Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

ROSSMANN Listopad 2014

UWAGA! Niniejszy wpis jest tylko ciekawostką, jako że pracowałem tam 8 lat temu i zapewne mogło się wiele zmienić. Pracowałem przez agencję pracy za niewiele więcej niż najniższa krajowa (1350 zł netto). Praca na 3 zmiany, obiady były darmowe, ale jedliśmy resztki jak psy po pracownikach z biura (stołówka była jakby dwustronna: z jednej pracownicy biura, a z drugiej magazynierzy). Niejednokrotnie dostawaliśmy stary makaron (taki zaschnięty i twardy). Kierownictwo było idealnym przykładem Polaka z władzą: patrzenie na ręce i traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Gdy kończyłeś prace to ustawiłeś się w wielkiej kolejce do wyjścia. Zapytacie stąd ta kolejka? Ano każdy już czekał do wyjścia, ale odbić się trzeba było minute po (np. 14:01, 22:01, 06:01 ) bo inaczej by wyszło że skończyłeś prace przed upływem 8 godzin. Serio miałem kiedyś rozmowę czemu się odbiłem 14:00 zamiast 14:01 XD. Po 2 miesiącach pracy dostałem mini-depresji w tej firmie. Nie dość że praca z (delikatnie mówiąc) niezbyt ogarniętymi ludźmi (wtedy sami Polacy), to jeszcze kierownictwo które nic nie robi tylko gania jak (usunięte przez administratora) do roboty. Odrabiając sylwestra 31 grudnia 2014 roku w sobotę dowiedziałem się po 8h pracy że "mamy zwyczaj że w soboty pracujemy po 10h" o czym nikt nie raczył mnie uprzedzić wcześniej. Ogólnie robota była tragiczna, kierownictwo polaki-robaki oraz traktowanie podwładnych jak podludzi. Zapraszam do dyskusji czy coś od tego czasu się zmieniło.

Młodszy Analityk ds Planowania

Młodszy analityk ds planowania - warto aplikować? NA jakie zarobki można liczyć?

Muniek
@Młodszy Analityk ds Planowania

A do jakiego działu?

Drago

Witam zacząłem prace w Rossman pare tygodni temu w Łodzi przy ulicy Ś.Teresy wbrew złym opiniom to bardzo dobra firma ja jestem bez wykształcenia nie skończyłem gimnazjum w ogóle im to nie przeskadzało kierownictwo bardzo solidnie mnie nauczyło pracy wszystko wyjaśnili dokładnie. Praca w rossmanie jest trudna monotonna Rossman stawia wymogi bardzo łatwo stracić ów pracę ale w Łodzi cięzko o dobrą firmę narzekacie na ów firmę a gdzie dostaniecie umowę o pracę wszystkie świadczenia składki etc. Zarobki są marne fakt ja dostaje 1400zł miesięcznie na rękę ale to dla mnie BARDZO DUŻO płaczecie że i 1800zł na rękę to bardzo mało bo skończyliście studnia etc ale z rozumcie W POLSCE NIE MA PRACY DLA LUDZI PO STUDIACH NA DOGODNYCH WARUNKACH Wszędzie dają umowy zlecenie i 1680zł brutto Dla normalnego szarego pracownika doskonała jest to firma jeśli nie kradniesz nie spóźniasz się i normalnie pracujesz nikt się ciebie wtedy nie czepia z kierownictwem dogadać się bardzo łatwo Rossman funduje na stołówce darmowy ciepły posiłek (WCALE NIE MAŁY I BIEDNY) ja śniadania do pracy nie noszę + na stołówcę są automaty z darmową kawą herbatą i sokami do woli Praca zła nie jest bierzesz boxa skaner i wkładasz do boxów rzeczy przez 8 godzin i ot co przerwa jest 30 minutowa na 8 godzin pracy Nigdzie na Łodzi czy Zgierzu nie ma firmy która tyle oferuje zwykłym pracownikom takim jak ja oczywiście szczeniaki po studiach od razu na stołek kierowniczy byście chcieli i zarabiać po 6000zł ale pierw nauczcie się co to praca! co rossman oferuje Umowę o prace od razu bez zabawy w zlecenia jeśli pracownik chce to rossman odciąga mu 35zl z wypłaty i ma dostęp do darmowej siłowni/basenów/fitness na terenie CAŁEJ POLSKI!!! jeśli pracownik chce rossman odciąga mu 70zł z wypłaty i ma dostęp do Wszystkich Lekarzy od Dentysów po okulistów dosłownie wszystkich na terenie Polski i WIZYTY PRYWATNE NA WCZORAJ!! Darmowe obiady Darmowe napoje długie przerwy PREMIE Erchivementy za pranie samemu za niewykorzystane urlopy i wzrot kasy za bilety. dojazdowe i gwarancje pracy Ale warunkiem jest takim że trzeba pracować nie spóźniać się i nie kraść a że polaczki zachłanni to próbują przekrętów i ciągle im mało

Blabla
@Drago

Jasne.... nie kończąć gimnazjum nie zrobiłeś ani jednego błedu oryograficznego a i slownictwo bogate. To kim Ty jestes w tym Rossmannie

Ale sie qrfa usmiałem
@Drago

No i to tłumaczenie takie aber nicht za dużo z niemiecka..

xd
@Drago

brakuje wam chyba roboli co?

Poszukujący

Zapytanie

Poszukujący
@Drago

Witam, Mam następujące pytania: jakie dokładnie warunki finansowe oferuje Rossmann - praca na magazynie kompletacja zamówień (bezpośrednio lub przez agencję). Czy jest możliwość dodatkowych nadgodzin? Premie wirtualne mnie nie interesują, wychodzę z założenia tak jak by ich nie było. Ile wychodzi na koniec miesiąca przelew na konto? Bardzo dziękuję za wiarygodną informację.

XXXXXDDDDDDD

1400 XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Lala
@Drago

Jak na kogoś bez gimnazjum za poprawnie napisane, widać że parcie na znalezienie pracowników.

Gość K
@Lala

Ale o przecinkach zapomniał. Poza tym, to że ktoś nie skończył gimnazjum nie oznacza od razu, że nie potrafi ładnie się wypowiedzieć.

Sanchez
@Drago

Najpierw ortografia kolego z Ukrainy. Polska ortografia.

Omg
@Drago

Nic dziwnego, że jesteś zadowolony. Bez wykształcenia to cieszysz się, że w ogóle masz pracę. Do kitu Ale masz. Rossmann właśnie liczy na takich jak Ty.

Tutu
@Drago

Dla ciebie w tych czasach 1400zl to dużo ? Serio to co rodzice ci resztę dokładają.? Mało tego Ross dużo obiecuje i nic nie daje. Jakie przerwy po 30min ? 15 min i koniec.

Cała prawda
@Drago

Zabawne, haha lepsze warunki na Teresy w magazynach niż na sklepach, 8 godzin pracy obiady, przerwy 30min A gdzie to wszystko jest na sklepach gdzie dziewczyny rozkładają dostawy pracują po 12h, codziennie w innych godzinach od 5 do 17 od 20 do 8 rano, i na 12h mają jedna 15 minutową przerwę, kierownictwo dramat, praca dramat, większość osób które pisze tu pozytywne komentarze są to kierownicy Rossmanna którzy sami o tym mówią że piszą to bo brakuje ludzi a ogólnie zarobki i praca a to jeden wyzysk. Kierownicy też siedzą na zapleczu i gadają przez telefon załatwiając swoje prywatne sprawy, zmieniają sobie grafiki jak im się podoba, traktują kasjerów jak przynieś wynieś pozamiataj. Pracują ci tumisz się nastawić że będziesz kasjerem, dostawca, sprzątaczka i wszystkim tym co najgorsze, bo każdy siedzi a ty (usunięte przez administratora) o życiu prywatnym nie wspomnę

Aaaa
@Drago

Nie szufladkuj wszystkich. To że jeden Polaczek jest zachłanny nie znaczy to że wszyscy są.

krulkrak7
@Drago

Nie ma dogodnej pracy, bo ludzie się godzą na takie ceregiele, ot co

Nie polecam pracy w tej firmie gdyz nie liczą się z pracownikami regionalni maja układziki z dyrektorem i robi co chcą traktują ludzi jak śmieci nie liczą się dla nich wyniki tylko zgnojenie i poniżenie pracownika przekonałem się sam na swojej osobie po tym jak zostałem potraktowany jak śmieć

Honorata

A wejdziesz w szczegóły? I jakie stanowisko?

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
same kłamstwa

brak widełek w ogłoszeniach o pracę = nie kandydować rekruterka zapewnia że jest jedna rozmowa na rolę szeregową po czym druga menedżer od HRów mówi że są dwie rozmowy firma kłamie wprost odnośnie rozmów rekrutacyjnych to dużo mówi co potem będzie podczas zatrudnienia (do którego i tak nie dochodzi bo tylko chcą sobie pogadać)

JuliaZ

Witam wszystkich. Chce poprosić grupę o poradę. Czy ktoś z was posiada bezpośredni numer telefonu do kierownika regionalnego ds. personelu sklepu regionu łódzkiego dokładnie chodzi o region Łęczyca, Głowno, Żychlin, Łowicz, Kutno? Jestem pracownicą firmy zewnętrznej, zostałam przez kierowniczkę sklepu posądzona o rzeczy, które nie zrobiłam, mając nawet dowody na swoją niewinność. Oczywiście sprawa została zamieciona pod dywan przez personel sklepu i koordynatorkę mojej agencji, ale zła opinia o mnie została, nie usłyszałam nigdy przepraszam. Chce sprawę wyjaśnić u wyższych szczebli stąd proszę was o ten numer, jeśli ktoś posiada. Pozdrawiam

Kasjer-sprzedawca

Od dłuższego czasu nie pracuje w rossmannie i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, żałuję jedynie, że tak późno. (usunięte przez administratora) Na każdym kroku czujesz presję, masz szybciej pracować, robić 10 rzeczy na raz, masz być dyspozycyjna, najlepiej to w ogóle żyć tylko praca, bo inaczej Cię ktoś obgada. Złowrogie spojrzenia i głupie docinki ze strony kierowników i asystentów. 0 szacunku. Jak idziesz do toalety czy się napić to czujesz strach, bo zaraz będzie gadane, że co chwilę chodzisz, chociaż raz byłeś się napić i raz w toalecie na 8h pracy. Nawet z przerwy potrafią ściągnąć, bo trzeba iść na kasę. 2. Grafik No to jest cyrk, zmienia się on codziennie nawet po kilka razy. Nikt nie raczy Cię poinformować o zmianie. Ty masz go sprawdzać 100x dziennie A spróbuj się sprzeciwic to dopiero będzie. Dopisywanie godzin mimo woli, wydzwanianie w wolnym czasie czy zostaniesz dłużej jak mówisz, że nie to jest nacisk, że nie ma ludzi i co masz lepszego do roboty. 3. Atmosfera Jest tak kiepska, że rzygać się chce na sama myśl o tym, że trzeba iść do pracy. A jak w grafiku widzisz, że masz zmianę z kierowniczka to myślisz tylko o tym co tu zrobić żeby nie iść do pracy. 4. Praca na akord Inaczej tego nazwać nie można. Wyłączają Ci każda minutę pracy dosłownie. 5. Praca nocna, przebudowy, promocje, dostawy,layouty Mało czasu na zrobienie tego co trzeba, więc musisz zapieprzac jak chińczyka za misję ryżu. Layouty który robisz w 4h ma być zrobiony w godzinę, bo jakichś debil z centrali sobie tak wymyślił. Stoisz między czasie na kasie i jeszcze robisz layout A później dostajesz opr, że się nie wyrobiłeś. 6. Wynagrodzenie Śmiech na sali proszę państwa! Ochlapy A nie pieniądze. Nie polecam tego obozu pracy nikomu. Kierownik z Przybyszewskiego w łodzi Wioletta K. Do zwolnienia, bo sklep bez niej funkcjonował dużo lepiej. Zresztą te asystentki pożal się Boże też powinny być zwolnione dyscyplinarnie za mobbing. Odkąd rzuciłam tą pracę nie chodzę tam nawet jako klient. Zwyczajnie szkoda mi tych biednych kasjerow.

Kaz

Macie rację to niekompetencja, chamstwo, i wyzysk ludzi.

Zatrudnienie123

Ile zarabia kasjer sprzedawca?

Xyz
@Zatrudnienie123

Najnizsza krajowa, plus premia za chodzenie chorym do pracy. Tak jest najczęściej. Ale czasem trochę więcej, bo mimo umowy o pracę, robisz jak na zleceniu, placa ci za to, ile masz godzin w miesiącu.

Iza
@Xyz

A to tak można w ogóle? Niby umowa o pracę ale warunki jak na zleceniu? Pierwsze słysze.

Magda
@Xyz

Prawda

Były_pracownik

Dzień dobry, pracowałam w Centrali Rossmanna. Przez pierwszy rok wszystko było w porządku. Otrzymywałam dużo różnorodnych i ciekawych zadań. Po roku przeniesiono mnie do innego działu – zostałam po prostu poinformowana o podjętej decyzji. W nowym dziale miałam niezwykle „elastyczny czas pracy” - od 8 do 16 :D Już od samego początku nie było kolorowo – z powodu „studiów” odeszła stażystka. Później było tylko gorzej. Zwolnili jedną osobę z mojego teamu, ponieważ w kulturalny sposób wyraziła swoje zdanie na temat „promowania szczepień”. Firma rozpoczęła zbieranie informacji o liczbie zaszczepionych osób. Na początku była anonimowa ankieta, ale tylko nieliczne osoby ją wypełniły. Następnie Pani Kierownik poprosiła nas o „dobrowolne” poinformowanie jej drogą e-mailową czy zamierzamy się zaszczepić, jednak i to nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Kolejnym krokiem były cykliczne rozmowy w jej pokoju. Zadawała pytania dotyczące szczepień - czy jest się już zaszczepionym pierwszą dawką, czy planujemy się zaszczepić, czy mamy już wyznaczony termin przyjęcia drugiej dawki szczepionki. Wszystkie odpowiedzi starannie zapisywała w pliku, który miał być wysłany do dyrekcji. Następnie firma wyznaczyła nowe zasady, aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort psychiczny wszystkich pracowników Centrali. Został wprowadzony zakaz prowadzenia spotkań online. Od ustalonej daty każda niezaszczepiona osoba musiała zrobić test w dzień spotkania i zabrać wynik testu na spotkanie. Nowe zasady miały „zachęcić” do szczepień niezdecydowane osoby. Z powodu tych wszystkich „zachęt” podjęłam decyzję o zakończeniu współpracy z firmą Rossmann.

Inny pracownik korpo
@Były_pracownik

Słyszałam wiele karygodnych opinii o tej firmie, a ta opinia jest tylko jej potwierdzeniem

Zwolniona
@Były_pracownik

Prawda, mnie kazali się zaszczepić a zwolnili. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) głównie w Logistyce. Koleżanki jeszcze tam pracują ale dyrektor rafcio nazwisko jak miasto w Chorwacji, nie ma poważania, mam nadzieję że Prezes się dowie co ten człowiek wyprawia, bo skoro poleciał poprzedni dyrektor, który był bardziej ludzki to co robi ten kasztan. Współczuję ludziom, a naprawdę pełno tam wartościowych osób, ale milczą. Pozdrawiam serdecznie!

Watson

Co wy ludzie wiecie... Grupa Watson przejmuje Rossmanna w 2017 roku. Watson to Chińczycy, naciski na prezesa i polski rząd (Pamiętacie Dudę jak wrócił z chin?). Prezes antypis, nagle spokój z antypisem działa zgodnie z reżimem partii, wakcynacja, kasa, kasa kasa wszystko się zgadza. Prezes jak się postawi straci fotel prezesa. Takich firm jest pełno na polskim rynku. Szukajcie ludzi, którzy znają historię, politykę a nie jakiś typ z miasta Makarska, który ma dwójkę dzieci i jest anty (usunięte przez administratora) - on się tylko podporządkowuje...

@Watson

Teraz napisz to samo, ale po polsku, bo nic nie zrozumiałem.

Magda
@Były_pracownik

W Rossmannie panuje mobbing oraz dyskryminacja osób niezaszczepionych. Ponadto jest duża dysproporcja w traktowaniu pracowników hm... różnych narodowości. Wiecie, że firma zbierala w Excelu dane na temat waszego samopoczucia podczas izolacji? Że był tam podział na szczepionych i nieszczepionych pracowników? Tak, wielu ludzi miało dostęp do tqkich danych... Mimo że odeszłam z tej kupafirmy kilka miesięcy temu zastanawiam się nad zgłoszeniem do PIP pewnych praktyk stosowanych w tej firmie. Mam taki charakter, że nienawidzę niesprawiedliwości i traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracę w rossmannie : na każdym stanowisku i wszędzie. Pracę póki co łatwo znaleźć- nie pozwólcie się poniżać.

ona

ile zarabia asystent na 3/4 etatu czy umowa jest na najnizsza krajowa?/

kk

cześć, ktoś brał udział w rekrutacji oraz był na rocznym stażu "Program Menedżerski dla Logistyki" i może coś o nim więcej powiedzieć ?

Zwolniona

Praca w tym (usunięte przez administratora) bo firmą która traktuje pracowników z szacunkiem nie można nazwać. Dużo wymagają ale płaca tyle co nic . Kierownicy mają swoich ulubieńców . Nie liczą się z pracownikiem . Urlopy są wtedy kiedy pani regionalna na to wyrazi chęć. Praca w różnych zmianach . Raz idziesz na rano zaraz na popołudnie . Grafik zmienia się czasem w ciągu jednej zmiany z 5 razy . Masz dzień wolny i dzwonią że musisz zaraz przyjść do pracy a jak nie to nagana . Kasjer sprzedawca traktowany jest jak 0 . A robi najwiecej . Kierownictwo dba tylko o swoje plecy . Pozbawiono mnie pracy na macierzyńskim z niemowlakiem . Nie liczą się z tym ze może jest się samotna matka . Ważne ze znajomi maja prace . No ogólnie wielki (usunięte przez administratora) ta firma . A szczególnie sklep 1241 na ulicy rydzowej ;) Ale karma wraca

MiMi
@Zwolniona

Mi na macierzyńskim przedłużyli umowę, a jestem zwykłym kasjerem, więc jeśli masz spoko kierownika to myśli o Tobie jak o człowieku.

Lena
@Zwolniona

Prawda

Urszula
@MiMi

No to super, że Tobie przedłużyli. Przedłużyli Ci na ile jeśli mogę wiedzieć?

Nareszcie. Nastała sprawiedliwości , zwolnili HR Irenkę. Trójca została rozwalona: teraz czas na KS Danusię i KR Dorotkę. Koniec (usunięte przez administratora) w Rossmanie.

Usunięte

Bo to prawda

Helena

Co tam takiego się działo że tak określasz atmosferę w tej firmie?

smutek

a co z Grażynką i Helenką?

Kaz

Rossmann to firma wyjątkowo (usunięte przez administratora)w stosunku do ludzi i klientów.Najpierw chińskie produkty mają marże 500% a następnie robi się promocje na 50% po zmianie etykiet.Fajnie robi się społeczeństwo w konia.Panie Prezesie zatrudnił Pan oszołoma z Białegostoku na stanowisku dyrektora logistyki i następnie zwolnił ale jego błędów i krzywd nie raczy nikt naprawić, Reklamy a dlaczego nie w TVP I może poinformuje Pana Kurskiego z jaką ignorancją j drwiną spotkała się jego wizyta w firmie.Proszę uważać bo jak zaczyna się coś nie układać to obiecanki -cacanki a jak opanują sytuacje to mają Cię gdzieś .Bezwzględność . rzucą jakiś ochłap a sami wille ,jachty i szalone pieniądze.Proszę spojrzeć realnie a nie dorabiać Chińczyków.

WOW

kto ma jacht?

Kaz

Byłem w sklepie Rossmana w manufakturze i firma nie ma żadnych skrupułów produkty Rosyjskie dalej w sprzedaży.Tak jak już pisałem u nich liczy się kasa zarówno do pracowników ,współpracowników i obecnej sytuacji.Pięknie od zewnątrz a w środku bagno.Ludzie bojkotujcie tą firmę,pare merów macie podobne artykuły.

Yyy
@Kaz

Sprawdź na odwrocie opakowania czy to produkt z Rosji... Sama zareagowałam podobnie ale zaczęłam czytać na odwrocie opakowania że to UK. Być może zdarzyły się gdzieś jakieś niedopatrzenia . . Ten się nie myli ci nic nie robj

@Yyy

Zbyt częste pomyłki i do tego świadome .Przeklejanie etykiet to też pomyłki. A ile towaru przechodzi przez Wersalską czy Toszek to też pomyłki.Żenada ile ci dali premii.

xd
@Kaz

Jakie dokładnie produkty, bo coś mi się wydaje, że kręcisz.

Kaz

Dlaczego usuwacie prawdę. Wysyłane opinie tracą sens . Kolejne oszóstwo. Swiadczy to o manipulacjach a może odniesiecie się merytorycznie do zarzutów.

Zdecydowanie nie polecam pracy w Rossmannie na stanowisku kasjer-sprzedawca. Roboty od ciula, robienie priorytetów (dotowarowanie asortymentu na sklepie), robienie zamówień internetowych, fejsowanie, siedzenie na kasie i w między czasie obsługa klienta, który zadaje milion WAŻNYCH pytań i musisz zmyślać co odpowiedzieć, bo firma nie zapewnia żadnych szkoleń odnośnie kosmetyków, perfum itd. Klienci tam pytają dosłownie o wszystko... Od tego, którą gąbką najlepiej się umyje do polecenia perfum na bazie stokrotek i bergamotek.... I nie daj Boże im nie odpowiedzieć bo będzie afera. Poza tym przebudowy, które są 2 razy w roku są tragiczne. Przenoszenie tych produktów, układanie od nowa, zmienianie półek i ciągła wymiana cenówek od których masz porozwalane palce przez listwy. Jako kasjer przyjmujesz też dostawy, musisz wypełniać papiery i ogarnąć ludzi tak, żeby jak najwięcej było zrobione. Jak już jestem przy temacie dostaw - kolejna porażka tej firmy. Na mój sklep wjeżdżały boksy w przedziale od 8 do 15 sztuk. Są to duże metalowe boksy, które ciężko się prowadziło, zapchane po sam czubek towarem, który musisz jak najszybciej wyrzucić na sklep, bo kierowca czeka na puste boksy. Jak już się z tym uporasz pozostaje powkladanie asortymentu na półki a nadstany wywieźć na magazyn i tam zlokalizować i poukładać. Po takiej dostawie ręce, plecy i nogi odmawiają Ci posłuszeństwa. Poza tym 2 razy w miesiącu jest zmiana promocji, ta wymiana cenówek będzie mi się chyba śnić do końca życia... Cała sterta cen do rozłożenia i do zdjęcia, poza tym roztowarowanie gondol i standów i zatowarowanie nowymi produktami, które i tak są w kółko powtarzane.. Godziny pracy są tak różne, że nie ogarniasz jaki jest dzień tygodnia. Przykładowo, w poniedziałek przychodzisz na 8:30 do 15:00, we wtorek 14:30-21:00, środa 8:30-12:00, czwartek 23:00-7:00 (jeżeli jest nocka z dostawą) itd. nie ma zmian ciągłych czyli kilka dni na rano, kilka na popołudnie. Co do grafiku, jak pracowałam w Ross to potrafił się zmienić 10 razy w miesiącu i non stop były telefony od kierowniczki albo asystenta czy mogłabym przyjść wtedy i wtedy.. Ekipę mieliśmy zgraną, ale gdy ktoś szedł na L4, do akcji wkraczał tak zwany ,,work". Były to osoby, które przychodziły pomagać gdy właśnie ktoś ze stałych pracowników zaniemógł. Niestety prawda była taka, że osoby z worka miały wywalone na tą robotę i bardzo często nie przychodziły przez co grafik zmieniał się z dnia na dzień... Wytrzymałam w tej firmie niecałe 2 lata a decyzja o odejściu stamtąd była jak na razie najlepszym co mnie w życiu spotkało. Byłam tak zmęczona fizycznie a przede wszystkim psychicznie, że nie dawałam już rady. Obecnie też pracuje w sklepie ale nie jest to drogeria i chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy czyli da się! Praca na sklepie w Rossmannie naprawdę jest ciężka zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze. Jeżeli ktoś myśli, że pracownicy tam tylko spacerują w fartuszkach to się bardzo myli. Opisałam tylko część z tej pracy, kiedy sobie przypomnę wszystkie obowiązki i sytuacje ze sklepu robi mi się słabo.

ALu

Trafiłaś na zły sklep. U nas są ciągłości grafikowe, idą na rękę z grafikiem dużo, a pracuję w dużej galerii. Nie każdy Rossmann jest taki sam.

Kaz

Rossman to firma ,która kierowcę traktuje jak (usunięte przez administratora) W czasie odpoczynku musi uczestniczyć w rozładunku czy przeładunku.Tworzy się procedury ,które są wygodne dla firmy a pomija przepisy o czasie pracy kierowcy.Wszędzie to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora).Używane hasło powinno brzmieć 'Pomamgamy jak (usunięte przez administratora)".Nie jest to gołosłowne twierdzenie bo są oszukiwani pracownicy, wspołpracownicy i klienci dla dobra finansowego zarządu i kadry kierowniczej.Nie reaguje PIP czy ITD suweniry czy akcje charytatywne to pozbycie się zalegającego towaru.Może ktoś się przyjrzy i zareguje.Panowie kierowcy stosujcie się do przepisów to się przekonacie jaka będzie panika.

Mlody

Witam Czy realne jest zarobić około 3500 na rękę na magazynie jako komisjoner ??

Eustachy Mrówka
@Mlody

jako komisjonujący, komisjoner to tym czym jeżdzisz, da sie

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann