opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Grupa Mokate

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 718 ocen
Opinie(889)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(889)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • Historia
  • .
  • Eksport
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Społeczna odpowiedzialność
  • .
  • Zrównoważony rozwój
  • .
  • Priorytety
  • .
  • Kariera
  • .
  • Media społecznościowe

Historia

Eksport

Nasze marki

Społeczna odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój

Priorytety

Kariera

Media społecznościowe

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ustroń - Grupa Mokate

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Grupa Mokate

Opinie

Opinie o Grupa Mokate Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Grupa Mokate!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.05.2020 11:04

    Inne

    Jaki jest wkład kierownictwa MOKATE Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    13.08.2020 18:18

    Pracownik

    Umowa i pensja, resztę można pominąć.
    ReviewUserIcon
    Fix

    17.02.2021 20:28

    Były pracownik

    Brak wsparcia
    ReviewUserIcon
    Julita

    16.02.2021 12:17

    Pracownik

    Czy praca na pakowaniu jest ciężka? Jak wygląda?
    ReviewUserIcon
    Rr

    26.01.2021 16:12

    Pracownik

    Cześć jak praca na magazynie i wózki widłowe chciałbym jakieś konkretne info
    ReviewUserIcon
    Fila

    12.01.2021 13:46

    Były pracownik

    Ja uważam ze praca o kasa ok i ludzie także jak nie pozwolisz sobie niektórym wejść na głowę a z brygadzista nie zadzierasz i robisz yo co do Ciebie należy :-)
    ReviewUserIcon
    Piękna384

    09.01.2021 12:58

    Kandydat

    Czy może ktoś się podzielić opinią na temat pracy w Dziale Marketingu? Jaka atmosfera pracy, ludzie, zarobki? Czy liczy się zaangażowanie czy tylko cyferki? Czy jest jakaś możliwość rozwoju? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Serdecznie polecam

    07.01.2021 12:15

    Były pracownik

    Zostałem zwolniony po 3ech latach za przewinienia kolegi ze zmiany. Głównym powodem było to że nie polubił mnie kierownik i ciągle szukał do czego się przyczepić.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.09.2020 10:20

    Inne

    Czy MOKATE Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?
    ReviewUserIcon
    Halo

    13.12.2020 14:24

    Inne

    Nie wiem, ale bardzo ciekawi mnie czemu twój komentarz dostał negatywne oceny.
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.11.2020 07:14

    Kandydat

    Witam, czy jest szansa na jakieś sensowne zarobki na stanowisku elektryk/elektronik utrzymania ruchu? Mam tu na myśli przynajmniej te 6tyś brutto(4300netto)?
    ReviewUserIcon
    Byłem

    14.02.2020 17:30

    Inne

    Witam Wszystkich Nie miałem okazji pracować w firmie MOKATE, dlatego podzielę się z wami tylko moimi odczuciami co do rozmowy kwalifikacyjnej. Telefonicznie zostałem zaproszony na rozmowę - stanowisko kierownicze. Wstawiam się na umówiony dzień w wyznaczonym miejscu. Fabryka jak fabryka - część biurowa i część produkcyjna. Zostałem przyjęty przez Dyrektora jednego z pionów i to on też odbył zemną całość rozmowy. Pytania typowe: czym się Pan zajmuje, co Pana interesuje + stricte techniczne wymagane na tym stanowisku. Rozmowa w moim odczuciu jak najbardziej na + (wszystkie warunki spełnione przez moją osobę + doświadczenie). Pytanie końcowe - do kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi czy moja kandydatura została pozytywnie rozpatrzona? Odp: do 2 tyg damy znać, jednak dalej drążę temat: Czy mam rozumieć, że jeśli w ciągu 2 tyg się Państwo nie odezwą to się nie zakwalifikowałem? NIE - na pewno się odezwiemy. I tak czekałbym do dziś, tylko miałem nr do firmy i z ciekawości zadzwoniłem - usłyszałem z wielką łaską informację, że się nie dostałem - nie mam żalu, że się nie dostałem - być może byli lepsi, ale jeśli ktoś mi się zarzeka, że na pewno da mi znać do 2 tyg jaki jest wynik, a później tego nie robi nazywam jednoznacznie - BRAK PROFESJONALIZMU. Dziękuję.
    Company logo
    Grupa Mokate

    15.02.2020 06:02

    Pracodawca

    Dziękujemy za obszerny opis sytuacji i wyrażenie opinii na temat procesu rekrutacji w naszej firmie. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby biorące udział w rekrutacji w MOKATE otrzymywały informację zwrotną o wyniku procesu i cały czas pracujemy nad doskonaleniem procesów, by takie sytuacje nie miały miejsca. Dlatego dziękujemy za Pana komentarz. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    tojajestem

    21.10.2020 12:31

    Inne

    czy chodził o o stanowisko biurowe czy stan. w częsci produkcyjnejj??rekrutacja?dzieęki
    ReviewUserIcon
    Arbeitfrei

    30.08.2020 19:10

    Kandydat

    Dzień dobry. Co możecie napisać o pracy na produkcji, jakie są wasze opinie? Czy firma planuje przyjęcia na dział produkcji w najbliższym czasie? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Trox

    18.08.2020 21:10

    Pracownik

    Wypłata w terminie. Dobrowolne nadgodziny. Dodatek stażowy, bony, nagrody, Multisport. Praca lekka. Jakoś ludzie mówią że się zwolnią, a dalej tu siedzą, niektórzy wracają - mówi samo za siebie. Jesteś leniem i cwaniakiem - wszędzie będzie Ci źle. Normalnie pracujesz i wszystko jest spoko. Bez powodu nie zwalniają. Tak jest w każdej szanującej się firmie. Zostań właścicielem i udowodnij że będziesz zatrudniać leni, nierobów i cwaniaków. Polecam dla zdecydowanych którzy potrafią wypełniać swoje obowiązki.
    ReviewUserIcon
    Asia

    07.08.2020 09:30

    Kandydat

    Czy praca na pakowaniu jest ciężka? Jak wygląda?
    ReviewUserIcon
    Darotx

    06.08.2020 10:49

    Pracownik

    Witam. Mam pytanie jak to jest z Mokate Polska firma Polscy Właściciele zwalniają pracowników z Polski a zatrudnia się na ich miejsce Ukraińców.
    ReviewUserIcon
    @technolog

    29.07.2020 10:54

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat pracy w dziale technologii, np. Atmosfera., wymagania, ludzie, szefostwo, wdrożenie na stanowisko itp. Jak wygląda temat znajomości języka angielskiego - konieczny na mega wysokim poziomie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.07.2020 20:12

    Kandydat

    Witam wszystkich. Moze ktos powiedziec jak ksztaltuja sie zarobki na stanowisku Mechanik / Operator linii produkcyjnej. Jak wygladaja mozliwosci awansu oraz rozwoju pracowniczego? Z gory dziekuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    bono

    21.06.2020 19:03

    Inne

    A ja mam pytanie - czym spowodowane są zwolnienia w administracji w Mokate? Interesowała mnie ta firma (chciałem aplikować na ofertę pracy Dyrektor IT), ale zrobiłem mały wywiad i dowiedziałem się , że kilka głów poleciało, zwłaszcza kierowników w ostatnich tygodniach. I nie wiem co o tym myśleć. Ktos coś?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.06.2020 21:47

    Inne

    Oszczędności... tu jak w wiekszosci firm patrza na cyferki a nie na ludzi. Proste. Ale jak chcesz to aplikuj - sporo osob nie narzeka na te robote
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.06.2020 18:48

    Inne

    Jakie zmiany są w firmie ?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    25.06.2020 18:41

    Inne

    Jaka jest zmianowość?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    18.04.2020 14:17

    Inne

    Pojawiła się oferta na starszego przedstawiciela handlowego. Czy ktoś wie jakie to stanowisko? Jakie zarobki- podstawa i premia? Jakie auto?
    ReviewUserIcon
    Wieloletni

    17.05.2020 23:06

    Inne

    Na strasznego PH? Na jaki teren?
    ReviewUserIcon
    Souflay

    21.08.2019 10:54

    Inne

    Za (usunięte przez administratora)? Szkoda mojego czasu
    ReviewUserIcon
    Ktr

    27.02.2020 14:37

    Inne

    2100 na reke. Okolo 14 zl na godzine.
    ReviewUserIcon
    Greg

    14.05.2020 08:02

    Inne

    Skoro pare groszy uwazasz za sporo to brawo
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Grupa Mokate?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Grupa Mokate

    Strażacka 48 44-240 Żory

    NIP:5482135881

    KRS:0000010037

    https://mokate.com/
    Branża główna: Artykuły spożywcze

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    S G

    18.03.2020 22:40

    Inne

    Pracowałem na odbiorze produkcji. Zostałem ciepło przyjęty. I zdrowo kopnięty w D by szybko pracować :D Niezły zakręt. Ale jak jest fajna ekipa to aż przyjemnie :) Musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych :/ Pozdrawiam ekipy ;) Terminator by powiedział "i'll be back" :D
    Company logo
    Grupa Mokate

    19.03.2020 10:33

    Pracodawca

    Dziękujemy za pozytywną opinię na temat atmosfery pracy w MOKATE. Życzymy powrotu do zdrowia oraz powodzenia na dalszej drodze zawodowej.
    ReviewUserIcon
    Alus

    11.03.2020 20:01

    Inne

    Witam, na oficjalnej stronie firmy, w zakładce kariera, są dostępne oferty pracy "Mechanik". Jak wygląda praca mechanika i czy faktycznie są przyjęcia, ciężko się dostać? Pozdrawiam!
    Company logo
    Grupa Mokate

    12.03.2020 11:03

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w MOKATE. Szczegółowych informacji na temat pracy na danym stanowisku udzielamy wybranym kandydatom w procesie rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy!
    Company logo

    Grupa Mokate

    18.02.2020 11:13

    Pracodawca

    Aktualność
    Mokate na targach Gulfood w Dubaju

    Targi Gulfood w Dubaju to jedna z największych i najważniejszych imprez branży spożywczej na świecie. W wydarzeniu uczestniczy 5000 wystawców ze 120 krajów. Mokate kolejny raz prezentuje swoje produkty kontrahentom z Bliskiego Wschodu i Azji.

    W czterodniowej imprezie uczestniczą międzynarodowe marki, które prezentują najnowsze produkty oraz usługi z zakresu żywności i napojów. Odwiedzający mogą spotkać się z dostawcami, spróbować nowej żywności i poznać najnowsze trendy kulinarne. Ponadto podczas Konferencji Gulfood liderzy branży omówią szeroki wachlarz tematów, od zdrowia publicznego po najnowsze technologie z dziedziny produkcji żywności.


    Na targach w Dubaju tradycyjnie już nie zabrakło okazałego stoiska Mokate. Nasza firma prezentuje na nim ciastka, cappuccino, miksy kawowe oraz inne napoje instant, a także szeroką gamę herbat LOYD.


    To 25. edycja targów w Dubaju. Organizatorzy spodziewają się frekwencji przekraczającej 100 tys. osób. Gulfood 2020 odbywa się terminie od 16 do 20 lutego.
    News image
    ReviewUserIcon
    wojtas

    17.02.2020 15:28

    Inne

    Trochę już w Mokate pracuję i po przyzwyczajeniu się i wdrożeniu uważam, że to całkiem dobra firma do pracy. Oczywiście każdy znajdzie sobie powód by narzekać, ale tak jest... wszędzie? Nie ma firm iealnych natomiast Mokate mogę póki co polecić z czystym sumienie.
    Company logo
    Grupa Mokate

    18.02.2020 10:50

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię na temat pracy w MOKATE. Pozdrawiamy!
    Company logo

    Grupa Mokate

    12.02.2020 13:46

    Pracodawca

    Aktualność
    Mokate na targach ISM w Kolonii

    Na największych targach słodyczy i przekąsek na świecie, nie mogło zabraknąć stoiska Mokate. Targi ISM w Kolonii trwają od 2 do 5 lutego.


    Targi ISM to największe na świecie targi słodyczy i przekąsek. Około 1600 krajowych i międzynarodowych wystawców zaprezentuje cały asortyment cukierniczy dostępny na całym świecie we wszystkich dziedzinach począwszy od czekolady i słodyczy, pieczywa i przekąsek, po lody i surowe masy. Produkty sezonowe są szczególnym przedmiotem oferty i sprawiają, że targi cukiernicze ISM w Kolonii są niezbędnym barometrem trendów. Towarzyszący program wspierający koncentruje się również na informacyjnych potrzebach przemysłu i handlu z interesującymi kluczowymi tematami.

    Tradycyjnie już, na targach ISM swoją bogatą ofertę prezentuje Mokate. Oprócz herbat LOYD i Mokate cappuccino, odwiedzający mogą skosztować naszych ciastek, wafli oraz czekolad do picia.
    News image
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    12.02.2020 09:53

    Inne

    Nie narzekam, polecam.
    ReviewUserIcon
    Mariano

    10.02.2020 12:59

    Inne

    Generalnie polecam tę firmę, pracuje się ok, pieniądze się zgadzają
    Company logo
    Grupa Mokate

    11.02.2020 08:35

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię na temat pracy w MOKATE, pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.02.2020 09:18

    Inne

    Jak długo trwa proces awansu w MOKATE Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    kaz

    08.02.2020 18:34

    Inne

    Jeżeli jesteś młoda osobą, być może doczekasz.
    ReviewUserIcon
    student

    10.01.2020 19:32

    Inne

    Czy w Mokate jako pakowacz pracują jacyś studenci zaoczni? Jest możliwe pogodzenie studiów z grafikiem?
    ReviewUserIcon
    osobnik

    13.01.2020 11:32

    Inne

    Wyślij im CV - co CI szkodzi spróbować? Albo sobie zadzwoń do kadr, bo tu nigdy nie wiesz czy Ci ktoś prawdę odpisze czy nie
    ReviewUserIcon
    Janek

    08.01.2020 12:34

    Inne

    Czy ktoś orientuje się jak z dojazdem z Rybnika do Mokate Żory lub być może ktoś zaczyna pracę jutro tj 9.01 na godzinę 6:00 i może mnie zabrać z Rybnika?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.12.2019 16:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nieprawda

    19.12.2019 18:35

    Inne

    Nie zauważyłem, żeby ktoś uciekał z Mokate. Jest przeciwnie, wielu szuka tu pracy, jak to zresztą było od zawsze.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.12.2019 16:15

    Inne

    Właśnie że prawda, całe mnóstwo dobrych pracowników uciekło, zostali tylko ci którzy chcą doczekać emerytury albo tacy co zostali z przyzwyczajenia bo boją się zmian, a połowa obsady to Ukraińcy. W Mokate nigdy nie doceniało się starych pracowników i teraz już nie ma nowych ludzi do pracy i gdyby nie Ukraińcy to połowa zakładu by stała
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.12.2019 13:35

    Inne

    Inwestycje, inwestycje to jedynie słyszymy co roku od zarządu. Niestety są to tylko inwestycje w infrastrukturę. A w tym zakładzie potrzebna jest inwestycja w pracowinka, a tej brak. Nowe maszyny też potrzebuja ludzi do obsługi. (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    Jan

    01.12.2019 17:01

    Inne

    Witam, chcialem sie dowiedziec cos na temat pracy na stanowisku robotnik magazynowy, czy warto wysylac CV, jak wyglada praca magazyniera, na jakie wynagrodzenie mozna liczyc, i czy osoba nie majaca doswiadczenia na tym stanowisku ma jakies szanse na dostanie sie tam?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2019 12:57

    Inne

    To stanowisko to wywóz śmieci i porządkowanie terenu wokół zakładu, układanie palet, segregacja śmieci itp.
    ReviewUserIcon
    Bobi

    06.10.2019 18:49

    Inne

    Co firma oferuje na święta: - boze narodzenie - dostajesz paczke kaw i herbat za 30 zl, - wielkanoc - dostajesz zajączka czekoladowego za 4 zl. Stawka taka ze 2100 na miesiąc. (usunięte przez administratora). DRAMAT!!!!
    ReviewUserIcon
    j24

    27.11.2019 01:46

    Inne

    Przesada, można zarobić dobre pieniądze, a to podstawa, wolę kasę a nie prezenty...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    27.11.2019 11:02

    Inne

    Nie jest tak źle, jak dobrze pracujesz to i dobrze zarobisz. Na paczki nie patrz, liczy się to, że pieniądze wpływają regularnie na konto.
    ReviewUserIcon
    Miki

    03.10.2019 10:01

    Inne

    Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma - trawa zawsze bardziej zielona jest za płotem. A prawda jest taka ze Mokate jest bardzo przyzwoitym pracodawca. Trochę brakuje socjalu ale nie samym socjalem człowiek żyje.
    ReviewUserIcon
    milena

    03.10.2019 09:52

    Inne

    Polecam Mokate - to 3 firma produkcyjna w której pracuję i na pewno jest tutaj najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Adam

    11.09.2019 11:22

    Inne

    Nie polecam bardzo słabe zarobki lepiej w biedronce na kasie się zarabia niż na produkcji dlatego dziwię się że ludzie nadal tam pracują. Miałem pracować na magazynie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Benedykt

    29.06.2019 12:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)znów zwalnia mądrych ludzi, których przypadkiem udało im się zrekrutować. Atmosfera pracy jak na dworze(usunięte przez administratora) .... bez komentarza, jedna z najgorszych firm na rynku. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.07.2019 23:24

    Inne

    Przesadzasz, nie jest tak źle, pracuję już dobrych kilkanaście lat i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    ???

    10.09.2019 00:30

    Inne

    chodzi ci o dwór, czyli o pole, jak na polu? nie rozumiem
    ReviewUserIcon
    mlody

    21.07.2019 01:05

    Inne

    Witam mam pytanie,czy w Mokate idzie zarobic te 2500 zł na reke chociaż ? i jak wyglądają tam początki,mianowicie czy jest jakas osoba która będzie uczyc tej roboty ? pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    aaa

    10.09.2019 00:18

    Inne

    spokojnie zarobisz więcej
    ReviewUserIcon
    XYZ

    10.09.2019 00:21

    Inne

    Powinien mieć spore doświadczenie, być odpornym na stres związany z pracą pod presją czasu i umieć komunikawać się z dziennikarzami - w sumie prościzna
    ReviewUserIcon
    zszokowany

    18.03.2019 22:17

    Inne

    stare auta, oplata za prywatny użytek 0,50 gr. brak socjalu, brak opieki medycznej, brak mulisporta co w dzisiejszych czasach jest standardem. pensja bardzo mala, pakiety slabe, bez pomyslu na biznes. kierownicy bez odpowiednich kompetencji. (usunięte przez administratora) Taka zacofana firma, inne firmy fmcg sa 10 lat z przodu.. Nie sa w stanie zatrzymać dobrych pracowników z ambicjami. Ci co siedza latami to z wygody i lenistwa. Taka praca na chwilę, na przeczekanie. Teraz jeszcze lavazza odpada z portfolio więc bedzie slabo bardzo- powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Stary PH

    30.06.2019 23:38

    Inne

    nie jest tak źle, przesadzasz
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.08.2019 11:58

    Inne

    Jest jak @zszkowany pisze. Dla PH ta firma jest zacofana, pakiety słabe (rozliczenia po 3-5 miesiącach) pensja mała, za km prywatne 0,50 gr, brak socjalu, standardy żadne km dołożyli niektórzy jeżdżą po 1,5 - 2 h do pierwszego klienta, plany za wysokie do zrealizowania, zabrali hale = jakaś parodia.

    Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.