Opinie o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mastec WTech Sp.z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

xz

xDD Wracaj lepiej na wykop.pl albo inne portale dla przegrywów zamiast pisać tu pierdololo o Januszach. Przybył honorowy "polag" na białym koniu w lśniącej zbroi skleconej z cebuli xD Te wszystkie zakłady przemysłowe w Mikołowie to jest jedna wielka porażka, ale tak to już jest - u mnie w innym miejscu zarabia się od 15-17 na rękę za proste czynności jak cięcie stali na wymiar albo wiercenie otworów xD A Wy dalej róbcie z siebie fachowców, programistów i operatorów za psie pieniądze bez perspektyw. Sekretem do takiej istoty rzeczy jaką przedstawiłem jest ograniczenie darmozjadów w biurze. Jest nas dwóch, będzie góra trzech i stosunek ilości biurowych do fizycznych będzie 1:3. Pozdrawiam.

realista

dokładnie jest wolny rynek i te płacze niedorajd życiowych czyli pracowników są daremne. Ty mały tchórzowski januszu jeden z drugim jak sie nie podoba to droga wolna. Tutaj na forum jeden z drugim mocny gość i usta pełne frazesów a założe sie że przy właścicielach na kolanach i pełne konfidenctwo. Ja już sie przyzwyczaiłem że większość polaków to bezhonorowe ścierwa.

mastec-frenzak sp.z o.o.

Czy którykolwiek z pracowników zakładu został zmuszony do podpisania umowy o pracę?? Siłą zaciągnięty do pracy?? Każdy podpisuje umowę - wiążącą obie strony. Każda strona ma swoje zobowiązania. Wysokość wynagrodzenia objęta jest tajemnicą i jest jednym z tych warunków. Mam nadzieje ze bóg wojny ma na tyle cywilnej odwagi i przyzna ze wynagrodzenie dostaje na czas a składki w jego imieniu są odprowadzone zgodnie z wymogami kodeksu - to gwarantujemy W moim odczuciu bóg wojny sieje populistyczne nie mające nic wspólnego z rzeczywistością teorie spiskowe. Jednak proponuję poświęcić ten czas dzieciom i żonie. Czy jest to leasing pracowniczy czy nie - wiedzą sami zainteresowani. W imieniu Mastec - Frenzak nie została zawarta ani jedna umowa o pracę z którymkolwiek z pracowników z Ukrainy pracujących na hali - choćby ze względów formalnych Na pozwolenie na pracę trochę się czeka - żeby zatrudnić pracownika z ukrainy potrzeba ok 3 m-cy. Ci ludzie pracują od kwietnia - czyli albo pracują nielegalnie, albo wnioskował o pozwolenie inny podmiot - np. firma leasingowa. bóg wojny powinien zmienić informatora. W kwestii zapier....pracownicy mają 2 przerwy w ciągu dnia - ok godziny 9-10 - 15 minut kodeksowa przerwa śniadaniowa oraz ok 12:00 - kolejne 15 minut - przerwa na kawę. Praca w systemie 2 -zmianowym W kwestii szacunku - każdy z pracowników powinien odnosić się z szacunkiem do innych - jest to jedna z wartości kluczowych w Mastec. Zmieniamy się każdego dnia - nawet jeśli czasami zdarzają się sytuacje stresowe. Ale tak jest wszędzie Może poznamy przejawy braku szacunku które tak bolą boga wojny - czym tak Cie obraziliśmy o wielki??

God of war

Jaka firma leasingowa co za brednia.... Niektorzy z Ukrainy dostaja umowe z firmy mastec- frenzak na 3 lata i stawkę na reke 13zł Gdzie inni tu zapier.....za 12zl A trudno o pracownikow wartosciowych wykfalifikowanych raczej nie jest trudno tylko trzeba im dobrze zaplacic tyle ile taki wykfalifikowany i wartosciowy pracownik powinien dostac wtedy nie bedzie zadnego problemu z pracownikami i placic to co sie nalezy od socjalnego po nadgodziny i soboty ktore sie zapierd..... zamiast sookojnie weekend spedzac z rodzina.... Wiecej szacynku dla pracownikow ktorzy tam pracuja i traktowac ich jak lydzi a nie jak bydlo to bedzie wszystko dobrze.....

Pracownik Biurowy

Tragedia

Bez komentarza

Leszno
lakiernicy

czekamy na kontrolę z PIP u nas też nas dymają

X|YZ

to zgłaszaj Jorg do PIP-u, teraz jeszcze ukraińców poprzyjmował Ci nawet ubrań niedostali śmiech na sali i pracują po 12h za miskę ryżu

@X|YZ

Pracownicy z Ukrainy pracują w zakładzie jak w wielu firmach w Polsce. Wynika to z faktu że coraz trudniej pozyskać wartościowych/wykwalifikowanych pracowników na lokalnym rynku pracy. Leasing pracowniczy jest coraz częściej wykorzystywany jako sposób pozyskania kadry. Stawki oferowane tym pracownikom są określone przez firmę leasingującą. Spółka Mastec - Frenzak nie ma wiedzy n/t wysokości ich wynagrodzenia W związku z planowanym wzrostem produkcji zapotrzebowanie na pracowników nie maleje. Do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie o ok 10%. Poszukujemy operatorów obróbki skrawaniem, monterów-spawaczy i lakierników

StworekA

Wczasy pod gruszą byś wypłacił!

ArekS
@StworekA

Prosiłbym za nie podawanie sie za mnie ArekS....!!!!!!

ArekS
@StworekA

Masz czas do jutra polglowku usunac to co napisales podszywajac sie podemnie Jesli tego nie zrobisz znajde cie po twoim ajpi i odpowiesz karnie za to....!!!!! Nie masz jaj by isc do swojego szefa i mu to w oczy powiedziec takim cieniasem jestes....!!!

arekS
@ArekS

a kto tu podaje sie za Ciebie? nie schlebiaj sobie Pioneczku

erklet

Zmienilo sie cos ?warto sie zatrudnic ?

mastec-frenzak sp.z o.o.

Wynagrodzenie jest objęte tajemnicą służbową, a jego i wysokość uzgadniana jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Na rozmowę zapraszamy większość kandydatów. Wysokość wynagrodzenia zalezy od umiejętności kandydata i stanowiska pracy. Minimalne proponowane wynagrodzenie w ostatnich miesiącach wyniosło 2350 PLN mastec-frenzak sp.z o.o.

andrzej

witam właśnie dzisiaj znalazłem ofertę na śrutowacza czy jakoś taki ile można wyciągnąć na ręke będzie z 3 tysie na rękę pozdrawiam

Jadzia

Biorą wszystkich jak leci byle byś był tani

Ludzik

Witam. Nie. Żegnam.

Kreska

Witam, biorą tam ludzi bez zawodu ?

maj

a możecie napisać ile u was w miesiącu jest weekendów pracujących?

@maj

Dzieje się coś ciekawego u Was chłopaki Frenzak?

@maj

Jak chcesz możesz z firmy nie wychodzić ale nie ma obowiązku pracy w weekendy. Nieraz są prośby czy naciski ale zawsze możesz odmówić.

egon

Ile mozna zarobic bez nadgodzin ? monter z doswiadczeniem.

gregor
@egon

ja mam 16/h na reke z uprawnieniami migomat

nie_szambonurek

wiesz, zawsze można nurkować w szambie chwilkę a pozniej możesz zmienic, doświadczenie już będzie.

Jakie biuro zostało przejęte?? Jakie biuro znajduje się w Szwecji?

Gienek

Nikomu nie płacę za pozytywne opinie, sam je piszę bo nie chcę się rozstać z kasą.

BOLEK

No właśnie, powinni dać firmie frenzak szansę pokazać ,że to dobra firma a nie samolubnie przechodzić do innych firm gdzie dostaje się lepsze warunki pracy i płacy. Genek płaci za te posty ? Ci co uciekają z Polski ( 3-4 mln ludzi ) to też "nie dają szansy" by pokazać jakie to dobre rządy mamy ?

zorientowany

Jak to nikt się nie zwalnia ? Całe pierwotne biuro projektowe przeszło do Szwedów, razem z kierownikiem produkcji. Darek ich olał choć był od początku prawie. ISOwiec zaraz po dyplomie uciekł i w nowym miejscu dostał na "dzień dobry" dwa razy tyle. Został tylko Bolek, ale do czasu aż dostanie inną ofertę bo to dobry spawacz. Kierowcy i inni są tam tylko na chwilę aż załapią o co chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastec WTech Sp.z o.o - Mikołów

• Jak się pracuje w Mastec WTech Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mastec WTech Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastec WTech Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mastec WTech Sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mastec WTech Sp.z o.o
1.6/5 Na podstawie 81 ocen.

Mastec WTech Sp.z o.o