KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

Pawlooo

Witam jak praca w dani na jaki to okres firma wygrala

Pawloo
@Pawlooo

Na kilka lat świetlnych

Dzik

w kaeferze sa wprowadzane nowe ubrania robocze. Były testowane na budowach w Niemczech i sa bardzo dobre jakościowo

Mocny
@Dzik

Widział ktoś te nowe ubrania? Jak wyglądają?

Witam czy można prosić o maila żeby podesłać CV ?

@Michał

Prosimy o przesyłanie swoich danych na naszym profilu Gowork, poprzez zakładkę "Oferty pracy" i funkcję "Aplikuj", znajdującą się w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym. Zapraszamy również do kontaktu z Działem Logistyki Personalnej KAEFER SA, tel. 032 277 75 24 lub 277 75 26.

FIRMA totalne dno!!zero pracy!!Chore jest wysyłanie ludzi z ulicy na eksporty zagraniczne z Eksport serwis!!!Co to wogole jest.Etatowi pracownicy niemaja pracy albo z łaski są wysłani na eksporty za 5000 tys zł!!!!!!!!To jest nienormalne.Niech warszawa wkońcu się weźmie za to już ostatnie dechy tej firmy.Wiecej kierowników i dyrektorów w oddziałach niż pracowników!!Pracownicy z Warsztatu robią macie w polancu !!!!MASAKRA.Same powiązania rodzinne w firmie!!

@anonymous

KAEFER zaprasza do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Anonimowy i zbyt ogólny charakter Pańskiej opinii stawia pod znakiem zapytania wiarygodność informacji i nie pozwala nam odnieść się do niej w sposób konstruktywny. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla Spółki są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: komunikacja@kaefer.com Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i tym samym naruszających jej interes.

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

DK

Witam Chciałbym zapytać czy są jakies oferty pracy w zawodzie montera izolacji , blacharz... i jakiś kontakt Pozdrawiam

@DK

Wszystkie aktualne oferty wraz z możliwością zgłaszania swojej kandydatury znajdzie Pan na tym profilu w zakładce "Oferty pracy". Prócz tego może się Pan kontaktować z Działem Logistyki Personalnej KAEFER SA, tel. 032 277 75 24 lub 277 75 26. Zapraszamy do kontaktu.

karol

witam! czy ma ktoś numer do biura który zajmuje się przyjęciami monterów rusztowań do szwecij???? Interesuje mnie jaka jest umowa (polska czy szwedzka??) i jakie zarobki??? Proszę o odpowiedz,pozdrawiam

@karol

Zapraszamy Pana do kontaktu z Działem Logistyki Personalnej KAEFER SA, tel. 032 277 75 24 lub 277 75 26.

KAEFER SA

W tym Nowym 2018 Roku życzymy naszym Pracownikom, Klientom, Partnerom Biznesowym i Przyjaciołom satysfakcjonującej współpracy, samych sukcesów i pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym!!!

Termo Tarnów
@KAEFER SA

Pracownicy dziękują i życzą również szczęśliwego Nowego Roku

Termo Tarnów

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Karol

Ale jaja, opinie pisane na zamowienie Zarządu albo przez nich pisane... ubudubu ubudubu... jak tam jest naprawdę to wiedzą nieliczni bo tylko nieliczni pozostali hehe.. i jeszcze straszą komunikatem o braku anonimowości, hehe..

KAEFER na opinię dobrego pracodawcy. Taka opinia nie wzięła się znikąd. Można liczyć na pomoc w dalszym rozwoju zawodowym, to ważne.

Fivee

w sumie jest dobrze pojechałem na francje i dostałem godziny zgodnej jak sie umawiałem

Rychu

wrocilem spowrotem do firmy KAEFER po tym jak pracowałem w mniejszej firmie. Tutaj przynajmniej nikt mnie nie kantuje

xxx
@Rychu

A Kupala poszedł do firmy w która założyli Zoń, Stawarz i Jędrzejczyk...Ciekawe jak będzie firma prząść jak sami wybitni fachowcy się zebrali w jednym miejscu? Jeszcze im tylko Lizaka brakuje do kompletu :)

Padło Ł

Coś firma ma do ukrycia skoro takie oświadczenie napisała ????!

Poko

firma rzetelna płaci wszystko na czas i zgodnie z przepisami. na co sie umówisz tak zostanie wypłacone

KAEFER SA

Oświadczenie Zarządu KAEFER SA Szanowni Państwo, Spółka KAEFER SA monitoruje treści wpisów na forum, m.in. pod kątem istotnych dla Spółki informacji oraz pod kątem wpisów naruszających interes Spółki. Osoby, które posiadają informacje istotne dla Spółki są uprzejmie proszone o ich przesłanie na adres e-mail: komunikacja@kaefer.com Natomiast osoby, które zamierzają rozpowszechniać opinie naruszające chronione dobra Spółki KAEFER SA lub związanych ze Spółką osób, są uprzejmie proszone o przemyślane działania. Wpisy na forach internetowych nie gwarantują anonimowości a Spółka KAEFER SA podejmie działania w celu ustalenia autorów takich wpisów i podjęcia odpowiednich, zgodnych z prawem działań.

sss
@KAEFER SA

HAHAHHAA

Maro

A co z podwyżkami na rok 2018?? Coś wiadomo? I co z premiami za 2017?

Roki
@Maro

Były niedawno ale słyszałem ze szykują kolejne w przyszłym roku bo dużo roboty na eksporcie będzie

Izoskrzat

Jak to czytam to myślę ze firmę trzeba omijać szerokim łukiem. Strach się bać. Jakieś wyjazdy zagraniczne posiadają teraz?

Maks35
@Izoskrzat

Szczerze? Mam nadzieję ze się zmienia na lepsze. Bać to jedynie mogą się ci którzy lecą w ch*ja i kradną na kazdym kroku..

Bercik
@Izoskrzat

Szwecja w 2018. Dużo wyjazdów ma być.

Heheszek

Co wy chcecie. Super firma. Atmosfera miła. Kadry do rany przyłożyć hahaha takie miłe panie hahaha no i zapomogi że hohoho bogata firma że nawet kierownicy dostali zapomogi po sto złotych haha

panowie co sie porobiło w tym Keferze bo juz tam nie pracuje i nie jestem w temacie, ale z waszych opinii cztam że kogoś pozwalniali ? czyżby jakies zmiany? wyjasni ktoś cos ?

Manolo
@anonymous

Od kilku miesięcy nowy dyrektor w Tarnowie. Wprowadza zmiany. Zarząd dodatkowo wkroczył i zajął się czyszczeniem wałkarzy. Lic** i Kub*** poza firmą.

Ciekaw jestem jakie wypłaty zrobi na święta? Ostry miesiąc był!

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.