KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

@Lucek a o najbardziej wpływa na kiepska atmosferę w firmie? Często teoretycy wskazują, że samo nastawienie pracowników do pracy i do siebie wzajemnie jest dużym czynnikiem regulującym tę kwestię. A jak wygląda to tutaj?

A możecie przybliżyć @jutro co w KAEFER Polska uległo zmianie? Skoro szykują się nowe wyjazdy, to na pewno zainteresowanym nimi, przydadzą się informacje dotyczące oferowanych przez firmę nowych warunków.

Lucek
@Karolina

Nic się nie zmieniło. Bryndza i atmosfera pogrzebowa!

wójt

A nie wiecie co z,szwecja,bo ponoć kontrakt na być na 3 lata

Jutro

W końcu znowu wyjazdy, tylu nie było już od dawna.

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Tłusty

W końcu cos sie zmienia w Tarnowie dzieki nowemu dyrektorowi.

@Tłusty

Zmienia się to fakt i to niezaprzeczalny, tak kiepsko z robota nie było nigdy jak teraz. Dobra zmiana również w Kaefer????

Bezrobotny

Czesc wszystkim, jak tam TARNÓW teraz urzeduje? Warto? Do kogo z CV?

Pracownik Kaefera

Witam. Czy orientuje się ktoś w sprawie wyjazdów do Korei? Jest szansa jechać z Kaefera na taki wyjazd czy nie bardzo?

@młody czy dobrze zrozumiałam, że zmieniło się kierownictwo w firmie? Możesz opowiedzieć, jak teraz wygląda atmosfera w firmie? Atmosfera jest bardzo ważna dla jakości pracy w danym zakładzie, na pewno Twoja opinia pomoże wielu kandydatom.

stopien
@Karolina

Czy rzeczywiście jest tak źle z kaeferem. Macie ponad 1 500 ludzi i jesteście brani pod uwagę w dużych kontraktach w Polsce. Zleceniodawcy kontraktów patrzą na tą stronę i zaczynają się zastanawiać

Syn dyrektora

Przynajmiej teraz wypłaty poszły w gure i jest szansa na wyjazd.

Ajwaj

Nawet znaleźli w Tarnowie. Zamiast Gurgula przyszedł Tłusty. Ma jakies tam pomysły i wizje. al3e czy czasem nie on ma zamknąć biznes to nie wiadomo...

Prawda

Nik i nigdziesz tak nie oszukujo jak w oddziale Warszawskim pan D.K mysli ze moze poniewierac ludźmi.

Basia

A to prawda ze znów duże zwolnienia się szykują?

@Basia

Nie ma potrzeby zwalniać ludzi skoro sami odchodzą. Nie bardzo jest już kogo zwolnić

alojzy

A u nas w Tarnowie był w ubiegłym tygodniu sam dr Gebbels i też obiecywał roboty w Niemczech, ha ha

Monter Izolacji

Witam, Dla wszystkich chętnych monterów izolacji poszukujących pracy mam propozycję na wyjazd w najbliższym czasie na budowę do Holandii, Belgii i Niemiec. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Zapewniamy wysokie zarobki, umowę o pracę, hotele i dojazdy do pracy. Kontakt pod numerem tel. 12 630 92 11 oraz 12 633 87 97.

Andy

A co z tym Kazachstanem? Czy w końcu ktoś pojechał?

fifek
@Andy

Dary dla Polaków w Kazachstanie jedynie pojechały...

Rys

Jak sytuacja w mazowieckim? Pozdrawiam

Stary wyjadacz

Znam tych co zamieścili numer telefonu. Uważajcie na nich bo to niepoważni ludzie i kłamcy. Poczytajcie o nich na necie. Podobno ludzie zostają bez umów i bez kasy brąz ubezpieczenia itd. UWAŻAJCIE

Pracownik Kaefera

Witam. Jak sytuacja w oddziale Tarnów? Ruszyło się coś z robotami czy dalej lipa?

fifek
@Pracownik Kaefera

Sytuacja wygląda tak że zjechaliśmy i nie ma roboty. Dzwoniłem dwa razy to się okazało ze pani Gosia na chorobowym i nikt nic nie wie. Dzwoniłem do Gurgula i nie ma go (zero odpowiedzi). Proponujom bezpłatne urlopy. A najlepsze to jest (chłopy mi mówiły) ze wielki kierownik Kupala zawalił coś i chłopaki pensji w całości nie podostawali. A pytanie mam do was? Jak tam na budowie prowadzona przez Kupale w Skawinie? Napisze ktoś coś ?

As

Ola ja rozumiem rozgoryczenie,wyzysk,obietnice Ect....Ale proszę pisać bardziej składnie....Nic więcej!

ola

No i wszystko jasne niemiecki biznes tarmosi was aż pięknie a wy się dajecie bur...aki jak pięknie ajjajjj za ile pytam na tych Kozienicach robicie 5 10 15 1 2 3 euro piknie inooo hej . A przepraszam jeszcze za obietnicę wyjazdu no to super a kto tam robi robi z Nairobi .Super no to się nagadajcie tu ino a jutro do roboty hej za 2-3 eu i obietnice a obietnica w cenie ojjjjj w cenie można wymienić obietnice na przykład na .......? No k...a nie wiem na co . KAEFER górą to jest potęga że ojjoojjj

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.