zł.

BMMA
@frezer

Czy w tej firmie jest dofinansowanie do wczasów?

Xxx
@BMMA

Nie

Alicja

W 2017 roku FRiM BEFARED S.A. obchodzi 140-lecie istnienia na rynku! Artykuł na ten temat możecie znaleźć pod linkiem: http://www.befared.com.pl/?pid=39&docid=82

Karl

Tak wszyscy się zmywają do innych firm a zwłaszcza do Czech. Z takimi zarobkami co tam płacą to śmiech na sali.

Junilko 2016

Pracowałem w Befaredzie, może krótko, ale poznałem czym to pachnie. Pensja patykiem na wodzie pisana, premia niby do 20%,ale uznaniowa! Jak uznają tyle dadzą, przecież uznaniowa, praca w sobotę ale pieniązki dopiero w styczniu 2017. Skorzystałem z rady Obrabiatora i poszedłem do "małego prywaciarza" pensja spoko płatna już pierwszego, a sobota do ręki 250zł, muzyczka gra, robota idzie, Szef zadowolony, zupełnie inna atmosfera. Wszystko zależy od ludzi!

Emeryt Elekt

Co się dzieje z Befaredem? Jeszcze parę lat temu to była świetna firma w której pracowały całe rodziny! Gdybym był Prezesem ogłosiłbym konkurs wśród pracowników na stanowisko Szefa Produkcji, no nie ma na co już czekać, odwagi!

Lux
@Emeryt Elekt

Oj....Emerycie. Już nie wrócą tamte czasy, gdzie do pracy szło się z wielką przyjemnością, gdzie na urlopie człowiek o robocie myślał, gdzie była praca i dobre stosunki między pracownikami. Teraz robota prawie że na akord..... Żądza pieniądza.

OBRABIATOR

Ale wy brednie wypisujecie!!! Zapraszam do pracy u małego prywaciarza to zobaczycie lamusy jak może być naprawdę źle! Pensji przez miesiąc nie zobaczycie a jak już to podzielą na raty! Jak dostaniesz tysiąc do ręki to nie będziesz wiedział gdzie je najpierw wplacic żeby do następnej wypłaty przeżyć. Tu masz płacone zawsze na czas,jak robisz to masz premie i przynajmniej pod stołem nie płacą, traktują cię jak człowieka a nie jak cyborga do wynajęcia. Ty się lepiej baranie staraj bo czas pracowników trwać nie będzie wiecznie i w końcu wymienią cię na inny model. Atmosfera nie jest zła.Mistrzowie są ok. Kierownictwo też ,można z nimi po ludzku pogadać i co z tego że kierowniczka jest po jakimś stadium? Fredzlu jeden ona ma wiedzę większą o produkcji niż niejeden gość którego zatrudnia!

Baran, Lamus i Frędzel, czyli szary pracownik!
@OBRABIATOR

Obrabiator, słoma ci ze szpilek wychodzi!

Mariusz

Nie polecam tej firmy, naprawdę szczerze. Zarobki słabe, duże wymogi i bałagan.

Józek na wózek

Byłem niedawno w tej firmie, była oferta na wózkowego, 2 zmiany, proponowali 2400. brutto. Dałem sobie spokój jak się dowiedziałem że wózkowy z wieloletnim stażem ma 200zł więcej, chyba ich popie... Co to za perspektywy?

plastyfikator

Drogi Januszku nie trzeba było szpanować norm i podkręcać parametry obrabiarki. Ja leciałem w kulki, miałem 80% wyrobienia, a teraz mam 170% i ślizgam się tak jak wcześniej.Jakieś przeliczniki mają dziwne, najważniejsze że Kierownik klepie mnie po plecach i premia sama leci do portfela.

rafal

Kiedyś byłem tam na rozmowie na operatora CNC mam zdobyte doświadczenie na tych maszynach ale niestety nie na tym oprogramowaniu co tam było gość z którym rozmawiałem sympatyczny i konkretny jak powiedziałem że chce zarabiać na tamtą chwile 2400 to go przytkało i powiedział mi ze takiej kasy to nawet operatorzy z 10-letnim stażem w firmie tyle nie zarabiają

Zostaw merytoryczną opinię o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów?

Zobacz opinie na temat firmy BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów?

BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.

BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów