Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Kkw

Jakie zarobki na produkcji ?

Emi
@Kkw

Kobieta na produkcji ma stawkę 15, 50 zł

@Emi

Podana przez Ciebie stawka jest brutto, czy netto? Ciekawi mnie, czy poza podstawową stawką obowiązują również ewentualne dodatki w postaci bonusów bądź premii za rzetelną pracę. Mam nadzieję, że uzupełnisz swoją wypowiedź.

EMI
@Andrzej

Jest to stawka brutto, dodatkowych dodatków nie ma, żadnych premii, wczasów pod gruszą, socjalu.... Jedynie od zeszłego roku, premia za niechorowanie, tj. (usunięte przez administratora)zł na pół roku, ale nie można mieć ani jednego dnia l4 ani opieki. Niewiem tylko czy jest sens cokolwiek pisać, bo każdy mój komentarz który opisuje jak naprawdę tam jest, usuwacie. Widać cenzura Mokate, tak jak w pracy, tak i tutaj nie można nic nie pochlebnego powiedzieć....

Maria
@EMI

Szkoda zatem, że - według Ciebie - w MOKATE nie są oferowane żadne benefity. Takie dodatki sprawiłyby bowiem, że pracownik czułby się nieco bardziej zmotywowany do pracy, a co za tym idzie - efektywniejszy. Zmartwiło mnie jednak szczególnie to, iż nie macie tam prawa do wzięcia wolnego - nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Może warto byłoby zwrócić się z tym problem już bezpośrednio do ważniejszych instytucji. Czy w ogóle rozważaliście podjęcie takich kroków?

@Kkw

Są OK, z nadgodzinami jest nawet lepiej niż OK.

@Maria

Jak się nie da, jak się da :-) Można wziąć wolne - na chore dziecko, na pogrzeb, chyba jak się ma kaca (kilka razy w roku - nie wiem dokładnie bo nie piję) no i oczywiście L4 spokojnie. Nie robią problemów

Czyt. Ze Zrozumieniem
@Maria

Czytaj ze zrozumieniem wyższa instytucjo. Każdemu przysługuje urlop, każdy może iść na L4 czy opiekę - chodzi o to że jak w ciągu półrocznego okresu ma się choć jeden dzień L4 to nie jest wypłacany dodatem za niechorowanie i nic tu do tego Kodeks Pracy i wyższe trele morele.

Teresa
@pracownik

W takim razie dobrze, że w MOKATE istnieje możliwość wzięcia nadgodzin. Dzięki nim nie jeden pracownik może chociaż w niewielkim stopniu podreperować swoje fundusze. Wiele tematów związanych z tym pracodawcą było tu już poruszanych, ale interesuje mnie jeszcze atmosfera pracy. Powiedz, czy Twoim zdaniem jest ona na tyle dobra, iż nie przeszkadza w sumiennym wykonywaniu swoich obowiązków?

aaa
@Teresa

Atmosfera jest OK, szczególnie wśród pracowników na hali :-)

Andzia

Jaki system pracy? Ile godzin i dni w tygodniu??

Szukacz

Witem wszystkich Szukam pracy w magazynie, logistyce, lecz niezbyt obciążającej fizycznie. Mam trochę lat, ale muszę poszukać nowej pracy, słyszałem, że w Mokate jest OK. Wiecie coś o jakiejś fajnej pracy?

Agata
@Szukacz

Co konkretnie słyszałeś o MOKATE, czym konkretnie przekonała Ciebie osoba, która pracowała / pracuje w tej firmie, że wzbudziła Twoje zainteresowanie tą firmą? Odpowiadając na Twoje pytanie, najlepiej jeśli odwiedzisz stronę internetową tej firmy. W zakładce kariera masz wszystkie aktualne oferty pracy na przeróżnych stanowiskach. Obecnie rzeczywiście poszukiwani są pracownicy magazynowi. Dla ułatwienia podsyłam link -->> https://www.mokate.com.pl/kariera,55.html gdzie podane są wymogi i warunki przystąpienia do pracy w tym charakterze.

@Szukacz

musisz patrzeć na stronę internetową firmy, tam czasami są oferty pracy, warto zaglądać, bo praca jest OK

@Szukacz

Zajrzyj na www.mokate.com.pl - tam są aktualne oferty pracy

Aleksandra

Witam Serdecznie! Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca dla pracownika produkcji(kobiety) w Żorach.Po ile godzin się pracuje,na ile zmian,jakie są zarobki i czy są jakieś bony świąteczne.

@Aleksandra

Godziny są standardowe, co do bonów to raczej paczki produktowe i imprezy integracyjne, ostatnio była impreza w Ustroniu na stadionie z okazji Dnia Dziecka, dzieciaki dostały naprawdę bogate reklamówki z produktami.

Nowa w fabryce

Właśnie dostałam pracę na hali w Mokate w Żorach, pozdrawiam wszystkich!

@Nowa w fabryce

Witamy serdecznie i powodzenia!

mechanik

Witam mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku mechanik-pracownik produkcji, proszę o szczerą odpowiedź.

@mechanik

wszystko jest OK, kasa na czas, ludzie fajni

Praca na magazynie w przyjemnej atmosferze, zostałem naprawdę pozytywnie zaskoczony pod tym aspektem (przynajmniej jeśli chodzi o dział, na który trafiłem). Sama w sobie praca nie jest ciężka, bywają lepsze i gorsze dni - ostatnio niestety częściej zdarzają się te drugie :/ Organizacjia pracy, leży i woła o pomoc... Notoryczne braki awizacji zaladunków, prawie nigdy nie wiadomo co przyjedzie i jaki towar będzie ładowany. Nie raz dochodziło do sytuacji, w której auto przyjechało po towar, który nie został jescze zrobiony lub znajdował się na innym magazynie. Więc jeśli ktoś obawia się rutyny, nie musi się o to martwić - Praca pełna niespodzianek i wyzwań :) Jeśli chodzi o aspekt finansowy... Trochę słabo, ale zależy kto jakie ma oczekiwania. Wypłata tzw. "na rękę" oscyluje w granicach (usunięte przez administratora), wszystko w zależności od ilości dni w miesiącu. Dużym plusem natomiast jest to, że wynagrodzenie zawsze jest na czas, co w niektórych firmach nie zawsze ma miejsce. Jeśli chodzi o premie to różnie bywa, nie będę na ten temat zbytnio się wypowiadał i pokusze się o stwierdzenie "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" :) Jeśli chodzi o dodatki to dwa razy w roku przyznawana jest premia w wysokości (usunięte przez administratora) za brak chorobowego. Dużym minusem jest brak karty multi sport, gdyż w dzisiejszych czasach jest ona standardem i bardzo ciekawym dodatkiem w pozostałych firmach. Na temat potocznie zwanego "socjalu" nie będę się rozpisywał, gdyż po prostu go nie ma. Wiele osób w firmie, które zajmują stanowiska kierownicze są niekompetentni i nie mają bladego pojęcia jak to wszystko naprawdę wygląda... Gdyby nie zwykli pracownicy, którzy pracują w tej firmie po 10 lat i są bardziej zorientowani od nich w większości kwestii to mam wrażenie, że ta firma już by dawno upadła. - Szkoda tylko, że praktycznie nie są wogóle doceniani :( (podkreśle tutaj, że jest to tylko moja subiektywna opinia). Jest jescze wiele kwestii, o których mógłby wspomnieć ale i tak już nadmiernie się rozpisałem :) Krótko podsumowując: Praca w Mokate jeśli chodzi o stanowisko magazyniera jest dobra dla ludzi młodych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w pracy i chcą nabyć doświadczenie. Ja osobiście uważam, że w tej firmie nie ma przyszłości i póki co nic nie robią aby zatrzymać pracownika na dłużej. - Praca jest, bo jest. Dla spokoju i wygody, ale jak coś trafi się lepszego nie będę się długo zastanawiał :D

@Anonim

Praca w magazynie faktycznie jest fajna i nawet dobrze płatna. Co do przyszłości Mokate - chyba nikt nie myśli, że jest zła. To największa polska firma produkująca kawę.

@XYZ

zgadzam się w 100 proc. ja nie narzekam, można spoko zarobić

Witam wszystkich, Jak wyglądają zarobki pracownika produkcji, magazyniera? Proszę o konkretne kwoty, bez owijania w bawełnę. Wynagrodzenie jest bardzo istotne przy decyzji wyboru pracodawcy.

bejbe
@Nowy

słabo przez duże S i małe w jak wypłata

@Nowy

Zarobki są różne, ale można wyciągnąć nawet 3000 - 4000 zł.

Tylko prawda

Jak pujdziecie na magazyn to nue idźcie do brygadiera w brylach, wredny typ, wszyscy udają że go lubią i jest jakiś fajny a jest fałszywy i nikt nie chce z nim robić, ma najmniejszą zmianę i tylko jemu wiecznie ludzi brakuje. A praca ok, fajna atmo, hajs w porzo, robota lekka raczej ale na dwóch innych zmianach.

Nie Tylko Fałsz
@Tylko prawda

Drogi Tylko Prawdo, kolego lub koleżanko. Miej odwagę powiedzieć to w oczy. Jeśli taki masz problem, wystarczy wizyta u kierownika, myślę że pójdzie Ci na rękę i zrobi wszystko żebyś mógł/a pracować na jednej z pozostałych dwóch zmian. A co do lubienia - to praca, a nie klub wzajemnej adoracji czy imprezownia. Jeśli nikt nie chce z nim robić, to czemu ma jeszcze ludzi na zmianie albo go w takim razie nie wyrzucą?

@Nie Tylko Fałsz

racja, to nie klub wzajemnej adoracji, ale też mogłoby być przyjemniej, choć z drugiej strony czasami brygadzista nie ma wyjścia i musi przykręcić śrubę bo inaczej wszyscy weszliby mu na głowę

Klakier
@Tylko prawda

Na magazynie jest bardzo dobra atmosfera i nie tylko jeśli chodzi o inne zmiany niż u gościa wyżej wymienionego. Jeżeli tacy ludzi robią karierę poprzez chodzeniem i donoszeniem na innych widocznie nie dają sobie rady na takim stanowisku, a dlaczego jeszcze nikt go nie wyrzucił można się domyśleć.

PR HR
@Klakier

Dlaczego nikt go nie wyrzucił? Jakie masz argumenty że chodzi i donosi akurat on? Bo z tego co się orientuję to do kiera chodzą ludzie na ploty i kable, a B. A. i A. chodzą jako brygadziści na wezwania lub coś załatwiać, i to ludzie tworzą największe ploty i oskarżenia bezpodstawne. A czy on tak osiągnął karierę? Bo z tego co pamiętam to się zwolnił i firma go ściągnęła na to stanowisko jako osobę z wiedzą, doświadczeniem i chęcią do pracy. Niech każdy popatrzy sam na siebie co mówi i robi i przedstawia tylko fakty a nie domysły czy zasłyszane na mieście czy od kogoś, taki "głuchy telefon", jeden coś powie, drugi dołoży, trzeci przekręci i już macie samopsującą się atmosferę. Kto nie dorósł - do przedszkola.

Franc Ka(w)fka
@Tylko prawda

Klimat i kasa na poziomie średnim. Są na strefach magazyny lepsze i gorsze. Jakieś dodatki są i podobno coś tam jeszcze ma być ale nie znam szczegółów. Najlepiej się mają Ci co mają uprawnienia na wózki i jeżdżą - wtedy robota jest nie monotonna. Pozostali tylko zbieranie zamówień po kartoniku. Liderzy? Robią z pracownikami. W innych firmach to zazwyczaj byli biurkowi albo kumple kierownika. Ogólnie nie jest na tyle źle żeby było trzeba już szukać roboty ale też nie na tyle dobrze żeby się za inną nie rozglądać. Warto spróbować, samemu ocenić, zawsze można po trzech miesiącach zmienić na inną pracę.

@Franc Ka(w)fka

Super jest ten nowy magazyn!

@Franc Ka(w)fka

Każda praca jest fajna, jak jest. Ale faktycznie wózki są super.

@Tylko prawda

Dziwię się że puścili ten komentarz, bezpodstawnie oczerniasz fajnego gościa.

Sebastian

Jedyna w swoim rodzaju i najlepsza na całym świecie firma która zabiera Cię w krainę wspaniałego cappuccino najlepszej kawy ziarnistej i herbaty LOYD To jest pyszne!!!! Kto Ci wogole ukradł Mokate??? Moje sugestie dla MOKATE Sp. z o.o.: Top perfekt pod każdym względem Lubię atmosferę w MOKATE Sp. z o.o. za: Firma rodzinna z duszą i szacunkiem do swoich pracowników

Pracuje
@Sebastian

Jaka reklama, szkoda że jest inaczej...

@Pracuje

Pewnie reklama, ale firma jest OK.

Robi

sss
@Robi

również prosze kogoś o informacje na temat pracy oraz zarobków na tym stanowisku

Robi

Witam mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku mechanik -operator linii produkcyjnej, proszę o szczerą odpowiedź.

PH na NIE

Nie polec pracy w tej firmie jako PH . Materialy POS do realizacji akcji opoznione . Maly fundusz na wystawienia pracownik swiezo przyjety dostaje wieksza postawe od innych . Jak starasz sie i robisz targety wystawienia to i tak (usunięte przez administratora) Jak mowisz co jest nie tak w tej firmie to odrazu jestes na pozycji przegranej . Firma robi wszystko zebys nie zarobil co chwile nowe wytyczne . Konkursy organizowane tylko dla wybranych . Jak jednego miesiaca zrobisz target na 100% to kolejnego tak Ci podniosa ze nie ma szans na ogarniecie tematu .

ph
@PH na NIE

dzieki kolego za info a jak wyglada kwestia finansow ile można max z planem wyciagnac i jak z korzystaniem z samochodu osobowego.

ph na nie
@ph

Kasa max 3700 zalezy tez od podstawy . Auto sluzbowe toyota yaris lub bippee za kazdy km po 17, 50gr /km . Jak nie zrobisz mayrycy wystawien to podstawa ok2600. Byl PH ktory zarabial 2200zl bo jezdzil duzo sluzbowym . Ogolnie nie mila atmosfera kazdy patrzy na siebie jak na wroga

PH pracujący
@PH na NIE

Potwierdzam powyższe. Dodam od siebie, że firma niby rodzinna a robi się jak w korporacji powoli. Nie polecam. Chyba, że chcesz na przeczekanie coś. Bardzo duża rotacja na PH jest.

przedstawiciel
@ph na nie

Praca PH to nie bajka niestety, pracowałem kiedyś w Mokate i nie było źle, ekipa fajna, kierownik potrafił coś doradzić - to była moja pierwsza praca w takim charakterze. Dziwię się, że twierdzisz, że jest niemiła atmosfera. Sporo moich znajomych tam pracuje i sobie chwalą, ja też nie narzekałem. Niestety do bycia przedstawicielem handlowym trzeba mieć predyspozycje.

Pracujący PH
@przedstawiciel

Chodzi o całokształt atmosfery - jest źle. Zależy to być może od samego RKS ale też od ludzi, którzy patrzą jak tu donieść jeden na drugiego. I trzeba uważać na słowa bo jak się powie prawdy za dużo to jesteś nie wygodny a każdy wie jak jest.

Naprawdę pracujący PH
@Pracujący PH

Nie jest tak źle jak pisze "Pracujący PH". Być może sam donosi i myśli, że inni też tak robią. Ja się nie spotkałem z donosicielstwem wśród przedstawicieli w Mokate.

Mag Mag
@PH na NIE

Pracuję ok 10 lat na magazynie, część ph znam od samego początku jak się przyjąłem, więc jeśli ktoś się nadaje to pracuje i nie narzeka - to się dotyczy każdej pracy, każdego stanowiska. Pozdrawiam ph płci obu z którymi przez lata się znamy i dobrze się współpracuje.

@Mag Mag

dokładnie tak jest, jak już ktoś się dostanie do Mokate, co wcale nie jest łatwe, to nie narzeka. Okres początkowy to okres próbny - albo pasuje, albo nie.

Aleksander

Witam. Jak wygląda praca PH? Warunki, rekrutacja ogólnie praca PH w Mokate. Dzięki z góry.

Kama
@Aleksander

Jeżeli na przeczekanie to ok ;) Jednakże długo nie wytrzymasz.

@Kama

zależy jakie masz predyspozycje, jeżeli zależy ci na dobrej pracy to wytrzymasz.

Szczery

Dla mnie firma jest przede wszystkim bardzo nieprofesjonalna ponieważ po rozmowie rekrutacyjnej nawet nie dali odpowiedzi odmownej mimo ze mówili ze skontaktują się niezależnie od wyniku rekrutacji. Wystarczyło wysłać maila ale świadczy to tylko o nich!! (usunięte przez administratora)

@Szczery

nie wszyscy odpowiadają niestety, szkoda, że nie dostałeś się, bo praca w tej firmie jest OK. Ekipa OK, pomagają na początku. W ogóle jest spoko.

Szukam Pracy

Witam, chciałbym się zapytać czy rekrutacja odbywa się jedynie przez Waszą stronę internetową czy można przywieźć do miejsca pracy swoje CV?

PR HR
@Szukam Pracy

Przywieźć na ochronę, od razu ląduje w kadrach. Również pocztą.

Szukam pracy
@PR HR

Jutro zaczynam pracę już :)

szukam pracy
@Szukam pracy

gratulacje, w jakim dziale?

Bartek

Witam, czy jest ktoś, kto dojeżdża do Mokate przez oś. Sikorskiego na 8:00 i chciałby trochę zaoszczędzić na paliwie?

Były kandydat

Dwie rozmowy na stanowisko przedstawiciela handlowego w odstępie dziewięciu dni. Druga rozmowa w piątek. (usunięte przez administratora)deklaruje, że informacja zwrotna, bez względu na to, czy tak, czy nie, będzie w poniedziałek - po trzech dniach. Minęło piętnaście dni. Nikt nie zadzwonił, nie wysłał nawet sms-a ani maila. Kiepska to firma, której wysocy rangą urzędnicy nie dotrzymują danego słowa, robiąc sobie z gęby cholewę. Ja w każdym razie na pewno nie zamierzam tu pracować. Waszych produktów od dziś nie kupuję, a i innym odradzę(usunięte przez administratora)

przedstawiciel
@Były kandydat

W oryginale, zanim zostało usunięte to przez admina, było w wypowiedzi "Byłego kandydata" imię i pierwsza litera nazwiska kierownika z działu PH. Procuję w tym dziale ponad rok i nikt taki u nas nie pracuje. "Były kandydat" to chyba jakiś troll, któremu nie układa się w życiu i hejtuje gdzie może.

Były kandydat

Dwie rozmowy na stanowisko przedstawiciela handlowego w odstępie dziewięciu dni. Druga rozmowa w piątek. (usunięte przez administratora) deklaruje, że informacja zwrotna, bez względu na to, czy tak, czy nie, będzie w poniedziałek - po trzech dniach. Minęło trzynaście dni. Nikt nie zadzwonił, nie wysłał nawet sms-a ani maila. Kiepska to firma, której wysocy rangą urzędnicy nie dotrzymują danego słowa, robiąc sobie z gęby cholewę. Ja w każdym razie na pewno nie zamierzam tu pracować. Waszych produktów od dziś nie kupuję, a i innym odradzę, ponieważ nie macie szacunku dla potencjalnego współpracownika. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dotrzymywać danego słowa.

PH aktualnie
@Były kandydat

Nic nowego. Takie standardy

Doda

Czy ktoś się wypowie jak wyglada praca przedstawiciela jakie auta zarobki i ogólnie warunki

Zuzanna
@Doda

Zajrzałam na stronę internetową pracodawcy i rzeczywiście w ogłoszeniu nie ma podanych zbyt wielu szczegółów - może warto bezpośrednio skontaktować się z działem kadr firmy MOKATE, lub też po prostu aplikować i dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Napisz proszę również, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące. Masz już może doświadczenie na podobnym stanowisku?

Doda
@Zuzanna

Chce przeczytać zdanie przedstawicieli którzy pracują w tej firmie

Stary PH
@Doda

Jest sporo młodych, nowych, mają zapał, im się podoba. Dobre pieniądze, znany pracodawca. Dobry początek kariery. Ja trochę już tu pracuje, ale jest OK. Lubię jeździć i kontakt z ludźmi. Jak sobie odpowiednio zorganizujesz robotę to nawet to idzie.

Pracownik PH
@Stary PH

Nie jest tak pięknie. Budżetu nie ma, wymianek nie ma, bagażnik jak jest to mały... zmienili teraz zadania do zrealizowania dla PH uważam, że na gorsze, aby tylko nie zarobić. Prywatnie autem lepiej nie jeździć. Na rozpoczęcie pracy jako PH ok, ale długo tutaj nie wytrzymasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate