Opinie o Kronos w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kronos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kronos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kronos w Zawiercie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kronos? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Hmm Nowy wpis

A jak długo czeka się na odp wniosku i jak są płacone raty

Czy w Kronos odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Czy Kronos organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy po rozmowie w Kronos rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Małe pytanko

Witam. Czy Kronos GMBh z siedzibą w Niemczech_Oberhsusen , który się ogłaszasz na portalach branżowych to samo co Kronos z Zawiercia ?

@Małe pytanko

Kronos Zawiercie a Kronos GmbH, to dwie calkiem inne firmy, jedna polska, a druga niemiecka FIírma, calkiem inne firmy, brak powiazan, prosze o dokladne sprawdzanie pisowni pelnej nazwy firmy. Pozdrawiam

Zainteresowany cdn.T
@Piotr

Piotrusiu ,duży jesteś kłamiesz ..Mógłbyś napisac że za kwaterę trzeba zapłacić samemu .

Piotrusiek
@Zainteresowany cdn.T

A o której firmie piszesz, niemiecka opłaca mieszkania, a ze Zawiercia sam płacisz. Ale tu namiszane. Ja pracuję w niemieckiej od 6 miesięcy I wszystko w porządku . Kolega pracował dla Zawiercia I już ze mna pracuje bo miał dość Zawiercia

Jan
@Piotrusiek

Nareszcie ktoś jest zadowolony. Ciągłe biadolenie. Może więcej informacji o firmie z pełną nazwą. Bo tutaj jest wymieszany groch z kapustą. W każdej firmie trzeba pracować. Za darmo nie płacą

@Jan

Możecie napisać coś więcej na temat pracy w firmie Kronos? Chciałbym uaktualnić informacje na temat poziomu wynagrodzeń, które oferuje pracodawca. Czy od poprzedniego roku uległo coś zmianie?

marko polo
@Karol

obecnie firma zmieniła nazwę na Ccredit, z wiadomych względów :-) Mają zupełnie nowy profil na gowork :-)

@marko polo

Powiesz coś więcej o tych niby wiadomych względach, dla których firma zmieniła nazwę? Potencjalnym kandydatom taka wiedza na pewno będzie przydatna.

marko polo
@Karol

Karol przeczytaj opinie na tym profilu to zrozumiesz dlaczego zmienili nazwę. Ale w skrócie to bardzo duże rotacje pracowników, dyrektorem jest zadeklarowany nazista Pan Piotr. K. z wytatułowanymi rękami powyżej łokci w nazistowskie tatuaże, gość z przedstawiciela został "dyrektorem" ale jego sposób zarządzania to dzielenie i kłócenie między sobą pracowników. Nawet adres który jest tu podany na profilu a propos kronosa jest błędny. Ulica dobra ale nie ta miejscowość. Podejrzewam, że to zabieg zrobiony specjalnie, mający na celu nie powiązanie obu tych firm że sobą. Tak że Kronos to obecny CCredit sp. Z o. o. w Tychach.

@Karol

Zmiana nazwy zwiazana ze zła opinia teraz zamiast KRONOS czy C Credit jest ALTUS

bolek
@marko polo

calkowicie sie z toba zgadzam...racja w 200 % To co sie w tej firmie wyprawia przechodzi ludzkie pojecie....

Asia

Nie mogę na nich narzekać, pracowałam dla nich

Iwona
@Asia

A jak wyglądała Twoja adaptacja w firmie Kronos? Miałaś jakieś dobre szkolenie wdrażające lub zorganizowali jakąś integrację? Inni na GoWork nic o tym akurat nie piszą

Uwaga firma Kronos z Zawiercia (usunięte przez administratora) na kwaterach osoby które zostały oszukane piszcie bo jest możliwość odzyskania pieniędzy jest już kilka osób.Panie Sylwestrze musi Pan być strasznie nieszczęśliwym człowiekiem skoro aż do takie oszustwa Pan robi Życie jest krótkie kiedyś przyjdzie się z tego rozliczyć.Na łożu śmierci przypomni Pan sobie rodziny które zostały bez pieniędzy.Współczuję Panu

Ramzes

Jestem pracownikiem firmy Kronos. Opinie które są tu wystawiane są po prostu żalem osób które zostały zwolnione, lub same odeszły bo nie dawały sobie rady. Jeśli ktoś potrafi się zorganizować i wykonywać swoje zadania nie może narzekać na nic! Wynagrodzenie - ok, szef - ok, atmosfera i pracownicy - ok! Polecam współpracę z nami! Pozdrowienia dla nieudaczników którzy odeszli, lub zostali wywaleni za przekręty! Moje sugestie dla Kronos: Przyjmować nowych, zdolnych ludzi! Lubię atmosferę w Kronos za: Nienormowany czas pracy, samochód do dyspozycji bez ograniczeń, premie

franek
@Ramzes

Oj Piotruś Piotruś....na syna słonca to ty nie wygladasz!!! Raczej na syna Dionizosa!!!Pomodl sie do św Marcina o wsparcie!!! Może cie oświeci!!!

franek
@Ramzes

Nienormowany czas pracy 24 na dobę a pemia tylko dla Ramzesa!!!za szukanie nie istniejacych przekretów!!

@franek

A to niespodzianka bo Piotruś się nie wypowiadał:) Teraz pokaż jakiś inteligentny i szukaj dalej!

Dominka
@Ramzes

Niespodzanka to dopiero Cie czeka kotku!!!

@Ramzes

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Czy mógłbyś napisać więcej na temat wynagrodzenia? Pracodawca zapewnia premie, a jeśli tak to, czy są to premie uznaniowe indywidualne, czy cały zespół na nie pracuje? Obowiązuje pakiet socjalny? Mam na myśli bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Pensja plus dodatki to bardzo ważny aspekt zatrudnienia, który jest często decydujący przy podejmowaniu pracy.

@Karol

Witam! Najlepiej będzie jeśli po prostu prześlesz CV na adres biuro@kronospozyczki.pl i dopisz w wiadomości, że kontaktujesz się z wiadomości na GoWork, umówimy się na spotkanie:) Przedstawimy dokładnie warunki i omówimy szczegóły. Tutaj nie ma chyba co pisać, bo i tak Panie z wysoką kulturą wypowiedzi zanegują całą prawdę. Pozdrawiam!

@Dominka

Gdzie mam się po nią zgłosić?

Ziuta
@Ramzes

Nie ma co szukać..przeciez wiadomo kto...cóż dupka to nie wszystko

gaba
@Ramzes

nie znam innej firmy gdzie wszyscy ktorzy odchodza zostaja złodziejami ,mimo iz firma zmieniła nazwe dalej sa stosowanie praktyki zastraszania i oczerniania ludzi ktorzy chca odejsc,super inspektor (burak ktory wymaga od ludzi szacunku)i smieszna kierowniczka Martusia żenada i jeszcze raz zenada

Inspektor
@gaba

Mareczku dlaczego jesteś taki nerwowy;) spokojnie, bo Ci cukier podskoczy.

Inspektor
@gaba

Poza tym, nikt nie zwalnia uczciwych ludzi. Jeśli ktoś potrafi normalnie pracować i musi dorabiać „na boku” jest bardzo zadowolony z tej pracy.

Jowita
@Ramzes

Brawo Ramzesie....kto by pomyślał jak wszyscy płaczą za firmą

Zbyszek D.

czy Kronos to samo co: Kronos Sp. z o.o. albo GMBH? Ltg, itp????

Krzysztof Jasinski prawnik
@Zbyszek D.

Witam, oznaczenia, o ktore Pan wypytuje oznaczaja w jaki sposob firma sie rejestruje i gdzie, Sp. o.o. w Polsce jako firma z ograniczona odpowiedzialnoscia od 5000 zl aktywa, GmbH jest to firma niemiecka(Gesellschaft mit beschränkter Haftung ) koszt od 25000 €, "Kronosow" macie Panstwo wiele tutaj, ale piszecie tylko pod jednym.

Wkurzony

Witam , czy ma ktoś numer do tych zlodzieji z Kronosa?

Nie posiadam

Tak mam

Kronos jakis
@Wkurzony

kronos jest kilka firm i sami nie wiecie o ktorej piszecie :) prosze dopisywac sp.z.oo ltd albo skad miasto.

Bartek Wozny
@Wkurzony

Do którego ? Jest kilka, ok którego pytasz? Wygoogluj sobie, jest ich 20 różnych firm i więcej. Szacun

Bartek Wozny

W koncu ktos pojasnil. Dzieki.

Poldek

Bardzo różne są opinie o pracy w firmie ale to dlatego, że nie ma idealnych firm!!

Pitrusiowa
@Poldek

Nie ma ideałów ale od tej firmy to trzymać sie z dala

Ziuta

Nie wiem czemu ktos usunal moj komentarz...Przeciez nikogo nie obrazilam. POZDRAWIAM WIEC RAMZESA PRACOWNIKA ROKU!!! NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH W CUDNEJ FIRMIE.. PS..Skoro tak duzo jest negatywnych komentarzy to dla madrego czlowieka oczywiste jak jest naprawde

Beti

Ta firma to żenada!!!!, oszustwo na każdym kroku, wyzysk , mobbing .Nie szanują nikogo mają wszystkich za durni .Każdy Kierownik na zleceniu, chociaż przy rekrutacji obiecują umowę o prace .Umowę podpiszesz i nigdy więcej jej nie zobaczysz. Wypłata to dopiero jałmużna za tyle godzin pracy 10-12 godzin codziennie i każda sobota . Kierownicy i doradcy muszą wykładać swoją kasę na braki klientów, to jakaś Masakra!!!!! A ten kapuś prezesa to dopiero oszust prawdę powie jak się pomyli , i straszy wszystkich policją myśli że wszystkie rozumy pozjadał ,i ma przed sobą głupszych od siebie!!! Ludzie nie dajcie się wrobić w to koło fortuny .Wszystkim odradzam pracę w tej firmie ,to porażka .Nie dajcie się oszukać , jak to jest cudownie w firmie Kronos ,ile można zarobić ,bo tu nie ma nic oprócz marniutkiej podstawy.

nick
@Beti

hehehe prezes na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej używa sformułowania:"proszę nie wierzyć w te opinie na internecie nie są prawdziwe" po czym już po tygodniu wszystko co jest napisane okazuje się prawdą...jestem osobą, ktra sama nie wierzy dopóki nie spróbuje.. spróbowałam i nie radzę w to wchodzić odradzam i omijam szerokim łukiem...

oszukana

KRONOS Zawiercie czy Wojkowice Kościelne ? przeciwko tym z Wojkowic własnie rozpoczynam procedurę sądową o odzyskanie wynagrodzenia

borsuk
@oszukana

@oszukana. właśnie miałem podjąć pracę w Kronos z Wojkowic Kościelnych jednak po przeczytaniu Twojej opinii, że trzeba wkraczać na drogę sądową o odzyskanie wynagrodzenia nie jestem już zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie. Wydaje mi się, że ten prezess nie wie że ma jakichkolwiek pracowników ..... trudność polega na właściwym podejmowaniu decyzji

Johny

Witam. Kronos to stare cwaniaki. Najpierw naoboecuja ze z niczym nie ma problemu ze u nich jest kasa na pozyczki i premie sie robi itd.. kiedy juz sie cieszysz ze masz robote , rezygnujesz z innych propozycji pracy nagle zaczanają swoją grę : przekladanie podpisania umowy. Nastepnie konczy sie tak ze ktos przywozi ci umowe , oczywiscie przecigają to prawie 2 tyg. I nagle przyjezdza ktos niekompetenty z umową i okazuje sie ze to umowa zlecenie a nie o prace !! Umowa totalnie niekorzystna dla pracownika , zakaz konkurencji na naprawde duze pieniądze i dlugi okres po ustaniu umowy.osoba ktora ci to przywiezie jeszcE ci powie ze musi zabrac kopie i oryginal bo prezes musinpodpisac twoja umowe i odeslom ci poczta albo odbierzesz w centrali na jakims spotkaniu. Oczywiscie w tym momęcie po odrzuceniu innych ofert pracy masz wybor. Kolejne 2 tygodnie szukac nowej roboty i tak jestes caly miesiac w plecy albo przyjac propozycje niedoodrzucenia. Tym oto sposobem dowiadujesz sie ze 250 zl za auto ci zabieraja czyli nie masz juz 3000 na reke tylko 2750zl . I to nie na umowieno prace tylko zleceniodawcę. Nastepnie zaczyna sie twoja droga przez menke. Dostajesz niby doradcow A w rzeczywistosci to sa nazwiska klientow ktorzy zostali dpradcami u poprzedniego kierownika zeby dyrektora sie nie czepiala ze nie ma doradcow. Zeby sprzedać pozyczke trzeba chyba (usunięte przez administratora) te brzydka drektorke bo normalnie to ocYwiscie nic nie przechodzi. Wszyscu maja cie w (usunięte przez administratora) w tej firmie i nikt ci niee pomoze. Nie ma procedur ani jakis sprecyzowanych shematow dzialania . Pan prezez oczywiscie zgubi twoja umowe i bedzie udawal debila jal bedzie ja szulal w swoim biurze. Najlepiej to by ci jej nie dal zeby móc cie zastraszac. Zawsze w razie wypadku ty mowisz ze pracunesz w kronos ale w sumie to nie masz nawet umowy zeby sie wylegitymowac. Ale za to jal zdenerwujesz prezesa to mozesz usłyszeć: ale Pan tu wogule pracuje ? Ja nienprzypominam sobie aby mial zarejestrowanego pracownika, czy mamy podpisana umowę? Dzialaja tylko na strachu. Firma nie sprzedaje pożyczek czyli premi nie zrobisz. Zbiurki nienzrobisz bo dostaniesz kilka duzych miast w których nie masz doradcow bo nikt niechce slyszec o kronos.porfel oczywiscie nie obslugiwany , zaniedbamy a klienci maja wywalone bo jestes 10 kierownikiem ktorego widza i juz sie z ciebie smiejea

Przerażona
@Johny

gdybyś miał jakiś problem zapraszam do kontaktu z miłą chęcią wejde na drogę sądową z Panem Prezes w odzyskaniu swoich należności - u mnie podobnie także nie martw się w kilka osób zdziałamy podobnie

Przerażona

Witam, nie polecam tego pracodawcy i szczerze ostrzegam bo możecie być jak ja oszukani. Na początku sierpnia zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na kierownika regionalnego po czym po rozmowie z prezesem i analizie moich doświadczeń zawodowych zostało mi zaproponowane stanowisko Dyrektora. Drugą rozmową było ustalenie jaka ma być forma zatrudnienia wynagrodzenie, mój podział obowiązków i konkretna data zatrudnienia. Zrezygnowałam z kilku innych posad aby zostać zatrudniona w Kronos. Dostałam dokumenty na maila po czym gdy robiłam badania lekarskie księgowa i prezes zaczeli się wymigiwać od podpisania umowy bo brakowało pieczątki na moim świadectwie pracy. Po rozmowie z prezesem i jego braku czasu umówiliśmy się,że będę czekać na jego telefon kiedy możemy się spotkać i podpisać umowę. Jak zadzwoniłam dwa dni później od dostarczenia dokumentów prezes oznajmił mi,że on już prowadzi rekrutacje bo się nie odzywałam(pomijam fakt,że nie mają żadnej rekrutacji) i nie może mnie zatrudnić bo pierw musi zakończyć tą, którą zaczął. Brak szacunku do osób, straciłam półtorej tygodnia - już dawno bym gdzie indziej pracowała! Dojazd i czas. Niestety opinie o prezesie okazały sie prawdziwe mimo,że zaprzeczał na pierwszej rozmowie. Szczerze odradzam prace bo to co mnie spotkało i wiele rozmów z prezesem pokazują,że brakuje im profesjonalizmu. W tej chwili oczekuje tylko na zwrot badań lekarskich ciekawe czy to odzyskam...?? Jestem zniesmaczona i czuje się oszukana. Nie dziwie się później,że wszyscy przed podpisaniem umowy żądają potwierdzenia faktycznego zatrudnienia. Jak tu ufać pracodawcy,że Cię zatrudni jak obiecuje i nic z tego później nie wychodzi udając,że inne były ustalenia... kompletna porażka...

Łucja

@Paweł, piszesz, że atmosfera w pracy Ci nie odpowiada. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i naprawić te relacje? Dodaj czy do wynagrodzenia pracodawca przewiduje benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czy pracodawca zwiększył zatrudnienie i są obecnie przyjęcia do pracy? Ta informacja przyda się użytkownikom forum, którzy szukają pracy.

Łucja

@Aloes, a jakie Ty masz zdanie o firmie? Czy jesteś zadowolony z pracy, czy wręcz przeciwnie? Napisz jak według Ciebie są traktowani pracownicy i jakie warunki pracy oferuje pracodawca? Czy atmosfera w firmie jest satysfakcjonująca i jak wyglądają relacje z pracodawcą? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na pozapłacowe bonusy? Czekam na twoją opinię.

@Łucja

Pracodawca na pewno musi popracować nad atmosferą w firmie, niektórzy niestety czują się wykorzystywani. Relacje z pracodawcą są raczej jedynie oficjalne

Norbi

Czy jesteście pewni, że pozytywnie nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

Aloes
@Norbi

gorszy czas?...smieszne????????????niby czyj..?

Zostaw merytoryczną opinię o Kronos - Zawiercie

Kronos
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Piwowarów 33
    43-100 Zawiercie