Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

ONA

co Wy chcecie- pracowałam kiedyś w KRKA i nie ma co porównywać do Valeanta Tu pracuje sie zdecydowanie lepiej - pracuje w Cardio- Bisocard otwiera drzwi do każdego gabinetu. Zdecydowanie Wam polecam w szczególności Cardio ( w innych BU jest małe piekiełko) - fajni RKS, Szefostwo - mozna sie sporo nauczyć. Mysle, ze negatywne komentarze wpisują osoby które nie miały wyników lub zostały zwolnione- bo to co piszą nie ma nic wspólnego z prawdą.

Bylo
@ONA

Ty chyba nie wiesz co piszesz, albo nigdy nie doświadczyłeś co to fajna firma czy praca i atmosfera, bo Valeant kiedyś taki był.... a teraz jest jaki jest, skoro takie patologie jak tu uważa sie za "fajne". No cóż moze to twój standard...

Zocha
@Bylo

Jaka podstawa na stanowisku przedstawiciela medycznego? Jakie auto?

@ONA

Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz!

@ONA

Tylko się tą nauką od "szefostwa" w domu nie chwal... buahahaha . Chyba nie zasne

@ONA

Bisocard otwiera drzwi bo zajebiści ludzie i menadżerowie z nim pracowali od wielu lat!!! , aaaaleeee to już było i nie wróci więcej , te uwagi in plus są tak żałosne i niewydarzone ze kon by się usmial.

Jest
@okonamaroko

Tutaj w grę wchodu tylko Dobra nauka najstarszego zawodu świata....

Sh
@Jest

Cns i Derma są w tym najlepsze

Sh
@Sh

Że......co

Sedzia

Chyba jak ciągnąć na 2 kije

Który to ???? taki rumak :-) ???

Ty

Wszyscy wiedza a Ty nie!!!!???

No co Ty ??? kto z kim ??? gadaj :-)

Obecny

Do Krka nikt nie chciał iść do roboty a teraz do Valeant tez nikt nie chce iść, taka dobra firma była a do takiego poziomu zerowego została doprowadzona, no ale jak sie zatrudnia ludzi z takimi opiniami na rynku to co sie dziwić, dwa słowa sie nasuwają ....

@Obecny

Który to taki j...... :-) kiedyś tam pracowałam....człowiek był szanowany, a teraz podobno .....

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pan D

kto by cie zatrudnił, chyba ze do roznoszenia ulotek w Wawie, takie za szybą kto był ten wie jakie...

fr

podobno beda szukac do kardio bo duzo ludzi ucieklo z balaganu ,ale kolezanka mi odradzila firma na poziomie krki. Jesli nie gorsza bo krkowcy narzekaja ze mieli lepiej w tamtym syfie .

BETI44

Słyszałam,że w Valeancie od roku czystki za wyniki,raportowanie nieodbytych wizyt,lewe faktury,staż.Wiele jeszcze nierobów siedzi na L4 np.moja koleżanka z B-B i marudzi jak jej to niedobrze i pracować trzeba.Na was obiboki na L4 pracujemy my wszyscy.W mojej firmie nikt nie choruje bo woli zarobić i zgarnąć premię.

corpolover

A wiecie co jest najbardziej szokujące ? To, że firma tak kiedyś wartościowa, do której po urlopach macierzyńskich chciało się wracać, która stwarzała godne warunki pełne poszanowania dla tych, którym naprawdę chciało się pracować osiągnęła poziom którego chyba nie jestem w stanie określić . Absolutne dno dna w podejściu do czlowieka , wystarczylo kilku dyzmów aby wprowadzić "jakosc" jak z GS , słownictwo rynsztokowe pseudomenagerow z kompleksami , patrzenie przez pryzmat raczej nie tej głowy niż ta na karku... ohyda , lenistwo olewactwo kłamstwa plotki to chleb powszedni ludzi którzy nic sobą nie reprezentują .Wstyd! Kardiologia ze swoimi muszkieterami "Nikos Dyzma" wymięka... nie dziwi i nie zdziwi juz chyba nic, ani ludzi ani Sądu ,pozdrawiam i nie polecam

Olaf
@corpolover

czyli siedzisz sobie na L4 i płace na Ciebie leniu jeden. ( tak wnioskuje, ze to ona) Do roboty się weź i nie narzekaj leniuchu, bo plujesz jadem na wszystko i wszystkich.......... 2 lata na macierzyńskim to za mało..../// hehehehhehe trzeba pracować a nie na L4 siedziec jak kiedyś w dobrym starym Valeantosie Dodam, że pracuje w V i nie jest łatwo ale premia wpada, a pracować trzeba wszedzie.

ex
@Olaf

Haha haha boki można zrywać. Chłopie jak nie wiesz co to urlop macierzyński i ile trwa to polecam wikipedie

ex
@ex

A co do GS to to może prosci ludzie byli ale zapewne życzliwi , wiec szacun ja bym to tutaj samoobrona farmacji okreslil raczej

Przez dawny Valeant teraz mają problemy bo do roboty nie jeździli, dobrze to wiem bo sam słyszałem jak mi mówili koledzy jak sie dobrze tam pracuje, że nie trzeba sie wysilać a kasa leci.

Byly
@Tomek

Gówno wiesz. Pracowałeś?

jupijaj
@Tomek

To może powiedz kolegom żeby teraz na RKS startowali ... oni tu teraz baki zbijaja lenie, bzdury gadasz bo (usunięte przez administratora) masz pojecie!

34rt

heh no coz jednak ja uważam ze najlepiej jest kiedy faktycznie w firmie atmosfera odpowiednie dopisuje

jarek

To żalosna firemka , w której uwaga w terenie z przedstawicielami jeżdzą od sprzataczki po dyrektorow włącznie i szukaja nie wiadomo czego ;) istny cyrk cale biuro nogi za pas w teren i pseudo przejęcie czemu jest tak źle . Firma bez zadnej wizji , bez środków na rabaty bez budzetów to istny bankrut notowania na giełdzie nie kłamią .Mają blokadę etatów gdyby komus wpadl idiotyczny pomysl wysłania tam cv to zdecydowanie odradzam..

BUC

Pal licho Mercedesa, ja się zapytam inaczej - gdzie jest owa dziewczyna torpeda i jej genialne pomysły, które rozwiązały wszystkie dotychczasowe problemy firmy?

były głos V.

Cześć , a są gdzieś informacje na ten temat, gdzieś gdzie można się zgłosić? jestem byłym pracownikiem i też mam parę ciekawych rzeczy do dodania. Bo pozew zbiorowy ma tu sporą słuszność, to co się dzieje w tej firmie jest po prostu usilnie utrzymywanym skandalem i nie jestem tu osamotniona, bo tak akurat myślą wszyscy pracownicy tej firmy.

vale and

a ile te doskonale pensje wynosza ;)? jesli dla kogos 3500 to kupa kasy to ok pensje wysmienite i genialne premie szkoda czasu..

dario

robota dla masochistów i naprawdę zdesperowanych

Trup

Amen, potwierdzam

Oj widzę że wpisy osób które opuściły firmę. Dajcie sobie już spokój nikt nikogo tutaj siłą nie trzyma. Piszcie sobie opinie o swoich pracodawcach.

dario

a ja widzę,że pracownik jest zatrudniony też w Rzeszowie;)Proszę wysil się i zmień chociaż treść opinii,bo tracisz wiarygodność.A jeżeli pracuje Ci się dobrze to podziel się opinią i zachęć ludzi do aplikowania,bo ludzie się zwalniają.Na szczęście nikt nie trzyma ich siłą .Jakieś argumenty?Dlaczego warto pracować w Valeant w Warszawie lub Rzeszowie?

Marco

Zgadzam się w poprzednikiem, na rynku USA dostali na maxa w plecy, wydaje się, że w obecnej sytuacji raczej nie będą zatrudniać.

@xoxo widzisz jeszcze mój komentarz? Ja już nie, a to oznacza, że go usunęli. A teraz zadaj sobie pytanie dlaczego? Bez komentarza.

Marzena

Cóż jeśli ktoś lubi za grosze sie upokarzać to valełant to bardzo dobra firma .Premie i narzędzia to fikcja jak cała ta firma wydmuszka . Dla nie znających branży zdecydowanie odradzam, w tym molochu jest sie mega malutkim nic nie znacznym trybikiem ,którego każdego dnia pogania sie głupimi mailami smsami .

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów