Opinie o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mastec WTech Sp.z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

ABSTYNENT

W firmie warunki do pracy to jedna katastrofa. Brud i bałagan wszędzie.Brudne łaźnie i toalety. Nie wiadomo gdzie zjeść śniadanie, żeby coś nie złapać. Nawet nie wiadomo czy jest sprzątaczka, bo nic nie jest robione. Byłem tam i nie polecam.

Agnieszka

@Kiki, dlaczego uważasz, że osoby zatrudnione jako planiści w MASTEC-FRENZAK są traktowane jako kozły ofiarne? Nie mają oni chyba wpływu na to jak funkcjonuje produkcja w praktyce. Mogą jedynie planować. Proszę Cię o odniesienie się do mojego wpisu.

Kiki

PLANISCI PRODUKCJI ZDALEKA OD TEJ FIRMY. W firmie nie ma żadnego dlugo falowego planowania. Jedynie wykonywanie poleceń dyrektora. Planista jest tylko kozlem ofiarnym bo nie zaplanuje 200% w czasie gdy firma robi na 70%. Produkcja ma caly czas zalehlosci I kazdy jest wk..wiony na każdego.

Kiki

PLANISCI PRODUKCJI UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY Z DALEKA. W firmie nie ma zadnego planowania a jedynie wykonywanie poleceń dyrektora. Obecny planista jak się szybko mie zwolni to wyladuje w wariatkowie. Taka funkcja to tylko bycie kozlem ofiarnym dla opoznien na produkcji. Dyrektor wszelkie opoznien zwala na planiste lub kierownikow bo nie robia po 20 godzin na dobe.

Pracownik Biurowy

Tragedia

Bez komentarza

Agnieszka

@Romek, może faktycznie MASTEC-FRENZAK znajduje się w chwilowo w takiej sytuacji, że nie może wywiązać się ze wszystkich należności i ureguluje je w innym czasie. Czy pracodawca mówił Ci coś na ten temat? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Romek
@Agnieszka

Chwilowo? Ja tam pracowałem 2 lata temu i do tej pory nic sie nie zmieniło. Chwilowo to jest miesiąc... Po raz kolejny napisze - omijać firmę szerokim łukiem.

mark

Biorą wszystkich jak leci

KAMIL

Żeby pracować w mastec-frenzak trzeba mieć nerwy ze stali Terasz jest łapanka na pracowników,biorą jak popadnie .

Agnieszka

@MM, Twój wpis wskazuje, że największe zastrzeżenie odnośnie do swojej współpracy z MASTEC-FRENZAK miałeś do atmosfery i relacji przełożony-podwładny. Jak natomiast oceniłbyś warunki zatrudnienia w oparciu, o które byłeś zatrudniony u tego pracodawcy? Czy były w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które planują aplikowanie do tej firmy na stanowiska biurowe.

MM

Pracowałem w Mastec Frenzak około roku na stanowisku biurowym. niestety jest to jedno z gorszych doświadczeń jakie miałem. Chaos jest tam na każdym kroku. Co z tego, że ktoś zaplanuje robotę i będzie chciał trzymać się tego planu. Najważniejszy jest dyrektor i jego duże ego. chociażby się miał ze..ać to masz zrobić tak jak on sobie wymyślił. Przy tym dyrektor jest nie zbyt przyjemnym typem. Jego teksty gdy Ci coś nie pasuje to " szukaj sobie roboty albo to ma być zrobione" albo lepszy " chcecie widzieć wypłatę dziesiątego". Także potrzebowałem zdobyć doświadczenie i odszedłem do innej firmy ale gdybym wiedział jak ten rok będzie wyglądał to raczej nie zdecydowałbym się na prace tutaj. W dodatku takiego (usunięte przez administratora) jakim jest jeden z kierowników to ciężko spotkać. chamskie odzywki do podwładnych,przeklinanie i dartcie się na nich to normalne metody wyrabiania sobie szacunku. po za tym ciężko współpracować z kimś kto pozjadał wszystkie rozumy. w krótkim czasie zwolnił się cały dział planowania produkcji także przyszłym planistą życzę powodzenia. Szkoda nerwów i lepiej poszukać czegoś innego

Arnold

@Agnieszka, co masz na myśli warunki zatrudnienia? Piszę z własnych doświadczeń bo w firmie panuje, panował i będzie panował chaos i wysoka fluktuacja, jest słaby pakiet socjalny. Firma ma potencjał, ale czy go kiedyś wykorzysta??? Na gowork zawsze będą pojawiać się negatywne opinie, ale ważne by rownowazyly się z pozytywnymi. Nikt nikogo nie zmusza do pracy, natomiast wiem że w dobie dzisiejszych niedoborów zasobów ludzkich można sobie poszukać lepszego pracodawcy. Tyle w temacie.

Agnieszka

@Arnold, jak opisałbyś w takim razie politykę MASTEC-FRENZAK? Jakie warunki zatrudnienia są w tym momencie proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Uargumentowana i merytoryczna wypowiedź na temat zapytanych przeze mnie kwestii będzie istotna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed aplikowaniem do niego.

Arnold

Szczera opinia. Po prostu nie warto. Firma jakich wiele na rynku ) mam na myśli firmy z PL). Niby jest kapitał zagraniczny, ale polityka bez zmian. W dobie dzisiejszej sytuacji na rynku można trafić lepiej. Ogólnie dramat....

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Szanuj wózkowego swego ,bo nie bedziesz miał żadnego :)

Janek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest również trudno!!

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie MASTEC-FRENZAK Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

jimmy

niestety większość opinii jest rzetelnych.

Filip

Jeśli komuś nie udało się utrzymać w firmie to teraz oczerniać próbuje?

jimmy
@Filip

nie udało utrzymać? Zakład tragedia.

Leon in

Nie warto tracić czasu, tym bardziej w sytuacji dzisiejszego rynku pracy. Firma wlaścicielska choć ze szwedzką kooperacją. Chaos w zarządzaniu, brak efektywności biznesowej, brak socjalu etc. Jeżeli ktoś chcę nabrać doświadczenia w spawalnictwie to polecam.....ale szybka nauka i ucieczka:)

ExPracownik

Firma to taki trochę większy garaż. Niby jest planowanie, niby są kierownicy, ale tak naprawdę rządzi tylko jedna osoba czyli Napoleon. Jak ma akurat dobry humor to nawet można coś załatwić, jak akurat nie to jest gorzej. Wystarczy spojrzeć na rotację kierowników na produkcji, którzy zmieniają się częściej niż ministrowie w rządzie. Każdy przychodzi i ucieka mniej więcej po miesiącu i wtedy stara gwardia wraca na stanowiska. Szwedzi niby chcieliby coś zmienić, ale nie potrafią nad tym zapanować. Wszystkie mądrzejsze osoby uciekają stamtąd dość szybko, jak widzą co się dzieje. Niektórzy już nawet po rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli ktoś jest młody i chce zdobyć jakieś doświadczanie może się skusić.

tomass

siema jakie są warunki płacy i atmosfera w pracy ?? coś ktoś może rzetelnie coś podrzucić ??

Zostaw merytoryczną opinię o Mastec WTech Sp.z o.o - Mikołów

• Jak się pracuje w Mastec WTech Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mastec WTech Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastec WTech Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mastec WTech Sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mastec WTech Sp.z o.o
1.6/5 Na podstawie 81 ocen.

Mastec WTech Sp.z o.o