Kredyty Chwilówki

Dzierżoniów

Kredyty Chwilówki

Opinie o Kredyty Chwilówki

Karolina

@Niejestemrobotem, jeżeli zauważyłeś brak konkretnych opinii, to znaczy, że zostały one zarchiwizowane przez administratora tego forum, ponieważ były niezgodne z postanowieniami obowiązującego regulaminu. Wszystkie opinie na tym forum są ważne. Muszą jednak zachowywać kulturę wypowiedzi i m.in. nie naruszać czyjegoś dobrego imienia. W tym miejscu powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o Kredyty Chwilówki jako pracodawcy.

Niejestemrobotem

Ja się pytam gdzie się podziały wpisy i opinie z ostatnich kilky miesięcy !??!!

Karolina

@JANEK, rozumiem, że nie polecasz Kredyty Chwilówki jako pracodawcy. Jednak, czy mógłbyś rozwinąć swój wpis? Jak pracowało Ci się w tej firmie? Wspomniałeś, że pracodawca ma problemy finansowe. Może są one przejściowe? Czy mimo wszystko były jakieś plusy wynikające z pracy w Kredyty Chwilówki?

JANEK

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIE STABILNY PRACODAWCA Z PROBLEMAMI FINANSOWYMI

Karolina

Witam, Sprawdziłam, że firma prowadzi bardzo dużą rekrutację, do kilku miast w kraju. Przeważnie, na stanowiska Doradcy Klienta, czy ktoś z odwiedzających forum, był już na rozmowie kwalifikacyjnej? Możecie napisać coś więcej o zatrudnieniu, umowie? Polecacie tam pracę?

basia

Witam ilu kierownikow jest w tej firmie? Kto przeprowadza rekrutacje? Czy ktosie orientuje jaki kierownik badz kierowniczka dowodzi podkarpaciem?

basia

Dak

Poszukują do pracy biurowej, bardzo fajni ludzie, bardzo dobra kasa i świetny zepsół ludzi młodych i fajnych

Mariloa, Mariola

Pana Janka wypieprzyli, ale świnie. Biedny Pan Jan.

O jej.
@Mariloa, Mariola 02.03.2016 20:03

I Beatki juz nie ma. O jej. A taka była koleżanka. Herbatniczka.

@O jej. 10.03.2016 18:12

Nikt nie będzie płakał za nimi. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Pian

w Dzierżoniowie: były żmije są żmije będą zmije był taki Mario, ksywka ,,kociopiór'' chyba", śmieszny taki ha ha .

olik

Widziałam właśnie wolne miejsce pracy w kredytach chwilówkach, tylko zastanawiam się czy to może nie jest tak, że często tam ludzie się zmieniają bo praca nie jest przyjemna i jest dość niewdzięczna, co? czy może mam niepotrzebne dylematy? niby wiem, że żadna praca nie hańbi, no ale przecież kurcze bywa różnie

kwoty...może być 1300 a może być aż do 3500 lub 5000. zależy ile sprzedasz. Podstawa doradcy to 1200 reszta to premie od wyników

realnie zależy to od tego w jakim pracujesz mieście, jak wysoką masz sprzedaż czyli jaki jest Twój wkład pracy. Doradca klienta nie zarabia kokosów ale źle nie ma - lepiej niż w niejednym banku. Kierownik biura ma więcej oczywiście, chociaż większości się niestety nie należy ale tego nie przeskoczysz. Doradcy robią dokładnie to samo albo i wiecej a kierownik często udaje, że robi strasznie dużo a tak naprawdę tylko dobrze udaje. Nie za wyniki niestety dostaje się stanowisko a za ... w zasadzie nie wiem za co! Zatrudniają na podstawie umowy o pracę normalnie wiec nie ma tam jakiś przekrętów typu "na czarno" albo jakiś umów śmieciowych. Tu firmie nie można absolutnie nic zarzucić.

Ja Ci powiem tak, jak ktoś chce pracować i nie obija się tylko robi to co trzeba to na firmę nie narzeka. Narzekają Ci co albo nic nie robili i ich wywalili i teraz się mszczą albo Ci którzy są zazdrośni o to że nie dostali kierowniczego stanowiska i żal im kuper ściska że ta czy inna jest regionalną. Tak się składa że akurat regionalna dzierżoniowa, kłodzka i świdnicy itd jest osobą, która na pewno nie wynosi tajemnic firmy czy danych o klientach bo jest osobą, której nie trzymają się ploty i matactwa-chyba jako jedna z nielicznych. Jedyny mankament pracy w tej firmie to to , że niestety niesprawiedliwie wynagradza się ludzi w stosunku do wkładanej przez nich pracy. Jest wiele osób którym jakby się lepiej przyjrzeć w biurze cały dzień malują paznokcie albo plotkują, albo na obiadki latają a człowiek zapierdziela na tą osobę bo premia liczy się po równo na ilość osób w biurze...życie...ale drodzy kierownicy...dyrektorzy...popatrzcie czasem na kamery-kto pracuje a kto udaje ;)

ola

A [usunięte przez moderatora]. Ta dopiero żmijka jest. Oj jest.

ulotkarka z Dzierżoniowa.

Bo nie ma juz [usunięte przez moderatora]. To były fajne dziewczynki. A, że czasem lubiały komuś zrobić świństwo i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ać to już inna para kaloszy.

Zostaw opinię o Kredyty Chwilówki - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyty Chwilówki