KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

Łakamakafą

Dla innych będą super bo im się upiecze. Trzeba golic wszystkich jednakowo!

Anonimowa

Halo!!! Część z informacji PK na swoich, to zwykłe kłamstwa. Kilka osób od nas przekonało się o tym w ostatnim czasie.

krzyś
@Anonimowa

To część informacji nie jest kłamstwem?Czyli wychodzi na to że jest więcej upapranych. Wyrzucenie obiboków i wałkarzy dobrze służy atmosferze. Reszta zacznie pracowac. Ale jak w ich miejsce znajdom się pociotki mieleckiego szefa to słabo to widze. Poza tym czemu takie te zapomogi niskie?

Kaeferowiec

Warszawka się bawi na calego. Tarnów też. Jak ma być dobrze jak Góra wszystko zlewa i ma w (usunięte przez administratora).pie pracowników.

Wredny
@Kaeferowiec

Zgadza sie niech pierf wezmom sie za górę . Tam pi3nuadze sie leja . Wiecznie nie ma pieniedzy ake gira dla przydupasow i suebie daje

Max35
@Kaeferowiec

Ty, no jak zlewa? Nie widzisz ze sie dym robi i ida porzadki? K i L polecieli az milo, ciekawe kto nastepny. Czekam az tych wszystkich cwaniaczkow wyczyszcza.

Babol
@Max35

Niech sie zajma cwaniaczkami w calej firmie a nie tylko w Tarno. Det. Niech spojrza na raczki w toruniu, plocky

@Babol

pewnie kwestia czasu

Pomocna dłoń

Napiszcie proszę więcej dla tematu który cie boli: stop2017@interia.com

Onnnn

Kim jest pani(usunięte przez administratora)i co ona robi???

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Kilof

W Finlandii za misia weźmiesz 5000 chyba ze jesteś kierowca to 5100????

Uczciwy

(usunięte przez administratora)​ ​wreszcie​ ​ktoś​ ​się​ ​za​ ​to​ ​zabrał,​ ​ja​ ​tam​ ​się​ ​niczego​ ​nie​ ​boje,​ ​mam​ ​czyste sumienie,​ ​zawsze​ ​uczciwie​ ​podchodziłem​ ​do​ ​pracy ​to​ ​inni​ ​się​ ​smiali,​ ​ze​ ​jestem​ ​głupi bo nic na lewo nie wyciagam… a​ ​jednak​ ​sprawiedliwość​ ​popłaca.​ ​Wcale​ ​mi​ ​ich​ ​nie​ ​żal ​mam​ ​nadzieję,​ ​że​ ​dzięki​ ​temu będzie​ ​w firmie lepiej.

Uczciwy

A co tu pisać… są ludzie którzy robili tu szambo, na szczęście da się słyszeć że idzie ku lepszemu. Mam nadzieję że uczciwosc zostanie doceniona. Pozdrawiam

Ciekawski

Nie​ ​wiem​ ​czy​ ​slyszeliscie​ ​ale​ ​ K.​ ​wylecial​ ​z​ ​hukiem i to w niedługim czasie po Lizaku.​ ​Tylko​ ​za​ ​co…?

Gg
@Ciekawski

Za ciężką pracę????

Emil
@Ciekawski

chłopaki​ ​mówią ​że​ ​na​ ​EDFie​ w ​krk​ ​zaszalał​ ​z​ ​towarem heh w końcu się doigrał

Kazik
@Emil

podobno w Tarno powaznie zabrali sie za K. Slychać ze ludzie chca zeby wreszcie opowuedziec o nim cala prawde.

@Gg

hahahaa gościu nie rozśmieszaj ludzi, każdy wie jaki z kubali był wałkarz, z choinki się urwałeś?

iRobot

Pan K.ma ciepło koło tyłeczka. Zarząd ma zgłosić sprawę na policję podobno. Ale to jego przudupas L. ma na dopiero przechlapane i jak jemu siądą dobrze na karku to od razu sprzeda pana K. .Po Oddziale już chodzi jakiś detektyw i rozpytuje co i jak. Niedługo zacznie przyciskać pracowników to sie dopiero worek otworzy. Jak np.te lewe roboty w Skawinie,niewypłacanie nadgodzin,wynajmowanie ludzi na lewo,lewe faktury na sprzęt którego nie było, benzyna jakby objeżdżał kule ziemską raz w tygodniu...... Ale tak na prawdę to powinni cofnąć się do czasów Stasia który brał jedna pensje oficjalnie a trzy mniej oficjalnie i zająć sie jeszcze dwoma osobami które żyją/ły na koszt Niemca ;P

MariOlek
@iRobot

ze mna już rozmawiali,bylo spoko chociaż widac ze o wielu rzeczach jeszcze nie wiedza... Kazka powinni szczerze popytac!

Tomix
@MariOlek

Ja bym wzioł się za sprawdzanie faktur. Tam sie urządzili dobrze. Sprawdziłbym obór firm na rusztowania albo ile ton drewna zużył kefer. ...

Dobra zmiana

Potwierdzone​ ​informacje,​ ​Kubali​ ​już​ ​nie​ ​ma,​ ​podobno​ ​grubsza​ ​sprawa…. widać że zarzad zaregował​ ​stanowczo chyba ​coś​ ​się​ ​zmienia​ ​w​ ​firmie..oby​ ​na​ ​dobre. Czekam na rozwój sytuacji.

Łone

Dziada P niema

Szpilek drugi

Proponuję zapisać się na szybki kurs j.polskiego. Z Twojej wypowiedzi ciężko się połapać o co chodzi

Fret

Pzyjedź pod firmę w Tarnowie to zobaczysz jakie fury stoją. Dyrektor posciągać swoich ziomow i kreca lody. Kochanka zastępcy jeździ jego nowym mercedesem. A roboty jak nie było tak ni ma.

Serek
@Fret

A dyrektor ostatnio furę (usunięte przez administratora) pod debicą

Monia
@Fret

Mercedes prezesa Azotow jest częściej widziany w Tarnowie niż jej. Pracuje pół roku a Kraków ma nie po drodze. W jej kupil mieszkanie i zrobili sobie oddział w Krakowie

Kuzyn

Uciekać i to szypko.Do marca ma być Tarnów zamknięty. Ratuj się kto morze

Kuzynka z Mielca
@Kuzyn

A siostra na Szwecji rodzinę będzie zakładać z pracownikiem. Ja tez szukam pracy może na magazynie?

Kuzyn z Mielca
@Kuzynka z Mielca

Wera wróć!!!!! Jest pociecha na kampie do rany przyłoż

młody

Powyrzucają kierowników w Tarnowie to może cos ruszy. Panowie K.i L.juz nawet nie udają ze im się chce. Ktoś w ogóle ich widzi na tych budowach?

koko
@młody

Pan L pokazuje się na budowie kiedy bije dzwon Zygmunta

Antycwaniak
@młody

Napisz proszę więcej o tym: stop.cwaniakom2017@gmail.com

rafa
@Antycwaniak

Nie ma co pisać o L. Wyrzucili dziada :) Ale K. to lepszy kombinator. Ciekawe ile ciągnie na boku co miesiąc?

Antycwaniak
@rafa

Napisz na maila proszę. Pozdrawiam. P.

antycwaniak

Napiszcie co was wkurwia w tej firmie: stop.cwaniakom2017@gmail.com

Weteran

Nie ma co pisać opinii bo i tak cenzura. Firma zeszła ostatnio na psy. Oszukujom ludzi na eksporcie

antycwaniak
@Weteran

Napisz proszę co Cię wkurwia w tej firmie: stop.cwaniakom2017@gmail.com

@Termo Tarnów ok, dziękuję za informacje. Widzę, że ostatnim czasie firma ogólnie ogłosiła kilka rekrutacji na swojej stronie internetowej - stanowiska różne, np. kierownik projektu, czy commercial manager. Ktoś aplikował przez ich stronę?

Rudy

A kiedy ruszaja te skorpiony? znacy Australia wie kto co?

@Termo Tarnów a skąd masz takie pozytywne informacje? Rozumiem, że nie są do końca sprawdzone? Jak najlepiej zgłaszać swoją kandydaturę do pracy w firmie?

Termo Tarnów
@Karolina

Z tego co słyszałem to ktoś pojechał więc dlatego pytam. Kandydaturę chyba najlepiej zgłaszać poprzez wysłanie Cv

Termo Tarnów

Witam. Co słychać w firmie. Podobno do Korei się zaczęły wyjazdy. Czy to prawda? Bo dobra kasa tam podobno jest. Do kogo się trzeba zgłosić w sprawie takiego wyjazdu?

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.