Opinie o Mondi International w Kliniska Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondi International. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondi International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi International w Kliniska Wielkie

mc

No no, skad takie zarobki wzioes? To chyba nie ta firma?

no no

bohdan - 2013-08-25 16:06:34 A czemu od września mają być zmiany? No i chciałbym się jeszcze zapytać na temat tego jakie umowy są?Dostać się można tylko przez jakąś agencje pracy ze Szczecina, to już wiesz jakie zarobki będziesz miał :-). 10500 zł, służbowe auto, czeskiej myśli technicznej, i telefon służbowy jaki sobie tylko wymarzysz.

no no

Poczekajmy do września, zobaczymy jakie zmiany nastąpią. Napewno będzie lepiej, ale nie dla nas, pracowników z hal.

?

czyli od czasów Big Carton'u nic się nie zmieniło, kierownictwo to darmozjady i pewnie tak jak kiedyś siedzą w akwarium i drą się przez mikrofon

Pracownik Biurowy

Poziom bardzo slaby. Zaczynajac od instrukcji od ochrony jak dostac sie na miejsce po sama rozmowe. Nie polecam nikomu. Sztywna atmosfera. Ps. wezcie z domu z soba wode ;)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wolny ptaszek

Płacić płacą zawsze na czas spędziłem ładdnych pare lat w tej firmie. Kanty na premi to standard, Dużo nadgodzin mała premia i tak cały czas. Zapierdziel straszny pot leci po elkochones. Nikomu nie życze pracy na lini tych ludzi gania się jak psów, nie ma czasu zjeść żenada. Kierownictwa nie da się znieśc tylko pod sąd postawić za zmuszanie do nadgodzin.jak w tej firmie jest-weź urlop na żądanie to Cie potem poniżymy.Nie ma traktowania ludzi równo ten co włazi w tyłek ma lepiej i ma podwyżki. Szkoda czasu na rozwój w tej firmie.Mam lepszą pracę nie chodzę głodny i zarobki dużo lepszei nie musze sie prosić szanownego dyrektora o 50 zł brutto podwyżki! wstyd!

norman

będzie jeszcze ciekawiej! Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że między innymi kobieta ma być operatorem na nowej maszynie. Ciekawe ile w tym prawdy.....

masakra!!

Prawda? - 2013-03-12 21:01:11 Prawda? Prawdę jak widać każdy ma swoją :). Pozbądźmy się malkontenctwa i cieszmy się, że dano nam tu pracować. Zawsze można przecież odejść w "lepsze" miejsce :). PRZYSZŁY PRACOWNIKU! Niełatwe zadanie przed Tobą. Pamiętaj tylko proszę, że zawsze znajdą się głosy "za" i "przeciw". Musisz przefiltrować i sam wybrać to co może okazać się prawdą. Ode mnie kilka faktów - bo tylko one się liczą: jasno określone obowiązki, rózwój pracowników - w tym kierownictwa w zakresie zarządzania (praca na stylem - raczej coutch i lider niż autokrata :) ), możliwość awansu - w pierwszej kolejności rekrutacja wewnętrzna - stąd awanse operatorów na kierowników zmiany (co niektórzy negują, a ja osobiście pochwalam), wypłaty na czas, zarobki odpowiednie do zakresu obowiązków (myślę, że nie najgorsze w okolicy), nadgodziny naliczane z systemu elektronicznego - jak się odbijesz tak zostaną Ci naliczone, bony/paczki na święta, karnety na basen, siłownię, czy mecze na stadionie Pogoni, możliwość nieoprocentowanej pożyczni czy zapomogi, komisje pracownicze: BHP, socjalna, kasa zapomogowo-pożyczkowa - to Pracownicy decydują a nie Pracodawca, dni otwarte u Dyrektora, badanie opinii Pracownika, rozmowy oceniające - w dół i w górę, inwestycje w park maszynowy, w BHP oraz w infrastrukturę (wszedzie, nie tylko w biurowcu :) ), przejrzystość i ogólnie dobre warunki do pracy. Przekonaj się sam :) Zaznaczam, że nie jestem ani kierownikiem, ani lizusem - po prostu staram się patrzeć jak najbardziej obiektywnie. Jestem tu z w własnej woli i chcę tu być :). Jeden z PracownikówJak tu jest dobrze to Ty chyba w innym Mondi w Kliniskach pracujesz!!! A tak wogóle to ten wpis tojest jakaś MARNA PROWOKACJA !!!!!Dlaczego??? nie będę się rozpisywać. CRY2013 dobrze to opisał.Tak tu jest i dobrze o tym wiesz.

cry2013

Nie tylko fakty się liczą.Liczy się atmosfera, a ta jest kiepska.Jedni jedzą drugie śniadanie w jadalni, a inni w tym samym czasie w szatni.Dlaczego? Bo chyba się na wzajem nie lubimy. Pracownicy z produkcji nie znają ludzi z biura i na odwrót.To ma być jedna załoga pracująca wspólnie?Jedni parkują samochody na terenie zakładu, a inni przed bramą.Równi i równiejsi?Jedni mają zawsze ciepło w miejscu pracy, a inni raz za zimno, a raz za gorąco.To uczciwe?Jedni jeżdżą za firmowe pieniądze na imprezy integracyjne (biurowi), a inni mogą sobie o nich pomarzyć.To w porządku?Jedni muszą być zawsze gotowi i przyjść do pracy "na telefon", a inni pracują tylko na jedną zmianę. To tak powinno być?Dla jednych jest woda z dystrybutorów, którą nalewają do swoich butelek, dotykając szyjką butelki o dystrybutor, bo brak jednorazowych kubeczków (sraczka murowana!!), a inni mogą zawsze sobie machnąć w biurze kawkę z własnego kubka.To jest sprawiedliwe? Poza tym jest w sumie nie najgorzej, tylko ciemno na halach, gorąco i śmierdzi na linii (tekturnicy), hałas jak diabli,brak małych rozmiarów rękawiczek, no i ogólny brak narzędzi.Prawie wszystko robisz szarą taśmą, młotkiem i szczypcami czołowymi.

Prawda?

Co tu sie dzieje ???

agabell81 - 2013-02-01 21:10:52 ja zapamiętam z pracy w Mondi, super ludzi z którymi miałam przyjemność pracować, dzięki którym chciało sie przychodzić do pracy mimo perspektywy ośmiogodzinnej orki. jak czytam Wasze wpisy o wzajemnym(usunięte przez administratora) to nie mogę uwieżyć że to ten sam zakład w którym ja pracowałam, a przecież sporo jeszcze dawnej ekipy.A ja pamiętam, że ostanio było tu ponad 70 WPISÓW!!! a nagle zostało KILKANAŚCIE wpisów i to zupełnie bez składu i ładu, wyrwanych z kontekstu!! I co się stało z resztą ??? Fakt, że niektóre były niesmaczne i niektórym z wpisujących się zapomniało że tu się wystawia opinie o pracodawcy a nie jednostkom osobowym, ale były także opinie w których opisywano jak jest naprawdę w Mondi. Więc CO SIĘ STAŁO Z RESZTĄ WPISÓW ??? Czyżby prawda zabolała, że trzeba było je usunąć? GOWORK JEST DO ..... !! Dokończcie sami :-)

xxx

Racja! Zgadzam się z tym. Taka natura ludzka żeby dopiec innemu! Niech każdy pilnuje swoich obowiązków!

ge-ge

Hehehehe dobre:):) Poniekad to i moze racja:):)

agabell81

ge-ge

Wszedzie sa zgrzyty Nie ma firmy w ktorej by ich nie bylo Ale reasumujac co niektore wypowiedzi faktycznie niektorzy ludzie chyba pomineli sie z powolaniem To fakt ze trudno dzis o specjalistow ktorzy by w madry sposob ciagneli produkcje co w konsekwebncji zaowocowalo by zwiekszeniem produkcji i sprzedazy ale coz branza ta nie szkoli fachowcow w wiekszosci to sami samoucy a liznawszy troche tematu prubuja rzadzic co dokladnie widac jak im to wychodzi obserwujac wyniki produkcji i brak madrych rozwiazan ktore by to w jakis sposob wyprostowaly Mozna szukac przyczyn wszedzie ale nalezy sobie zadac pytanie czy my sami dajemy z siebie tyle ile mozemy?Czy wlasciwi ludzie zajmuja wlasciwe stanowiska? Moze jakies zmiany personalne wyszly by firmie na zdrowie Sam nie wiem Ale warto nad tym podyskutowac w miare przyzwoity sposob Co wy na to?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi International - Kliniska Wielkie

• Jak się pracuje w Mondi International?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondi International?

Kandydaci do pracy w Mondi International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondi International