Opinie o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mastec WTech Sp.z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastec WTech Sp.z o.o w Mikołów

zorientowany

Jak to nikt się nie zwalnia ? Całe pierwotne biuro projektowe przeszło do Szwedów, razem z kierownikiem produkcji. Darek ich olał choć był od początku prawie. ISOwiec zaraz po dyplomie uciekł i w nowym miejscu dostał na "dzień dobry" dwa razy tyle. Został tylko Bolek, ale do czasu aż dostanie inną ofertę bo to dobry spawacz. Kierowcy i inni są tam tylko na chwilę aż załapią o co chodzi.

ipmen

Dokładnie, bardzo dobrze powiedziane, gdyby było naprawdę źle to każdy by się zwalniał, a ponarzekać każdy może, jednak jak przyjdzie do wypłaty to wszyscy zadowoleni.

arnold
@ipmen

Firma przeciętna, dla ludzi bez ambicji. Myślę,że nawet nie warto zacząć kariery w czymś takim i nie piszcie bzdur jak wam tam dobrze. Ogólnie jeden wielki chaos i nie zmieni tego żaden szwedzki czy jakikolwiek inwestor. Chcesz pracuj, masz ambicje, szukaj czegoś innego i tyle w temacie.

glow

docenia sie kilos, ale czasami firma nie ma takiego budzetu. wiem ze to brzmi dziwnie ale takie sa realia i nie ma co firmy zawsze zle oceniach. wiem ze praca jest tam ciezka no ale mimo wszystko nie slysze zeby ktos odchodzil

inspektor UKS

Teraz ze starej firmy Frenzak zrobili wydmuszkę ( przy okazji wyruchali szwedzkiego udziałowca ) a lody kręcą na nowej Mastec-Frenzak Sp. z o.o. Ciekawe kiedy się W Mastec'u na tym połapią ?

Abelardgizapierwszy
@inspektor UKS

Każdy narzeka jak to mu źle i ciężko, że go oszukują a żaden się nie zwalnia. W internetach mocni w gębie a w robocie siedzą cicho pod miotłą:P

Pracownik Biurowy

Tragedia

Bez komentarza

Pan Wytaczarz

nikodem-a ,dokładnie jest tak jak piszesz.Ogarnięty gościu na wytaczarce przeważnie zarabia najlepiej na produkcji.I nie ma znaczenia czy to manual czy CNC. Sam pracuję w firmie przez którą przewinęło się ok. 10 wytaczarzy w ciągu kilku lat.Zasadniczym problemem tych ludzi było ile zarobią.Nie bardzo było widać,że coś chcą zrobić dla firmy.Na temat Frenzaka nie będę się wypowiadał bo nie pracowałem tam.Podejrzewam,że jako to bywa w życiu-prawda leży po środku :)

z broddpolonia

My byli pracownicy frenzaka którzy przeszliśmy do pracy do Szwedów pozdrawiamy kolegów którzy jeszcze pozostali w Mikołowie ....

justy

finansami??o.000 teraz będzie miał nową wymówkę co do podwyżki bo przecież prądu nie ma i znowu będzie 500tyś strat :) masakra....

just

kogo masz na myśli mówiąc o Panu kosteczka??:_) nowym KP?

szpieg szoguna
@just

Pan kosteczka zajmuje się finansami (chyba). Nowy KP jest i długo nie wytrzyma bo wygląda na konkretnego gościa. Podobno jest ktoś nowy w biurze konstrukcyjnym ciekawe jak długo ten wytrzyma:)

kosteczka

Witam,ale wszystkim będzie lepiej bo do panów właścicieli dołączy największy bajkopisarz i lewus do roboty to jest pan kosteczka.Już krąży wokół firmy jak hiena i zaciera ręce z której strony wyciągnąć kasę od właścicieli.....

Vendetta

Prawda jest taka jak wszyscy piszą zakład jest jednym wielkim obozem pracy i mobbingu bez socjalnego premiowania czy czego kolejek by pracownik miał się dobrze za to co robi dla tych darmozjadów i biedaków którzy wiecznie narzekają na brak kasy typowe (usunięte przez administratora) ZYDY nawet zasrany pies od nich ma się lepiej niż pracownik w tym burdelu... Warunki szkodliwe po każdym względem za to również nie jest płacone Szkolenia Bhp prowadzi żon od młodego szefa i nic nie jest zgodne z przepisami prawnymi jak i bhp W szatniach na stołówce pod prysznicem jest gnuj bo inaczej tego nazwać się nie da.... Kierownik jest totalna ciota i marionetka którą jest pomiatana przez szefa tak jak i ludzie są straszeni i nie ma nikogo z jajami by się tam postawić jeden drugiego sprzedaje i na prawde ludzie czytajcie to co piszą bo to jest szczera prawda nic wymyslonego i jest wiele innych zakładów w Mikołowie gdzie można spokojnie pracować i dostawać socjalne paczki na święta czy premie i podwyżkę...

Średniowieczne niewolnictwo to wakacje w porownaniu z firma panow żaków .... nie chce mi sie wiecej pisać szkoda czasu i nerwów ...wcześniej już wszystko napisano.....jak widze od lat nic sie nie zmieniło ....współczuje tym którzy tam jeszcze pracjuja ...może sytuacja życiowa ich do tego zmusza ....innego wytlumaczenia nie ma. Szkoda ze nie ma oceny "dno"

sweettaste

Przede wszystkim staram się unikać takich forów, ale muszę coś jednak napisać od siebie. Drodzy Państwo jedna wielka tragedia. Nie życzę pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi. Chamstwo, pospólstwo to domena Panów G i P... Firma jak większość polskich firm, bród, smród i dziadostwo:) Żadnego systemu pracy tylko chaos. Nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. Na temat fluktuacji kadr nie będę się rozpisywać bo nie ma sensu. Ogólnie już tam nie pracuje, z Panami G i P... się jeszcze nie rozliczyłam i pewnie nie rozliczę (taki mają honor i tyle są warte ich słowa). Dla tych co już tam nie pracują serdeczne gratulacje, dla tych co pracują cierpliwości, a Ci co mają zamiar pracować współczucia. Dla przyszłych pracowników szczególnie umysłowych.

mechanik

Powiem tak, młody albo stary Żak umówi się z Tobą na coś, Ty to zrealizujesz , potem zapłaty nie ma a jak się pójdziesz zapytać to usłyszysz "nie mam pieniędzy". W międzyczasie zdąży zmienić auto na droższe...

justy
@mechanik

powiem tak niby nie musisz zostawać ale jak nie zostaniesz.....to jesteś (usunięte przez administratora)na kroku i za wszystko . Jeżeli chodzi o podwyżkę to w słowniku pana żak niema takiego słowa...... zawsze jest za mało zawsze jest źle.... zawsze jest 500.000 tyś strat...itd itd itd.... a co do dotrzymania słowa......to powiem tak ....zawsze mówi "zapomniałem, niech Pan przyjdzie jutro....a potem przez 3 miesiące chodzisz i się prosisz... o wszystko....bo on zawsze zapomni". tyle ma na głowie biedaczyna..

znajomyznajomego

Przede wszystkim staram się unikać takich forów, ale muszę coś jednak napisać od siebie. Drodzy Państwo jedna wielka tragedia. Nie życzę pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi. To czy są w firmie nadgodziny czy nie to nie powinno być wogóle tematem tego forum. Żaden pracodawca w POLSCE nie jest zobligowany do płacenia nadgodzin (można te godziny wybrać). Natomiast chamstwo,pospólstwo i dotrzymywanie umów tych słownych to domena Państwa Ż.....Firma jak większość firm Polskich, bród, smród i gonitwa:) Żadnego systemu pracy tylko chaos. Nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. Na temat fluktuacji kadr nie będę sie rozpisywał bo nie ma sensu. Ogólnie już tam nie pracuje , z Panami Ż... się jeszcze nie rozliczyłem i pewnie nie rozlicze (taki mają honor i tyle jest warte ich słowo). Dla tych co już tam nie pracują serdeczne gratutacje, dla tych co pracują cierpliwości, a Ci co mają zamiar pracować współczucia. Dla przyszlych pracowników szczególnie umysłowych. Przed przystapieniem do pracy sprawdźcie dokładnie co to jest Twierdzenie Talesa i jak jest zbudowany rower:P

Kombinator

Dodam tylko, bo pewnie to też może być interesujące dla ewentualnych pracowników, że nadgodziny i soboty są płatne jak zwykłe godziny. Czyli przychodzisz w sobotę na 6 godzin (bo na tyle się przychodzi w soboty) i po za niewyspaniem nic z tego nie masz. A i byłbym zapomniał zero premii na święta itp.

RozczarowanyBylyPracownik

Pan(usunięte przez administratora). nie powinien zmieniac charakteru kierownika kosztem pracowaników ,ktorych wyrzuca z firmy. Pan (usunięte przez administratora)chce tym pokazac ze kierownik powinien się zmienić co jest dla mnie totalnym absurdem z wyzej wymienionych przyczyn... ale to tylko moja opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastec WTech Sp.z o.o - Mikołów

• Jak się pracuje w Mastec WTech Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mastec WTech Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastec WTech Sp.z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mastec WTech Sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Mastec WTech Sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mastec WTech Sp.z o.o
1.6/5 Na podstawie 81 ocen.

Mastec WTech Sp.z o.o