Wydawnictwo Juka

Opinie o Wydawnictwo Juka

mal;ina
użytkownik zarejestrowany

No ja bardzo chciałam ale niestety nie ma żadnych ofert pracy obecnie, tak przynajmniej jest tam na stronie, ale za to udostępnili formularz żeby można na prakltyki i staże iść - ciekawe jednak czy płatne

Bardzo dobry

Juka i Mac działają razem jako jedna sieć. Nie zniknęli z rynku. Konkurencja jest coraz większa, rynek przejmą 2-3 firmy, a reszta będzie miała znikomy udział w rynku. Tak to teraz jest, przed reformą w 2009 roku więcej było silnych firm.

Pracowało tam wielu wspaniłaych ludzi, którzy naprawdę się starali, aby przede wszystkim być dla nauczycieli. Szkoda, że do tego doprowadzili.

Jeremy

Jeśli [usunięte przez moderatora] sa dyrektorami to tak jest. Problemem Juki i MAC-a są dyrektorowie[usunięte przez moderatora] . Pomysły z Księżyca. Konkurencja nie śpi, wykorzystuje błędy.

Były pracownik Wyd.Juki

Az,trudno uwierzyc, że tak znaczące Wydawnictwo, w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej, znika z rynku.Wstydzcie się "Szefowie JUKI", którzy ,nie szanowaliście ludzi, którym na sercu było dobro tej Firmy i przedwczesnie ich zwalnialiscie.

Szkoda, że tak znaczące Wydawnictwo, przyjazne Edukacji Wczesnoszkolenej , znika z Rynku, ale to dzieki takim Osobom, którzy nie dorosli do roli Dyrektorów[usunięte przez moderatora] to był Prezes, zupełnie nieprzygotowany .Poprosu szkoda, że juz wydawnictwa nie bedzie......

vc

juki już nie ma, mac zamyka

Zostaw opinię o Wydawnictwo Juka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Juka