Opinie o Agencja Ochrony Mienia MATPOL w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia MATPOL o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia MATPOL w Warszawa

Zdenerwowany

Mamy dziś 05.11.2021 piątek wieczór a etatów brak. Prezesi się bawią a pracownicy żeby w stół. Kolejny weekend (usunięte przez administratora) bez pieniędzy.

Szkoda słów
@Zdenerwowany

Przeczytaj co masz w umowie. Potem zajrzyj do kodeksu pracy. Wtedy będziesz wiedział dlaczego 5.11 nie masz jeszcze etatu.

@Zdenerwowany

Rozbawiłeś mnie. Zanim znów wynurzysz się z czymś takim proponuję dwie rzeczy: 1) Przeczytać "od deski do deski" umowę o pracę ze szczególnym uwzględnieniem zapisu terminu do którego mają być płacone etaty, 2) Przestudiować aktualny kodeks pracy. Jak zrobisz te dwie rzeczy, wtedy będziesz wiedział czemu jeszcze nie masz etatu 5 każdego miesiąca.

Margo
@Szkoda słów

Płatność jest do 10

Robert

W sumie nie zła firma. Pracowałem w dużo gorszych. Dyrektorzy się nie czepiają, kasa w miarę na czas niestety zdążają się 2-3 dniowe opóźnienia. Poza tym mi się pracuje dobrze.

$$$$
@Robert

Robert a gdzie pracujesz???

@$$$$

Na Targowej. A co u was jakieś problemy są?

@$$$$

Nas przejeli z obiektem. Ze dwa lata już i nie ma większych problemów.

Robert Z N a Nie R
@Robert

Robercie jeździłeś z matpolu na mecze Jagi do Białego bo znajoma kontaktu szuka.

@Robert

Dokładnie. Bardzo spoko firma. Teraz wracam do nich po przerwie. Dyrektor na moje pytanie czy mógłbym wrócić odpowiedział przydziałem obiektu. Wypłaty lekko przed czasem. Za nadgodziny też płacą. Czego chcieć więcej?

Tito

Czy są obecnie prowadzone rekrutację na pracowników bez kwalifikacji

@Tito

Należy dopytać czy teraz szukają. Ale w miarę potrzeb przyjmują.

Pan Marek Puławska 255

Dzień dobry, Chciałam bardzo podziękować za zaangażowanie w czasie pełnionego dyżuru - panu Markowi Kucharskiemu. Jest to jeden z nielicznych pracowników, którzy dostrzegają potrzeby mieszkańców. Zawsze uprzejmy i pomocny. Wspomnę o takim małym drobiazgu jak otwieranie ciężkich drzwi dla wszystkich osób zabieganych i obładowanych torbami lub z wózkami czy rowerami. Dziękuję !!! mieszkanka z Puławskiej 255

Pracownik Ochrony

Rozmowa polegała właściwie na omówieniu zasad współpracy i krótkim wyjaśnieniu specyfiki obiektu, na jaki wówczas trafiłem. Rekruter (dyrektor) przywitał się ze mną słowami "Dzień dobry. Ja Pana biorę". Dopiero po tym zerknął na CV.

Było pytanie o poprzednią firmę w której pracowałem, ponieważ są dwie o podobnej nazwie. Rekruter chciał ustalić o którą z nich chodzi. Poza tym było pytanie czy wytrzymam 24 godziny na dyżurze.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czytałem tu że nie odbierają telefonu jak ktoś dzwoni w sprawie ogłoszenia o pracę. Bzdura!!! U mnie odebrał dyrektor za pierwszym podejściem. Umówił się ze mną nazajutrz. To była środa. W niedzielę zacząłem pracę. Firma bardzo ok. Za nadgodziny płacą. Trafiłem na dość ciężki obiekt (zajezdnia) ale niebawem przechodzę na lżejszy (biuro). Dyrektor bardzo spoko. Da się z nim sprawy załatwić. Dowódca zależy od obiektu. U mnie ok.

PRACOWNIK

Gdzie jest szanowny Dyrektor który tak bardzo obserwował forum go work ?? czyżby go zwolili ? firma krzak!!!! totalne zero !!! wy jeszcze pracujecie w tym (usunięte przez administratora)

S.K
@PRACOWNIK

Jestem, żyję, mam się dobrze. Dziękuje za troskę.

PRACOWNIK

MATPOL gdzie są wypłaty !!!!!!! chyba wam trzeba nasłać inspekcje pracy plus inne słuzby :) Pozdrownienia durne pały

@PRACOWNIK

Jesteś tak głupi że aż brak mi słów żeby to skomentować. Tłumacze: -pytasz o wypłaty czyli tam pracujesz, potem się śmiejesz ze ludzie tam pracują -pytasz czy firma ci zapłaci wcześniej pensje, ty naprawdę myślisz że ktoś z firmy to czyta??? Przecież oni to maja w d… - Ciśniesz im tu bo anonimowo, a jak ich widzisz to pewnie bez wazeliny dajesz radę, co? JAK CI TAM ŹLE TO ZMIEŃ FIRMĘ,

robak11

mnie oszukali nie zgłosili do zus gdy byłe na chorobowym po prostu ne wysłali zgłoszenia z-3 i nie dostałem zasiłku chorobowego

Chciałem się dowiedzieć czy szanowna firma, zrobi przed majówką wypłaty?

Kacper

Czy w agencji ochrony jest dużo kobiet ?

Sara

@Agata a to przy rekrutacji nie mówili o tych kwestiach ?

Agata
@Sara

Niestety nie mówili

Agata

Witam. Pracuje od kilku dni z firmie że stopniem znacznym przy sprzątaniu. Czy firma zwraca za dojazdy? Dojeżdżam 30km w jedną stronę ???? jest możliwość ubezpieczenia grupowego?

Firmę poleciła mi znajoma która w niej już pracowała i tylko dlatego tu przyszłam. Czytałam tu durno złych opinii które na szczęście okazały się bzdurą. Ciagle słyszę jakieś (usunięte przez administratora) na temat Matpolu i nic z tego nie rozumie. Wypłata się zgadza, jest na czas. Dyrektor bardzo miły. Z czystym sumieniem oceniam Matpol jako bardzo dobra firmę. Koledzy i koleżanki z obiektu są tego samego zdania. Pozdrawiam wszystkich

Konrad

Pracuję w CNK. U mnie kasa się zgadza, kar żadnych nie miałem

WOW

Widzę że znowu się zaczyna nagonka na Matpol. Firma jest wypłacalna, wszystko jest ok. A kary no cóż... Fakt że duże ale z drugiej strony ja jeszcze nie dostałem.

Sewer

Szkoda ze nie ma teraz imprez. Matpol płaci odrazu po imprezie. Chodzę do nich na imprezy już z 5 lat nigdy nie było problemów.

Pszczola
@Sewer

Tylko ludziom do dziś nie wypłacili za inne obiekty. Nakładają kary po 1600zł, rozkładają na raty, zabierają....!!!!!. Młode wilczki dorwali się do władzy. Przypuszczam że szefostwo na górze o tym nie wie.

WOW
@Pszczola

Na której zajezdnie nie wypłacili??? Ja pracuję na Ostrobramskiej i kasa się zgadza. Owszem były kary i zwolnienia jak ktoś nic nie robi albo chla wódę to co się dziwicie. Wiem doskonale kto i za co był zwolniony, więc nie płacz bo skoro już cie z nami nie ma to nie za darmo. Co do kar to kiepsko że są chociaż...z mojej zmiany nikt nie dostał więc może te kary nie do końca są za nic.

Matpol gdzie są wypłaty????Dalej kłamiecie ludziom w żywe oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sk
@Nowy

Oświec mnie proszę gdzie nie dotarły wypłaty?

(usunięte przez administratora) i co mi powiesz wprost że wypłat nie ma że zalegacie z zusami z wypłatami??? (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Pytanko krótko i na temat gdzie są wypłaty??? skoro nie potrafisz na jedno głupie pytanie odpowiedzieć to się poprostu nie udzielaj, bo chwalisz tą firme jak by bogiem była. Dla mnie ta firma nadaje sie pod inspekcje pracy i sąd..

Sk
@Nowy

Nie potrafię ci odpowiedzieć gdzie jest twoja wypłata bo nie wiem kim jesteś, myśle ze nie pracujesz nawet w Matpolu. Jeżeli się mylę i jednak pracujesz to mam jedna radę która ci może pomoc, poważnie : zwolnij się i idź swoją drogą.... gdzie tam sobie chcesz. Powodzenia

Licencionowany
@Nowy

Ciekawe ze chcesz wypłate przed terminem

Pszczoła

Zgadza się!!!!! ????

Kozłowski J.

Wszyscy widzę wielcy bohaterowie bo anonimowi a pewnie w firmie potulni jak baranki. Pracuje już ponad rok i nie wiem co macie za problem. Jak komuś nie pasuje niech się zwolni. Znajdzie się dwóch baranów których pewnie z wóde wywalili. Piszecie na firmę, ubliżanie sobie bo ktoś ma inne zdanie. Ludzie co się z wami dzieje?

Pszczoła
@Kozłowski J.

Popytaj na zajezdniach to zmienisz zdanie???!!!

BOROWIK

Firma OK , Szefostwo tzn synowie OK Najbardziej konkrety i profesjonalny jest Marcin Matys , Niech on prowadzi tę Firmę. TAK TRZYMAJ .

Jafa

Pracuje w firmie 1,5 roku i jak narazie bez problemów.W poprzedniej firmie z Bydgoszczy pracowałem 7 lat i fruwałem z obiektu na obiekt,a po operacji kręgosłupa i trzech miesiącach rehabilitacji byłem niepotrzebny.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia MATPOL - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia MATPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia MATPOL?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia MATPOL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia MATPOL