Opinie o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

xdxdfdf

Ile bierzecie z Castorama obi n za sprzedaż i przemyt lewych skopiowanych wkładek od kolegi hakera sendor i sidzińskiego wcześniej?rozbuj w biały dzień

Gggg

W ochronie połowa ochroniarzy to (usunięte przez administratora) wspułpracują ze złodziejami ich znajomymi, nie wspomniwszy tu o dysponowaniu przez nich kradzionymi danymi osobowymi przekazanymi przez złodzieja z ochrony osobę chorą psychicznie, jak chcecie sobie kupić wkładkę tu czy Castoramie czy obi czy innych mniejszych sklepach to macie 50 procent szans na to że (usunięte przez administratora) dysponują kopią klucza przekazanego przez pracowników produkcji czy dostawców czy innego jełopa od Grzesia ciecia na z ochrony

Prawdziwy Polak

Nic nie rozumiem, wszyscy mówią po Rusku, warto iść jak nie ma się szacunku do własnej osoby.

Ukraina

Beznadziejna Firma mająca na rękach krew Ukraińskich dzieci.

Ewa Michalska Rabiasz kolejnej francy warta. Z Auchan do Leroy Merlin. Unikanie obowiązków, palenie papierosów w czasie przeznaczonym na pracę, oczernianie innych. Podaj sobie amebo fał szywa rękę z Ewą Gaurą. Obydwie na współ z Leroy, Auchan, Real siebie warte. Idealnie pasujecie do tych żałosnych firm. Dwie gł upie łaj zy dewizą równie głu pich molochów. Z jednego wylatujecie i w drugim szukacie schronienia pomimo nieustannego łamania przepisów kodeksu pracy i kodeksu karnego. Coś takiego jak wy - zwierzchnicy pozwalają na to. Kurtyzany sklepów wielkopowierzchniowych.

Pustostan kurtyzan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
uczciwy

Won za Don kacapy!

Były klient

"Kierownictwo sieci hipermarketów Leroy Merlin postanowiło nie opuszczać rynku rosyjskiego. "Po odejściu niektórych firm z rynku jesteśmy otwarci na propozycje zwiększenia dostaw i rozszerzenia asortymentu" - tak brzmi początek listu od najwyższego kierownictwa firmy do jej partnerów. Za RIA Novosti ❗️Nie można zapomnieć, że Auchan i Decathlon - należą do tej samej grupy, co Leroy Merlin i podobnie, jak LM zostają w Rosji. Bojkot dla wszystkich❗️ Puśćmy z torbami sponsora mordu na ludności ukraińskiej.

Marta Korwin-Kochanowska

Ta firma wspiera wojnę Putina. Ważniejsze są tutaj pieniądze, bez znaczenia, że są splamione krwią niewinnych Ukraińców. Bardzo nie polecam.

Firma w dużym stopniu budowana na krzywdzie i hipokryzji (mam tu na myśli pracowników i klientów) . Nie zapomnę im podnoszenia cen w trakcie powodzi w 2010.. Oczywiście na art. przeciwpowodziowe... pompy etc. (kier. reg. A.S) A teraz wychodzi prawdziwe oblicze ws. Ukrainy. Bojkotować firmę i tyle.

JaToJa

Nie będę zachwalać firmy na same superlatywy, bo szczerze nie spotkałam się z żadną firmą aby była idealna. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W handlu pracuję już od 10 lat i dużo sklepów przerobiłam. W Leroy w Krakowie pracuję od 2 lat. Co jest ważne w pracy? Bycie sobą od początku. Prawdomówność i umiejętność przyznania się do błędu. A wielu pracowników spotkałam co nawet tego nie potrafią. Owszem, często pomysły centrali są oderwane od rzeczywistości ale to chyba jak wszędzie. Tak samo jakieś głupie pomysły kierowników. Jednak jeżeli posiadasz trochę oleju w głowie oraz umiejętność konstruktywnej rozmowy na argumenty to nie spotkałam się aby ktoś za to był karany, a wręcz zawsze idzie wypracować kompromis. Zatrudniając się zaczynałam od stanowiska doradcy ze stawka 3000 brutto. Po 2 latach jestem po ukończonej wewnętrznej akademii rozwoju, z aneksem koordynatora i pensją 4500. Owszem szału płacowego nie ma można powiedzieć, jednak średni wzrost pensji rocznie 750 zł to raczej też nie mało. Z pracownikami się idzie dogadać. Owszem nie ze wszystkimi bo zdarzają się osoby "madrzejsze", jednak jak potrzebuje wsparcia to je otrzymuje. Tak samo ja nie mam problemu aby komuś pomóc. To idzie zawsze w dwie strony. Trzeba robić swoje, problemy zgłaszać na bieżąco i nie bać się mówić o jakiś nowych pomysłach. Są dni gdzie się wkurzam z natłoku pracy, jeszcze jak wchodzą akcje promocyjne jednak ja tą pracę lubię. Czy jest mało pracowników? Wszystko zależy. Jakby była pełna obstawa, tak jak są osoby zatrudnione nie ma żadnego problemu. Jednak duża część z nas ma rodziny i dzieci. Covid swoje też robi. Dużo rodziców bierze opiekę na dzieci gdy mają zajęcia zdalne. Okres przeziębień też lubi doskwierać. W najgorszym momencie z mojego działu gdzie jest 7 osób 4 były na l4 to jest bardzo dużo, ale nikt chory nie będzie chodził do pracy by innych zarażać. Wiadomo, zdarzają się osoby co potrafiły to nadużywać, bo nie chciało się im pracować, jednak albo zostały zwolnione albo były wezwane na dywanik na rozmowę i ta rozmowa miała cudowny wpływ że nagle w pełni ozdrowienie nastąpiło. Jedyne co mnie bardzo w tej pracy irytuje to lekceważące podejście pracowników i ich brak świadomości na premie. Jak dobrze pójdzie kwartał to premia to taka dodatkowa 13 z dodatkiem. Jednak wliczają się w nią wszystkie straty uszkodzonego towaru. Więc jak ktoś pracując z towarem notorycznie go niszczy (komuś spadnie paczka płytek, ktoś uderzy paleciakiem lub tukanem o jakiś zestaw wc podtynkowe itp) jest to odliczanie od wypracowanego obrotu do premii. :-)

Katarina

Witam. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć kim jest koordynator kas w tej firmie??? Oraz jakie są zarobki na terenie Krakowa???

XYZ

Nie polecam pracy w Leroy Merlin w Wieliczce. Pracowałam tam chwilę i współpracownicy to jedna wielka masakra. Zaczynając od babki w średnim wieku, w krótkich, ciemnych włosach- Przywitałam się z nią normalnie, a ona zamiast odpowiedzieć zmierzyła mnie wzrokiem od góry do dołu i nawet nie ważyła mi się odpowiedzieć. Od tej sytuacji zaczęłam jej unikać, bo wysnułam wniosek, że raczej nie jest pozytywnie nastawiona do nowych osób w firmie. Kolejną osobą, która na pewno była problemem, była bodajże kierowniczka z kolczykiem- Lekceważące podejście do mojej osoby, ciągle zwracanie się do mnie per "dziewczynko". Pamiętam też sytuację że byliśmy się rozliczać i padł żart przy mnie że będę (usunięte przez administratora)przez koleżanki że zmiany z tych pieniędzy z których się rozliczam, co dla nich było śmieszne, natomiast dla mnie samej niezbyt przyjemne. Jedyną spoko osobą był taki starszy ochroniarz, na prawdę chyba jedyna normalna osoba na tej całej zmianie- Kulturalny, miły, sam zagadywał. No i ewentualnie jeszcze Renata kierowniczka całkiem fajna, spokojna była, też do dogadania. W porównaniu do innych firm Liroy Mierlin nie wykazało się też tym że nie dostałam swojej fiszki, bym mogła sie odbijać i spokojnie przemieszczać się po firmie. Od kierownika usłyszałam że jak będę mieć na rano, to mam stać przy wejściu i czekać na innych, by mi laskawie otworzono wejście, w czasie gdy w innej firmie, ową fiszkę dano od razu pierwszego dnia pracy i nie musiałam się bać że następnego dnia jadąc na 6 do pracy będę musiała sterczeć pod wejściem jak (usunięte przez administratora) jak było to ttu No i minusem byli klienci, którzy tu przychodzili. Pracując tu dwa dni, wymagano ode mnie bym znała na pamięć rozkład sklepu, ciągłe pretensje że nie wi m czegoś po zaledwie dwóch dniach pracy, brak wyrozumiałości, mimo plakietki na podkoszulce że jestem nowym pracownikiem..

kandydat

Czy ktoś z Was orientuje się ile płacą na stanowisku doradca klienta w Krakowie na start?

@kandydat

3800brutto

To dziwne, bo poszukują do pracy Kierownika Zasobów Ludzkich, jeszcze dziwniejsze wymagania: znajomość prawa pracy, komunikatywność, dobrą organizację pracy, dbałość o atmosferę na sklepie ???? pamiętam czasy, kiedy w Czyżynach osoba na tym stanowisku nic sama nie robiła, niewiele wiedziała, załatwienie czegokolwiek graniczyło z cudem, w kwestii panującego (usunięte przez administratora) była bezradna, nawet niezbyt zainteresowana problemem, obecnie, że awansowała z uwagi na umiejętność włażenia ????

25 lat razem

25 lat już tutaj się panoszy. Pasożyt zielony, nienasycony. Ludzi przyciąga obłudną taktyką. Mami dom kartami i ratami z zerami. Wyprzedażami, szrotów nierotów. I avs-ów z karami... Są także obniżki oferty specjalnej, która to ceny nie zmienia wcale ???? Pracownika wciąż wyciska jak limonkę zieloną. I indoktrynuje na osobę zadowoloną... Cóż więcej napisać po 25 latach? Syfna lecz jednak zawsze to praca ????

Hucer

Niektórzy ochroniarze w tej firmie dysponują kradzionymi danymi osobowymi

ANDRZEJ

Witam Państwo. pozwoliłem sobie do Państwa napisać z pozytywńa opinią. robiąc zakupy na Dziale Ogród spotkałem się z bardzo miła obsługa , przez panią Ewę , uśmiechnięta i bardzo pomocna w doradzaniu i pokazaniu odpowiedniego towaru dziękuję na pewno wrócę Sklep Kraków Wieliczka

Mieczysław
@ANDRZEJ

Miło, że doceniasz poziom obsługi w jednym z sieci sklepów Leroy Merlin. Od jak dawna robisz już zakupy w tym właśnie sklepie mieszczącym się w Krakowie?

Klient jaro Krakow
@ANDRZEJ

Bylem wczoraj po zamek do drzwi , profesjonalna obsluda i doradztwo nie to co w OBI gdzie koles nie umial skompletowac calosci.

Wiecie może?

Wiecie może ile zarabia kierownik zarządzania sklepem? Szczerze mówiąc mam możliwość przejścia z Castoramy do LM, ale póki co nikt konkretnie nie powiedział jakie są stawki... Boję się, że trafię z deszczu pod rynnę.

@Wiecie może?

Zostań w Casto

Łysy
@Wiecie może?

Ja Ci powiem bo byłem ostatnio na rozmowie. 2800 - 3000 zł brutto. Krk - Wieliczka. Powiem tak niech sami sobie robią za takie pieniądze. (usunięte przez administratora)

@Łysy

Dają trochę więcej

Felek

Nie warto zgłaszać się do tej firmy. Na rozmowie proponują 2800 - 3000 zł brutto. Ludzie za taką kasę nie warto i do tego trzy soboty pracujące. Ludzie powinni rezygnować żeby ukrócić ten wyzysk. Niech kierownicy sami robią za takie pieniądze.

Merlin

Pracownicy LM To poczytajcie co w Radomiu wyrabiają dramat

Koordynator Działu

Witam czy Koordynator Działu to kieorwnik działu czy to stanowisko pośrednie?

Kasztan
@Koordynator Działu

Jest to osoba na która można zwalać obowiązki i która przyjmuje zjebki zarabia 400 zł wiecej brutto od magazyniera i ma duzo większą odpowiedzalność jest tzw popychaczem kierownika na którym można się wyżyć na rozmowie proponuja AŻ UWAGA 3400 brutto na koordynatora !!! gdzie 4 tys brutto proponują w pierwszym lepszym magazynie za pakowanie paczek... kpina

Mieczysław
@Kasztan

Jeśli już rozmowa dotyczy pracy w magazynie możesz napisać, czy żeby starać się o zatrudnienie niezbędne są uprawnienia na wózki widłowe, czy można jest zrobić już podczas pracy? Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

@Mieczysław

Można zrobić w LM koszty pokrywa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Sp. z o.o.