Opinie o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów w Bielsko-Biała

JA

Podsumuje to wszystko tak przychodzisz do firmy i zaczynasz prace wydaje ci się ze wstajesz z kolan lecz po kilku miesiącach upadasz na plecy.

Właściciel postawił nową halę produkcyjną w Rudkach k/Kielc. Ktoś wie kiedy będzie zatrudniał i w jakich zawodach?

Damian

@marko a trzeba być po maturze ?

Czy w BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Obrabiator

Nie. Chyba że bardzo byś chciał to możesz uzgodnić.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Serwisant. Jaki był jej rezultat?
KillBill

Już chyba wszystko zostało tu opisane, zgadzam się z tym, że człowiek jest największą wartością, nie maszyna, bo nawet jeśli pistawicie obrabiarek za milion euro to i tak bez operatora który myśli możecie sobie ją w (usunięte przez administratora) wsadzić A niestety takie jest wasze myślenie, oj bardzo można się na takich tezach przejechać. Za moich czasów w firmie przewinęło się mnóstwo młodych, bez doświadczenia, którzy nawet nie wiedzieli jak do tej cudnej, drigocennej maszyny podejść, od przodu, od tyłu, z boku, czy z góry.... No bo jaki ceniony pracownik przyjdzie robić za trójkę na miesiąc? Weźcie się Opamiętajcie i zacznijcie doceniać swoich pracowników bo jak nie to dalej pójdzie w świat info5, "jak chcesz mieć dobrego pracownika, to go wyślij na szkolenie do Befaredu, tam ci go za friko przedszkola i jeszcze mu kieszonkowe dadzą żeby miał na rozkurw..." niestety taka opinia o Befaredzie w Bielsku krąży. Odpowiedz sobie więc sam, aplikujacy5na stanowisko... Człowieku czy warto? Nie warto... Jest inna alternatywa, szkoda czasu, nerwów, zdrowia szkoda poprostu

Adele

Jestem długoletnim pracownikiem i jedno mogę stwierdzić. To nie zakład, lecz cyrk.

@Adele

Rozumiem, że każdy może mieć różne doświadczenia związane z firmą z perspektywy osoby zatrudnionej, jak i również korzystającej z jej usług. Dlatego ważne jest to, żeby na forum opisywać swoje doświadczenia i dzielić się konkretnymi przykładami. Czy możesz również napisać, czym spowodowane jest takie Twoje zdanie na temat BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów?

kpt. Bomba

Dzięki za odpowiedź! Z tego co czytam to nie warto aplikować. Dziwne bo wydawało by się że taki zakład, z długą historią, renomą powinien być jednym z najlepszych w Bielsku. Z tego co piszecie to bida z nendzom, zwłaszcza brak szacunku do pracownika ,co generalnie jest normą wśród pracodawców w Polsce. Nie rozumię jak można być takim opornym na dostosowanie się do panujących regół rynkowych. Mamy rynek jak to mówią pracownik i to jest fakt. Prędko się to nie zmieni bo już nawet ukraińcy nie chcą w naszym kraju pracować za psie pieniądze. Teraz pracownika powinno się szanować, zwłaszcza fachowca. Jak produkcyjni się pozwalniają to kto będzie pracował na tzw. "górę"? "Robol" zawsze znajdzie pracę, lepszą czy gorszą, ale znajdzie, bo umie zrobić coś praktycznego, namacalnego. "Zarządca" jak jest tylko teoretykiem i jeżeli jest kiepskim teoretykiem to raczej będzie miał z tym problem. Ale generalnie jak się ktoś musi nażryć, a nie najeść to co się dziwić. Lepiej zagarnąć wszystko dla siebie a ludzią ochłapy. Dziwna ta Polska. Dobra rada - jak to mówił żyd do żyda "mi nie trzeba żeby się rzeka lała, ale żeby kapało, tylko ciągle".

Masterofpepers

Nie bede sie rozpisywać bo szkoda mi czasu, napiszę tylko to co jest prawdą, w Befaredzie nie szanuje się ludzi, myslom że jak placom na czas i dajom ubranie robocze i mydło to już ludzie powinni o nich pisać dziękczynienie w postaci Wieruszów, ale tak naprawdę jest inaczej, możesz tam robić 10 lat a jak przyjdzie co do czego to Cię skreśla za byle (usunięte przez administratora) nie liczy się to ze człowiek robi nadgodziny, (usunięte przez administratora) od 6 do 6,no co, masz je zapłacone więc morda w kubeł, są tacy co nawet godziny nadliczniwej nie pezerobili ale wchodzą w tłuste tylki przełożonych i mają luz. Zygac się chce jak to sobie człowiek uswiadomi, bierz się człowieku z tamtąd bo się nerwowo wykonczysz a szkoda zdrowia, nie ma co się za marne grosze (ja na ten przykład 2800brutto plus premia jak się kierownikowi uwodzi) zapiepszac Szkoda się produkować, zawijam się bo już lepszą fuche mam

BeWolf

W Befaredzie pracuje się... Różnie. Można poznać ludzi, z którymi zawarcie przyjaźni na całe życie jest całkiem możliwe... Dlaczego, bo łączy nas jedna sprawa, jesteśmy notorycznie niedoceniani przez swoich przełożonych. Na palcach jednej ręki można wyliczyć przychylnych zwierzchnikow, a szkoda bo zakład ma potencjał tworząc nowoczesną infrastrukturę parku maszynowego, który Ci najwyżej pamięta stan wojenny, reszta to nowe maszyny zakupione z darów, czyli dotacji, można by stworzyć naprawdę hulajaca machine przynosząc tym samym wielkie zyski, ale... No właśnie,tutaj widzi się tylko pieniądz a nie stojących za nimi ludzi, którzy te pieniądze zarabiają, którzy comiesięczne wysiłki wkładają w to aby wyrobić normę... I przykre jest to, że operator z maszyny obok pracując od miesiąca ma stawkę sięgającą wynagrodzeniu pracownika, który pracuje "od zawsze", a kierownictwo śmieje się, że chyba nikt mu nie powiedział, że akord się już skończył... ŻAŁOSNE, i smutne jednocześnie. Niestety niebawem zarząd spółki odczuje brak napedzajacych machine trybikow, bo najzwyczajniej odejdą na emeryturę, ten rok boleśnie odcisnie się pietnem na zarządzie, odejdzie bowiem sporo pracowników, którymi można zarządzać twardą ręką, jak to ma w zwyczaju szanowny Zarząd... Niestety skończy się era wyzysku i ponizania pracownika, ludzie coraz bardziej wierzą w siebie i doceniają swoje umiejętności, dlatego jeśli spółka nie zmieni kierunku w jakim podąża... Straci wiele Wiem co piszę, pracowałem tam wiele lat i doskonale znam ramy jakie oklejaja, niestety, bardzo wąskie horyzonty zarządzających, przykre, że marnuje się taki potencjał... Ale tak bywa gdy nie słucha się ludzi, nawet tych, którzy są tak baaardzo daleko od Ciebie.... Panie Prezesie Życzę wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim radzę otworzyć się na ludzi i nie słuchać podszeptow ludzi, którym zależy tylko na własnym stolku (Ukłony w stronę Pana kierownika Pawła), ale liczą się z ludźmi, słuchają ich i potrafią wykrzesac z nich, nie iskre, ale wielki ogień ???? Ludzie to największa Wasza wartość i olbrzymi kapitał, w który niestety od dawna, nieinwestujecie

MimiWoli
@BeWolf

No nie mogę, ktoś trafił w sam srodeczek tego dziwnego układu... Przykro, ale tak właśnie jest. Układy, ukladziki, kto się umie zakręcić ten ma luz... Śmieszne i żałosne czemu mierzy się ludzi miarom ponad miarę. Jak jesteś przychylny, umiesz wykupić się w łaski kierownika to super, masz się dobrze, premię, podwyżki, przywileje, wszyscy cię lubią i masz luz. Gorzej jak stajesz w opozycji... Oooo, w tym momencie twoje kwalifikacje, wyrobienie i zaangażowanie schodzą na dalszy plan, grunt to mieć chody u kierownika, o, teraz na przykład wystarczy asymilowac się z jego nowym hobby, pobiegać codziennie z 50 km, zdobyć Mont Everest dwa razy w miesiącu i jesteś gość, ustawiony na najbliższe miesiące, a jak preferujwsz inny sposób spędzania wolnego czasu to niestety jesteś nieatrakcyjny w oczach Pana kierownika, to nic, że jeszcze parę miesięcy temu ważył 150kg,teraz jest FIT, i ty też lepiej bądź bo jak nie to na straconej pozycji jesteś, smutne, że takie są wytyczne oceny pracowników w tej firmie... Pracuje tam dużo super ludzi, którzy najzwyczajniej nie są docenieni a potrafią dużo i utorzsamiaja się z firmą... Ciekawe jak długo... To baaardzo smutne, że w tak dużej spółce, o pięknej tradycji rządzi tak prymitywny system wartości.... Na szczęście jest alternatywa, bo Befared nie jest jedynym zakładem w Bielsku.... Pozdrawiam majstra... Nie piszę którego bo jeszcze boroku problemy będzie miał.

kpt. Bomba

Witam! Zastanawiam się czy warto startować do pracy w Befaredzie. Jakie macie obecne opinie o tym zakładzie. Z tych wcześniejszych to raczej nie zaciekawie tam jest. Czy coś się zmieniło? Jak wygląda praca na hartowni? Czy zarobki, premie są w miare wysokie? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Gustaw

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie , że jest źle!!

Jaodpadam

Dlaczego beton na każdym spotkaniu powtarza że co dwa, dwa i pół roku są podwyżki? No ja chyba (usunięte przez administratora) odmierzam czas w kalendarzu Majów bo to już ponad trzy lata minęło i... No właśnie... (usunięte przez administratora)

ALFIK

W Befaredzie nie jest źle,pracuje się w miarę.Roboty dużo ale teraz pewnie większość firm tak ma, przynajmniej nadgodziny wpadają. Jak nie idziesz na L4 to przytulisz 1200 na rok.Podwyzki też już trochę częściej są. W sumie atmosfera jest ok. Szkoda tylko że co poniektórzy majstrowie mają swoich ulubieńców a pan Paweł kierownik też i niektórzy są pod ochroną a inni muszą się wykazać,na szczęście ja mam super majstra,nie piszę którego bo będzie mnie łatwo namierzyć,ale życzę wszystkim takiego majstra co i zagada i człowieka zrozumie,od kiedy do niego trafiłem to i premię dostaje i podwyzke właśnie dostałem. Ja tam nie narzekam, kiedyś poszedłem na próbę do innego pracodawcy i po trzech dniach miałem dość i cieszyłem się że nie dałem wypowiedzenia bo bym wyszedł na tym kiepsko. Dobrze ktoś napisał że dobrze tam gdzie nas nie ma. Cudów nie ma ale przyzwoicie jest i płacą coraz lepiej. Ja jestem w sumie zadowolony muszę przyznać tak na serio

JATAMNIEWIEM
@ALFIK

No ale chyba nie jesteś u Korwina? Bo to co piszesz to raczej nie realne u niego

Smaczny kąsek
@ALFIK

Stary ty masz GPS wszczepiony i już cię namierzyli zapomnij o premi i podwyżce przez następne 10 lat,oni o nas wszystko wiedzą... O właśnie pierdnoles

Nie wychylaj się
@ALFIK

Czekaj,wróci kierownik ,,B,, z urlopu to ci te przywileje cofnie za to co o nim napisałeś

?
@Nie wychylaj się

Który to kierownik,,B,,chyba za krótko tam robię

?

realman

Realmann
@?

Zapytaj się np.Dziadka to ci powie

XYZ
@?

Chyba za krótko jak tego nie wiesz, popytaj kolegów, Dziadka spytaj

Doradca młodego operatora
@?

No chyba,wszyscy znają naszego kochanego kierownika Ogarnij się mlody bo zginiesz marnie

Jacek
@Doradca młodego operatora

Witam właściciel filmy Befaret buduje hale produkcyjną w Rudkach w województwie świętokrzyskim , hala jest na ukończeniu ,mają tam otworzyć produkcie reduktorów i pomp. W okolicy chodzą słuchy, że wiosną zaczną rekrutacje. Dlatego mam pytanie czy warto tam składać podanie, stanowisko frezer i jak wyglądają zarobki i atmosfera w tej firmie w Bielsku Biała? Z góry dzięki za informacje ;-)

Tubylec
@Jacek

Masz rację z budową hali w Rudkach,ale stoją dopiero mury nie ma nic po za tym,nawet dachu!Stan że tak powiem bardzo surowy!Nie ma mowy o jakiejkolwiek pracy w tym roku!

Alicja

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że na forum o charakterze publicznym nie posługujemy się personaliami konkretnych osób. Zapoznaj się z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Twój post w żadnym stopniu nie nawiązuje do tematu tego wątku, ale wnioskuję, iż jesteś pracownikiem firmy BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów. Czy wysokość wynagrodzenia jest tam adekwatna do wykonywanej pracy?

Qerty

Przepraszam za ten wpis odwołuję to i zgłaszamam do usunięcia .

@Qerty

Chyba trochę przesadzasz. Wystarczy, że skupisz się już na opisywaniu, w sposób merytoryczny, warunków i specyfiki pracy w BEFARED - Fabryce reduktorów i motoreduktorów. Możemy na Ciebie liczyć, jeśli chodzi o tę kwestię? Odpowiesz zatem, czy poziom zarobków macie tam adekwatny do wykonywanych przez Was obowiązków?

Benedykt

Najlepsze w tym wszystkim jest to jakby z pracy odszedł Piotrek W,Bin Laden,Młody Car to w tym zakładzie brak frezerów ja już pomału szukam pracy bo jak w przyszłym roku odejdzie jeszcze paru emerytów to już totalna klapa będzie

realista
@Benedykt

Nie odejdą bo (przepraszam że to napisze, bo lubie tych chłopaków i innych) są oraniczeni i brak im j.a.j i po za tym zakładem świata nie widzą. Frezerzy z ich umiejętnościami wyciągają 30-35zł/brutto o czym Oni pojęcia nie mają.A beton (samozwańczy mega inteligent), pan z wąsikiem robią Ich i im podobnych w bambuko. Swoją drogą takie są prawa natury - w tym przypadku bardziej inteligętny d.yma głupszego i tyle w temacie. Każdy ma swój rozum, swoją wolę i jak to beton na każdym spotkaniu powtarza z tym swoim ironicznym uśmieszkiem na twarzy"nikt nikogo tutaj nie trzyma na siłe" i "jak sie nie podoba to wiadomo gdzie są drzwi". Także wolna Wasza wola a pracodawce uważam za sprytnego i nigdy nie napisze że nie jest uczciwy bo warunki pracy zgodnie z umową są jasne i przejrzyste.

adele
@Benedykt

Jeżeli chcecie popaść w kompletną biedę, to zapraszam do Befaredu, tam słabo płacą. Wypłata to żenada, szkoda co mówić.

Ble Ble
@realista

Skąd wiesz Gustlik ha ha przestań siedzieć na telefonie na 2 zmianie i wypisywać głupoty może chłopaki mają tyle albo wiecej pozdrowienia dla rejestracji KWA

Qerty

Przepraszam za ten wpis i zgłaszam do usunięcia .

CICHO-CIEMNY

No przecież nie zwalnią 10 chłopa bo kto będzie robił, ha a może się nic nie stanie. I na tym wózku jadą

Idz juz spac za duzo wypiles na 2 zm chyba

Kopakabana
@CICHO-CIEMNY

Oj temu panu już chyba podziękujęmy, widać, że chyba alkohol mu zaszkodził i przyszedł się wyżalić na gowork...

CICHO-CIEMNY

Najlepsze w tym zakładzie jest przymykanie oka przez pseudo majstrów i kierownika z zastepszyną K....a. Chodzi o alkoholików jeanych którzy walą w kocioł najwięcej na pierwszej zmianie, kiedy jest kierownik i najwięcej majstrow. Żałosne, mam nadzieję że taki Tadek czy ktoś z jego kumpli od kielicha (usunięte przez administratora) kogoś będąc pod wpływem alkocholu tego im życzę i w końcu się ktoś weźmie za tą władzę pozorantów i naganiaczy

CICHO-CIEMNY

Napisze więcej, nie obawiajcie się trzy zmianowej opcji pracy bo to najlepsze co was tam może spotkać,praca tylko na pierwszej i drugiej, nocka śpi więc co macie do stracenia? Jedynie tyle że trzeba przyjść do pracy na noc,ale to prawie jak w domu tylko trzeba zabrać poduszkę i jakiś koc bo w nocy pizga. Nie stety w nocy oszczędzają na ogrzewaniu

@CICHO-CIEMNY

Niestety się pisze (usunięte przez administratora)

@CICHO-CIEMNY

Qerty jak dodajesz posty pod innym nickiem to postaraj sie nie robic takich bykow mordeczko -.-

CICHO-CIEMNY

Zachęcam wszystkich do pracy w tej kultowej fabryce, jest tam wszystko czego potrzebujecie.jak kolega wcześniej napisał"duszone zakrapiane "między innymi.

Jacek

Zostaw merytoryczną opinię o BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów?

Zobacz opinie na temat firmy BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów?

BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.

BEFARED S.A. - Fabryka reduktorów i motoreduktorów