Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

loona

tak to jest jak się zdolność kredytową ocenia tylko na podstawie ciśnienia klienta eheheh

JOHN

ATMOSFERA DOBRA... NIE MA TO JAK ZUŻYWAĆ ENERGIĘ NA UDAWANIU ŻE PROBLEM NIE ISTNIEJE.ILE WY MACIE LAT?

WIN

Niestety potwierdzam To co pisze cebula. dyrektor z którym mam nieprzyjemność pracować .....HMM tak delikatnie zeby nikogo nie obrazic.. Jest zablokowany... spora czesc osob ktore go znaja spewnoscia beda wiedzialy o kogo chodzi. bt

C.E.B.U.L.A.

Niestety po nowym roku zobaczycie jaka będzie prawda,rozczarujecie się i to mocno narazie życzę wszystkiego dobrego w starym roku.

Xyz
@C.E.B.U.L.A.

Niech się przyjrzą pracy kadrze kierowniczej. Sami dyrektorzy i kierownicy z odpowiednim wynagrodzeniem, którzy kompletnie nic nie robią. Za taką sytuację oni odpowiadają. Gdzie jakieś analizy i odpowiednio wczesne reagowanie. Gdzie główna księgowa. (usunięte przez administratora) A co ci solidnie pracują są niedowartościowani.

Zaciekawiona
@C.E.B.U.L.A.

Jeśli posiadasz jakaś wiedzę , oświeć. Z komunikatów nic szczególnego nie wynika. Nie od dziś wiadomo , ze w wielu działach pracuje za dużo osób , dyrektorzy ( oczywiście nie wszystkich) działów maja pod sobą 3 osoby. Gdzie w tym sens ? To za silna firma by na przełomie miesiąca podejmować takie działania , bez planu ;)

Imponujące
@Xyz

Solidnie pracują Hmm , gdyby nie kadra kierownicza wystarczyłoby to co wpada na bieżąco ;) 8h z zegarkiem do domu Nic nie robią ? Ciekawe kto mobilizuje , motywuje i analizuje bieżąca sprzedaż ;) Wypowiadać się na forum łatwo ;-) przekaz swoje zdanie przełożonym, wolny kraj

Kierownik
@Xyz

Dyrektorzy i kierownicy też solidnie pracują nie jeden z nich zaczynał od szeregowego pracownika i dzięki swojej ciężkiej pracy awansował otwierali nowe biura sprzedaży i wchodzili na nowe tereny z windykacja uwierz mi nie było lekko praca po 12 godzin co się odbijalo na rodzinie ale dalo sie rade więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Sjdj
@Kierownik

Na tym wlasnie polega wasz problem. Sadzicie ze kompetencje koncza sie na poswieceniu! Tym czasem to zupelnie inne zeczy.

@C.E.B.U.L.A.

Lepiej się odrazu zwolnij bo przez takich jak Ty ta firma na prawdę może mieć problemy. Dziwię się, że Twój szef jeszcze nie przygotował Ci wypowiedzenia...

Cebula
@Kierownik

Bez jaj,większość kadry dyrektorskiej nie powinna zajmować tych stanowisk, między innymi generalna powinna nabyć kultury ,żeby przynajmniej odpowiedzieć cześć,zresztą większość dyrektorów to (usunięte przez administratora) ,a już wcale w (usunięte przez administratora). Piękną choinkę mamy w aquarium i tylko 5 ludzi ją stroiło heheh o czymś to świadczy. Ta Pani od wystroju wnętrz to też taki (usunięte przez administratora)

C.E.B.U.L.A.
@C.E.B.U.L.A.

Plan działania został już dawno podjęty i teraz widać tego coraz mocniej efekty,a księgowa robi tak jak chce właściciel.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Smieszka

U nas atmosfera jest dobra i kierownik mówi żeby się nie martwić na zapas i pracować. Poczekamy i zobaczymy co będzie.

ALDONA

NIE TAKIE FIRMY OGŁASZAŁY UPADŁOŚĆ ...Z DNIA NA DZIEŃ PLAJTOWAŁY POTĘŻNE KONCERNY DZIAŁAJĄCE NA CAŁYM ŚWIECIE.

Picipolo

Mam wrażenie ze te komentarze piszą ludzie, którzy już nie chcą pracować. Myślicie, że zarząd zwinie budowaną tyle lat firmę w jeden dzień? Mamy problemy ale po to zostały podjęte działania żeby to zmienić. Gdyby mieli plan zamykać spółkę to nie informowaliby pracowników o takich działaniach... Myślę że kierownicy i dyrektorzy wiedzą tyle samo co każdy inny. Łatwo wieszać na kimś psy... Lepiej niech każdy się zajmie pracą i świętami a nie sianiem strachu i kwasnej atmosfery.

Win.

Skad w was tyle naiwnosci ? Trzeba byc slepym by patrzec w przyszlosc z optymizmem. Szkoda mi tych ktorzy zainwestowali kase. A praca jak nie ta to inna!

Lech
@Win.

DLA CZEGO SZKODA INWESTORÓW

Pozdr

Obecnie wiy ze nic nie wiemy. Pocieszajace ma byc to ze do konca roku mamy prace.. Aktualnie mamy ubieranie choinki a za chwile bedzie wynoszenie pudeł.. Hmm... Kazdy wiazal z firma plany. Chialo by sie ja ratowac tylko nawet nie wiesz do konca co sie dzieje,poza tym ze jest źle.. Ale co jest problemem jak go rozwiazac.? Kazdy chce dobrze. Pozostaje liczyc ze spotkamy sie w styczniu i nie pozegnamy ;)

PRACOWNIK

FIRMA POWINNA WRÓCIĆ DO CZASÓW KIEDY ZARZĄD ŚWIĘTOWAŁ KOLEJNE OTWARCIA PLACÓWEK BO SPRAWIAŁO IM TO PRZYJEMNOŚĆ DO MALUCHÓW KTÓRE BYŁY WIZYTÓWKĄ GDZIE OSOBY STARSZE KOJARZYŁY JE Z LATAMI SWOJEJ MŁODOŚCI A MŁODE OSOBY PATRZYŁY Z ZACIEKAWIENIEM I BEZ REKLAMY TELEWIZYJNEJ FIRMA UROSŁA W SIŁĘ BO LICZYŁ SIĘ CZŁOWIEK A TERAZ TO JEST KORPORACJA PROPONUJE PRZYPOMNIEĆ SOBIE TAMTE LATA I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NIE ZAWSZE JEST DOBRZE IŚĆ Z DUCHEM CZASU

@PRACOWNIK

Racja.Myślę,że wielu pracowników pamięta te czasy i wspomina je z sentymentem .

Smutna

Bardzo mi przykro,że w firmie jest taka sytuacja ... Jestem bardzo rozczarowana i mam wiele żalu...liczę na to ,że wszystko będzie dobrze!Wszyscy ciężko pracowaliśmy na to żeby firma zaszła tak daleko .

kasa

podobno mozna niezle zarobic na tej firmie. Moze mi ktos podpowiedziec jak to zrobic?

Roland
@kasa

Trzeba zainwestować żeby zarobić.

Roland
@kasa

Trzeba zainwestować żeby zarobić.

Many
@kasa

Teraz już nie ale jak budowali budynek to taaak nieźle szło zarobić wie coś na ten temat pewien pan w pięknej koszuli

Kasa

Jak sie iwestuje?

Maja. Omijajcie tę firmę z daleka. Pracowałam tam 7 lat i o te 7 za długo. Wiem co mówię. Wycisnęli mnie jak cytrynę. Tam nie liczy sie człowie. Jesteś dobry jak robisz plan sprzedażowy a jak nie uda ci sie zrobić planu to jesteś nierobem. Ta firma to jedna wielka porażka

XXX
@anonymous

i az 7 lat tam się męczyłaś -eś???? Dzielna osoba z Ciebie hahahaha

Prezess

Spokojnie jest dobrze

pytajacy

Tej firmy juz praktycznie nie ma. (usunięte przez administratora)

Bad Boy
@pytajacy

Na jakies podstawie wysnuwasz takie wnioski? Jakieś konkrety czy jestes zwyklym trollem ktory niepotrzebnie nakrecasz ludzi?

Skąd takie informacje ?

Skąd takie informacje ?

Osoba

Od Bartka

pytajacy

Nic

Kch

Nie ma żadnego info (usunięte przez administratora)

Olek

Pytajcie kierownikow. Oni wiedzą wiecej niz nam sie wydaje.

Reklama

Ludzie przestańcie siać panikę, nie ma jeszcze żadnych informacji!!! A już biorą niestworzone historię!!!!

@Reklama

Gdybyśmy byli poinformowani o planach firmy to nie byłoby plotek, a w tej sytuacji tworzą się same domysły.

Zygmunt
@Reklama

Czlowieku ty jezeli pracujesz w tej firmie w (usunięte przez administratora)szykuj sie na zwolnienie i nie mow zeby kogos dopytac jezeli nikt nie nie powie. Panowie z dzialu (usunięte przez administratora) tez nie maja przedluzonych umow.

@W

Widocznie nie podjęto jeszcze ostatecznych decyzji i jeszcze trwaja rozmowy. Owszem chyba każdy czuje się zaniepokojony, ale na pewne decyzje nie mamy wpływu. Najgorsze jest wzajemne nakręcanie się nawzajem i sianie paniki!!!

@Zygmunt

Skąd masz takie informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.