POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY - CHWILÓWKI SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY - CHWILÓWKI SP. Z O.O.

Bolek

Czy wasz opinie też nie są pokazywane?...

on555

Bardzo przyjazna i stawiająca na rozwój firma. Polecam pracę w firmie POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY - CHWILÓWKI SP. Z O.O.

uprzejmie-informuje

Może poinformuję na forum publicznym, że firma Pośrednictwo Finansowe "Kredyty-Chwilówki" Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, istnieje na liście ostrzeżeń publicznych KNF pod pozycją 44 na liście zatytułowanej Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF). Link tutaj: http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html

Zostaw opinię o POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY - CHWILÓWKI SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POŚREDNICTWO FINANSOWE KREDYTY - CHWILÓWKI SP. Z O.O.