Opinie o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony VIS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony VIS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

:-)

W ciągu tego tygodnia z agencji ochrony vis-security zwolniło się sześciu pracowników, ciekawe co lub kto jest powodem tego że ludzie się sami zwalniają???

Ja obecnie jestem bardzo zadowolona z firmy :) Bardzo miłe szefostwo oraz wypłaty zawsze na czas :) Polecam :)

tak to ja

dzień dobry wszystkim i co tam słychać jak tam najlepszy z najlepszych kierowników, zrobił już solid czy jeszcze nie , słyszałem że mówił do pewnego kolesia że zgadzając sie na prośby aby pracował dla tej tej firmy miał nadzieje że zrobi z niej profesjonalną firmę (wydawało mi się że to była profesjonalna firma) ale właściciele non stop mu rzucają kłody pod nogi i oczekują od niego rzeczy nie możliwych. P.S pamiętajcie aby się nie dać zrobić dla niego dupochronem tak jak to było w solidzie co złe to oni a co dobre to tylko i wyłącznie ja.

TK - 2009-10-28 10:50:54 Firma ok, właściciele też- kasa zawsze na czas.

Firma Agencja Ochrony VIS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
XYZ

Ciekawe kiedy ktoś się zorientuje że przy nowych rządach straty w firmie wynoszą min 30% więcej niż trzy miesiące temu, a podobno miało być oszczędniej i wszelkie zaoszczędzone pieniążki miały być wykorzystane na podniesienie wynagrodzenia konwojentom.

buli

napewno cała reszta sie zwolni.....nikt szanujacy sie ,tam nie zostanie.to jest pewne.

hahaha

Przez pierwszy miesiąc rządów nowego (usunięte przez admininistratora) trzy osoby sie zwolniły.Ciekawe ile po dwóch miesiącach sie zwolni?

szukam pracy

witam kolegów właśnie straciłem prace w SS i zastanawiam się nad złożeniem podania do waszej firmy związku z tym mam prośbę abyście coś napisali o waszej firmie i zasadach jakie tam panują o atmosferze i warunkach płacy no i pracy

k.b

(usunięte przez admininistratora) ale trzeba przyznać że potrafisz wstawić się za współpracownikami i zająć ich stanowisko, ale też potrafisz wytłumaczyć pracodawce i zająć jego stanowisko jednym słowem to ty trzymałeś nas w kupie i za to ci ogromny szacun. Tu i tak już nie będzie tak jak za Pana (usunięte przez admininistratora)

J.D.

Po pierwsze nigdy nie odchodziłem z agencji ochrony 'VIS' a tym bardziej kilka razy, co prawda myślałem o zmianie pracy ale z innych powodów. Po drugie to w piaskownicy nie bawię się już ok 30 lat i tym bardziej na stare lata nie zamierzam się bawić. Po trzecie nigdy nie rządziłem w agencji 'VIS' ani nie byłem odpowiedzialny za konwoje, jedyne za co byłem odpowiedzialny to za wykonanie zleconych mi zadań na dany dzień jako pracownikowi i uważam że wykonywałem je sumiennie i w miarę profesjonalnie o ile na to pozwoliły warunki. Po czwarte to co to kogo obchodzi czy ja zmieniam prace i z jakich powodów? A co chodzi o anonim 2 to szkoda komentarza na twój temat ja wiem kim jesteś bo przeczucia mnie nie mylą (usunięte przez admininistratora)

XYZ

Jeżeli to prawda że (usunięte przez admininistratora) odszedł to musiał się zrobić tam nizły syf.

agent

Podobno (usunięte przez admininistratora) zabrał zabawki i poszedł w p..du do innej piaskownicy. :-)

anonim 2

Prawda jest taka że może wreszcie skończą się układy i układziki a zacznie się normalna praca jak wymagać to od każdego........ no i te karty drogowe koniec kombinacji.

K.B

Najpierw to trzeba mieć pojęcie o czymkolwiek aby mieć wspaniałe pomysły

pewnie wspaniałe pomysły mądrych szefów-elita!!!!!!!!!!!!!!

XYZ

Słyszałem że ekipa z VIS-a się wykrusza, ciekawe co jest tego powodem???

Krzysztof Bakuła-badanie konkurencji

Drodzy Państwo;;GoWork to forumgdzie,wypowiadane są opinie oFIRMIE I PRACODAWCY,rozumiem że są dobre i złe.Jestem osobą która bada poczynania internautów i ocenia wartości merytoryczne wypowiedzi.Oświadczam, zatem Państwu,że nie do końca jesteście anonimowi,mimo że nie podajecie swoich danych.Pamiętajcie że,wpisując na forum informacje obrażliwe ,naruszacie dobra osobiste osób i podmiotów gospodarczych,w tym przypadku firma VIS.Zatem do dzieła,wypowiadajcie się,ale z rozwagą,bo życie nas zaskakuje i nie wiemy czy jutro nie dotknie nas samych okrutnie.Wylewanie jadu przeciw komuś,wraca do nas ze zdwojoną siłą.Życzę firmie sukcesów i ograniczenia"błędów'" podczas rekrutacji kadry.

ski

w tym jednym zdaniu,a niema tu nic sensownego,to się wstydzisz,żalisz i chwalisz,a może Ty nie pracujesz w ochronie tylko w schronie?Radzę Ci:wstyd nabok,żale do Pana Boga a to ostatnie to lepiej żeby ktoś Cię chwalił,wtedy jest bardziej wiarygodne.

kursant

10-letni weteranie-ochroniarzu...,jeżeli jesteś taki wzorowy to podziel się tą wiedzą ze mną,będziemy się wstydzić we dwóch.

Nie dawno pojawili si� w Rybniku,co to za amatorka,kto tych kolesi roboty uczy�?normalnie wstydz� si� tego fachu jak ich widz� a pracuje 10 lat w ochronie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony VIS - Sosnowiec

Agencja Ochrony VIS
2.5/5 Na podstawie 109 ocen.

Agencja Ochrony VIS