Opinie o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony VIS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony VIS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

nikt - 2010-04-08 09:27:41 nie mówmy o tych co już byli,skupmy się na obecnym,zobaczymy co potrafi?a może będzie jeszcze gorszy,a póżniej na Was kolej bohaterowie,najłatwiej jest oceniać innych a sami nie bylibyście lepsi. i tu masz racje.moze jutro na ktoregos z was przyjdzie kolej.i wtedy sie okaze ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.jak wam nowy zajdzie za skore to zacznie sie narzekanie.......przyjdzie nastepny i bedzie tak samo

nikt

vecia

witam hmm jestem w malym szoku co pocztalam na tym forum nigdy nie myslalam ze tak zla opinie ma Vis a myslalam ze to porzadna firma az do dzisiaj .Duzo chyba sie zmienilo po odejsciu(usunięte przez admininistratora) szkoda mile go wspominal i reszte fajnej ekipy z Visa pozdrowionka

(usunięte przez moderatora) myslalem że jestes dnem tej firmy ale nowy nabytek to dopiero (usunięte przez administratora) dyscyplinarka z policji ( nie dorobił do emerytury) zwolniony z solidu po 11 latach pracy, ładnie potakuje i (usunięte przez moderatora)pracownikow ma gdzies. papierowy kierownik

Firma Agencja Ochrony VIS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
mati

nie wypowiadam sie ze szczegolami bo nie ma sensu...ale jak zastanawiasz sie nad zatrudnieniem u tych ludzi co robia same przekrety to zastanow sie dwa razy....szkoda gadac....bo albo cie tak zatrudnia ze bedziesz mial guzik,albo ze trase ci dadza taka ze nie dasz rady albo swoim samochodem sluzbowym nie bedziesz mogl wozic dzieci kochanki do szkoly...to tak na poprawe humoru...ale ogolnie jest katastrofa....grzes moze powiedziec wiecej niz ostatnio w barze

b.p.

do niczego ta firma. :-).

Z tego co widzę to VIS ma teraz biura w samym centrum miasta gdzie wisi ich baner, w fajnej lokalizacji więc chyba to ich decyzja tymbardziej, że biura w centrum są o wiele droższe od zadupia gdzie firma wcześniej się znajdowała.

gg

beznadziejna firma

hhh

taka dobra firma że nawet ich z wynajmowanych biur wywalili!!!!!

BYLY PRACOWNIK

Witam serdecznie wszystkich pracowałem w Visie jakis czas temu jesli nadzór nie zacznie słuchac ludzi konwojentów pracujących w firmie i wyciągając na bieząco wnioski to moze byc róznie jesli chodzi o p. (usunięte przez moderatora) jako włascicieli bywają gorsi tagze nie są az tak naj gorsi pozdrawiam wszystkich z branzy

anonim obcy

Witam serdecznie, na początek chciałbym zaznaczyć że na próżno kojarzyć mnie z kimkolwiek ze Śląska , a tym bardziej z VIS- em jestem już jakiś czas w branży, i z przykrością stwierdzam że po dość szczegółowym zapoznaniu się z komentarzami na forum, przychodzi mnie tylko jedna myśl dyskusja bezsensowna na poziomie, a raczej poniżej poziomu. (usunięte przez moderatora)

kb

żle to się może skończyć ale chyba tylko dla właścicieli

nikt

święte słowa z tą bramką , też tak uważam . zastanówci się co piszecie bo to kiedyś może się zle skończyć.

brrrrrrrrrrrrrrr

wiecie co piszecie a nawet nie wiecie co poprostu , gupoty takie że aż ustawa tego nie przewiduje, osądzacie niewine osoby , poprostu śmiechu warte . najlepiej zrubcie jakieś spotkanie dla byłych prezesów jak i pracowników. to w tedy może się dogadacie.bo takim pisaniem nigdzie nie dojdziecie. :-) .

czytacz

ale odprawiacie cyrk na tym forum. pozdro.

on

A nie lepiej się spotkac i pogadac a nie na forum takie bzdury pisac w każdej firmie nie jest kolorowo ale wydaje mi sie ze takie rzeczy załatwia sie wewnatrz firmy pozatym obrażanie ludzi nie jest na miejscu

xxx56

a swistak siedzi i zawija te sreberka przypomnij sobie panie prezes jak sie to pan nosił to ja tu ządze ja przyjmuje i ja zwalniam tyle w temacie

b.prezes Krzysztof P.

Panie lub pani XXX 56 dlaczego nie masz odwagi podpisać się bo wypisujesz bzdury. Umowy to nie wypisuje prezes tylko je podpisuje a jeżeli nie otrzymał do podpisu to co miał podpisać, do obowiązków kierownika należy rekrutacja pracowników oraz przygotowanie dokumentów do podpisu, jeżeli chodzi obcięcie godzin pracy to nie moja decyzja tylko to była decyzja właścicieli i kierownika.

Aga Aga

Żal mi Was wszystkich! Sorry , że to piszę , ale przypadkowo weszłam na to forum dowiedziawszy się ,że ponoć tu wypisuję pod pseudonimem beti... nie muszę się ukrywać bo nie mam nic do tej firmy , pracowałam tam i współpracuję z nią ...a to co wypisujecie na [usunięte przez moderatora]. to są bzdury , gdyby nie on i Jego pomysły to nie mielibyście gdzie pracować , wystarczy szanować pracodawców i kierownika to będzie Wam dobrze , a umowy podpisujecie dobrowolnie ...a kasy macie więcej niż z nich wynika...i to Wam nie przeszkadza?? Miłej pracy...

EDDY

Witam wszystkich którzy czytają tego bloga , przed chwilą przeczytałem całość i stwierdziłem , że aby poprawiła się cała atmosfera we firmie trzeba rozwiązać na początek jeden-chyba największy problem , o którym nieraz wspominali inni internauci a mianowicie pozbyć się jednego wspólnika Pana [usunięte przez moderatora] Bo jak wywnioskowałem to Pan [usunięte przez moderatora] wprowadza całe to zamieszanie we firmie , jakie opisuje tu wielu byłych/obecnych pracowników i nie tylko. Potem może sytuacja się polepszy z biegiem czasu oraz rozwiążą się pozostałe problemy całej firmy i zarówno szefostwo oraz pracownicy będą współpracować w zgodzie a co za tym idzie nie będzie już takiej "rotacji" pracowników. Mam nadzieję że Pan [usunięte przez moderatora] rozwiąże największy problem jak najszybciej i poprawi się atmosfera we firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony VIS - Sosnowiec

Agencja Ochrony VIS
2.5/5 Na podstawie 109 ocen.

Agencja Ochrony VIS