Opinie o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony VIS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Ochrony VIS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony VIS w Sosnowiec Piłsudskiego 8

xxx56

Panie były prezesie o jakich pieniądzach mówisz zapomniałes ze jak byłes tym pseudo prezesem to sam doprowadzałes do tego zeby obcinac godziny na trasach wiec skoncz wasc te smutne kawałki . Co pan uwazasz ze takie niby miodzio bylo za Twojej prezesury to dopiero był rozgwizdziaj haos brak jakiejkolwiek organizacji to niestety ale twoja zasługa , nie dawanie ludziom na czas umowy i takie inne rzeczy przypomnij sobie a pózniej pisz o innych ,Mam jedno pytanie prezesie kiedy do ciebie dołączy do EZT TOUdi

xxx

Przepraszam wszystkich za błędy i za złe sformułowanie zdania , lecz śpieszyło mi się , ale chyba wszyscy wiemy o co chodzi w tym co napisałem .Pozdrawiam Ps . Wyrazy szacunku TYLKO DLA PANA PANIE [usunięte przez moderatora]!!!!!!!

xxx

Panie [usunięte przez moderatora] ciekawi mnie fakt jak długo będziecie jedną i tą samą śpiewkę mówili że firma wasza ciągle się rozwija , że stworzenie firmy, utrzymanie jej wymaga dużo wysiłku , że nikogo w firmie nie trzymamy na siłę i że wszyscy doskonale wiemy, że są firmy w których warunki płacy i pracy są gorsze.Jedna i ta sama stara śpiewka , dobrze że jeszcze nie bazujecie na tym że kryzys gospodarczy naszedł - tylko że ludzie też chcą godnie żyć , też mają kryzys w portfelach , też maja rodziny na utrzymaniu i też chcą mieć godne emerytury na stare lata . Zawsze starałem się zrozumieć Pracodawcę i pracownika , ale w większości firmach to pracodawca wykorzystuje pracownika. A co chodzi o inne firmy owszem są i gorsze firmy tylko że tam ludzie zmieniają się jak rękawice - bo ludzie się cenią i więcej to kosztuje pracodawcę i wyszkolenie go na nowo , niż jak by przestał kombinować i zapłacił należycie staremu pracownikowi ( a warto mieć dobrze wykwalifikowanego pracownika , na którego może Pan liczyć ). A wystarczy tylko troszkę chęci i przyjąć kilku jeszcze pracowników ( dobrych pracowników ) na cały etat i utworzy się Panu fundusz socjalny , a fundusz socjalny jak wiemy jest refundowany od Państwa , i stać Pana na paczki , na podwyżki dla pracowników , na tak zwane wczasy pod gruszą itd.....Więc proszę się nad tym wszystkim zastanowić co Pan wyprawia , bo może nadejść taki czas , że ludzie pękną i nie wytrzymają tego napięcia i doczeka się Pan tak zwanego buntu w zakładzie , i może Pan ponieść jeszcze gorsze straty - a chytry dwa razy traci , bo jak wiemy wszystko ma swoje granice - a to są tylko ludzie . Pozdrawiam

xxx

PS . Panie [usunięte przez moderatora] z tego co mi jest wiadomo jest Pan młodym inteligentnym i dobrym człowiek i dziwi mnie tylko fakt że otacza się Pan taki człowiekiem jak jest Pan [usunięte przez moderatora] ( wspólnik ) , a z tego co czytałem na forum i z opowieści słyszałem , że nie ma on kryształowej przeszłości , a ten Pan tylko psuje reputację Panu i Pańskiej firmy a mądre przysłowie mówi ,, Mówiły jaskółki, że niedobre są spółki ,, Pozdrawiam

Firma Agencja Ochrony VIS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
XXX

Ludzie i po co wam to puste gadanie przecież to jest tylko kwestia dogadania się pomiędzy sobą - mowa o pracownikach ochrony a pracodawcą a nie brudy na forum wyciągać , to niczego dobrego nie załatwi , a wystarczy tylko bunt w zakładzie zrobić , bo jak mi wiadomo pracuje was tam niewielu i można jeszcze coś zdziałać - mowa o pracownikach ochrony , a wystarczy tylko Panom ( pracodawcy ) nie wyjechać na trasy i nie obstawiać obiektów i zobaczymy co oni zrobią , a wszystkich obiektów w trójkę nie zdążą obskoczyć - mowa o pracodawcy , wspólniku [usunięte przez moderatora] - ale to musicie dogadać się wszyscy pomiędzy sobą i być jednością , a czy pozwalniają was wszystkich ??? wątpię , bo choćby znaleźli człowieka na wasze miejsce to człowiek człowiekowi nie jest równy , a za nim zatrybi o co chodzi w waszej firmie i pozna trasy to wymaga CZASU , a pracodawca na to sobie pozwolić nie może , wystarczy tylko tydzień a kontrahenci sami zrezygnują z firmy , a na wasze miejsce i tak szybko ludzi nie znajdą bo to wymaga też czasu , a o ludzi z Licencją jest ciężko , bo nie czarujmy się ale ta firma jest tylko dobra do tego by sobie tylko dorobić do pensji .I jeszcze zapomniałem powiedzieć , a choćby Panowie zdążyli obskoczyć w pojedynkę wszystkie obiekty :-) to i tak są jeszcze na to przepisy , bo konwojent sam jeździć nie może z pieniędzmi :-).Pozdrawiam PS Panie [usunięte przez moderatora] z tego co mi jest wiadomo jest Pan młodym inteligentnym i dobrym człowiek i dziwi mnie tylko fakt że otacza się Pan taki człowiekiem jak jest Pan [usunięte przez moderatora] ( wspólnik ) , a z tego co czytałem na forum i z opowieści nie ma on kryształowiej przeyszłości nie ma

b.prezes Krzysztof P.

Polonista jak właściciele wypłacą mi należne pieniądze to ureguluje należności względem warsztatu ponieważ właścicielem warsztatu jest dobry kolega jednego z właścicieli. ps Polonisto dlaczego nie poprawiasz wszystkich co piszą na tym forum ,,TYLKO UCZEPIŁEŚ SIĘ MNIE JAK PSIEGO OGONA A MOŻE TO KTOŚ CI KAZAŁ NAPISAĆ NA TYM FORUM". Po drugie ja nie ukrywam się z głupimi nickami tylko się przedstawiam kim jestem a ciebie na to nie stać z poważaniem Krzysztof P.

POLONISTA

Po pierwsze zdanie zaczyna się z dużej litery po drugie nie pisze się dzienki tylko dzięki,po trzecie nie pisze się pieniądzą tylko pieniądzom a tak na marginesie skoro masz te pieniądze to może byś wreszcie uregulował należności w warsztacie samochodowym za naprawę twojego prywatnego samochodu?

b.prezes Krzysztof P.

witam wszystkich na tym forum .Widzę że wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę jak układają się stosunki między pracownikami a pracodawcą. Wszyscy pracownicy wiedzą jak układały się moje stosunki z właścicielami a zwłaszcza z p [usunięte przez moderatora]. który do tej pory myśli że zawojuje świat a dzienki mnie i moim pieniądzą ta firma istnieje, a jeżeli jest to nie prawda to nich któryś z właścicieli zarzuci mnie kłamstwo to wtedy ujawnię całą prawdę o tej firmie z poważaniem Krzysztof P.

PUMEX

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, pracuje tam z dwie może trzy osoby które znają się na swoim fachu jak mało kto dla których nie ma rzeczy nie możliwych i ze sową znajomością topografii regionu i znakomitej orientacji w terenie skoro tam jest aż tak źle dlaczego sobie nie znajdą innego pracodawcy??? Mogli by zostać uczciwie i rzetelnie docenieni tak jak na to zasługują z tego co się orientuje to otrzymują nawet przyzwoite propozycje pracy, a może zmiana pracodawcy to tylko kwestia czasu???

Marcin W.

Ja też to czytam ale nie mam z tymi tekstami nic wspólnego jakbym chciał coś wyjaśnić komuś to bym napewno to zrobił ale nie w taki sposób.

czytelnik

przypadkowy czytelnik - 2009-10-31 08:19:19 Ludzie ale macie problem tu na tym forum jest tysiące firm i żadko się zdarza żeby jakiś pracodawca odpowiadał na opinie o własnej firmie no chyba że ma się z czego tłumaczyć.Ale jeszcze chciałbym wam powiedzieć że można anonimowo napisać meila do Komendy Wojewódzkiej i wszystko opisać,wszystkie nieprawidłowości oni czekają na takie sygnały.Przyjadą i skontrolują całą firmę my tak zrobiliśmy u mnie w firmie i pracodawca zmienił podejście do pracowników. CAŁKOWITA RACJA CO DO POWYŻEJ WYPOWIEDZI , MACIE DUŻY PROBLEM. ALE TO CO ROBICIE NA TYM FORUM TO JEST POROSTU CYRK. POZDRAWIAM CZYTELNIK.

przypadkowy czytelnik

jeden z dobrych pracowników

Szanowny Panie [usunięte przez moderatora] jestem zdruzgotany tym iż musiał Pan zniżyć się do poziomu Pana wspólnika i wypowiadać się na tym forum. Jestem pewien iz gdyby to od Pana zależało cała ta żałosna wymiana zdań nie miała by miejsca jednakże otaczanie się ludźmi niekompetentnymi i nie mającymi kwalifikacji do pełnienia powierzonych im funkcji prędzej czy później będzie musiała skończyć się czymś takim.Z wyrazami szacunku jeden z byłych pracowników.( Wyrazy szacunku TYLKO DLA PANA PANIE [usunięte przez moderatora]!!!!!!!

jeden z dobrych pracowników

Szanowny panie [usunięte przez moderatora] Jeżeli znudziło sie panu ukrywanie pod nickiem beti spageti (idiotycznym skąd inąd) i ma pan odwagę tak otwarcie pisać na tym forum to niech pan zdobędzie się na odrobinę odwagi i przyzna co ma na sumieniu i dlaczego nigdy nie uzyska pan licencji ' koncesji i innych tym podobnych dokumentów. Ja nie mam prawomocnych wyroków sądowych tak jak pan.Jeśli ma pan odwagę na dalsze polemiki na tym forum to proszę bardzo. ( polemika to inaczej na chłopski rozum jaki pan posiada to wymiana poglądów. poglądy to to co pan myśli gdyby pan nie wiedział oco chodzi)

VIS

Witam wszystkich. Jestem właścicielem tej firmy i mam taką propozycje dla wszystkich piszących na tym forum: ZAPRASZAM WSZYSTKICH ODWAŻNYCH AKTUALNYCH I BYŁYCH PRACOWNIKÓW W PONIEDZIAŁEK O GODZ. 8.00 NA SPOTKANIE U MNIE W BIURZE. Wszyscy zainteresowani znają adres. Będę czekał na Was wszystkich ... tych zgorzkniałych, niezadowolonych , wykorzystanych przez Firmę, zadowlonych i wszystkich innych. Niech przyjdą i powiedzą co ich boli lub bolało. Zakładam, że jesteście PRACOWNIKAMI OCHRONY, którzy poza pisaniem na forum potrafią coś POWIEDZIEĆ W OCZY, a nie oczerniać moją Firmę podszywając się pod wszystkich, którymi nie są. ZAPRASZAM Adam - właściciel P.S. Mam nadzieję, że ktoś się pojawi.

Właściciel- Robert Łasa

Szanowni Państwo; przykro mi czytać te brednie. Od kilku lat z niczego staramy się coś stworzyć. Zawsze staramy się w pracy pogodzić interes Właścicieli i ludzki szkoda iż nigdy inni nie potrafią tego docenić. Stworzenie firmy, utrzymanie jej wymaga dużo wysiłku a to też jest praca za którą należy się wynagrodzenie. Płacimy ludziom tyle na ile nas stać i wszyscy doskonale wiemy, że są firmy w których warunki płacy i pracy sa gorsze. Nikogo w firmie nie trzymamy na siłe, ludzi wszystkich szanujemy i o to proszę zawsze innych. Tak więc proszę mieć cywilną odwagę i się ujawnić bo ja po przeczytaniu tego forum umieszczam swój pierwszy wpis i nie wstydzę się podpisać. Nikt z nas nie jest kryształowy ale cieszę się, że w moim życiu jest zdecydowanie więcej osób które z usmiechem podadzą mi rekę niż tak jak niektórzy na tym forum plują z ukrycia. Tak więc proszę skupić się na konstruktywnych, miarodajnych opiniach dla osób szukających pracy. Z poważaniem Robert Ł

dawny pracownik

a ja jestem Zdzisław mów mi Zdzichu

betti-spagetti

JUZ SIE PODPISAŁAM.TO CIEBIE NIE STAC NA TO ZEBY SIE PODPISAC

dawny pracownik

To się podpisz jeżeli nat to cię stać

betti-spagetti

GDYBYM BYŁA ROBERTEM Ł. TO TAK BYM SIE PODPISAŁA.MNIE BRAKUJE SŁÓW DO LUDZI KTÓRZY W TAK PERFIDNY SPOSÓB OBRAŻAJA DRUGICH.PONIŻAJACE

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony VIS - Sosnowiec

Agencja Ochrony VIS
2.5/5 Na podstawie 109 ocen.

Agencja Ochrony VIS