Opinie o G&G Studio Sp. z o.o.

andrzej

porządna firma, szkoda, że nie ma aktualnych ofert pracy.......

Nicol

Chciałam podpytać kogoś na forum w temacie pracy dla doradcy klienta w Centrum Druku ale nie wiem, czy ktoś odpisze? Lubię wiedzieć coś o firmie od pracowników przed ewentualna rozmową. Informacje od pracowników to jest to!

Maja

@Ola chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Długo już pracujesz w G&G Studio? Jak wygląda praca na produkcji?

Maja

Wiedzieliście, że firma G&G Studio Sp. z o.o. od lat współpracuje z markami takimi jak : NIKE i L’OREAL, Polskie Linie Lotnicze LOT, Sony Computer Entertainment Europe, czy Telewizja Polska S.A? Jako jedyni w Polsce posiadają certyfikat uprawniający do oklejania samolotów Boeing, Airbus i Embraer. Jak wygląda codzienna praca w firmie? Często pracujecie nad ciekawymi projektami?

Nicol

Nie masz na co czekać z tym odejściem bo teraz jest dużo pracy w kraju. Nie opluwaj firmy ponieważ nie zasłużyła na to. Myślę że to ty masz jakiś problem.

gość

Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów jako account manager nie stanowi dużego zakresu obowiązków, bo zobacz, że w zamian i tak zapewniają odpowiednie zarobki, które pewnie składają się z dobrej premii do tego.

Dan

Wynika to z branży, to produkcja reklamowa gdzie wszystko musi byc na już:) Trudno ciężko tu coś zaplanować, bo jest bardzo dużo tematów w tzw. "międzyczasie".

Dan

Firma wypłacalna, ludzie fajni, atmosfera w miarę spoko. Chcąc tam pracować musisz być odporny na stres, bo bywa tam bardzo stresująco.

salsa

Byłam jakiś czas temu na rozmowie w G&G Studio, pracy nie dostałam ale chociaż, zadzwonili i mi o tym powiedzieli, jak ludzie. A nie jak co niektóre firmy .......zadzwonimy do pani, proszę czekać na telefon........blablablabla

bażur

a czemu znów szukają menagera projektu? Z tego co wiem dopiero co szukali kierownika montaży terenowych...

Piotr

Placa na czas. Stawki raczej niskie. Roboty bardzo duzo. Dwie zmiany i w chwili obecnej od 8 i do 22 mozesz posiedziec :-] weekendy rzecz jasna...

m. maniak

a jak z innymi działami, np. z księgowością?

mieciu

firma szuka operatora plotera tnącego, UV i solwentowego (pomijam fakt, że ploter tnąćy powinien mieć innego operatora niż plotery drukujące, widać zarządzanie na "najwyższym poziomie"). Czy ktoś może naświetlić sytuacje dla czego szukają?

zyziu
@mieciu 04.02.2015 12:11

Szukają bo poprzedni operator zrezygnował i szuka szczęścia w Anglii. W tej firmie musisz wykazać się wszechstronnością i elastycznością.

andrzej m.

Witajcie. Znalazlem sie w procesie rekrutwcyjnym na project menagera, koordynatora ekip montażowych. Powiedzcie coś na ten temat bo nie mam ochoty marnować czasu. Ilu jest kierowników montaży?

andrzej m

wiem że szukają kierownika do montaż w terenie. Możecie mi coś wiecej o tym powiedzieć? Na rozmowie uprzedzono mnie o pracujących weekendach i świetach a szczerze mówiąc to ja nie pracuje za darmo nawet za godzine ponad to co w umowie a o pracy w niedziele czy długie weekendy to nawet nie mają o czym marzyć.

greg

Mylisz się. Jeśli ktoś szuka to jest w stanie zlaleść lepsza prace. Gorzej jeśli ktoś boi się zmian.

rossi

Witam mi się świetnie Pracuje Ludzie są sympatyczni i przyjazni oraz pomocni ,Prezesi są w porządku i nie mam złego zdania o Prezesach firmy G&G Studio . Po prostu trzeba pracować i się nie bać pracy a pensja zawsze na czas.

cruenzo

super firma. pracowałem tam krótko i do dziś żałuję że się zwolniłem...z chęcią bym wrócił. Jak ktoś ma możliwość, to warto

Zostaw opinię o G&G Studio Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G&G Studio Sp. z o.o.