NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Kapitan2hala

Hej, przystojniaki z P6. Zamiast nawzajem się obrażać to trzymajmy się razem i piszmy tylko PRAWDĘ o tym jak zarząd nas (usunięte przez administratora)

Bamber

Korzystając z popularności ostatniej tego portalu chciałbym zareklamować pyszniusie kartofelki nawożone ekologicznym gnojem przez chopa na rozrzutniku z 30 letnim doświadczeniem. Cena 8zł kilo więcej info linia D2 P6!! Można kontaktować się w każdy dzień tylko nie w środy, bo w środy mi odpierdsla.

Stary pracownik NGK

Witam witam witam Pracownicy którzy są oddelegowani na piece nie dostają dodatku piecowego, gdyż nie są pracownikami P2. Zachęcam do merytorycznej dyskusji na ten temat.

Szybki Lolo

Na P6 już się słyszy od wielu chłopaków, że nie będą w ogóle sprawdzać i oglądać filtrów, tylko będą je przebijać. No i słusznie, po co się starać o premię, której i tak nie będzie w następnych miesiącach. Oj, będzie dużo reklamacji :)

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

Audyt

W środę audyt na P6 proponuje odegrać się za zabraną premie, i tak nie mamy nic do stracenia bo w tym miesiącu przecież tez jej nie będzie. Może wtedy te puste łby się trochę obudzą :)))))))) wystarczy naprawić jakiegoś craca albo zrobić kalibrację na dymie :) a może trzeba by wysłać zdjęcia tych wszystkich nieoficjalnych dokumentów do jakiejś gazety ?;))))) jak to NGK (usunięte przez administratora) nie tylko swoich pracowników na premiach ale i swoich klientów dostarczając podpicowane produkty NG. Cały zarząd do wyjebania za takie walki.

P6 hala B to nie powinna się w ogóle wypowiadać na temat innych ludzi, bo jak na razie to przez was tracimy premię!!!

Co to (usunięte przez administratora) wa ma być?! Wyrywka w składzie kolebiorz i kreweciorz nie mają dziś nie do roboty i śpią gdzieś za maszynami, zero pożytku z tych pracowników, ostatnio na lini pracowali jakieś 3 lata temu

ObywatelP6

Panie kierowniku, panie H. proszę przyjechać do pracy na noc na zmianę C hale A. Cała lina z czerwonym na telefonach komórkowych obstawia mecze i nie nosi okularów. Chcecie dbać o ich wzrok, a oni wam nie pozwalają!!! Dwaj czerwoni choć jeden nosi niebieską koszulkę non stop wprowadzają popłoch na linii!!!

MiszczP7
@ObywatelP6

Jakoś trzeba premie odbić to obstawiają

Rosomak

Czy brudne okulary pogarszają wzrok? Oczy podświadomie skupiają się na zabrudzeniach lub drobnych ryskach, co bardzo męczy wzrok. Przy noszeniu jakichkolwiek brudnych okularów, nie tylko zerówek, możemy bardzo łatwo "nabawić się" wady wzroku.

Już nie

Ja nie rozumiem narzekania ludzi, którzy tu piszą. Przecież nikt was tam nie trzyma tak jak mnie. Mi nie pasowało i odeszłem prawie po 8 latach pracy. I to jest najlepsze że w nowej firmie, w której pracuje zarabiam więcej niż w NGK i też na produkcji.

Ojciec_Noxy

Jak tam pieski na P6? Dziś znów będziecie płakać w pracy? Zbliża się 19:00 i znów będzie płacz że pracować każą :D jednak to prawda, że trzeba być z niepełnym podstawowym żeby pracować na tym dziale. Tfuuuu ( pluje wam w pyski)

P6

Dzial P6.Od dzis nie sprawdzac wogole ani jednej sztuki.Nabic te zasreane 75 sekund i puszczac dalej.Na pokowaniu to samo od razu do kartonu bez patrzenia.Czy zabiora premie za reinspekcjie czy za zwrotke to bez znaczenia bo i tak caly czas premie tracimy.Oceny mamy najgorsze w calej fabryce bo obcinane za kazde glupstwo.Wiec jednym slowem straty dla Nas na tym dziale juz nie ma zadnej. Zobaczymy jak bedzie wracac do Gliwic kazda paleta :)

Woźnica Waldemar
@P6

Panowie , koleba już przygotowana . Trzeba teraz ustalić miejsce gdzie mam Ją podstawić , żeby było wygodnie. MAMY SWOJE POTRZEBY , MENAGEROWIE , KKEROWNICY I CAŁY ZARZĄD DO KOLEBY !!!!!!

P6P6
@P6

Wbijacie po 100/200 napraw a i tak Target musi być zrobiony. Zostawanie na każdej przerwie bo trzeba gonić wynik a potem zwrotki...

@P6

Hahahahah...I po co ta gadka??? Wszyscy dobrze wiecie,że rano,skoro świt wstaniecie ze swoich legowisk i z uśmiechem na ustach przyjedziecie do pracy,a po jej końcu wraz z poczuciem spełnienia zawodowego udacie się do swoich domów,gdzie zjecie najgorsze parówki z czerstwym chlebem,wypijecie puszkę żubra,bo tylko na takie piwo was stać,po czym położycie się spać,by następnego dnia znowu tyrać... A te wasze groźby,to sobie możecie w (usunięte przez administratora)wsadzić.

P6 pracownicy
@Czerwony z P6

Jak taki jesteś mocny w (usunięte przez administratora), zapraszam w poniedziałek o 18:50 do klatki na filtry NG z VW . Organizujemy FAME NGK . Weź z sobą paru twoich koleżków w czerwonych i białych koszulkach , będzie wam raźniej jak wszyscy odrazu wyłapiecie po strzale w lewe lub prawe oko . Nie będzie trzeba za wami biegać , tylko z automatu odrazu po 5 na raz . Nie zapomnijcie się ustawić w kolejce , żeby czasem nie dostać 2 razy (usunięte przez administratora). Domyślam się kim jesteś ,grubasie z 3 hali ;) idź najlepiej podkablowac kogoś z linii , to wychodzi Ci najlepiej . Pozdro ????????????????

@P6 pracownicy

O widzę (usunięte przez administratora) ze zmiany "D" się odezwała. I uważaj,żebyś ty wpie... nie obskoczył.

Michael

Może i jesteś szeroki , ale uwierz że kondycyjnie mimo wieku bym Cię zjadł na kolację

Złe podejście... Matematyk
@P6

Koledzy z P6. Trochę Wam się dziwię. Uwalaja Was na każdym kroku. W tym miesiącu uwalili niemal na każdym dziale premię (a może jakoś trzeba było pokryć koszta 1,5 kawałka pizzy na łeb...??widzicie sługusy co żeście żarli... 1,5 kawałka pizzy = śr. 300zl hahaha, chyba Geslerka Wam ja pichcila..) Wracjac do tematu.. Żyjcie ze świadomością że wypłatę dostajecie bez dodatku zwaną premią. Czytaj, pier...tą jakość zrób ilości, żyj spokojnie przez 30 dni. 1 dzień pomarudza i heja znowu 30dni laby. Czyż święty spokój nie jest warty ok 300zl?? Kwestia tylko nastwaienia i podejścia do tematu. A zobaczycie że po kolejnych wtopach będzie 10%. Myślcie a nie ciągła walka z wiatrakami, marudzenie a i tak Was uwalą. I teraz szybka analiza... Przypomnijcie sobie kiedy premie mieliście OK... I nie narzekaliście jak Wam źle?? ... ... Przemyślane.? Widzicie wystarczy przywyknąć do tego jakby premia była jakimś gratisem raz na jakiś czas temu. Pozdrawiamy. Matematyk.....

@P6

Ja jestem za. Przebijać i dalej i w (usunięte przez administratora) mieć wszystko. I tak i tak nas okradna. To jest nie uniknione. (usunięte przez administratora) Polaczki przy władzy to zawsze tak będzie się działo.

Ciapek

Jak wam się to podoba ze musicie Się odbijać najpóźniej o 6.49 a możecie wyjść na bramie najwcześniej o 19.04? Jeśli się nie dostosujecie to zostaje wam zabrana premia. Przecież na umówię jest napisane ze pracujemy 12h a nie 12h15min. Czekam na wasze opinie.

@Ciapek

To absurdalne i chore. A jeżeli się spóźnisz chociaż 5 min i przyjdziesz 30 min przed następnego dnia to jeszcze usłyszysz że nie tak to działa i nie mogą ci uciąć tych 5 min. Chory zarząd wszystkich bym zwolnił bo myślący luzie tam napewno nie pracują

ZbytChoraByRobić

A co powiecie o osobach, które pracują ponad 18 lat w NGK,straciły tu swoje zdrowie (starzy pracownicy wiedzą jakie były początki)a teraz będąc na świadczeniu rehabilitacyjnym, dłuższym L4 są zwalniane.Gdzie honor?Gdzie wsparcie w tej prorodzinnej firmie?kali zrobił,kali chory,kali może (usunięte przez administratora)

@ZbytChoraByRobić

Z takim numerem budgea,czyli lata 2004,to same kierownictwo i inżynierowie z japonii,albo nawet sam zarząd. Coś mi tu ściemniasz z tym stażem..

2004
@Operator

Widać że nie pracujesz tu zbyt długo.Na każdym dziale,nawet na nowych nox pracują operatorzy z początków tej firmy.i nie są to jełopy tylko ci którym zależy na pracy,a są albo w wieku w którym ciężko nową pracę znaleźć ( kobiety),albo z uszczerbkiem na zdrowiu liczące na to że dotrwają do emerytury.

@2004

A ten operator,którego bronisz,to wiem o kogo chodzi. I na pewno do pracowitych nie należał i 18-tu lat nie przepracował. A może to właśnie Ty jesteś tym operatorem,tylko nicki zmieniasz??? I próbujesz wprowadzić zamęt???

Plug

Firma już dawno wprowadzone ma 3 przerwy

Operator

A i najważniejsze... Święta i "premia" świąteczna tuż,tuż... A o wypłacie trzeciej "transzy" za brak L4 nie wspomnę... Muszą jakoś zdobyć pieniądze,podobnie,jak nasz rząd na socjal... To Zarząd Nas w .ja ładuje,nie jacyś czerwoni... To nic nie warte śćerwa,którym się wydaje,że coś znaczą...

mechanik P6

Wyobracie sobie ze oddajecie auto do mechanika bo chcecie miec pewnosc ze wasze auto bedzie po jego pracy dla Was bezpieczne ,Dla Was dla Waszych bliskich,dzieci.Mechanik ktoremu ufacie kopie z buta po urzadzeniach byle tylko wasze auto przeszlo przeglad.Pracownicy z warsztatu P6 wiedza o czym pisze.Szlifuje,lata,maluje,klei i wbija tysiace wykalaczek bo Wasze auto musi byc OK !!!!!! nie NG tylko OK.Podczas audytow traci biedak te wszystkie akcesoria bo w jego firmie nie ma NG.Wszystkie auta ktore do niego docieraja sa OK i takie opuszczaja jego warsztat.W jego warsztacie nie chodzi o to zeby wszystkie jego naprawy byly OK tylko zeby brudna scierka lezala w mapingu,No i co najwazniejsze nad drzwiami warsztatu cyka sobie czerwony licznik.Nie liczy sie zeby auta byly naprawione porzadnie tylko ma ich wyjechac tyle ile wskazuje ten czerwony BOG ktory odmierza mechanikowi czas ktory steruje jego 12 godzinnym zyciem.Nie liczy sie to za co placicie i na to co chcielibyscie zeby Pan mechanik wykonal poprawnie przy waszym samochodzie liczy sie tylko cyferka na czerwonym liczniku.Teraz wisienka na torcie.Jezeli pan mechanik nie dopusci waszego auta do poruszania sie w ruchu drogowym bo mowi ze szrotu z warsztatu nie wypusci to nadmechanik zabiera temu biednemu mechanikowi premie bo czerwone cyferki musz sie zgadzac.Taka to historia z tym warszatem.

Glapiński

Podwyzka inflacyjna będzie tyle ile jest inflacja czyli 17% od stawki dla każdego operatora + 3tys brutto na święta pewne info róbcie screena

Manager_skuwron

Ludzie z P6 mam pomysł na strajk. Do końca roku pracujmy zgodnie wszystkimi katalogami i zgodnie z przepisami BHP wtedy manager i kierownik zobaczą jak wygląda praca. Na żadnej maszynie nie wyjdzie kalibracja, (szczególnie na B2 ) Target będzie osiągnięty Max w 10% a nam nic nie będą mogli zrobić bo przecież pracujemy zgodnie z zasadami

Batman
@Manager_skuwron

Czerwoni sami widzą jakie ludzie walki robią żeby tylko kalibracja i produkt przeszedł przez cały etap.Na P6 wszystkie maszyny są do bani a pracownik kombinuje żeby tylko target byl

Czerwony z P6.

Posłuchajcie i zrozumcie w końcu robale. Jesteście od zapier...,a nie od myślenia,a tym bardziej od zadawania pytań.Nie podoba się,to wypad za bramę.Na Wasze miejsce jest mnóstwo zamienników.Zdradzę Wam,że będą przeniesienia z GPF-ów,więc rąk do pracy nie zabraknie.Wystarczy tylko przeszkolić. Nikt za Wami płakać nie będzie... Widzę,że najbardziej ujadają zdegradowani teacherowie,którzy stracili intratne stanowiska. Jeden odrobinę popracował na linii i już na L4,śmiech na sali.

Ponury grabarz
@Czerwony z P6.

Wielki czerwony się odezwał ???? człowiek od wbijania biletów ???? ale dobrze, widać jaką kulturę posiada człowiek na "stanowisku"

Sędzia
@Czerwony z P6.

Przeniesienia z GPF? Proszę Cię skończ waś, wstydu oszczędź. Już minęła era pracownika, teraz to zakład ustala zasady. Każdy który chodź trochę myśli i widzi co dzieje się na świecie może wyciągnąć wnioski że nie jesteśmy już potrzebni. Ktoś tu wspomniał że liniowy nie może za dużo robić hmm a to on nie jest w pracy? Warto sprawdzić jakie ma obowiązki. Nawet raportu co drugi nie potrafi wypisać, i góra o tym wie od lat, coś z tym zrobiła?. Dlaczego starzy pracownicy są gorzej traktowani? Bo mają fajne stawki i fajnie by było aby sami się zwalniali. Co do utraty premi to nie wiem skąd tyle krzyku, to oczywiste że premia jest za produkcję, a skoro była lipa to całe dpf mają niska premie, zawsze tak było, jesteśmy jedna drużyną.

@Ponury grabarz

Nie Twój (usunięte przez administratora)interes jaką kulturą dysponuję. Twoim obowiązkiem po przekroczeniu bramy jest yebać,a nie zadawać pytania i myśleć. Należało się uczyć,szkoła wszak że była otwarta dla wszystkich...

Urban - dobrze, że z dech
@Czerwony z P6

chyba się za bardzo rozpędziłeś i zapomniałeś o najważniejszym - jesteś takim samym robiłem jak reszta. Masz jedynie inną koszulkę i ciut większe.uprawnienia i tylko tyle was różni. Za bardzo sodówa uderzyła do głowy.

P4
@Czerwony z P6

Dostaleś czerowną szmate po ohapie i w głowie się poprzezwracalo

@Urban - dobrze, że z dech

Przecież to zwykły (usunięte przez administratora) a nie żaden czerwony.

Z ciebie taki czerwony jak ze mnie Dyrektor

Batman
@Czerwony z P6.

Przegioles gościu nie doceniasz pracownika tym bardziej nie powinieneś być czerwonym bo masz hujo..e podejście do pracy .Czujesz się w tej firmie niezniszczalny to obyś się nie pomylił

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1067.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 943, z czego 129 to opinie pozytywne, 321 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.