Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Witam podobno chca nam wprowdzić system 4 brygadowy czy ktos cos wie wiecej moze ??

Exide pracownik

Ja myślę że 17 zmian ( czyli dwie znamy dodatkowo w sobotę ale za sobotę dzien wolny w tygodniu) juz kiedyś były ploty że 4 brygady ale wyszło tylko 17 zmian

Robol

Pracowałem na montażu . Najgorzej co wspominam to mistrza zmianowego(usunięte przez administratora) . Gdy miałem awarie maszyny z jego ust pod moim adresem padały różne nie miłe słowa . Kwalifikujące się do (usunięte przez administratora). Dzisiaj żałuje , że tego nie zgłosiłem do jakieś instytucji .

Exide pracownik
@Robol

To prawda dużo mówi że starego montażu że on stosuje mobbing

@Exide pracownik

Nie raz mialen zacisnieta piesc , ale na szczescie potrafilem sie hamowac .

Robol

Na starym montazu mistrzem jest jeszcze Waszak . Kolejorz tez jeszcze pracuje .

Proszę bardzo o informację o waszym produkcie akumulator jak rozszyfrować datę produkcji akimulatora z zazyfrowanej informacji na akumulatorze E112078

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

A jak jest u mechaników? Praca spoko czy nie bardzo?

Ołowiany

Była już wypłata z Adecco?

Szymon89

Witam mam pytanie wczoraj byłem na rozmowie o pracę w exide, stawka jaką proponowali na początek to 3100 netto, bylem na produkcji, mówili, że dostaję się maski specialne ubrania ale przeraża mnie ten ołów bo się osadza na ciele i tak samo w ustach, warto przyjść do pracy? Czy warunki są aż tak szkodliwe i niebezpieczne? Praca jest na 3 zmiany i czy wekenndy też są pracujące?

Q&A
@Szymon89

Tak, ołów się osadza na całym ciele, ale nie zagraża zdrowiu pod warunkiem przestrzegania zasad BHP (noszenie masek, dbanie o higienę). Praca jest na 3 zmiany, niektóre soboty są pracujące.

Ołowiany

Spoko robota. Ludzie mili. Tylko jak jest z korytem? Przychodzę i jem przed robotą jak mam popo? Jestem pod agencją dlatego nie wiem. Powiedzmy jutro mam popołudnie. Jestem o 13 bo tak mam banę. Mogę na stołówce (usunięte przez administratora) coś na ciepło?

and6977
@Ołowiany

Tak tez tak jem. Wieczorami masz na cieplo obiadowe. Rano nie jem wiec nie wiem. Ale kwestia jedzenia w tej firmie jest ok. A pracowalem w wielu.

Monter

Zgadzam się z przedmówcą @Pracownik Exide na ogół narzekają Ci, którzy pracę przeciętnie zmieniają co miesiąc i gdziekolwiek będą, i tak będzie źle.

Cinek
@Monter

Pracowałem w exide na produkcji jak wszedł koronawirus to mi podziękowali dlatego firma jest mało stabilna niema zbytu to papa

Ołowiany

Jak jest z posiłkami? Należy się każdemu?

Związkowiec
@Ołowiany

Jeżeli pracujesz bezpośrednio na produkcji należy się Tobie posiłek. O 13:00 jak przyjdziesz na stołówkę idąc do pracy na popołudniu dostaniesz ciepły obiad bez obaw :) zupa+ drugie danie.

@Związkowiec

Dziękuję.

Pastwonia

nie jest najgorzej dla tych co chcą pracować a nie się obijać.

Mieszkaniec

Byłem na rozmowie. Ogólnie spoko. Teraz czekam na badania i jazda

Melex
@Mieszkaniec

Jazdę to będziesz miał jak stracisz na zdrowiu

Mieszkaniec
@Melex

Covid mnie nie dopadł to i exide mi obleci

pedro

witam, przez agencje adecco jak zaproponowali mi 22zlote brutto plus premia itd to przy 8godzinach ile dostane wypłaty? czy sa mozliwosc robienia nadgodzin?

ExOperator
@pedro

2600 bez nadgodzin, idac przez agencje i majac dni wolne w grafiku nie wyrobisz nadgodzin

Pablo
@pedro

22 z brutto to na rękę masz jakieś 16 zł a o premi zapomnij bo nie ma czegoś takiego. A z urlopami to jest kpina dadzą albo nie dadzą zależy i widzimisię mistrza

Xyz
@Pablo

22zl brutto to 19zl netto przy umowie o pracę. 16 masz może przy umowie zlecenie

Eskabrito
@Xyz

Gościu na odwrót jak już, na zleceniu jest więcej bo nie ma wszystkich składek, 16 na godzine na umowie o pracę jak już. Czy ty jesteś jakiś upośledzony? Nie wierzę jacy niektórzy ludzie są beznadziejni.

Armando
@Eskabrito

Wszystkie kalkulatory przeliczania wynagrodzeń dokładnie pokazują, że 22zł brutto = 19zł netto, więc nie wiem o co kaman...

Mateusz

Pracuje przez agencje adecco rok czasu. Z pastowni dali mnie na formacje bo mniejsze stężenie ołowiu. Za posiłki się płaci około 150zl miesięcznie odciągają W marcu i lipcu przestój po 2 tygodnie jak ktoś niema normalnego urlopu wysyłają na bezpłatny. Bez nadgodzin sama pensja za cały miesiąc 1500zl.robota jest w strasznych warunkach. Trzeba uważać na kwasy z alumulatorow i tak zawsze gdzieś prysnie kapnie. Każdy chodzi z poparzonymi recami.. Niema revelacji. Tam mnóstwo ludzi się przyjmuje i mnóstwo odchodzi, zostają tylko ci co dojeżdżają z lubinia, Leszna, Kościana, Szamotuł, wagrowca

darek

Są przyjęcia na produkcje, jakie zarobki?

Fhkl
@darek

Są. 22zl/h brutto

Katarzyna
@Fhkl

A czy po dłuższym czasie pracy istnieje szansa na podwyżkę albo są jakieś dodatkowe premie lub inne benefity? Chciałabym się dowiedzieć jak to realnie wygląda.

Qwerty

Małe zarobki i kiepskie warunki pracy Nie polecam .

P3nis

Krzychu ty mi tą pracę załatwiłeś :) Powinni Cię zwolnić za to

zawiedziony

no tak... pracowałem, widziałem, słyszałem... praca jak praca, czasami bardzo ciężka, czasami, humorystyczna, czasami można odsapnąć, zapamiętałem jedno nigdy nie kupuj akumulatora z marketu.. :), szanuję osoby które długo pracują w firmie, mają swoje doświadczenie, osiągnięcia.....ale tu pojawia się ale, kumoterstwo, układy... można przyjąć że to na porządku dziennym, że ktoś kto długo pracuje ma prawo żeby się opieprzać, ponieważ na to zasłużył, ale nie można przejść do porządku dziennego jak w sposób widoczny bez zahamowań upoważnia się dwudziesto kilku letniego gówniarza do totalnego opieprzania się w pracy, do palenia papierosów na hali z zagrożeniem chemicznym, rzucania petów w kanały ściekowe w bezpośredniej bliskości kwasów, udawania że się pracuje - no chyba że Exite płaci za gapienie się w appla przez 8 godzin i granie non stop, bo ta osoba jest już tak znudzona pracą, wykorzystywaniem innych pracowników no i chronieniem (usunięte przez administratora) bo przecież nie można go ruszyć, no przecież ma układy,, flaszki po wódce - normalna normalność, odbijanie się wcześniej na zegarze, bo mam plecy to można... kpina żenada dla układów, co do ludzi... pozytywne zaskoczenie stado facetów, samców... ale przynajmniej Ci, którzy maja coś pod kopułką starają się i za to im dziękuje. ciekawę doświadczenie, gdyby nie kumoterstwo... i ciężka praca, polecam na przetrwanie...a może i wiązanie przyszłości z tą firmą.

@zawiedziony

Dziękujemy za podzielenie się swoimi opiniami na temat pracy w Exide Technologies S.A. Każda opinia jest dla nas cenna. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać w naszej firmie najwyższe standardy pracy, jednak oczywiście podejmiemy niezbędne działania, aby zweryfikować przekazane informacje.

Monter
@Exide Technologies S.A.

No mam nadzieję że coś z tym zrobicie bo to co pisze zawiedzony to jest prawda

@zawiedziony

Sama prawda a ilu pracowników zwolnili i to kumatych

Agat

Czy pracują tam kobiety?ktos mi mówił ze nie przyjmują kobiet. Czy 11.11.2020 jest dniem wolnym od pracy

Basia

Dlaczego dokumentacja płacowa jest zniszczona po 12.latach a nie jak przewiduje ustawa po 50 latach, może ktoś wytłumaczy dlaczego nie mogę odzyskać rp7. No tak trzeba było myśleć o emeryturze wieku 30 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.