Opinie o ONTV w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ONTV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ONTV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ONTV w Poznań

L....

Co za wizerunek bzdury są tu opisywane.jestem pracownica w Ontv od 5 miesięcy i nie mam pojęcia dlaczego... I co wam zrobila ta firmajednego jestem pewna i to zaobserwowalam, jeżeli ktokolwiek rozstaje sie z Ontv to tylko ze swojego powodu.brak subordynacji ,kiepska jakość pracy operatora,czy zbyt niskie wyniki handlować.nikt z was (co tu piszecie)nie odszedł sam tylko został zwolniony...więc generalnie nie dziwie sie ze wasze podejście jest takie a nie inne.ja narzekać nie moge wręcz powiem ze ekipa jest młoda zgrana i mega sympatyczna ,więc nie wiem gdzie wy pracowaliscie ale chyba nie w Ontv.ale życzę wam wszystkiego dobrego :)

Wit

Tak się składa, że pamięta :) Odszedłem rok temu po sporej awanturze, a pracowałem rok z okładem. Zmieniło się niewiele. Poza sprzętem bez sensu, który świetnie wygląda na biurkach raczej niewiele. Ludzie, którzy pojawiali się, żeby próbować to jakoś ogarnąć, dość szybko wymiękali (z różnych przyczyn). Ktoś faktycznie napisał w miarę obiektywnie. Alternatywy są dwie: albo siedzisz tam jakiś czas (możliwie krótki), wyciągasz tyle wiedzy ile się da i spadasz dalej, albo lądujesz jako kasjer lub akwizytor. Ja niestety niewiele mogłem się nauczyć, ale żerowanie na kiepskiej sytuacji na rynku pracy to chleb powszedni dla szefostwa. Nie zmienia to wszystko faktu, że wycieczki osobiste są nie na miejscu i myślę, że forum dla poszukujących opinii o pracodawcy zamieniło się w serial obyczajowy dość marnej jakości... Można szanować lub nie (na ogół nie :) ) kierownictwo, ale ludzie szukają tu FAKTÓW. Proste - jeśli chodzi o tv ogromnej wiedzy nie zdobędziecie, ale wszyscy po ontv mają pracę w branży - to o czymś świadczy. Kasa jest NA PRAWDĘ mizerna, ale jest jak w wielu innych miejscach - jak robisz po 18/d to da się jakieś pieniądze (zaznaczę tylko, że w wymienianym wielokrotnie WTK jest tak samo). Oczywiście jest dodatkowy problem w postaci opóźnień. Ja np dostałem kasę za październik w kwietniu... A jeść trzeba (co prawda po drodze coś tam wpadało, ale i tak wciąż musiałem pożyczać, chociaż \"zarabiałem\" :( ). Ogólnie rzecz ujmując nie ważne czy jesteś studentem. W mojej opinii dla kogoś kto marzy o przygodzie z telewizją jest to wymarzona opcja właśnie ontv, właśnie ze względu na panujące tam kichowate warunki. Wcześniej można było liczyć jeszcze na mentorów, ale dziś mogą się czegoś nauczyć jedynie operatorzy (chyba, że Mikołaj pojawia się częściej...). I błagam bez wywalania cudzych rodzinnych, obyczajowych brudów :\\

Kiniol

a może wierzą w to przedsięwzięcie ,po za tym ktoś z was pamięta jak wyglądało ontv 2 lata temu?

wiekowy

A jaki Tesat ma w tym biznes by topić kasę? Bo to ciekawe - maskują tam swoje zyski? Jest kilka lepszych sposobów na to niż utrzymywanie tej dwójki nie wiadomo po co.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ONTV? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
wiekowy

To tam ktoś pracuje? Kiedyś tam wszyscy byli na umowę o dzieło. Czyżby nastąpił jakiś rozwój cywilizacyjny i są etatowcy?

telemaniak

po prostu ..to jest telewizja

Kibol

powiem krótko lepiej idź do LIDL'a który właśnie rekrutuje na kierowników. Po 2 latach masz pensję 3200 netto! A szkolenie to 4-5 miesięcy ciężkiej pracy na sklepie. Zaczynasz od stanowiska sprzedawcy a potem kolejno awansujesz, jeśli w miarę szybko przyswajasz wiedzę. Nie licz że pracujesz po 8h/dobę. Zasuwasz głównie na początku 8-10h. W wielu sklepach są braki kadrowe. Uważaj na Kierownków Rejonów. To oni tak na prawdę rządzą sklepem. Opłaca się mieć z nimi dobry układ. Rozliczają Cię z 2 rzeczy - wynik inwentaryzacji, utrzymanie wzrostu obrotu. Jeśli coś z tego zawodzi to pierwsza oznaka że możesz mieć kłopoty. Jeśli chcesz więcej to pisz. 4 lata byłem kierownikiem w LIDL'u i znam się na rzeczy;)

Karol

Ważne - powtórzę , tylko segment premium lub półka średnia-wyższa . Zainteresowane firmy proszę o kontakt na mail - proszę się nastawić na to że będę oczekiwał bardzo dobrej ceny za dobrą lub bardzo dobrą jakośc. Cena będzie zalezna od tego w jakim segmencie funkcjonuje producent , w każdym razie nie będę płacił więcej niż u producentów od których biorę, tylko moje potrzeby sa większe niż ich oferta w interesującym mnie asortymencie

najki

Zapraszamy na setny odcinek magazynu akademickiego. W programie materiał o wysokich odznaczeniach dla pracowników Uniwersytetu. Przedstawimy tajemnice Nocy Biologów i zdamy relację z tradycyjnego Koncertu Noworocznego UAM.

wiktor

Na budowie nowego dworca Poznań Główny nie pojawiają się kolejne elementy ażurowej konstrukcji dachu obiektu. - Mieliśmy to w planach

niko

To się nazywa objawienie muzyczne! Międzynarodowy rynek muzyczny już czeka :) Pierwsza światowa gwiazda prosto z Polski ;)

Tomasz Jaworski

Najlepszą reklamą tej telewizji jest nie tylko poziom emitowanych programów, idący niekoniecznie zgodnie z programem, ale przede wszystkim ciekawa, niekończąca się historia w BIGu. W takich warunkach trudno się dziwić, że rotacja w firmie jest dość spora, a właściciel nie ma pieniędzy dla pracowników. Ja odradzam szczerze wszystkim, którzy mają firmę jakichkolwiek kontaktów z ONTV.

gal anonim

jak ktoś wam wisi pieniądze to idźcie do sądu....

Magulinka

A ja nie jestem Angelika, ale zdecydowanie dołączam się do negatywnych opinii.

PerunWit

Prawda. Z kasą ostatnio nie jest najgorzej (choć jeśli wypłata się spóźnia o tydzień to MC nie uznaje za stosowne poinformować kogokolwiek - co i tak jest plusem bo jeszcze nie tak dawno wypłatę dostawało się nawet pół roku później, a przez ten czas trzeba było się karmić głodnymi kawałkami wspomnianego duetu :\ ). Ale argument "bzdury opowiadasz i tyle".... BARDZO rzeczowy :)

bzdury opowiadasz i tyle

\"Gorzej jak się komuś chce, tylko mu kłody pod nogi rzucają\" Taaak.....albo nie płacą....

Gorzej jak się komuś chce, tylko mu kłody pod nogi rzucają... :\\\\ Tylko po co??? :o Prawda jest taka, że jeśli chcesz się NAUCZYĆ czegoś z branży marketingowej to miej twardy tyłek (ambicja szybko zostanie zdławiona jako niebezpieczny objaw). Jeśli szukasz doświadczenia w pracy w TELEWIZJI.... tutaj tego nie znajdziesz, choć na krótko jest to na pewno niezła szkoła (choć z pewnością nie zawodu :| ).

pracinger

jak komuś sie nie chce robić to zawsze ma brutalną rzeczywistość :)

PerunWit

benia - 2011-08-05 12:24:14 byłam i nie wiem dlaczego ludzie piszą takie bzdury .Miła atmosfera a po rozmowie z pracownikiem nie mam złudzeń że to wszystko to bzdura osób skrzywdzonych życiem .Mam nadzieję że mnie przyjmą Prawie wierzę, że zawsze po "byciu" gdzieś wyciągasz trafne wnioski, ale nie mam pojęcia skąd wiesz, że te wszystkie wypisane tu "mało pozytywne" uwagi są bzdurą? :\ Zadziwiają mnie ludzkie zdolności........ Mam nadzieję, że Cię przyjmą, a wtedy będziesz miała okazję do zweryfikowania (lub nie) siły swojej intuicji :)

Zostaw merytoryczną opinię o ONTV - Poznań

• Jak się pracuje w ONTV?

Zobacz opinie na temat firmy ONTV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ONTV?

ONTV
2.2/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Pl. Wiosny Ludów 2
    61-831 Poznań