Opinie o Grupa Mac S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Mac S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grupa Mac S.A. o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Mac S.A. w Kielce

czesława

Za 30 tys na m-c też byś taki był. Takie zachowanie ma na celu zachowanie stołka i "życie ze wszystkimi w zgodzie". Od 2010 sam to sobie wypracował, zatrudniając dyrektora-słupa, który co roku był wywalany przez właściciela, bo wynik niezadowalający.

Gaja2012

Niestety, musze sie zgodzić zpoprzednikami. Firma,w której wspólpracownik jest na szaryyyym końcu "łańcucha pokarmowego". Forma ztrudnienia - działalność gospodarcza. Wymagania jak na umowie o pracę w najgorszym okresie komunizmu. Jazda do klienta własnym samochodem, zwrot za paliwoi amortyzację 500 zł. Wydajesz około 1500zł na samo paliwo. "Służbowy" komputer i telefon, za które sie płaci.Niewykonalne zadania, aby obnizyc wypłatę. System namierzaniatzw.Yanosik, obowiązkowy w samochodzie, rozlicznie czasu pracy. Brak kultury firmy. Najgorszemu wrogowi NIE POLECAM.

Bolek

Problemem wszystkich firm edukacyjnych jest wzrost poziomu chciwości wraz ze wzrostem obrotów i rozpoznawalności marki na rynku. Bo po co dawać po 5 tys, jak można dać 2 tys a stworzyć pozory że można więcej. Stąd coraz słabsze są te firmy w kwestii dobrych konsultantów. Ogólnie Mac-a dobrze wspominam, szkolenia unijne. Kwestia lepszej organizacji i większej konsekwencji w działaniu, a nie na zasadzie co chwila inne pomysły, wprowadzające więcej chaosu niż porządku. Na pewno też należałoby zweryfikować targety na południu Polski, w stosunku do tego co jest na północy (małe szkoły i klientów)

Ogólnie nie polecam pracy w GE, wspólpraca z klientem jest świetna i tyle dobrego mogę napisać. Gdyby nie Kielce to nie mógłbym narzekać, preferowany styl zarządzania to żenada a i atmosfera wewnątrz firmy jest beznadziejna... zarobki: na paliwo i chleb wystarcza - zrobisz 5 miesięcznych targetów (za nie wykonanie ucinane co miesiąc, target z każdym miesiącem narastający) i końcoworoczny to niezła rekompensata finansowa, bo marchewa rzeczywiście jest duża ale jak to bywa, mało realna i oczywiście o ile wcześniej Cię nie zwolnią :) może zarząd puknie się w łepetynki to wrócę do klienta... KO jeszcze tylko chwilę :)

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. przetargów oferowane przez firmę Grupa Mac S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
normalny

Nie prostujcie się z tytułu jakiegoś błędu tj. przejęzyczenia, bo ten portal służy czemu innemu. Fakt jest taki że Mac czy Grupa Edukacyjna jak zwał tak zwał to totalne nieporozumienie, które jedynie przeszkadza nam w pracy a nie pomaga.

A w mojej szkole zdania układa się poprawnie znafco!!!

znafca

A w mojej szkole CHAOS się pisze przez CH droga Pani Nauczyciel:)

nauczyciel nr 2

potwierdzam !!!! ciągle nowy handlowiec, ciągłe obietnice, zero współpracy, totalny haos, bałagan. W mojej szkole MAC już się skończył

Parobek

Muszę Ci przyznać rację. Gdyby wysłać ich na pustynię wraz z oddanymi załusznikami, to za 2-3 lata zabrakło by tam piasku

Przedstawiciel

Dopóki nie zmieni się zarząd i myślenie "po kielecku", nie warto pracować w tej firmie

zgadzam się z opinią. Wiele rzeczy było fajnych, natomiast to co najważniejsze - cele, system motywacyjny - leżało. Wynagrodzenie nieadekwatne do osiąganych wyników tylko widzimisie szefów, totalna bzdura!!! przestrzegam tych którzy chcą mieć normalną pracę

rako

ok

Słowa kojarzące się z MAC EDUKACJA S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, nieprofesjonalna, niekonsekwentna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni, superklimat organizacyjny, uczciwi, pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? ciężko powiedzieć, wynagrodzenie zmienia się co pół roku, śednio 2500 na reke Najbardziej podobało mi się w MAC EDUKACJA S.A.: poczucie humoru PH, wzorowe stosunki z dyrektorem regionalnym Najbardziej nie podobało mi się w MAC EDUKACJA S.A.:brak jasnej ścieżki rozwoju, brak jasno określonych wytycznych, niezrozumiałe zadania i system raportowania

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mac S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Grupa Mac S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mac S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mac S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Mac S.A.
1.4/5 Na podstawie 317 ocen.

Grupa Mac S.A.