Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Nie polecam!

Absolutnie nie polecam. Na produkcji sami Ukraińcy, garstka Polaków. Atmosfera fatalna.. Gadają o Tobie, wytykają palcami a o jakiejś pomocy możesz pomarzyć.. Wychodzą z założenia, że od razu wszystko wiesz. Wracałam do domu w okropnym nastroju dlatego musiałam poszukać czegoś innego. Praca w zależności od maszyny lekka albo zapieprz, albo 12 godz siedzisz albo stoisz. Stawki głodowe! Nie polecam!

marketing w Żorach

"To było powodem Twojego odejścia? A na jakie zarobki w ogóle można liczyć w tym dziale, bo w ogłoszeniu nie ma podanych widełek?". Powodem odejścia była zła atmosfera pracy kreowana przez niekompetentnego szefa działu marketingu. Nerwowość,(usunięte przez administratora)

@marketing w Żorach

no jeśli miałeś takie odczucia w trakcie pracy to trudno się dziwić, że wolałeś odejść ale chyba nie każdy podjął taką decyzję? wiadomo coś na temat obecnej sytuacji na dziale? ile osób jest i jak się pracuje?

xxx
@marketing w Żorach

Co mnie czeka w dziale marketingu?

kaska

A po ile godzin te zmiany ?

Mała Mi

Słabo, byłam na rozmowie i pani powiedziała że się odezwie niezależnie od decyzji. Do dzisiaj nie ma odzewu.Brak profesjonalizmu.

@Mała Mi

Szanowni Państwo jesteśmy cały czas w procesie, jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, w kolejnym tygodniu, będę wracać z odpowiedzią. Życzę wesołych świąt i do usłyszenia! :)

@Grupa Mokate

Dzień dobry mam pytanie czy przyjmujecie do pracy też starych pracowników kiedyś się sama zwolniłam ale chciałabym wrócić z powrotem

Dzień dobry mam pytanie czy przyjmujecie do pracy też starych pracowników kiedyś sama odeszłam i chciałabym wrócić .Proszę o odpowiedź .

Valhalla

W jakich godz się tam pracuje ile dni w tyg i czy nadgodziny są wymagane? Pracownik Magazynu.

Lucky Luk
@Valhalla

Zależy od magazynu. 3zm 6-14 14-22 22-06, 2zm 6-14 14-22, przy produkcji 6-18 18-06 w trzech zmianach. A nadgodziny? Niewymagane, jedynie trzeba się o nie bić bo tak kroją coraz bardziej :P

Ph

Witam, Na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba na stanowisku PH? Ciężko jest wyrobić targety do premii? Jakimi autami jeżdżą handlowcy?

Markeying i grafika w Żorach

Z punktu widzenia byłego pracownika marketingu, profesjonalnego grafika projektanta, przestrzegam wszystkich aplikujących. Działem marketingu zarządza niekompetentny człowiek(usunięte przez administratora) Ludzie zwalniają się co chwilę. Dopóki tak jest, zapomnijcie o pracy w tym miejscu jeśli chcecie ocalić poczucie godności zawodowej i własną psychikę.

Alicja

Marketing

Czy możesz napisać coś więcej? Czy chodzi o atmosferę? Sama się zwolniłaś, czy zwolniono Ciebie?

@Marketing

czyli to co tam napisane było to nieprawda? dotyczyło to działu marketingu? bo jeśli tak to zastanawiam się jaką tam mają rotację w takim razie, wiadomo? ile osób obecnie jest?

Paulina

Mimo że długo czekałam na przesyłkę ale po wyjaśnieniu sprawy paczka została wysłana :)

Jp

Adnotacja po komentarzu - Pani bardzo szybko zareagowała. Oddzwoniła,wyjaśniła. Prezent będzie na czas (bo się martwiłam). Dostałam gratisy Paczka przyszła następnego dnia

Jp

Po 5 dniah paczka nie wyszła ze sklepu . Infolinia - po godzinie nadal brak odzewu! Mailowo także! Nie polecam

@Jp

Została zmieniona infolinia na numer tel.: +48 32 799 95 47 bądź komórkowy: 781-850-334, prosimy o kontakt i sprawdzimy co dzieje się z paczką. Pozdrawiamy Serdecznie

@Jp

Bardzo zależy nam na szybkim rozwiązaniu sprawy, i przepraszamy że znalazł się Pan w niekomfortowej sytuacji.

Wito

Witam jak zarobki i po ile godzin się pracuje, weekendy wolne?

@Wito

Zależy jaki dział, produkcja system 12 godzinny, natomiast magazyn 3 zmiany po 8 godzin. Obecna stawka godzinowa to 21 zł

Honorata

A gdzie kobietom raczej łatwiej będzie?

Syl.

A jaki system 12 h ? Dzień noc wolne wolne ? Czy jest możliwość luźnego grafiku lub praca w systemie 3 dniówki 3 wolne 3 nocki i 3 wolne i tak cały czas ? Szukam pracy tak żeby się do męża dopasować kiedy on ma wolne to ja do pracy bo mamy dwójkę dzieci. ;)

Stifi

Ta praca to pomyłka na magazynach stawki wszyscy mają takie same czy coś potrafisz czy nie i dlatego doświadczeni pracownicy się zwalniają lub obniżają swoje kwalifikacje bo po co robić wszystko jak można robić same lekkie pracę bo po co niczasuwać za tą samą stawkę co te ofermy

Lick
@Stifi

To prawda. Tak wygląda tam praca. Czy się starasz i rozwijasz czy stoisz w miejscu... ta sama kasa.

Teresa
@Lick

czy znacie przyczynę tej sytuacji ?jakis brygadzista czy manager o to nie dba by osoby zaangażowane w pracę były nagradzane ?

Bolek

@Bolek

Zależy który magazyn, na jednym są dwie zmiany 6-14 i 14-22, natomiast na drugim dochodzą nocki. Weekendy są wolne, czasem można przyjść na nadgodziny.

Bolek

@Pracownik a na którym są dwie zmiany? Na rozmowie można wspomnieć że chce na 2 zmiany czy też sami mnie przydzialą?

????????
@Bolek

tak na rozmowie możesz wspomnieć że chcesz dwie zmiany.

Lily

Witam Chciałam zapytać czy jest możliwość wykupienia obiadów w Ustroniu, jakie są teraz zarobki jako pakowacz i czy trzeba mieć czepek na głowie?

Tragedia

Nie polecam firmy. Firma nie szanuje pracownika, wystarczy że się komuś nie spodobasz i od razu dostajesz wypowiedzenie bez względu na to jak dobrze wykonujesz swoją pracę.

Ciekawe

Witam was. A ja tak z innej beczki słyszałam że jest bus z mokate z Żor gdzie on jeździ dokładnie Skoczów czy Cieszyn ? Jeśli tak proszę o jakiś namiar na kierowcę czy coś.

Nastki

Jest oferta pracy w biurze obsługi klienta, możecie podpowiedzieć czy warto składać cv, jakie zarobki i atmosfera?

Obiektywny
@Nastki

Niestety zarobki bardzo słabe, a pracy dużo

@Obiektywny

Bardzo słabe? :( Czyli najniższa krajowa? A są chociaż jakieś premie za wyniki w pracy, dodatki? :)

były

Pracowałem kilka lat na stanowisku ph. Było naprawdę ok. Jak robiło się zadania i target można było wyciągnąć fajne pieniądze. Wszystko było do zrobienia. Niestety od momentu kiedy dowiedzieliśmy się że idzie nowa miotła trzeba było uciekać.Obawy się sprawdziły , zasady gry się zmienili i ludzie przestali robić wyśrubowane zadania i przestali zarabiać. Przedstawiciele wiadomo mają prościej , dużo trudniej znaleźć od zaraz pracę na stanowisku kierowniczym. Zatem pierwsi co bystrzejsi pouciekali ph. Potem posypało się lawinowo. Bez (usunięte przez administratora) a zwłaszcza (usunięte przez administratora) to już nie będzie to samo. Tacy ludzie to już na wyginięciu. (usunięte przez administratora) duzo zrobił dla podwyższenia komfortu pracy ale jednocześnie zrobil bardzo duzo dla firmy. Tylko ślepy tego nie zauwazy. Bardzo bardzo szkoda mi , że trzeba było odejść. Firma była super, produkt dawało się sprzedać , wszystko grało. W marketingu tez zmiany? (usunięte przez administratora) bylo super z tobą pracować. Powodzenia w nowym miejscu.

Nadal pracujący
@były

Potwierdzam i też szukam czegoś innego aktualnie bo zwyczajnie nie da się tu normalnie pracować. Błażej, Daniel - szkoda, że Was nie ma

Mała mi
@Nadal pracujący

A jak tam twoje plecy bol dokucza ?

Było fajnie
@były

Wszystko co napisane wyżej to 100% prawda. Nowi Panowie nie szanujący ludzi i ich pracy. Czas stąd uciekać bo dobrze to tu już nigdy nie będzie jeśli oni będą...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate