Mondi Packaging Sp. z o.o.

Solec

Opinie o Mondi Packaging Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z Mondi Packaging Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są koleżeńscy, pomocni, . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Mondi Packaging Sp. z o.o.: możliwość rozwoju zawodowego Najbardziej nie podobało mi się w Mondi Packaging Sp. z o.o.: system pracy

Zostaw opinię o Mondi Packaging Sp. z o.o. - Solec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondi Packaging Sp. z o.o.