Agencja Ochrony VIS

Sosnowiec

Agencja Ochrony VIS

Opinie o Agencja Ochrony VIS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@007, są też zmiany nocne w firmie? W weekendy też się pracuje? Trudno dostać podwyżkę, często się zdarzają? Czy inne osoby też polecają Agencję Ochrony VIS? Kto jeszcze wyrazi swoją opinię? Czekamy.

Iza

Powiedzcie, czy są nadgodziny w firmie i jak wygląda ich rozliczenie, czy mogę liczyć na jakąś dodatkową gotówkę, czy po prostu je odebrać? Jeszce jedno pytanie nasuwa mi się, czy są zmiany nocne? Ale jak to ochrona to pewnie tak? Jest szansa na umowę o pracę w VIS?

@Iza 19.04.2018 14:48

Pracuję w Krakowie od kilkunastu miesięcy na umowę o pracę. Zaczynałem od zlecenia. Teraz nie narzekam. To co było obiecane dostaje. Wypłata zawsze przed czasem. Grafik elastyczny. Ustalamy z chłopakami. Jedynie co to to kasa jakby była jeszcze większa. Chociaz jest taka jak była obiecana i były podwyżki. Inne firmy płacą trochę mniej może że dwie tak samo. Ale wszystko jest jak było powiedziane. Nikt nam nie zawraca glowy. Więc pracuje się w porządku. Ale wiadomo każdy musi sam przemyśleć.

Iza

@Wera, co dokładnie masz na myśli? Czy możesz swoimi spostrzeżeniami podzielić się z innymi użytkownikami? Czy firma VIS aktualnie poszukuje osób do pracy? Jak przebiega proces rekrutacji? Chce ktoś się podzieli swoją opinią?

Wera

Wszystko niby w porządku ale tylko na pozór nie polecam pracy w servisie bo będziecie po sądach chodzić

@Wera 20.03.2018 19:08

z tego co sie orientuje to dotychczas nie było takich informacji, a w jakim wojewodztwie tak sie stało ?

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Agencja Ochrony VIS. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Amella

Witam czy ktoś wie ile pracownikow na umowe o pracę zatrudnia Vis

Witold

Czy jest jakiś powód tak długiego milczenia? Tak dobrze się pracuje, że nie macie chęci nic pisać?

Iza

@at, opinie na forum wiadomo bywają różne i każdy może w sumie napisać tutaj wszystko co mu nie odpowiada albo odpowiada. Ty piszesz o właścicielach, a możesz coś więcej napisać ogólnie o samej Agencji Ochrony VIS? Umowach, godzinach, premiach, itp.?

at

Chyba trochę przesadzanie właściciele są ok :)

mare

@Mann chyba sobie :) rzeczywiście jak ktoś ma zarzuty to mógłby jasno napisać o co chodzi, bo ja teraz chce do nich składać cv i mam dylemat

jpa

Nie polecam tej firmy z całego serca,zanim się zatrudnicie to dobrze przemyślcie swoją decyzję,chyba że lubicie się włóczyć po sądach.

Marian

Konsalnet jest większą firmą, ale czy za tym poszły jakieś dramatyczne zmiany- tego nie jestem w stanie powiedzieć. Czasami bywa tak, że bardziej prowincjonalna firma oferuje lepsze warunki niż jakaś grupa ogólnopolska. Czy ktoś przetrwał w firmie tą zmianę i może wyjaśnić jaki to miało wpływ na wszystkich pozostających w firmie?

łoś superktoś

też się zastanawiam czy nie podjąć się jakiegoś zatrudnienia w Agencja Ochrony VIS, natomiast w kontekścike rzekomego wypuku przez inną firmę o której wspomnieliście, czy rzeczywiście oznacza to jakieś lepsze warunki finansowe?to by mnie ostatecznie skusiło do podjęcia tam pracy... a ogólnie to ile tam mogę netto zarobić?

marcin

polecam firme również z Sosnowca GRUPA - WOLF . Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o krótką informację na email [email protected] Postaram się przesłać wtedy ofertę .

energy2000

a co to za firma była ?? jeden pokój i cztery bankowozy .. tzn auta osobowe . trasy konwoje potracili . Najważniejszy obiekt Polski gaz stracili . To co zostało ?? Dwa banki na krzyż . Przedstawicieli handlowych nie ma . To kto ma obiekty załatwiać ?? Pracownicy .. czy jeden kierownik ? To i tak długo sie utrzymali na rynku :)

xyz

Konsalnet faktycznie wykupil Visa,juz byla dyrekcja z katowic.A Lasa jest dyrektorem w Warszawie wiec ma ciepla posadke i chcialbym miec jego pensje.Teraz jezdzi nowa beta albo i40.Visa sprzedal za gruba kasa jak zwykle sie ustawil.

guard

vis nie istnieje. Kupil go konsalnet, Łaska sobie szykuje nowa posadke. Zobaczymy co na to Wojewodzka, doniesienie zostalo zlozone. Pewmie I40 kombi mu zabiora

Najgorsza firma na Śląsku a Fiat Panda jako konwój powala po prostu nie polecam Tym którzy szukają pracy

jestem 3 x za

Biorąc pod uwage że na papierze mamy niecały tysiąc złoty netto z wiadomych względów i że przeciętna norma daje nam ok 170 godzin pracy w miesiącu , to wynika że przekraczając miesięczny czas pracy o 50 godzin a tyle to sie przekracza minimum w przeważającej większości nawet 70 godzin i więcej to daje nam przy tych 50 godzinach nadliczbowych ok 300 zł plus 4o zł za środki czystości to jest daje nam 340 zł x 12 mies.to się = 4080zł no a jeżeli ktoś w ten właśnie sposób przepracował dwa lata to nam daje 8,160 zł i tak dalej. To są wyliczenia minimalne niedowiarków odsyłam do radcy prawnego w sądzie pracy lub do PIP-u po informację. Reasumując za każdy przepracowany miesiąc w którym przekroczyliście normę godzin o min. 50h a tyle na pewno przekraczacie należy wam się ok 340 zł plus odsetki , więc jest o co walczyć tym bardziej że nie ponosicie żadnych kosztów związanych z sprawą i ja również posiadam grafiki za pewien ładny okres pracy. Należy się jakoś zmówić Panowie i Panie i odzyskać swoje .

były pracownik ochrony

Witam byłych i obecnych Visowców. Tak od czasu do czasu przeglądam Wasze forum i mogę Wam jedno powiedzieć : Dajcie sobie spokój ; co z tego że wydrzecie parę groszy jak później roboty nie znajdziecie , niestety sam jestem przykładem wygrałem w sądzie ale teraz nie mogę dostać roboty w ochronie bo pracodawcy pomiędzy sobą takie informacje przekazują a branża ochrony to nie place budowy . Delikatnie jestem zbywany przez pracodawców że jeszcze weryfikacja itp ,itd i w końcu stwierdzenie - nie ma już wolnych miejsc . W jednej firmie mnie przyjęli ale musieli się od kogoś dowiedzieć bo po tygodniu mi podziękowali . Zastanówcie się zanim zaczniecie walczyć bo każdy kij ma dwa końce a niestety nie jesteśmy do końca anonimowi a badania do licencji kosztują . Ja osobiście teraz żałuję , mogłem to olać i poszukać sobie innej firmy a zachciało mi się wojować nawet w firmie gdzie pracuję a nie zajmuje się ona ochroną ktoś mnie pod....ił i jestem na cenzurowanym dosłownie pracuję tyle ile Pan Bóg nakazał i ani godziny więcej . 3-majcie się !

nikt

zorientowali się w jakiej wspaniałej firmie pracują.Lepiej póżno niż wcale

:-)

W ciągu tego tygodnia z agencji ochrony vis-security zwolniło się sześciu pracowników, ciekawe co lub kto jest powodem tego że ludzie się sami zwalniają???

Ja obecnie jestem bardzo zadowolona z firmy :) Bardzo miłe szefostwo oraz wypłaty zawsze na czas :) Polecam :)

tak to ja

dzień dobry wszystkim i co tam słychać jak tam najlepszy z najlepszych kierowników, zrobił już solid czy jeszcze nie , słyszałem że mówił do pewnego kolesia że zgadzając sie na prośby aby pracował dla tej tej firmy miał nadzieje że zrobi z niej profesjonalną firmę (wydawało mi się że to była profesjonalna firma) ale właściciele non stop mu rzucają kłody pod nogi i oczekują od niego rzeczy nie możliwych. P.S pamiętajcie aby się nie dać zrobić dla niego dupochronem tak jak to było w solidzie co złe to oni a co dobre to tylko i wyłącznie ja.

TK - 2009-10-28 10:50:54 Firma ok, właściciele też- kasa zawsze na czas.

XYZ

Ciekawe kiedy ktoś się zorientuje że przy nowych rządach straty w firmie wynoszą min 30% więcej niż trzy miesiące temu, a podobno miało być oszczędniej i wszelkie zaoszczędzone pieniążki miały być wykorzystane na podniesienie wynagrodzenia konwojentom.

buli

napewno cała reszta sie zwolni.....nikt szanujacy sie ,tam nie zostanie.to jest pewne.

hahaha

Przez pierwszy miesiąc rządów nowego (usunięte przez admininistratora) trzy osoby sie zwolniły.Ciekawe ile po dwóch miesiącach sie zwolni?

szukam pracy

witam kolegów właśnie straciłem prace w SS i zastanawiam się nad złożeniem podania do waszej firmy związku z tym mam prośbę abyście coś napisali o waszej firmie i zasadach jakie tam panują o atmosferze i warunkach płacy no i pracy

k.b

(usunięte przez admininistratora) ale trzeba przyznać że potrafisz wstawić się za współpracownikami i zająć ich stanowisko, ale też potrafisz wytłumaczyć pracodawce i zająć jego stanowisko jednym słowem to ty trzymałeś nas w kupie i za to ci ogromny szacun. Tu i tak już nie będzie tak jak za Pana (usunięte przez admininistratora)

Zostaw opinię o Agencja Ochrony VIS - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony VIS