opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Mokate

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 718 ocen
Opinie(889)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(889)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • Historia
  • .
  • Eksport
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Społeczna odpowiedzialność
  • .
  • Zrównoważony rozwój
  • .
  • Priorytety
  • .
  • Kariera
  • .
  • Media społecznościowe

Historia

Eksport

Nasze marki

Społeczna odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój

Priorytety

Kariera

Media społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ustroń - Grupa Mokate

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Grupa Mokate

Opinie

Opinie o Grupa Mokate Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Mokate!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    czy

    29.09.2018 15:31

    Inne

    Wie ktos czy firma przyjmuje do pracy bylych pracownikow? Czy ludzie, ktorzy juz kiedys pracowali w Mokate - znaja ja i maja doswiadczenie - sa dla niej bardziej wartosciowi?
    ReviewUserIcon
    Pietrus

    25.09.2018 15:06

    Inne

    Takie czasy teraz mamy ze czlowiek co chwile zmienia robote a ja moge powiedziec ze siedze w tej robocie bo czuje sie tu stabilnie i mam w miare jasna sytuacje.
    ReviewUserIcon
    witek

    28.09.2018 13:37

    Inne

    No to na plus. Zadowolenie z roboty to wazna rzecz..
    ReviewUserIcon
    Rys

    31.08.2018 14:04

    Inne

    pracuje sie juz calkiem dlugo no i tak to leci..jak sie chce bo to jakis wydatek czy cos to mozna nadgodziny wyrobic wiec w porzadku nie ma z tym problemow. Dla mnie i mojej rodziny najwazniejsze, ze placa na czas i nie musze sie o to martwc bo w poprzednim zakladzie to czasem mialem takie historie ze szkoda gadac. Sama robota taka sobie, ale nie mam o niej oglnie zlego zdania.
    ReviewUserIcon
    Pammparam

    21.09.2018 16:18

    Inne

    Potwierdzam. nie ma problemu z nadgodzinami.. jak potrzeba to mozna spokojnie sobie dorobic i juz
    ReviewUserIcon
    krolik

    14.09.2018 08:59

    Inne

    normalna robota i juz
    ReviewUserIcon
    Dzejkob

    18.09.2018 12:44

    Inne

    no kazdy wie co ma robic i nie ma jakis niedomowien
    ReviewUserIcon
    krecio

    05.09.2018 11:17

    Inne

    Widze, ze nie tylko ja tak mysle. Nie mam powodow zeby wcale jakos zle o tej pracy mowic. Nie mialem tu zadnych nieprzyjemnych sytuacji. No praca jak ze snow to nie jest, ale generalnie to spelnia moje podstawowe oczekiwania.
    ReviewUserIcon
    bejbe

    05.09.2018 23:27

    Inne

    Produkcja to najlepsze miejsce żeby poznać swoją wartość. Oprócz licznych nieprzyjemności i przykrości, oraz ciężkiego znoju otrzymuje się miesięcznie z dodatkiem nocnym (usunięte przez administratora)zł . Podobno to całkiem niezłe pieniądze, nie wiem? Na weekendy nie ma zapotrzebowania na wszystkich, kiedyś można było dorobić ze 300 zł, ale ostatnio mniej jest pracy na weekend, więcej w tygodniu Podsumowując , wszystko zależy od podstawowych zapotrzebowań.
    ReviewUserIcon
    Kamyk

    08.08.2018 10:08

    Inne

    Bylem na magazynie i to dosc dlugo. To byla jedna z moich pierwszych prac. Na poczatkuu to bylem przestraszony czy w ogole dam sobie rade, ale sie wdrozylem i do przodu. Kasa w takiej robocie jest prawie wszedzie podobna, z kasa mi nie zalegali take o tym na pewno zle nie powiem. Z atmosfera to bywalo roznie, raz lepiej raz gorzej, ale tak patrzac z perspektywy czasu to ludzie byli raczej mili i nie czulem ze ktos mi tam cos zle zyczy czy cos. no siedziec i pachniec to tam sie nie da ale nie mowilbym ze ta praca jest cos nie tak.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.08.2018 13:46

    Inne

    To czmu już tam nie pracujesz?
    ReviewUserIcon
    fidzii

    29.08.2018 15:54

    Inne

    moze przeprowadzka? przeciez roznie ludzie maja
    ReviewUserIcon
    checik

    20.08.2018 15:54

    Inne

    Po prostu znosnie i juz
    ReviewUserIcon
    Gzylu

    17.08.2018 14:23

    Inne

    Praca jak praca generalnie nie jest zle i ja sie nie zawiodlem.
    ReviewUserIcon
    Poki

    13.08.2018 15:03

    Inne

    Nie narzekam na warunki.
    ReviewUserIcon
    Guzik

    06.08.2018 12:03

    Inne

    nie mam jakichs wiekszych obiekcji co do pracy.
    ReviewUserIcon
    :::

    03.08.2018 16:43

    Inne

    Witam. Czy ktoś orientuje się ile +/- zarabia mechanik? Z góry dzięki za informację.
    ReviewUserIcon
    meduzy

    03.08.2018 15:04

    Inne

    Ciezko wszystkim dogodzic, tak to bywa. ja w tej pracy nie czuje sie zle czy jak za kare, atmosfera jest calkiem ok.
    ReviewUserIcon
    Oksyk

    01.08.2018 09:43

    Inne

    Co tam duzo gadac, kazdy ma jakies swoje oczekiwania odnosnie zatrudnienia i ja nie bylem zawiedzony.
    ReviewUserIcon
    loze

    13.07.2018 15:26

    Inne

    szukaja pracownikow moze?
    ReviewUserIcon
    loze

    23.07.2018 15:26

    Inne

    na magazyn myslalem.
    ReviewUserIcon
    Pixi

    30.07.2018 15:11

    Inne

    Patrz co jakis czas na ich strone internetowa, a noz widelec cos zamieszcza
    ReviewUserIcon
    figo

    27.07.2018 15:00

    Inne

    nie oceniam tej pracy zle czy cos
    ReviewUserIcon
    lukiluk

    20.07.2018 11:02

    Inne

    Pracowałem na magazynie chyba z rok. robota monotonna, ale nie jakaas super ciezka. Pamietam, ze potrzebowałem wtedy więcej kasy wiec plus za możliwość pracy w nadgodzinach. Przeprowadzilem się do innego miasta wiec zmienilem prace, ale gdybym został na miejscu to pewnie pracowałbym tam dalej.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    06.07.2018 14:25

    Inne

    @Neuron, pracujesz na produkcji czy w centrali? Twój komentarz jest dość ogólny i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Możesz powiedzieć co konkretnego masz na myśli pisząc, że sporo rzeczy do poprawy, co według Ciebie jest do poprawy? @tak, potwierdzasz wypowiedź Triforum, jakie według Ciebie zalety można wymienić tego pracodawcy?
    ReviewUserIcon
    tak

    10.07.2018 11:53

    Inne

    Zaleta jest wypłata i dodatkowe godziny ze dorobic sobie można
    ReviewUserIcon
    Neuron

    06.07.2018 12:41

    Inne

    Ja powiem tak, naczytałem się tego forum bo ostałem propozycje pracy od firmy. Szczeże mówiąc to patrze na taki opinie z przymróżeniem oka bo wiecie co się pisze o firmach na goworku, a tu opisy są dosyc pozytywne. W każdym razie chciałem się ptrzekonać czy faktycznie jest ok. Moja opinia jest taka po 2 miesiacach pracy: jest (usunięte przez administratora) tzn. nie zrozumcie mnie źle, jest sporo rzeczy do porawy ale jak to zestawiam z moimi poprzednimi zakłądami pracy to nie ma porównania, wyższa klasa w każdym obszarze.
    ReviewUserIcon
    Olek09

    26.05.2018 13:49

    Inne

    Czy mokate daje jakieś premie świąteczne? Czy są wczasy pod gruszą? Lub paczki dla dzieci ?
    ReviewUserIcon
    Kaz

    26.05.2018 16:58

    Inne

    Tylko paczki z tym co mamy w ofercie
    ReviewUserIcon
    katro

    04.07.2018 11:18

    Inne

    Dobra herbata ;)
    ReviewUserIcon
    Triforum

    28.06.2018 12:15

    Inne

    Przerobiłem już swoje w zyciu i w wielu firmachbylem to chyba łatwiej mi sie będzie wypowiedziec na temat Mokate w ktorym robie do teraz. Pracuje w doborowym towarzystwie i pod dobrym kierownictwem. Jest nawet fajna wypłata, nie krece nosem bo dodatkowe godziny mozna sobie zrobic. Jest elastycznie i można sie ze wszystkim dogadać. Serio jest fajnie i warto tu pracowac.
    ReviewUserIcon
    tak

    04.07.2018 11:17

    Inne

    Potwierdzam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Mokate?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Mokate

    Strażacka 48 44-240 Żory

    NIP:5482135881

    KRS:0000010037

    https://mokate.com/
    Branża główna: Artykuły spożywcze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Piotr

    30.06.2018 22:54

    Inne

    Pracownik produkcji ma na start (usunięte przez administratora)brutto. Po 3 mcach (usunięte przez administratora) brutto. Jesli wyjdziesz bez nadgodzin więcej niz (usunięte przez administratora) netto na miesiąc to jestes bogiem. :-) do tego praca w pyle i (usunięte przez administratora) Ciągle mokry i brudny. Sami oceńcie.
    ReviewUserIcon
    Lament

    02.07.2018 14:29

    Inne

    Szczerze, jak dla mnie to brzmi zajebi*cie. Pracuje po 10h przy substancjach rakotwórczych i nie dostaje nawet dodatku za prace w ciężkich warunkach bo każdy chce cie wycackać ile wlezie i w dodatku mam 2000brutto. Jeśli mokate proponuje takie warunki i szuka ludzi to napiszcie tylko gdzie mam wysłąć cv?
    ReviewUserIcon
    retard

    21.06.2018 12:21

    Inne

    nie ma tak znowu duzo ludzi ktorzy by narzekali na firme wiec chyba tak najgorzej nie jest. moze nie zarabia się pensji marzen ale firma idzie w dobrym kierunku.
    ReviewUserIcon
    bejbe

    24.06.2018 22:07

    Inne

    cudowne miejsce
    ReviewUserIcon
    Jacek

    18.06.2018 21:14

    Inne

    Na jaką umowę można liczyć na początek?
    ReviewUserIcon
    jokej

    19.06.2018 14:05

    Inne

    z tego co pamiętam to umowę o prace dostajesz od razu.
    ReviewUserIcon
    Bliźni

    13.06.2018 10:27

    Inne

    Solidna praca i solidna firma to na pewno moge powiedziec. Dają umowę o pracę, nie ma problemów z urlopami i pensje sie fajną dostaje.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    06.06.2018 13:18

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    Kaz

    07.06.2018 06:39

    Inne

    Tak,jak większości firm w okolicy ????
    ReviewUserIcon
    qwerty

    08.06.2018 15:03

    Inne

    spokojnie mozesz wyslać cv
    ReviewUserIcon
    gumiś

    06.06.2018 11:36

    Inne

    jest jak jest, zawsze może być lepiej. ale w ogólnym rozrachunku firma wychodzi na plus. można trafić na przyjemne i konkretne osoby z którymi idzie sie dogadać. praca całkiem spokojna za uczciwą kasę.
    ReviewUserIcon
    Marta

    28.05.2018 18:30

    Inne

    Hej, wie ktos jak to jest z L4 w mokate? Czy są kontrole z mokate w domu ? Jak tak to po jakim czasie. Mial ktos taki przypadek?proszę o rzetelne odpowiedzi. Dziekuje
    ReviewUserIcon
    O8

    30.05.2018 12:26

    Inne

    Tak, sprawdzają czy pijesz Mokate w domu ;)
    ReviewUserIcon
    dyskiet

    28.05.2018 15:16

    Inne

    nie jest źle nawet bo pracujes ie jakoś chociaż dużo roboty, ale zarobki sa spoko.
    ReviewUserIcon
    Ggent

    23.05.2018 15:27

    Inne

    Tam każdy może mieć swoje uwagi jakieś ale są w pracy zadowoleni pracownicy. Firma ma potencjał i zatrudnia fajnych, sympatycznych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    17.05.2018 19:59

    Inne

    @stupid boy ,czy zasady panujące w MOKATE są przejrzyste? Czy wykonywane przez Ciebie zadania są zgodne z zawartą umową?Gdybyś dodał jeszcze kilka szczegółów, to pomogą one być może podjąć decyzję osobom, które chcą aplikować na [email protected].
    ReviewUserIcon
    stupid boy

    18.05.2018 15:21

    Inne

    są przejrzyste, wszystko się zgadza. w moim odczuciu jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    stupid boy

    15.05.2018 15:53

    Inne

    nie ukrywajmy że to praca fizyczna, nie za biurkiem, więc trzeba się jednak trochę wysilić, żeby pieniążki zarobić. wysilisz sie to dostaniesz. nie ma miejsca dla leni.
    ReviewUserIcon
    włodek

    09.05.2018 11:46

    Inne

    jest teraz może jakaś rekrutacja?????
    ReviewUserIcon
    Fiko

    11.05.2018 13:48

    Inne

    Jest na stronie Mokate trochę aktualnych ogłoszeń. Sprawdź sobie.
    ReviewUserIcon
    Maślan

    07.05.2018 14:58

    Inne

    Jako miejsce do pracy mokate jest naprawde w porządku. Wcześniej pracowałem raczej w gorszych miejscach, a tu jest bardzo przyzwoicie. Ludzie są sympatyczni, dobrze się z nimi pracuje, nie ma utarczek czy czegoś. Płaca jest nawet nawet ok, mnei tam odpowiada.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2018 21:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byczek

    30.04.2018 15:00

    Inne

    a skąd Ty możesz wiedzieć, które opinie pisze kadrowa a które nie? co, że jak pozytywne, to nie mógł ich napisać pracownik? ja pracuję parę lat i jestem zadowolony i nie jestem kadrową.
    ReviewUserIcon
    Frycu

    27.04.2018 11:48

    Inne

    W Mokate to normalnie jest. Przychodzisz, pracujesz, wychodzisz, zarabiasz co miesiąc i tyle.
    ReviewUserIcon
    Tiul

    13.04.2018 14:04

    Inne

    Powiem tak, firma jest bezproblemowa. Pracuje się całkiem dobrze. Pensja jest korzystna, wypłacana terminowo, nie ma co marudzić, a i premie się zdarzają. Towarzystwo na zmianie miałem super, świetne chłopaki. Ogólnie jest bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Tiul

    16.04.2018 11:42

    Inne

    A ja wiem. Różnie w życiu bywa. Może sprawy rodzinne, zdrowotne. Nie każdemu praca musi odpowiadać. A po drugie aż tylu nie odchodzi, żeby robić z tego problem, więc nie ma co siać zamętu.
    ReviewUserIcon
    zabawa w firme

    24.04.2018 22:53

    Inne

    sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ile w ciagu roku jest nowych sekretarek albo dyrektorow?(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    acha

    23.04.2018 11:20

    Inne

    kwiatów mi pod nogi nie sypia jak przychodze do pracy ale nie ma też co obrzucać mokate błotem. firma jak firma, jest okej.
    ReviewUserIcon
    Łez

    19.04.2018 14:13

    Inne

    Nie narzekam na Mokate, jest to porządny pracodawca. Daje dużo możliwości. Można sobie dorobić dodatkowo czasem. Kierownictwo też całkiem spoko.
    ReviewUserIcon
    Grolak

    09.04.2018 14:24

    Inne

    w pracy stabilnie, wypłaty są zawsze na czas, więcej do szczęścia nie potrzeba.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    09.04.2018 22:02

    Inne

    Kto chyba już nie te czasy ... przy takiej liczbie możliwości liczy się socjal możliwość rozwoju i oczywiście wysokość podstawy ...
    ReviewUserIcon
    mr.

    11.04.2018 10:34

    Inne

    Każdy ma inne potrzeby i inne priorytety.
    ReviewUserIcon
    Przyszła

    05.04.2018 12:37

    Inne

    Czy ktoś może mi powiedzieć jakie warunki na pH ?
    ReviewUserIcon
    ał

    05.04.2018 15:33

    Inne

    Warunki są bardzo dobre. Wcześniej w innej firmie pracowałem i było do bani, tutaj jest przyzwoicie, jak chcesz na ph iść.
    ReviewUserIcon
    prxyszla

    05.04.2018 21:47

    Inne

    a konkrety ??

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.